Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2010., 09:25   #201
Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Žena koja drži do sebe se šminka
ajme...
isto ko da kazes:zena koja se sminka je grda ko lopov,pa sminkom uravnotezuje vizualni disbalans!
daj molim te....
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 19:49   #202
Niti malo..!!
Osjecam se jednako sexy sa i bez sminke. Zapravo vrlo rijetko se i sminkam.
Brinem se samo za ten i to, kako ih ja volim nazvati, starim babskim metodama.
Od sminke kad ju koristim imam samo dobru kremu kao podlogu, jednu toniranu kremu ili puder (rijetko) korektor kada je potrebno (podocnjaci nakon cijele noci ucenja) i crna olovka i maskara..

Prirodno je najljepse
kix20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 23:12   #203
Talking

Quote:
trondhaim kaže: Pogledaj post
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Koliko vam ista podiže samopuzdanje?
Ili se neke stvari nikada ne mogu popraviti, dovedeš princezu, ujutro se probudiš pored žabe.
Čemu sve to?
Posto mi je izgled lica VEOMA bitan na zeni, JAKO mi smeta to sto vecina zena crta one crne linije oko ociju i zgusnjava trepavice, neke zene imaju takvo lice da od BUKVALNO svojeg neprivlacnog mogu napraviti JAKO privlacno lice. Kada setam ulicama Beograda svidja mi se tkrc BUKVALNO svaka 3-a 4-a devojka sa kojom se mimoidjem, kada bi sve one koje sam mimoisao skinule sminku svidela bi mi se mozda svaka 10-a. JAKO mi je bitno da je ZENA prirodno lepa u licu. Naravno najvise bih voleo da je uz to jos i zgodna(lepe grudi,noge i zadnjica) ali posto DEVOJAKA PRIRODNO LEPIH LICA I ZGODNIH TELA u BG-u ima koliko i stanovnika nekog srednjeg hrvatskog otoka bio bih zadovoljan i PRIRODNO LEPOM(lice) DEVOJKOM VITKOG TELA(volim mrsave).
My point exactly ! <-- Link, 18+ ili uz roditeljski nadzor
Necto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:27   #204
Nije neophodna, ali u dosta slucajeva mi "podigne" i raspolozenje i samopouzdanje, i osjecam se nekako ljepse, dotjeranije, sigurnije u sebe. Mada ni nemam puno sminke, i koristim samo maskaru i puder, ali bih mogla i bez njega
Ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:29   #205
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Meni je odvratno vidit ovako nešto.
Plus nakvarcano do pohanja..užas

Ali totalno mi je seksi bijeli ten,malo rumenila na licu i smokey eyes make up
Od ove slike mi se bljuje. Uzas...

Ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 17:34   #206
Ne, ne treba mi sminka, i bez sminke sam predivna
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 17:42   #207
hmm mislim da se radi o umjerenosti, ali na neki način, ja se osjećam mrvicu bolje kad imam bar trunkicu sminke na licu, recimo samo maskaru ili puder na podocnjacima, ako sam zaboravila na san.. nista pretjerano
__________________
"tra lalalal I don't give a fuck what u think.”
MarnyRascal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 19:39   #208
Da, osjećam se sexy kada sam našminkana, a isto tako se osjećam i kada nisam. Sve je to u tvojoj glavi.

Ne šminkam se često, za kave, šetnje i takve stvari nikada. Za van se šminkam, ali onda samo maskara, rumenilo i sjajilo. Puder nikada jer zaista nemam potrebe. Evo na zadnji spojak sam otišla bez šminke (mislila sam se ja mali našminkat, al sam skoro prespavala ), osjećala sam se super..
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 19:42   #209
buahahahhaha...ovo je predobrooo...
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 19:47   #210
Quote:
trondhaim kaže: Pogledaj post
Hteo bih samo da ti kazem da ja SMINKU smatram jednom velikom prevarom, ispada da muskarcima izgled zenskog lica nije ni bitan pa ga one mogu zamaskirati. Zamisli da na ulici vidis nasminkanog PRELEPOG decka i BAS ti se dopadne.Shvatis da je on psihicka i fizicka prilika ravna tebi(i ti si lepotica). Pocnes se zabavljati sa njim i uzmete se. Posle prve bracne noci on skine sminku i ti shvatis da to nije ono PRELEPO lice koje si ti svakoga dana gledala, vec jedva prosecno ili cak i ruzno. Zar se nebi osecala prevarenom...ili bi ti bilo sve jedno.
Znači ljudi se vjenčavaju samo radi lica?
Aha, nisam znala

Većina djevojaka na ovoj temi se ne šminka, da mogu mislit! (čast onima koje se zbilja ne šminkaju).

Ja se šminkam, jer volim da se igram sa kozmetikom i bojama.Ali vrlo dobro znam mjeru. I ni zbog jednog muškarca neću prestati da se šminkam, samo zato jer se to njemu ne sviđa.

Smatram da je svaka djevojka ljepša sa šminkom. Jer šminka i inače služi za uljepšavanja, sve dok se koristi pravilno.
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 07:58   #211
Quote:
okana kaže: Pogledaj post
Znači ljudi se vjenčavaju samo radi lica?
Aha, nisam znala

Većina djevojaka na ovoj temi se ne šminka, da mogu mislit! (čast onima koje se zbilja ne šminkaju).Ja se šminkam, jer volim da se igram sa kozmetikom i bojama.Ali vrlo dobro znam mjeru. I ni zbog jednog muškarca neću prestati da se šminkam, samo zato jer se to njemu ne sviđa.

