Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 22:09   #21
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
A ti volis glumiti Svetog oca.

A kako ti nazivaš osobu koja trpi izrugivanja, ignoriranja, laži i koja još sve sranja razmažene tatine curice?! I još na to regira tako što plače i moli?
Kao što sam rekla, lik je paćenik koji se loži na kučkasto ponašanje ili je namirisao lovu.

I za ove što ga smatraju gospodinom i plemenitim dečkom: Gospodin je onaj koji se lijepo ponaša i voli ženu koja to zaslužuje, a ne paćenik koji dopušta da ga se ponižava i prca u mozak.
Ja sasvim sigurno ne glumim Svetog Oca.

Da si kojim slučajem pročitala više mojih postova, bilo bi ti jasno da si napisala glupost.

Radi se o tome da ne volim da se nekoga osuđuje bez dovoljno dokaza.

Možda je i točno ovo što ti tvrdiš, ali možda je dečko jednostavno malo preosjećajan. Možda mu je to i prva cura, pa se zato loše snalazi.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:12   #22
Teško je išta ti napisat bez da te osuđujem, jebiga. :/

Interesantno kako ti je postao zanimljiv moment kada ti više nije bio tolikodostupan.

To jest, nije interesantno. A ni atraktivno. ;plenković: Predvidivo je. Klasično ponašanje nekoga tko je, kako si sama rekla, prerazmažen.

Tebi treba drugačiji tip muškarca.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:13   #23
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Nije on nikakav divan dečko, plemenit, dobar, kurac, palac nego obični ljigo i beskičmenjak jer je trpio sva ta sranja. Možda opet trebaš biti takva prema njemu jer ga očito lože kučke i kučkasto ponašanje. Ili imaš love pa te je trpio.

Prestanite miješati dobrotu i plemenitost sa šupendarstvom. To dvoje nema nikakve veze. To što je netko spreman da pizdi, plače, trpi uvrde i ponižavanja ne znači da je dobar.
Ovo.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:15   #24
Baj d vej, koliko imate godina?
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:18   #25
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Baj d vej, koliko imate godina?
Ja 23, on 26
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:34   #26
Pošalji ti njega fino k meni, a sebi nađi sličnog Ima vas takvih na izvoz
Edit: ups, premlad
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:35   #27
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pošalji ti njega fino k meni, a sebi nađi sličnog Ima vas takvih na izvoz
Kaj je sad to, dosadili ti macho tipovi?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:37   #28
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Onda vježbaj strpljenje i budi sretna da te nije otpisao.

Nabasala si na dobricu kakvih je malo. Žene ih obično šutiraju i gaze (tjeraju od sebe) nakon što se zabave, jer ako ne osjete dominaciju muškarca misle da nije vrijedan. A nisu svi isti. Dosta ih se skriva iza fasade dominantnog muškarca, a u sebi su jako nesigurni. Taj će kad tad naučit biti muško. Samo te očito jako voli. Da prekineš njemu bi to bila škola vjerojatno i usluga.
Takvi dečki (dobrice) kad postignu balans zločestog/dobrog, pretvore se u muškarce kakve možeš sanjat i kakve cure obično fantaziraju. Jer su emotivni ali skupe iskustva i znaju kad ne trebaju trpit vaše hormone i ispade (zauzet se za sebe).
Znam i trudim se, pokusavam biti drukcija.. ali zbunjena sam, ne znam da se ponasam sto bolje ili da budem normalna i dobra, ali distancirana, da ga ne pocnem gusiti s tim.. nisam sigurna da li on zeli da ja budem takva, ili zeli da sam malo udaljenija tj.distanciranija i to sve....
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:39   #29
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ja sasvim sigurno ne glumim Svetog Oca.

Da si kojim slučajem pročitala više mojih postova, bilo bi ti jasno da si napisala glupost.

Radi se o tome da ne volim da se nekoga osuđuje bez dovoljno dokaza.

Možda je i točno ovo što ti tvrdiš, ali možda je dečko jednostavno malo preosjećajan. Možda mu je to i prva cura, pa se zato loše snalazi.
Briga me za tvoje ostale postove, i što ti voliš ili ne voliš, referiram se na ovu konkretnu temu. I da, glumiš tu Svetog O(veliko O, boldano)ca.

Nismo na suđenju, da nekoga osuđujem i da mi trebaju dokazi. Iznosim svoje mišljenja na temelju onoga što je napisala u uvodnom postu. Kao uostalom i svi na forumu. A moje mišljenje je ono koje sam već navela.

