Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2006., 16:39   #1
The Godfather problem

Instalirao sam The Godfather. Sve super radi, ne brejka i počnem ja igrati igricu. I bila jedna misija gdje ja moram ići autom do nekog mjesta uz neko kratko vrijeme. Dođem do tog mjesta (imam još dosta vremena) i pokušam izaći iz auta ali ne mogu! Poslije sam shvatio da mogu samo ući u automobil ali ne i izaći. Čuo sam od nekih svojih frendova da imaju isti problem. Znali neko da li postoji neki patch kako bi se maknuo taj bug (ako je to bug!) i bi li mi mogao dati link za download tog patcha? Ako može, HITNO jer stvarno sam se počeo zabavljati i sad zbog tog s.... ne mogu igrati!!!
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 21:50   #2
zdravo,patch postoji i on ti i kameru sredi,googlaj malo jer nađeš na stranim forumima,sad da bi ja znao gdje sam ga nasao
__________________
Što su 2 borga u prostoriji?-TUBORG
WE ARE BORG,TUBORG,hehe
182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 22:30   #3
Quote:
182 kaže:
zdravo,patch postoji i on ti i kameru sredi,googlaj malo jer nađeš na stranim forumima,sad da bi ja znao gdje sam ga nasao
Ajde se sjeti molim te!
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:17   #4
Potrazi na google-u, dosta ekipa ima, tj. imalo je taj problem...Ja osobno, neam pojma, nisam igro...al sam cito da se zale za to...
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:58   #5
ja sa spacom ulazim i izlazim.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 18:33   #6
Quote:
demetrius kaže:
ja sa spacom ulazim i izlazim.
Jel ti imaš original ili piratsku igricu. Ako imaš piratsku igricu: daj mi molim te crack koji ti koristiš.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 20:19   #7
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
ja sa spacom ulazim i izlazim.
afrasdfgasfa
bravo
Dex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 12:39   #8
Crackovi ne pomažu jer je EA na taj način zaštitio igru,no postoji neka fora sa mountanjem preko daemon toolsa ali je to bilo jako davno pa se više i ne sjećam.Znam samo da sam išao preko daemon toolsa i da mi je radilo...
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 12:48   #9
ne treba crack, nek neki image i onda sve radi, tak sam ja napravil i nisam imal nikakve probleme s igrom...samo mislimda taj image ima oko 2gb (neda mi se tražit dvd)
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.