Smatram da je svaka djevojka ljepša sa šminkom. Jer šminka i inače služi za uljepšavanja, sve dok se koristi pravilno.
boldano, jos jedan primjer da svako po sebi sudi..

ko voli nek izvoli, ALI ako neko treba "uljepsavanje" znaci da sam smatra da nije bas neka ljepota
da se zene ne sminkaju radi muskaraca i nemas bojazni za one kojima smeta zbuka svakako ni nepostojis i obrnuto ja ni nebi htjela nekog ko bi od mene ocekivao da izgledam namontirano (izvjestaceno).

sa druge strane sve je to relativno , ima cura koje se sminkaju ali izgledaju neuredno, kosa, nokti, ten a ima ih koje su njegovane, sredjene a nemaju ratnicke boje na licu..
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 16:45   #212
ne sminkam se skoro pa nikako, eventualno ponekad stavim malo olovke, a kad bas izadjem van, nasminkam oci tipa maskara i tus, malo pudera po podocnjacima i to je to.
ne da mi se to, dosadno mi je.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 16:46   #213
po meni lijepe cure ne trebaju uopće šminku. ajde malo sjenilo i ne znam šta se sve već stavlja, ali ono, malo, tek toliko.

moja draga je meni najsexy kad je bez šminke, bez ičega na sebi i bez ičega na faci, a oblači se odlično i izgleda odlično sa šminkom. ali meni je nekak draža prava, prirodna ljepota
-Gandalf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:11   #214
Quote:
-Gandalf- kaže: Pogledaj post
po meni lijepe cure ne trebaju uopće šminku. ajde malo sjenilo i ne znam šta se sve već stavlja, ali ono, malo, tek toliko.

moja draga je meni najsexy kad je bez šminke, bez ičega na sebi i bez ičega na faci, a oblači se odlično i izgleda odlično sa šminkom. ali meni je nekak draža prava, prirodna ljepota
Bravo za razmisljanje !

I meni isto je devojka najlepsa kada je bez sminke jer volim da vidim njenu lepotu a sminka to skriva.

Oduvek su me privlacile prirodne devojke koje se ne sminkaju i ne lakiraju nokte osim ako ne idemo na docek nove godine ili nesto slicno onda je ok mada ni tada ne mora dovoljna je samo elegantna garderoba.

Sminka je po meni za starije zene 50 + ili za babe 65 + a ne za mlade devojke. Razumem ja potrebu i zelju za sminkanjem zensko uvek zeli da izgleda sto lepse ali ako devojka nije izrazito ruzna pa sminkom prikriva ruznocu ja stvarno ne vidim razlog da svakog dana bude nasminkana ili svaki put kad se izlazi u nocni provod ?
Malo je devojaka koje u nocni zivot idu bez sminke i to mi se ne svidja jer jeda od razloga zasto to rade je taj da bi bile u nekom trendu vecina radi pa da ne budu izuzetak.

Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
buahahahhaha...ovo je predobrooo...
http://4gifs.com/gallery/d/147711-2/Padded_bra.gif

Loodo Dobra slicka a jos bolja p**ka odnosno devojka.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:15   #215
ja volim žene sa puno samopouzdanja...a ove koje ne izlaze van bez šminke i frizure mi nisu baš previše napete jer bez šminke i frizure im je samopouzdanje na nuli....mora bit frajerica a ne pičkica plačljiva to mi se gadi...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:21   #216
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Oduvek su me privlacile prirodne devojke koje se ne sminkaju i ne lakiraju nokte osim ako ne idemo na docek nove godine ili nesto slicno onda je ok mada ni tada ne mora dovoljna je samo elegantna garderoba.
meni je lijepo kad cura ima lijepe nokte. ali ono ne previše šareno i ne crne. ovo kaj sad stavljaju umjetne nastavke, pa crtaju i to...to mi je skroz ok, ali da je decentno
-Gandalf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:40   #217
Quote:
-Gandalf- kaže: Pogledaj post
meni je lijepo kad cura ima lijepe nokte. ali ono ne previše šareno i ne crne. ovo kaj sad stavljaju umjetne nastavke, pa crtaju i to...to mi je skroz ok, ali da je decentno
Da ok je kad se ne preteruje mada ne moraju nokti da joj budu nalakirani bas svakog dana ja i tu nekako vise volim da vidim prirodne nokte.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 02:30   #218
Wink

bitnije mi je da su mi kosa i nokti uredni,obrve pocupane, tad mi je ego na mjestu..ako to ne stima, kvragu bilo kakva šminka..
__________________
Da imam osam sati da sasječem drvo, šest sati bih provela oštreći sjekiru.
butterfly555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 17:29   #219
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Koliko vam ista podiže samopuzdanje?
sminka, sta je to?
dragi ne voli ni ak stavim labelo, nece da me ljubi kad osjeti taj okus vec napravi vaku facu:
zao mi sto vecina mladih cura se osjecaju nepotpuno ak ne stave sminku, a muskima se ionak budu jednako svidjele s njom il bez nje.
et', na faxu sam stalno bancila, nikakvu sminku nisam koristila, a decke sam privlacila.
ih, ko da je njima bitno jel imam tri puta duze i osam puta gusce trepavice, svasta
miss_clara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 20:29   #220
Quote:
miss_clara kaže: Pogledaj post
sminka, sta je to?
dragi ne voli ni ak stavim labelo, nece da me ljubi kad osjeti taj okus vec napravi vaku facu:
zao mi sto vecina mladih cura se osjecaju nepotpuno ak ne stave sminku, a muskima se ionak budu jednako svidjele s njom il bez nje.
et', na faxu sam stalno bancila, nikakvu sminku nisam koristila, a decke sam privlacila.
ih, ko da je njima bitno jel imam tri puta duze i osam puta gusce trepavice, svasta
čuj realno govoreći dečkima na faksu je bitno da imaš pipicu med nogami...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger