Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 12:09   #281
posli mi je rekla da joj je to kad san joj prepustia zelene figurice bilo jako slatko.to je bilo vrime pred praznike i meni je prijatelj reka da se J***NA(njeno ime) zanima za mene.uopće nisan zna ko je ona od svih tih pustih cura jer san oduvik bia slab s imenima.misli su mi vrludale od cure do cure.navečer sam tek skužia koja je to dok sam prolazia hodnikom ona je iz tuš kabine izlazila omotana šugamanom(ono šta san vidia bar oni obrisi oblina jako su mi se svidili).

glavni problem tada je šta zapravo nisan ima nikakvu igru spiku...ali ama baš nikakvu, tako da kad su mene i prijatelja ona i cimerica pozvale na čaj u njihovu sobu izmislia san izliku da ne dođen jer san tad ima preveliku tremu uslijed svoje pičkastosti.posli mi je rekla da je bila razočarana ali i još više zagrijana za mene posli toga.tako san posli skužia da san nehotice igra igricu toplo-hladno šta uvelike pali kod cura.

od potencijalnog lovca osjeća san se ki lovina.tad san mrzia ići na wc.one bi sidile na hodniku na stolicama jer kao u sobi nisu pušile jer im se roba suši, a ja san izluđiva znajući da će me sve prvo umiljato pozdraviti a posli prokomentirati sve od izgleda moje guze do jačine zvuka moga pišanja dok san bia na wc-u.

moran napomeniti da se to sve zbilo kroz nekoliko dana.pravi blitzkrieg s njene strane.

nastavak slijedi...
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 19:32   #282
pošto mogu još neke romantične priče ili tako nekako...bum ja dodal još jednu...
već prošlo skoro godinu dana kak smo ja i cura već bili skupa,i bližila se nova godina i nismo znali di da ju provedemo....pošto ja živim sa starcima nisam nikako htio da provedemo novu godinu u mojoj sobi... a htio sam da to bude nekaj posebno....stoga sam razmišljal di da budemo....i smislio plan...kao novu godinu budemo proveli na trgu a onda doma ( ali ja nisam imal takav plan) hehehe...i tak se mi dogovorili da budemo tak...i sve super. dok sam ja iza svega toga zamolil frenda da mi iznajmi vikendicu na 2 dana...i on se složio (dao mu bog zdravlja) i ja otišao dan prije nove godine da vidim kakvo je stanje te kučice...kad ono sve super ljepo uređeno i ja to sve počistio,kupio 100 mirisnih svijeća onih malih,kupio 100 ruža,spržil cd nekih romantičnih pjesama u stilu bryana adamsa,i tako to.... i kad je došao taj dan,otišli mi navečer na trg smrzli se ...i tako prošla ponoć svi si čestitali plesali,ali kad već nismo mogli izdržat na hladnoći velim ja njoj neka idemo doma...ali da si mora zavezat oči...i tako sve do vikendice....izašla ona,nije znala di smo,sva se smijala,jooooj...kad sam ono otvorio vrata da vidi imala je kaj za vidjet...da se pohvalim ne...ipak sam si dao truda...soba puna svijeća,ruža,ljepe muzike....najvažnije bilo nam je toplo...ali ta priča nebi bila tak meni značajna,da se nije dogodilo ono kaj se dogodilo...a to da je ostatak noći prešel još bolje ...iduće jutro sam joj skuhao toplog čaja.i ostatak idućeg dana proveli smo cjeli dan u krevetu....
mislim nije nekaj ali meni je....pa da podjelim s vama
__________________
ostavila me.....nakon godinu i pol....
king_of_the_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 21:09   #283
ajme koje lijepe priče, romasne..... )))
Ja sam svog današnjeg momka upoznala skroz na ćudan način, nikada se sreli nismo ni znali jedno za drugo.
Njegov najbolji prijatelj je jednom pisao poruku sa njegovog mob. na moj mob.al' ta poruka je bila za moju najbolju prijateljicu. Oni su momak i cura! I jednog dana tj. Božića on meni pošalje poruku al tak da je poslao cijelom imeniku i ja nisam znala tko mi čestita.
I počeli smo se upoznavati i mi smo se dopisivali punih 4 mjeseca i eto našli se na kavi spojili su nas naši najbolji prijatelji.