Da, mišljenje je kao i dupe i svako ga ima, ali ovo je forum. Neki očito to stalno zaboravljaju.

Amen.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:45   #30
Čini mi se ti preveč kompliciraš oko svega ...
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:47   #31
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Čini mi se ti preveč kompliciraš oko svega ...
To i on kaze. Da se opustim i prestanem analizirati sve... da pustim malo da vrijeme prode i oboje se smirimo, i da ce sve biti bolje...
Ali previse sam napeta i previse razmisljam sta mi je najbolje napraviti i kako se ponasati da opet bude kao nekada (ne ja, vec on) a ja bolja
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:05   #32
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Briga me za tvoje ostale postove, i što ti voliš ili ne voliš, referiram se na ovu konkretnu temu. I da, glumiš tu Svetog O(veliko O, boldano)ca.

Nismo na suđenju, da nekoga osuđujem i da mi trebaju dokazi. Iznosim svoje mišljenja na temelju onoga što je napisala u uvodnom postu. Kao uostalom i svi na forumu. A moje mišljenje je ono koje sam već navela.

Da, mišljenje je kao i dupe i svako ga ima, ali ovo je forum. Neki očito to stalno zaboravljaju.

Amen.
Ništa ne zaboravljam.

Nego i ja iznosim svoje mišljenje.

I, kao što se tebi ne sviđa moj blagi stav prema tom dečku, tako se niti meni nimalo ne sviđa tvoj grubi i bezobzirni pristup.

Ako me doživljavaš kao nekoga tko glumi Svetog Oca, nek ti bude. To je tvoje pravo. Ja tebe doživljavam kao Cruellu de Vil, što je moje pravo.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:07   #33
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Edit: ups, premlad
There's no such thing, girl.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:27   #34
Ova monamona je očito frustrirana baba kaj joj sve smeta, pa se iživljava na svemu i svakome.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:36   #35
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Ova monamona je očito frustrirana baba kaj joj sve smeta, pa se iživljava na svemu i svakome.
Mogla bih ti prijaviti ovaj post, ali neću jer mi je nebitno. Ja o tebi nemam nikakvo mišljenje jer si mi totalno nezanimljiv.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:39   #36
budimo realni, meni decko zvuci ko totalni debil. zao mi ga je, ali je to istina
__________________
Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
redjohn6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:24   #37
Svaki jednom naide na ovakvu curu,prezivis to i zalis sljedeceg koji se uplete u njenu mrezu

Mozda lik ima neki fetis na odbijanje i to?
Sad kad ga ne odjebajes toliko nisi mu napeta
A mozda si misli da te prca dok ne nade nesto bolje?
nixa2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:32   #38
Sad se on prema tebi treba ponasati kao sto si ti prema njemu, a ti da trpis sve njegove ispade i gluposti, decko je vjerojatno dobrica i nije zlopamtilo. U biti dosla si do onoga "ne znas sto imas dok ne izgubis"
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 02:18   #39
Neću reći svi ali većina nas zbog ljubavi ponekad pređe preko stvari s kojima se nećemo baš javno hvaliti. No mislim da je malo oni koji će poput tog momka preći preko omalovažavanja i spuštanja pred prijateljima, rodbinom i tko zna kime već sve ne u ovom slučaju pa ću se ipak složiti da je pomalo beskičmenjak i da nema svoje ja.
No čak i takvi imaju granicu, kao što je netko napisao broj puta koji mogu izgoriti i onda krenuti kao da se ništa nije desilo iz početka. I vjerujem da si ti tu granicu pronašla.
A nju kada se pređe čovjek ostaje prazan, nema emocija u njemu više. I možda te doista još voli jer ljubav je glupa živina koju je doista teško ubiti. Ali u njemu više nije ostalo niti načina da ti to iskaže a zasigurno niti volje.
Jedino što tu može pomoći je udaljenost, razdvojenost. Provjereno čini da sve što je bilo loše izblijedi a ono dobro počme nedostajati i tu pruža neku nadu za novi početak. Ali ako ćeš se ti nakon toga vratiti na staro (što budimo realni vjerojatno hoćeš jer godine takvog ponašanja znak su karaktera a on se ne mijenja samo tako, otud i izreka s vukom) osobno mislim da je bolje da to niti ne pokušavate.
Shvatite ovo kao školu za vas oboje. On je nadam se baučio što si više ne smije dozvoliti a ti što možeš izgubiti kada si dozvoliš previše.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 02:22   #40
Još te nije ostavio?

Ajmo na šupendare.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger