Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 19:46   #1681
Quote:
evge kaže: Pogledaj post
pa taj dečko je dosta loše djelovao na mene on je htio da ja budem nešto što nisam
al sad me baš zanima šta

zaintrigiralo me totalno
E to moras dalje sama otkriti ali nije i samo uz njega vezano jos je neki razlog...isto moras sama otkriti sad si na dobrom putu
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:20   #1682
Sto tice njega..jedino mi je zao sto sam imala bilo sta sa njime...a ostalo neznam stvarno
__________________
...ima žena do kojih treba dorasti. Zato neki muškarci više vole one na koje mogu jednostavno pasti..
evge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:27   #1683
Quote:
evge kaže: Pogledaj post
Sto tice njega..jedino mi je zao sto sam imala bilo sta sa njime...a ostalo neznam stvarno
Trazi razlog ak neznas koji je onda sigurno postoji neki razlog...
Jako puno ljudi lazu sami sebi da su rjesil sve svoje probleme i da nemaju nikakvih mana vise...samo sebi lazu
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:34   #1684
Pa imam ja mana nisam rekla da nemam al sve sam ih prihvatila
Moje mane meni problem nisu, a za druge neznam
__________________
...ima žena do kojih treba dorasti. Zato neki muškarci više vole one na koje mogu jednostavno pasti..
evge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:39   #1685
Quote:
evge kaže: Pogledaj post
Pa imam ja mana nisam rekla da nemam al sve sam ih prihvatila
Moje mane meni problem nisu, a za druge neznam
nisi sve sigurno...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:50   #1686
Pa jedina iluzija koju sam imala je vezana za moju nesudjenu ljubav..a ovako sam s vremenom sve prihvatila osim situacija u kojima se nadjem
__________________
...ima žena do kojih treba dorasti. Zato neki muškarci više vole one na koje mogu jednostavno pasti..
evge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:13   #1687
Duhovi zbilja postoje duh je liku dok je bio sam u ćeliji rekao (mee) nakon postavljenog pitanja,a realno je jer to su ozbiljni ljudi i na kraju nisu ništa dokazali osim tih odgovora nakon pitanja i par neobičnih koraka,lupkanja i sl...

https://www.youtube.com/watch?v=urc0...jNfhHd1vGbjTYA
__________________
Izbjegavaj nevolje skinut će ti glavu.
Gangster Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 20:43   #1688
E pitanje za nekoga ko zna... kaj vjestice opce rade na noc vjestica zakej je to bas poseban dan za njih...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 21:47   #1689
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
E pitanje za nekoga ko zna... kaj vjestice opce rade na noc vjestica zakej je to bas poseban dan za njih...
Pagani smatraju da je veo između ovog svijeta i onog za Svi Svete ili Samhain najtanji i da je dobro vrijeme za doći u kontakt sa precima.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 21:52   #1690
Quote:
Tahuti kaže: Pogledaj post
Pagani smatraju da je veo između ovog svijeta i onog za Svi Svete ili Samhain najtanji i da je dobro vrijeme za doći u kontakt sa precima.
Aha ma to me uvjek zanimalo jer bas sam danas u sumi videl krugove od brasna... a i nisam mogel spavati cjelu noc... sanjal sam cudne stvari
Znate mozda kaj znace ti krugovi od brasna po sumama
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 21:57   #1691
RITUAL ZA MRTVE

Možete napraviti jednostavan ritual za nekoga tko vam je umro. U čašu nalite do pola vode i 1 cm ulja. Na to stavite jednu lučicu da pliva i zapalite ju. Pored stavite tanjurić sa kolačićem ili malo riže, a iza stavite sliku vam drage osobe koja je umrla.
Nakon toga možete u mislima pozvati tu osobu, ponuditi joj svjetlost i hranu, zahvaliti joj i reći koliko vam je važna. Ako treba zamolite ju da vam da savjet, inspiraciju i da vas čuva.

Možda se pitate zašto umrloj osobi ponuditi hranu. Ona tu hranu ne može fizički pojesti, ali može upiti suptilni dio te hrane. Čak i Indijske vede kažu: "Hranite bogove i oni će hraniti vas!"

Ne ostavljajte upaljenu svijeću bez nadzora. Kada ste završili sa recimo razgovorom nakon par minuta ugasite svijeću.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 22:08   #1692
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Aha ma to me uvjek zanimalo jer bas sam danas u sumi videl krugove od brasna... a i nisam mogel spavati cjelu noc... sanjal sam cudne stvari
Znate mozda kaj znace ti krugovi od brasna po sumama
Najvjerojatnije su to magijski krugovi koje prave pagani za vrijeme rituala. Magijski krug služi za psihičku zaštitu i povezivanje sa nevidljivim svijetom. Pomoću kruga se možemo povezati i sa Bogom i doživjeti najdublji mir.

Ako želimo doći u kontakt sa Bogom onda je važno voditi čist i uredan život.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 22:14   #1693
Quote:
Tahuti kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije su to magijski krugovi koje prave pagani za vrijeme rituala. Magijski krug služi za psihičku zaštitu i povezivanje sa nevidljivim svijetom. Pomoću kruga se možemo povezati i sa Bogom i doživjeti najdublji mir.