Eto koja slučajnost, i kad se najmanje nadaš zaljubiš se i to preko ušiju!!!! <3 <3 <3
bijeli anđel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 21:10   #284
divna tema
@Hiperaktivna..draga..tvoje sam sve procitala..od A-Ž .

ja cu jednom svoju napisati..samo kad uhavtim vremena
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 00:41   #285
Trebao biti koncert jedne grupe i noć prije ja odem na Fejs na Wall od te grupe i vidim tamo ljudi pišu kako jedva čekaju svirku ovo ono i vidim neki
dečko pisao a u avataru njegova slika sa gitarom(a inače mi je to ) i nešto me povuče i bezveze dodam u prijatelje. Odem ja s FB-a nešto
radila i taman krenem kliknut na Disconnect i odlučim ipak otići još jednom reda radi, kad tamo on prihvatio. I javim se ja, i da ne bude glupo slažem kako mi trebaju karte, a on veli da je sve koje je imao podijelio i kasnije mu kazem da mi je kao frend našao. I tu noć ostanemo dugo, pričali.
Sljedeća noć koncert, ja krenem s frendom koji mi je trebao biti potencijalni dečko, ali nađem ja tu frendice i samo se njima prikantam, i tu stojimo u prvom redu i nakon par pjesama skužim dečka u prvom redu koji mi je jako ličip na ovog jednog sa njegovih slika na Fejsu. Malo bolje pogledam i skužim još da ovaj pored njega ima naušnicu, a noć prije mi rekao da ima. I odlučim ja nakon nekog vremena prići, pa kud puklo.
Onak po leđima ga dotaknem, lik se okrene kad on. Nasmije mi se, kao kak si me našla bla bla i ostanem ja tu s njim do kraja koncerta.
Tu noć dođem mrtva doma i odem pravac krevet i neki mi vrag ne da spavati i ulogiram se opet na msn, kad ono on tamo.
I tako pričali, izlazili točno mjesec dana i eto sad smo skupa. Sudbina nadam se.

Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 04:36   #286
O prokleti bili, već sam odlučila da idem spavati, kad naletim na ovu temu joj, joj! I nema spavanja dok sve ne pročitam.

E pa sad i ja moram nešto napisati

Bila sam nadobudna brucošica, izliječena od nesretne ljubavi, uvjerena da su svi isti, nedodirljiva i istrenirana da otpilim svakoga tko me pokuša zbariti. Tek sam došla u novi grad, željna slobode i provoda…. Ok i znanja

Otišla sam s cimericom na popodnevnu kavu i srele smo njezinog poznanika. Primijetila sam da je zgodan i da ima osmjeh koji tjera oblake, no da je ovisilo o mojoj poduzetnosti, na tome bi i ostalo.

On je već sutradan nabavio moj broj i danima me samo nasmijavao porukama, bez ikakvog konkretnog upucavanja. Mislim da sam upravo na to pala.

Onda su krenule kavice, pa šetnje i druženja, pa pusice, pa prava veza, ozbiljna veza…. Prekrasna veza puna poštovanja, iskrenosti, razumijevanja i naravno ljubavi.

Jednoga dana (nakon 3 i po god) trebala sam ići kod njega na roštilj. Nazvao me sav napet, došao po mene nekako nervozan, vozio do svoje kuće kao da tek uči voziti.

Sjedili smo pored roštilja i pravili društvo njegovom tati dok peče meso. Nije baš puno pričao,ali je palio cigaretu za cigaretom. Već sam se počela nelagodno osjećati. Tata je završio i otišao u kuću.

On je ugasio napola izgorenu cigaretu, pogledao me i rekao – „Jutros sam odlučio da ću te danas zaprositi, nemam ni prsten, ali hoćeš li biti moja žena?“ Kad sam pristala sjetio se da je zaboravio kleknuti, zatim je kleknuo i zagrlio me, a ja sam plakala kao luda.

Danas sam njegova žena i zbog toga sam sretna.

A zašto sam onda budna u sitne sate? Nekoliko dana je odsutan zbog posla, a meni toliko nedostaje da ne mogu zaspati u normalno vrijeme , već buljim u komp ili tv dok se ne onesvijestim od umora.

Možda ova „romansa“ nije uzbudljiva, no na moju sreću, moja je i stvarna je.

Pusa svim romantičarima i laku noć.
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:07   #287
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Trebao biti koncert jedne grupe i noć prije ja odem na Fejs na Wall od te grupe i vidim tamo ljudi pišu kako jedva čekaju svirku ovo ono i vidim neki
dečko pisao a u avataru njegova slika sa gitarom(a inače mi je to : cerek i nešto me povuče i bezveze dodam u prijatelje. Odem ja s FB-a nešto
radila i taman krenem kliknut na Disconnect i odlučim ipak otići još jednom reda radi, kad tamo on prihvatio. : D I javim se ja, i da ne bude glupo slažem kako mi trebaju karte, a on veli da je sve koje je imao podijelio i kasnije mu kazem da mi je kao frend našao. : D I tu noć ostanemo dugo, pričali.
Sljedeća noć koncert, ja krenem s frendom koji mi je trebao biti potencijalni dečko, ali nađem ja tu frendice i samo se njima prikantam, i tu stojimo u prvom redu i nakon par pjesama skužim dečka u prvom redu koji mi je jako ličip na ovog jednog sa njegovih slika na Fejsu. Malo bolje pogledam i skužim još da ovaj pored njega ima naušnicu, a noć prije mi rekao da ima. I odlučim ja nakon nekog vremena prići, pa kud puklo.
Onak po leđima ga dotaknem, lik se okrene kad on. Nasmije mi se, kao kak si me našla bla bla i ostanem ja tu s njim do kraja koncerta.
Tu noć dođem mrtva doma i odem pravac krevet i neki mi vrag ne da spavati i ulogiram se opet na msn, kad ono on tamo.
I tako pričali, izlazili točno mjesec dana i eto sad smo skupa. Sudbina nadam se.


znači po fejsu operiraš ha?

aj aj, držim fige da je sudbina
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 14:09   #288
Imam i ja jednu priču, slaaatkuuu, al tako mi se neda pisati sadaaaaaa

Jednom drugom prilikom!!!!

Sve pohvale svim autorima pričica i tekstova!!! Moram priznati da nekima i zavidim
Šalabajzam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 16:37   #289
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post

znači po fejsu operiraš ha?

aj aj, držim fige da je sudbina
Moraš priznati da je slatko i ludo kak sam ga noć poslije odmah pronašla.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:31   #290
Ej ljudi, a da li se sjećate od prije par mjeseci JEDNE LJUBAVNE PRIČE IZ DIJASPORE by MASIMO?

Živo me zanim što je bilo s njima, nije se poslije javio da nam ispriča nastavak svoje priče...
__________________
Promotorica zdravlja i zdravih navika
@Ginny@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:36   #291
Ja sam svojeg dečka upoznala na faxu.Točnije,gleduckali smo se par mjeseci ko djeca ali bilo je to zbilja lijepo. Malo sam ja njega škicala i smješkala mu se pa on meni. Totalno djetinjasto.Ali i sad kad o tome razmišljam baš se jako raznježim i raspekmezim jer se sjetim njegovog premedenog osmjeha. Par mjeseci kasnije na nekom koncertu mi je prišao i upoznali smo se i tako...bed je bio to što sam bila u vezi no prekinula sam tu vezu da bih bila sa sadašnjim dečkom i to mi je bila najbolja odluka u životu.
lombego is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:42   #292
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Trebao biti koncert jedne grupe i noć prije ja odem na Fejs na Wall od te grupe i vidim tamo ljudi pišu kako jedva čekaju svirku ovo ono i vidim neki
dečko pisao a u avataru njegova slika sa gitarom(a inače mi je to ) i nešto me povuče i bezveze dodam u prijatelje. Odem ja s FB-a nešto
radila i taman krenem kliknut na Disconnect i odlučim ipak otići još jednom reda radi, kad tamo on prihvatio. I javim se ja, i da ne bude glupo slažem kako mi trebaju karte, a on veli da je sve koje je imao podijelio i kasnije mu kazem da mi je kao frend našao. I tu noć ostanemo dugo, pričali.
Sljedeća noć koncert, ja krenem s frendom koji mi je trebao biti potencijalni dečko, ali nađem ja tu frendice i samo se njima prikantam, i tu stojimo u prvom redu i nakon par pjesama skužim dečka u prvom redu koji mi je jako ličip na ovog jednog sa njegovih slika na Fejsu. Malo bolje pogledam i skužim još da ovaj pored njega ima naušnicu, a noć prije mi rekao da ima. I odlučim ja nakon nekog vremena prići, pa kud puklo.
Onak po leđima ga dotaknem, lik se okrene kad on. Nasmije mi se, kao kak si me našla bla bla i ostanem ja tu s njim do kraja koncerta.
Tu noć dođem mrtva doma i odem pravac krevet i neki mi vrag ne da spavati i ulogiram se opet na msn, kad ono on tamo.
I tako pričali, izlazili točno mjesec dana i eto sad smo skupa. Sudbina nadam se.

fejs čini čuda
hottie_tottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:32   #293
Quote:
hottie_tottie kaže: Pogledaj post
fejs čini čuda
Imaš neku sličnu?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:42   #294
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Imaš neku sličnu?
nemam ja ti više volim fejs to fejs

moja pričica ti je na prethodnih stranama, pa prolistaj
hottie_tottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:50   #295
Nema neke romantike,došo do mene,sjeo i počeli pričat,nije bio neki ulet
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 20:26   #296
Quote:
maalena kaže: Pogledaj post
O prokleti bili, već sam odlučila da idem spavati, kad naletim na ovu temu joj, joj! I nema spavanja dok sve ne pročitam.

E pa sad i ja moram nešto napisati

Bila sam nadobudna brucošica, izliječena od nesretne ljubavi, uvjerena da su svi isti, nedodirljiva i istrenirana da otpilim svakoga tko me pokuša zbariti. Tek sam došla u novi grad, željna slobode i provoda…. Ok i znanja

Otišla sam s cimericom na popodnevnu kavu i srele smo njezinog poznanika. Primijetila sam da je zgodan i da ima osmjeh koji tjera oblake, no da je ovisilo o mojoj poduzetnosti, na tome bi i ostalo.

On je već sutradan nabavio moj broj i danima me samo nasmijavao porukama, bez ikakvog konkretnog upucavanja. Mislim da sam upravo na to pala.

Onda su krenule kavice, pa šetnje i druženja, pa pusice, pa prava veza, ozbiljna veza…. Prekrasna veza puna poštovanja, iskrenosti, razumijevanja i naravno ljubavi.

Jednoga dana (nakon 3 i po god) trebala sam ići kod njega na roštilj. Nazvao me sav napet, došao po mene nekako nervozan, vozio do svoje kuće kao da tek uči voziti.

Sjedili smo pored roštilja i pravili društvo njegovom tati dok peče meso. Nije baš puno pričao,ali je palio cigaretu za cigaretom. Već sam se počela nelagodno osjećati. Tata je završio i otišao u kuću.

On je ugasio napola izgorenu cigaretu, pogledao me i rekao – „Jutros sam odlučio da ću te danas zaprositi, nemam ni prsten, ali hoćeš li biti moja žena?“ Kad sam pristala sjetio se da je zaboravio kleknuti, zatim je kleknuo i zagrlio me, a ja sam plakala kao luda.

Danas sam njegova žena i zbog toga sam sretna.

A zašto sam onda budna u sitne sate? Nekoliko dana je odsutan zbog posla, a meni toliko nedostaje da ne mogu zaspati u normalno vrijeme , već buljim u komp ili tv dok se ne onesvijestim od umora.

Možda ova „romansa“ nije uzbudljiva, no na moju sreću, moja je i stvarna je.

Pusa svim romantičarima i laku noć.
pa fino
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 20:47   #297
Quote:
hottie_tottie kaže: Pogledaj post
nemam ja ti više volim fejs to fejs

moja pričica ti je na prethodnih stranama, pa prolistaj
Mislila sam da sam ih sve pročitala, al' tvoja mi promače.

I divna je efekat iznenađenja i još onaj upad sa boljim izdanjem.
Nije više išao na brod, nadam se.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:33   #298
upoznala dečka u autoškoli XD
Sugar_Kane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:14   #299
Upoznali smo se preko aplikacije na Facebooku poslali si poruke da smo si cute i našli se, i to je to sada sam jako sretan. možda nije bilo romantično upoznavanje, ali kakve veze to ima
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:09   #300
Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
Upoznali smo se preko aplikacije na Facebooku poslali si poruke da smo si cute i našli se, i to je to sada sam jako sretan. možda nije bilo romantično upoznavanje, ali kakve veze to ima
ja san svog dragog upoznala na chatu, bili na chatu moj dragi i njegov najbolji prijatelj..upoznala najboljeg njegovog prijatelja vidila da to nije to a on se u medjuvremenu zaljubio..bilo ga je gadno ostavit i nisan znala kako..kasnije dok san bila u vezi sa njim upoznala san njegovog najboljeg prijatelja i zaljubila se..on je kasnije zbog mene izgubija najboljeg prijatelja al zato mene ima vec 2 i pol godine!
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger