Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2014., 12:58   #1
Niz tegoba: vrućica, opća slabost, umor, osip, pojačano znojenje, tamna stolica, zadah...

Prica pocinje ovako. Zivim s deckom vec god dana i otkad ga znam nikad nije bio bolestan, niti cak bio prehladjen.
Prije cca 2 tjedna dobija temperaturu koja ga lomi, varira od 37 do 39 i tako tri dana.
dva dana nije isao na posao jer je stvarno bio slab, a inace ga nista ne moze slomiti.
cetrvrti dan dolazi s posla, ne osjeca se dobro, temperatura i dalje pristutna i ima crvene piknice po tijelu koje su prosle preko noci.
da napomenem da ga glava nikad nije boljela osim tih dana i to jako da se dizao po noci piti tablete.
u medjuvremenu od ta 2 tjedna otkako je imao temperaturu, stalno je umoran i stalno spava.
Zali se stalno da nije nikako dobro. Dva, tri dana je imao tamnu stolicu dosta i par dana jako neugodan zadah, po cemu je i sam primijetio da nesto nije u redu s njim.
Nekidan sam se probudila, oko njega je bilo mokro, pretpostavili smo da se preznojio s dozom sumnje u to. Jutros smo se probudili, oko njega lokva. Znaci, urinirao je u snu sto nikad prije nije cak ni kao dijete.

Molim ako ikome pada na um s cime bi ovo moglo imati veze neka se javi...

Hvala unaprijed!
__________________
...
lipstick2407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:54   #2
Quote:
lipstick2407 kaže: Pogledaj post
Prica pocinje ovako. Zivim s deckom vec god dana i otkad ga znam nikad nije bio bolestan, niti cak bio prehladjen.
Prije cca 2 tjedna dobija temperaturu koja ga lomi, varira od 37 do 39 i tako tri dana.
dva dana nije isao na posao jer je stvarno bio slab, a inace ga nista ne moze slomiti.
cetrvrti dan dolazi s posla, ne osjeca se dobro, temperatura i dalje pristutna i ima crvene piknice po tijelu koje su prosle preko noci.
da napomenem da ga glava nikad nije boljela osim tih dana i to jako da se dizao po noci piti tablete.
u medjuvremenu od ta 2 tjedna otkako je imao temperaturu, stalno je umoran i stalno spava.
Zali se stalno da nije nikako dobro. Dva, tri dana je imao tamnu stolicu dosta i par dana jako neugodan zadah, po cemu je i sam primijetio da nesto nije u redu s njim.
Nekidan sam se probudila, oko njega je bilo mokro, pretpostavili smo da se preznojio s dozom sumnje u to. Jutros smo se probudili, oko njega lokva. Znaci, urinirao je u snu sto nikad prije nije cak ni kao dijete.

Molim ako ikome pada na um s cime bi ovo moglo imati veze neka se javi...

Hvala unaprijed!
Ja se ne bih zamrala iskustvima i otišla bih ravno na hitnu zaraznu s ovakvim simptomima!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 10:16   #3
Quote:
lipstick2407 kaže: Pogledaj post
Molim ako ikome pada na um s cime bi ovo moglo imati veze neka se javi...

Hvala unaprijed!
Evo što na prvu izbacuje guglanje kombinacije simptoma:

http://www.thehealthsite.com/disease...y-day-special/

Dakle, možda bi mogli biti bubrezi. Molim da uzmeš u obzir da ni u kom slučaju nisam doma u ovom gradivu i nisam kompetentna za davanje savjeta.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.