Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2003., 23:06   #81
Dobar je taj i za crveno. Kad mi se potrosi deterdzent za obojeno uzmem Robijn za crno.

Inace, za bijelo Ariel, Dixan, Persil, sta je vec snizeno. Za obojeno isti ti samo bez izbjeljivaca. I omeksivac, od nedavno opet pocela koristiti-Neutral.

Tu i tamo napravim izlet pa kupim neku ludu varijantu tipa tecni deterdzent za bijeli saten pa ga onda imam par godina.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 15:41   #82
Persil ili Ariel il koji već muž pokupi u dućanu (za bijelo i za šareno)
Perwoll balzam magic za bebačevske stvari
Omekšivač kako kad, trenutno Coccolino Ylang-ylang

jel ima kod nas u HR tih omekšivača u listićima za sušilicu?
inače, meni je sušilica super i većinu stvari stvarno nemam potrebu peglati (osim muževih košulja i još nekih stvari).
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 10:31   #83
Zna li netko koji su to deterdženti koji sadrže topila?

Kupili smo novu perilicu za rublje Gorenje i u uputama piše:
„Za pranje ne smijete upotrebljavati sredstva koja sadrže topila, jer se određeni dijelovi stroja mogu oštetiti, a stvaraju se i otrovni plinovi. Postoji opasnost zapaljenja i eksplozije.“

Inače, koristimo prašak Persil.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:14   #84
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Zna li netko koji su to deterdženti koji sadrže topila?

Kupili smo novu perilicu za rublje Gorenje i u uputama piše:
„Za pranje ne smijete upotrebljavati sredstva koja sadrže topila, jer se određeni dijelovi stroja mogu oštetiti, a stvaraju se i otrovni plinovi. Postoji opasnost zapaljenja i eksplozije.“

Inače, koristimo prašak Persil.
uobičajeni detergenti za kućnu upotrebu ne sadržavaju organska otapala, to su inače sredstva za kemijsko čišćenje kao npr. http://lemia.hr/portfolios/proizvodi...-hc-otapalima/

(moja preporuka: nemoj u perilici koristiti ni ocat, te varikinu / domestos / druga sredstva sa klorom. ako moraš nešto izbijeliti, napravi to odvojeno, natapanjem u lavoru)

s obzirom da je perilica nova, iskoristi priliku i piši mail tvornici da ti daju jasan odgovor na to pitanje, koji su to detergenti, pa nam napiši njihov odgovor, može?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.