Ako želimo doći u kontakt sa Bogom onda je važno voditi čist i uredan život.
Aha...a je moguce da i za neke lose stvari to koriste jer ima tih krugova i u gradu i ispred nekih kuca ponekad...
nekak cudnu energiju imaju nikak da skuzim u koje svrhe bi ih koristili...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 22:25   #1694
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Aha...a je moguce da i za neke lose stvari to koriste jer ima tih krugova i u gradu i ispred nekih kuca ponekad...
nekak cudnu energiju imaju nikak da skuzim u koje svrhe bi ih koristili...
Možda i netko bez veze prosipa brašno ili ti se učinilo. Ja nikad nisam vidio po gradu brašno, osim kada srednjoškolci imaju norijade.

Krug sam po sebi nije nikad loš. Mogu biti samo rituali sa raznim ciljevima.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 22:33   #1695
Quote:
Tahuti kaže: Pogledaj post
Možda i netko bez veze prosipa brašno ili ti se učinilo. Ja nikad nisam vidio po gradu brašno, osim kada srednjoškolci imaju norijade.

Krug sam po sebi nije nikad loš. Mogu biti samo rituali sa raznim ciljevima.
ma ja isto mislim da to nije lose...
ali npr do tih krugova uvjek vode tocke brasna koje su posipane svakih nekoliko metara...
i to je uvjek svake godino u ovo neko vrjeme ali traje duze... svaki put su na drugim mjestima...
obicno ih ima oko britanskog trga i okolnim sumama i kod pantovcaka zelengaja, jelenovac... ( gore iznad britanca ih ima stalno u gradu)
svake godine... a dok sam ih jedne godine snimio i imao na kompu onda mi je pregorio kad sam poprisao slike opet je sve bilo ok... tak da mi je to cudno
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 23:11   #1696
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
ma ja isto mislim da to nije lose...
ali npr do tih krugova uvjek vode tocke brasna koje su posipane svakih nekoliko metara...
i to je uvjek svake godino u ovo neko vrjeme ali traje duze... svaki put su na drugim mjestima...
obicno ih ima oko britanskog trga i okolnim sumama i kod pantovcaka zelengaja, jelenovac... ( gore iznad britanca ih ima stalno u gradu)
svake godine... a dok sam ih jedne godine snimio i imao na kompu onda mi je pregorio kad sam poprisao slike opet je sve bilo ok... tak da mi je to cudno
Citala sam da zrtvuju dijecu...
kao, u to doba je najvise nestale dijece a neki bivsi sotonisti sami su progovorili sta se radi...
znaci zene "zvjer" za dijete, tako sto ga na oltaru siluju, i izrezu vene i piju tu krv...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 09:00   #1697
To sigurno rade bez da znaju kaj rade ili pokusavaju nesto prizvati pa ima neide...ustvari s takvim stvarima sigurno zele prizvati neke demone ali neide im

Ali ovo po sumama mislim da su to vise ko neki rituali u vezi prirode stvarno mi ne izgleda da je to lose...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 23:10   #1698
DOBAR LINK NA OVU TEMU

http://www.scribd.com/doc/123939083/S...
dedomraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 18:40   #1699
Sorcerer’s Screed je knjiga bijele magije koju je napisao Jochum Magnus Eggertsson, islandski pisac i pjesnik koji je sebe zvao Skuggi (“Sijenka”). Eggertsson je tvrdio da posjeduje 27 stranica izgubljene knjige magije koje, prema legendi, ne gore.

Proveo je 30 godina istražujući nordijske čarolije i crteže iz starih rukopisa, te konačno izdao knjigu 1940. godine. Knjiga je bila napisana rukom, a tek je 2013. godine digitalizirana i ponovno otisnuta. Nedugo zatim je objavljena i na engleskom jeziku.

Svaka čarolija u knjizi se sastoji od magičnog simbola (stave), ispod kojeg je runskim simbolima napisana uputa za čaroliju. Rune su znakovi koji su najvjerojatnije nastali među Gotima u prvom stoljeću, a koji su izvorno bili u praktičnoj upotrebi kod germanskih i anglosaksonskih naroda.

Skandinavske varijante su poznate kao Futhark, a anglosaksonske kao futhorc ili fuþorc.

Rune su se stoljećima koristile za proricanje budućnosti, bacanje uroka, liječenje, kao i bilo koju drugu vrstu magije. Tako da nije ni čudno da su upravo one odabrane za Sorcerer’s Screed.

Čarolije u islandskoj knjizi magije pokrivaju razne teme – od zaštite od utapanja, pa sve do ljubavnih čarolija. Iako je ovo knjiga bijele magije (Eggertsson je namjeravao objaviti i knjigu crne magije), u njoj se mogu pronaći i neke jezive čarolije.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 18:42   #1700
Čarolija za oživljavanje mrtvih i istjerivanje zlih duhova



“Nacrtajte ovaj simbol na potiljak konja, koristeći mješavinu krvi tuljana, lisice i ljudske krvi. Recitirajte ovaj stih iznad simbola kada ga želite koristiti:
“Gusta krv, borci su umorni.
Nacija trpi stoljeća teškoća,
Velika razaranja, ljudi umiru,
Bogatstvo izgubljeno, siromašne ignoriraju.
Opasnost izaziva strah,
oluja nakon oluje, udara po bijedi,
teško kajanje, nemilosrdan rat.
Zlo opsjeda svijet.”
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.