Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 13:35   #81
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
pa doma se nekad vise naradis neg na poslu...
neovisno jel imas stan il kucu,

istina... uviek nes za cistit. nes se pokida, digne se laminat , peres ves, masina nes pocne trokirat pa rastavljat..

kucanice nitko ne cijeni
Pogotovo muške, vidim.
ZloPrase is offline  
Old 07.06.2016., 13:35   #82
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Mensečini da autoricu ne zabrinjava toliko njegova nezaposlenost već životni stil općenito.

On je, prepostavljam, slobodnoumni šarmer koji je nekako...lepršav.
Osjećaš se nesigurno kraj takvog stila života, a ne kraj njegove nezaposlenosti.
baš tako. jedan me muvao sličan, imao je stalan posao ali jako niska plaća, mislim to što je radio u firmi je jedno od najnižih zanimanja. izgovarao je stvari zbog kojih sam se zgražala, izdvojit ću samo jednu "glavni cilj u životu ti treba biti da što manje radiš"

blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 13:38   #83
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
baš tako. jedan me muvao sličan, imao je stalan posao ali jako niska plaća. izgovarao je stvari zbog kojih sam se zgražala, izdvojit ću samo jednu "glavni cilj u životu ti treba biti da što manje radiš"

Ne, cilj bi ti trebao biti da radiš što više za što manje novaca, zapravo najbolje da se vrati feudalizam pa da radiš besplatno za nekog vlastelina.
Koja ograničenost.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 13:39   #84
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Pogotovo muške, vidim.
naravno

trea znat kuhat i to...

popravljat masinu

ni to lako
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 13:39   #85
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, cilj bi ti trebao biti da radiš što više za što manje novaca, zapravo najbolje da se vrati feudalizam pa da radiš besplatno za nekog vlastelina.
Koja ograničenost.
da ali to je njegov stav općenit prema životu, manjak poduzetnosti. tako u budućnosti što god bih ja predložila, neki projekt, njemu se to ne bi dalo jer je cilj što manje raditi. npr. kad bih rekla ajmo kupiti zemlju u selu pa obrađivati voće kao hobi, kod njega ne bih naišla na potporu (samo primjer dajem, može biti bilo koja ideja poduzetnička)
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 13:39   #86
Ponovit ću nešto što sam već pisala na forumu X puta, zamjerati nekome što nema posao u ovom vremenu je nebulozno.

Znam ljude sa faksom koji traže bilo kakav posao, čistačica, blagajnica i sl. i niti ne dobiju nikakav odgovor, a kamoli da dobiju takav posao. A posao "na crno" niti ne znam kako uopće dobiti i naći. Tak da mi se sere od izjava da tko želi raditi naći će nešto.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 07.06.2016., 13:44   #87
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da ali to je njegov stav općenit prema životu, manjak poduzetnosti. tako u budućnosti što god bih ja predložila, neki projekt, njemu se to ne bi dalo jer je cilj što manje raditi. npr. kad bih rekla ajmo kupiti zemlju u selu pa obrađivati voće kao hobi, kod njega ne bih naišla na potporu (samo primjer dajem, može biti bilo koja ideja poduzetnička)
iako je meni ideja super, ne možeš sam tak nametnut svoju strast za nečim drugome
Complicated is offline  
Old 07.06.2016., 13:45   #88
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nek vi nemate kvačice, koje se odnose na svaki detalj u fizičkom izgledu. i onda ostavite tu istu ljubljenu ženu kad se malo udeblja. a da ste sponzori i da gledate lovu to je točno, forum i forumske teme nisu ultimativno mjesto za potvrđivanje stvari u svijetu
Ojoj, baš bismo mogli raspraviti o tome. Koliki postotak siromašnih muškaraca bude u braku sa bogatim ženama, a koliko siromašnih žena u braku s bogatim muškarcima? Koliko rastava bude zbog financijskih razloga i tko ih prvi pokreće?

