Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 17:32   #61
Može biti bakterija u zglobu, da bi to znala potrebno je punktirat koljeno pa slat na analizu, citoloski i mikrobioloski
Leptirić28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:05   #62
Kako se to pokupi?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 20:19   #63
Iskreno ne znam, al osobno sam radila te pretrage ( citoloska, mikrobioloska analiza punktata) i znam da je jednoj curi tako bilo..
Leptirić28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:45   #64
Meni se bol u zglobovima prosirila i na ruke...
e sad mnogi hvale ovaj suplement kad je rijec o zglobovima: http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...oint-350g.aspx
razmisljam dal da ga uzmem pa da probam
AestheticGod is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 20:41   #65
Odi prvo napravi pretrage. Ja sam pila koješta za zglobove, ništa od tih stvari nije čarobno.

Quote:
Leptirić28 kaže: Pogledaj post
Iskreno ne znam, al osobno sam radila te pretrage ( citoloska, mikrobioloska analiza punktata) i znam da je jednoj curi tako bilo..
I šta je bilo u pitanju?

To je bilo na jednom zglobu ili više? Meni su zglobovi buknuli od streptokoka, al meni on nije bio u zglobovima.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 14:51   #66
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
I šta je bilo u pitanju?

To je bilo na jednom zglobu ili više? Meni su zglobovi buknuli od streptokoka, al meni on nije bio u zglobovima.
Nalazi su pokazali da nema bakterije. Pisalo je da su našli mnoštvo uplanih stanica..
Samo koljeno.
Leptirić28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2021., 10:23   #67
bok svima, da dignem temu....

boli me rame i imam ograničene pokrete, zatezanje i bol se proširi u nadlakticu.
isla sam kod fizijatra, snimila RTG (koji je uredan, samo se vidi neka mala sjena, ali rekli su da je to ok).
dobila fizikalnu - uzv, struju i vježbice.
nakon tog se opseg pokreta povećao ali boli i dalje (nije prestrašno ali sad mi već ide na žive i smeta me na dnevnoj bazi).
u stvari gajogre je po noći, jer kako god se namjestim osjećam laganu tupu bol.

s obzirom da idem na godišnji, do 9. mj neću moći na kontrolu niti dalje u obradu.
u planu mi je narpaviti svakako uzv, možda čak MR.
(ako ima neko preporuku gdje i da dobro očitavaju).

e sad, pitanje, kako si pomoći dok ne vidimo točno što je, neki dodaci prehrani (oste bi-flex, kolagen i sl..?).

nije da nešto vjerujem u preparate tog tipa, ali uzela bih nešto po preporuci, ako je nekom pomoglo.

hvala
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2021., 20:09   #68
Pijem omega 3 i glukozamin msm kompleks zadnjih 6mjeseci i nemam vise takve bolove a znalo me je prije, s vremena na vrijeme, bezrazlozno boljeti rame. Ok, ja imam i RA pa i to treba uzeti u obzir, u svakom slucaju su mi bolovi znacajno manji. Pokretljivost zglobova je individualna, ovisna o stanju samog zgloba.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.