Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2010., 17:40   #81
nama su najbolje pampers plave , a i zelene nisu lose
one bijele sensitive mi nisu tako dobre uopce, nekako su suhe

Niveine mi divno mirisu (plave i one sensitive bijele), kao i hipp, al jednostavno mi nisu dovoljno vlazne
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 18:34   #82
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Jel netko probao babylove sensitive maramice, jel smrde?
Mi ih koristimo dobre su. I ne smrde. Jedina im je mana što pred kraj kutije budu baš mokre. E da, kupim ih u dm-u u nekakvom kartonskom pakiranju kao kućica, 6 kom 50 kn
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 18:42   #83
Ma ja sam kupila šogorici za babinje babylove bijele, i onda sam se tek sjetila da pampers sensitive dosta smrde pa sam mislila da možda i ove smrde.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 20:57   #84
mi koristimo najvise hippove i one su nam naj naj...ja osobno ne koristim k plus proizvode....dovoljno mi je da vidim kakva im je destilirana ..puna pijeska...ne bi se usudila nista k plus koristiti na svojoj djeci

Zadnje uređivanje BoniZG : 15.10.2010. at 20:58. Reason: ....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 09:34   #85
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ma ja sam kupila šogorici za babinje babylove bijele, i onda sam se tek sjetila da pampers sensitive dosta smrde pa sam mislila da možda i ove smrde.
Meni te Pampers sensitive isto smrde, a babylove sensitive ne. Naravno, svatko ima svoje kriterije sto mu smrdi/mirisi/nema mirisa....

P.S. Mozes sogorici kupiti i one plave babylove blaznice, meni su izvrsne, ne raspadaju se, velike su itd. Moze ih namociti u vodu, dobro izmikati i obrisati bebinu guzu nakon sto obrise vlaznim maramicama, da skine taj sloj kemikalija s guze, a super su i za umivanje bebe (meni su se one namocene gazice/rucnici cinili grubim za lice).
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 10:52   #86
ja sam zasad koristila pampers sensitive, becutan, babylove zelene, plave i trenutno bijele, k-plus, a kad nekam idemo imam reklamno pakiranje hipp i nivea. Nemogu se požaliti ni na jedne, osim da su pred kraj premokre becutan, tak da zasad još nisam preizbirljiva što se tiče kvalitete (možda i zato kaj zasad nismo imali nikakvih problema sa osipima, a počeli smo ih koristiti, par dana nakon rođenja)
međutim mene poprilično iživcira, izbaci iz takta pojedino slaganje maramica... kad svaki put moram otvarat kutiju da bi došla do maramice, kad mi maramica koju povućem za korištenje ne povuće slijedeću, pa onda usred prematanja jednom rukom držim nogice i pazim da poluočišćenom guzom ne sjedne u pokakanu pelenu, a drugom otvaram kutiju, čeprkam da dođem do maramice.... obožavam becutan i koristimo isključivo njihovu kozmetiku, al to je razlog zašto nihove maramice nećemo više koristiti
__________________
...moja dva sunca na prozorčiću, Jura 29.06.10 & Toma 16.09.12...
minči is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:56   #87
najbolje su nam huggies, ali najčešće koristimo pampers. uglavnom ih koristim za guzu ali ako smo vani i netko ga zgrabi za rukicu onda mu je obrišem s VM. bolje VM nego prljavština od tih ljudi...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:29   #88
mi smo probali sve pampers maramice i sve nam pasu osim narancastih sleep and play koje se jedna za drugom ne izvlace..ne volim kad su mi maramice suhe a na dnu ostane sva ta vlaga koja bi trebala biti raspoređena..to mi se događalo sa babylove..
__________________
Nikad ne reci nikad..ali nikad!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 15:24   #89
Quote:
MonyB kaže: Pogledaj post
mi smo probali sve pampers maramice i sve nam pasu osim narancastih sleep and play koje se jedna za drugom ne izvlace..ne volim kad su mi maramice suhe a na dnu ostane sva ta vlaga koja bi trebala biti raspoređena..to mi se događalo sa babylove..
Zato ih ja stalno prevrćem Svako presvlačenje okrenem kutiju na drugu stranu
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:20   #90
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Meni te Pampers sensitive isto smrde, a babylove sensitive ne. Naravno, svatko ima svoje kriterije sto mu smrdi/mirisi/nema mirisa....

P.S. Mozes sogorici kupiti i one plave babylove blaznice, meni su izvrsne, ne raspadaju se, velike su itd. Moze ih namociti u vodu, dobro izmikati i obrisati bebinu guzu nakon sto obrise vlaznim maramicama, da skine taj sloj kemikalija s guze, a super su i za umivanje bebe (meni su se one namocene gazice/rucnici cinili grubim za lice).
Ma ove bijele sam uzela zbog kutije. Uzela sam joj i babylove suhe maramice, to znam da isto super dođe za pobrisati guzu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 01:03   #91
otkad smo otkrili huggies, koristimo samo i jedino njih... imaju nama najbolju vlažnost, najbolju strukturu, najbolji miris

sve su nam u principu ok, ali najbolje su nam ove natural care


iako ih zapravo koristimo samo za skidanje kakice (inače se peremo vodom) i kad smo vani za obrisati ručice... ali svejedno su nam naj...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:06   #92
I Pampers Clean and Play sadrže alkohol!
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 13:33   #93
Ma apsolutno sve vlažne maramice sadrže alkohol.
Nemaju oni šta drugo stavit u njih, a da budu vlažne i mekane.
Meni su Hippove najagresivnije za oči kad skidam šminku. Jedino me one peku od svih vlažnih maramica.
Pa aj sad budi pametan?
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:36   #94
Quote:
super surfer kaže: Pogledaj post
otkad smo otkrili huggies, koristimo samo i jedino njih... imaju nama najbolju vlažnost, najbolju strukturu, najbolji miris

sve su nam u principu ok, ali najbolje su nam ove natural care


iako ih zapravo koristimo samo za skidanje kakice (inače se peremo vodom) i kad smo vani za obrisati ručice... ali svejedno su nam naj...
meni su ove stigle nekidan poštom, jer sam se bila registrirala na neku njhovu stranicu..
već sam bila i zaboravila na to kad je došao poštar i dofurao taj veliki paket.
predivno mirišu i jako su nježne.
one su mi trenutno zajedno sa hippovima definitivno najbolje.

pampersice sve redom smrde da je to čudo jedno, ne mogu vjerovati da je netko napravio tako smrdljive maramice za bebe
služe nam za brisanje prašine i wc školjke.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:38   #95
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
Ma apsolutno sve vlažne maramice sadrže alkohol.
Nemaju oni šta drugo stavit u njih, a da budu vlažne i mekane.
Meni su Hippove najagresivnije za oči kad skidam šminku. Jedino me one peku od svih vlažnih maramica.
Pa aj sad budi pametan?
hippove plave i ove zelene huggies ne sadrže alkohol
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 15:06   #96
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
meni su ove stigle nekidan poštom, jer sam se bila registrirala na neku njhovu stranicu..
već sam bila i zaboravila na to kad je došao poštar i dofurao taj veliki paket.
predivno mirišu i jako su nježne.
one su mi trenutno zajedno sa hippovima definitivno najbolje.

pampersice sve redom smrde da je to čudo jedno, ne mogu vjerovati da je netko napravio tako smrdljive maramice za bebe
služe nam za brisanje prašine i wc školjke.
meni isto neki dan sa kamionom () dopeljao tip te maramice, otvori kamion a unutra sve puno max tv-a i kaže da je nešto za mene. Ja se čudom čudim, kad on izvuče neki paketić i ono te maramice. Al kod mene suprotno, razočaranje Lijepo mirišu ali za brisanje su mi koma, premalo mokre. Nama i dalje najbolje pampers plave a meni i lijepo mirišu
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 15:10   #97
hipp
pampersove su mi previše mokre
niveine imaju prejak miris
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 17:15   #98
Quote:
super surfer kaže: Pogledaj post
otkad smo otkrili huggies, koristimo samo i jedino njih... imaju nama najbolju vlažnost, najbolju strukturu, najbolji miris

sve su nam u principu ok, ali najbolje su nam ove natural care


iako ih zapravo koristimo samo za skidanje kakice (inače se peremo vodom) i kad smo vani za obrisati ručice... ali svejedno su nam naj...
Mi smo isto oduševljeni s Huggies maramicama, a koristim pure. Predobre su
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:35   #99
Mi smo najviše koristili Becutan jer mi je taj miris odličan, ali nedavno smo probali Huggis i oduševila sam se Sad kombiniramo
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:57   #100
Meni je Becutan otkriće zbog mirisa, ali samo joj brišem rukice i tu i tam lice- ostane fino mirisati po Becutan kremi, a ove druge mi ostavljaju loš miris ili mi se brzo ogade zbog asocijacija . Zato sam odlučila da Becutanove neću trošiti za kakicu jer mi se apsolutno svaki miris maramica dosad ogadio nakon tjedan-dva (zlo)upotrebe u te svrhe. Neću si i ove upropastiti
__________________
Always look on the bright side of life....
Majalena512 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.