Nemoj se ljutiti, ali mislim da vaša strana drži ogromnu dominaciju u ovome i tuče sve rekorde. Da i ne pričam o bračnim ostavštinama nakon smrti, parnicama nakon rastave, tužbama i slično. Muškarci su ovdje velika manjina. Čim vidim bogatog ugly boya sa zgodnom ženom, koja nije imala ni prebijene pare prije braka, odmah mi bude jasno da ljubav nema ništa s tim.
klokanovac is offline  
Old 07.06.2016., 13:45   #89
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da ali to je njegov stav općenit prema životu, manjak poduzetnosti. tako u budućnosti što god bih ja predložila, neki projekt, njemu se to ne bi dalo jer je cilj što manje raditi. npr. kad bih rekla ajmo kupiti zemlju u selu pa obrađivati voće kao hobi, kod njega ne bih naišla na potporu (samo primjer dajem, može biti bilo koja ideja poduzetnička)
Problem je što je 90% poduzetničkih ideja teško kockanje koje završi s izgubljenim vremenom,živcima i novcem.
Fascinantno je koliko se sere ljudima koji se klade, a protiv poduzetnika koji u biti rade više manje isto samo s puno većim novcima nema ni približne kritike.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 13:46   #90
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da ali to je njegov stav općenit prema životu, manjak poduzetnosti. tako u budućnosti što god bih ja predložila, neki projekt, njemu se to ne bi dalo jer je cilj što manje raditi. npr. kad bih rekla ajmo kupiti zemlju u selu pa obrađivati voće kao hobi, kod njega ne bih naišla na potporu (samo primjer dajem, može biti bilo koja ideja poduzetnička)
Da, ovo je zajebano.
On onda zapravo želi biti lik koji leži pred televizorom cijeli dan?
Ne bi mi smetalo da je netko čak i lajavi anarhist koji se bori za neke ideale, koliko god nekome oni bili smiješni, ali ovo...ovo je dosadno i ograničavajuće.
S tim da se uopće ne radi o novcu.

Postoje ljudi koji su izuzetno poduzetni, a novac je minimalno uključen u to.
Stopiraju, volontiraju, proučavaju.

Novac i aktivnost nisu nužno povezani.
Pjegavi poriluk is offline  
Old 07.06.2016., 13:46   #91
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Problem je što je 90% poduzetničkih ideja teško kockanje koje završi s izgubljenim vremenom,živcima i novcem.
Nda, takvi muškarci su nekak neprivlačni.
ZloPrase is offline  
Old 07.06.2016., 13:47   #92
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
E, zbilja mi je dosta vas kritičara seratora, koji stalno forsirate tehničke fakultete i pljujete po drugima, koji su izabrali drugi put. Popeli ste mi se na onu stvar.
Završio je kulturologiju, pa što? Jel on kriv što je ova šugava država svima zasrala budućnost i mogućnost izbora? Izabrao je ono što njemu odgovara i u čemu je najbolji. Ne možemo svi biti tehničari, informatičari i ekonomisti, samo zato jer se to vama nekolicini sviđa.

Na kraju krajeva, jel kod tebe u Slavoniji ima posla? Na desetke tisuća ljudi vam se iseljava od tamo.

Ma boli vas krasan kurac. Slizali ste se svi tamo sa lokalnim mafijašima i nećete ni prstom maknuti da nešto promijenite, a kritizirate druge da su lijenčine i zgubidani, zato jer su birali, a ne slijepo slijedili vaš sistem.
Moram se sloziti s ovim, ne rado ali moram.
stupidisam is offline  
Old 07.06.2016., 13:47   #93
Zbilja me dugo nešto nije razočaralo u ovoj sjebanoj državi kao ovaj uvodni post. Koja sebična i egocentrična osoba.
Zbilja nemoj biti s njim. Napravi čovjeku uslugu i nemoj biti s njim. I da ostane sam čitav život biti će mu bolje nego s tobom. Fuj
fsoul is offline  
Old 07.06.2016., 13:49   #94
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ponovit ću nešto što sam već pisala na forumu X puta, zamjerati nekome što nema posao u ovom vremenu je nebulozno.

Znam ljude sa faksom koji traže bilo kakav posao, čistačica, blagajnica i sl. i niti ne dobiju nikakav odgovor, a kamoli da dobiju takav posao. A posao "na crno" niti ne znam kako uopće dobiti i naći. Tak da mi se sere od izjava da tko želi raditi naći će nešto.
potpisujem...

taki ih kod mene ima tu ajme...
i posao na crno nemos dobit. sve ide prek veze...

odredjene zene zele bogate likove i to je to...

strah ih to direkt rec ...al je ocito na sto ciljaju
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 13:50   #95
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ponovit ću nešto što sam već pisala na forumu X puta, zamjerati nekome što nema posao u ovom vremenu je nebulozno.

Znam ljude sa faksom koji traže bilo kakav posao, čistačica, blagajnica i sl. i niti ne dobiju nikakav odgovor, a kamoli da dobiju takav posao. A posao "na crno" niti ne znam kako uopće dobiti i naći. Tak da mi se sere od izjava da tko želi raditi naći će nešto.
Nevezano za kontekst teme, tko želi raditi naći će zbilja 'bilo što'. Evo nekim lancima fast fooda fali ljudi u kuhinji, predložila sam kolegici koja također s faxom traži posao da im se javi, kaže nije se znojila na pravu toliko dugo da bi se opet znojila u kuhinji. Ima posla, tko god kaže da nema, da je 'sjebano' stanje u državi i slične pizdarije,
nivessica is offline  
Old 07.06.2016., 13:52   #96
A što mu ti ne pomogneš naći posao kad se već hvališ svojim stanjem koje je fantastično? Evo do 10.06. traju ti projekti obrazovanja za nezaposlene za zanimanja budućnosti besplatno. Vrijednost programa je 6.000 kuna po osobi, može naučiti programirati besplatno. Nakon toga si može ouvijek ostvariti dodat ni prihod preko stranica gdje ljudi iz cijelog svijeta traže to znanje za razne projekte.

Također kao nezaposlena osoba imaš edukaciju za samozapošljavsanje i EU bespovratno financira otvaranje firme i obrta kroz godinu dana svima s imalo smislenom idejom.

Nezaposlenost uopće nije nikakva mana ako ljudi to tako ne shvate i rade na sebi. A tebi da je stalo pomogla bi mu. Samo ću reći da su sve moje bivše procvjetale na poslovnom planu u vezi i nakon veze samnom. Ne kažem da sam ja za to zaslužan, ali ljudi vole biti korisni i sebi i drugima i dosta da ih samo malo usmjeriš i motiviraš i većina može puno.
google1 is offline  
Old 07.06.2016., 13:52   #97
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Problem je što je 90% poduzetničkih ideja teško kockanje koje završi s izgubljenim vremenom,živcima i novcem.
Fascinantno je koliko se sere ljudima koji se klade, a protiv poduzetnika koji u biti rade više manje isto samo s puno većim novcima nema ni približne kritike.
pa ne ulažeš puno novaca ako ih nemaš. ulog treba biti u skladu s tvojim financijskim stanjem. ne trebaš čak završiti ni ekonomiju da to znaš, to zna i moja baba
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 13:54   #98
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Stvar kulture koja zahtijeva od žene da bude rasplodna krava a muškarac zaprežni vol.

A sad nakon što su se krave izborile da se rasplodna očekivanja s njih skinu, čudimo se čudom što su i volovi nešto postali jogunasti.
Yep. A vecina zapreznih volova je preglupa da bi to isto shvatila.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 07.06.2016., 13:55   #99
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
..pitale me frendice već što je on, čime se bavi..nisam rekla istinu jer već vidim neodobravanja..
Nisi rekla istinu, zašto, čovjek je fakultetski obrazovan, završio stručno, traži posao - u čemu je problem? Osim ako niste rođene sa zlatnom žlicom u ustima?

Sit gladnom ne vjeruje.

Ne znate se tako dugo, odi što prije ako već tako misliš. Pogotovo ako on misli možda ići van a tebi to nije opcija.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 07.06.2016., 13:56   #100
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
A što mu ti ne pomogneš naći posao kad se već hvališ svojim stanjem koje je fantastično? Evo do 10.06. traju ti projekti obrazovanja za nezaposlene za zanimanja budućnosti besplatno. Vrijednost programa je 6.000 kuna po osobi, može naučiti programirati besplatno. Nakon toga si može ouvijek ostvariti dodat ni prihod preko stranica gdje ljudi iz cijelog svijeta traže to znanje za razne projekte.

Također kao nezaposlena osoba imaš edukaciju za samozapošljavsanje i EU bespovratno financira otvaranje firme i obrta kroz godinu dana svima s imalo smislenom idejom.

Nezaposlenost uopće nije nikakva mana ako ljudi to tako ne shvate i rade na sebi. A tebi da je stalo pomogla bi mu. Samo ću reći da su sve moje bivše procvjetale na poslovnom planu u vezi i nakon veze samnom. Ne kažem da sam ja za to zaslužan, ali ljudi vole biti korisni i sebi i drugima i dosta da ih samo malo usmjeriš i motiviraš i većina može puno.
sad ce te odredjene osobe trazit tu da im budes jamac...
ocito imas previse para


pricas gluposti...



kakvi tecaji? isao sam 3 godine prijavljivat se na to..nikak nemos upast


korupcija svuda i mito vlada...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger