Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog, verbalnog šovinizma i ostalih muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 13:55   #261
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Slabo izlazim navečer, pa ne znam kako se ljudi oblače tada i jesu li bolje obučeni negoli preko dana.
Dosta držim do sređenosti i ono što vidim svaki dan na cesti je sve bezveze. Tek 20ta, 30ta osoba je skladno obučena, lijepe frizure. Nešto bolje stanje je u Zagrebu. Tako da je meni Sox odličan.
A ja volim ženska odijela, klasiku.. Uglavnom.
hvala. Nije lako bogami, kad odem u neki shoping centar potrosim par sati, ali se isplati jbg, ne mozes okolo hodati ko seljak ljudi te cudno gledaju

Ajde ti rukni svoj kombo, ovo nije isključivo tema za muške
Old Jučer, 14:02   #262
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sto se tice kombinacije 2 - voIim majice s kapuljacom, ali si mi te pruge ovdje malo preupadljive. Isto tako i bijeli zniranci i djon na tenisicama.
Sto se mene tice preferiram jednostavnost i kvalitetan materijal.
jednostavnost je dosadna, stil mora biti individualan i impresirajuci. Kao kad si na umjetničkoj izložbi, fasciniran si samo s nekim slikama. Rukni ti koju

Ne mislim na samarcinu
Old Jučer, 14:13   #263
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
a dobro da nisi daunloda ae :ko kice:

A vidin ja das ti mlad i neukusan, pardon neiskusan. Al dobro, imas potencijala cim stavljas hozenfefere pardon tregere na neutralne boje. :ka va:

Iden sad u kuzinu napravit spizu prije nego cu lec ae

Aj sutra cemo pocet intenzivno sa tecajen... al moras mi obecat das' me slusat od riči do riči... i onda će se i muški i ženski okritat za tobon :to p:
dragi ako su savjeti iti blizu onim svojim slikama koje si kačio nek FALA...radje ću i dalje biti modni neznalica,stavljat tregere na obicnu majicu i bit seljo...
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Na košulju da,na majicu ne. Ovak izgledaš kao da ideš u neku seosku berbu.

Quote:

Ev tico.... jbga sad se ne vide boje niti tekstura, uglavnom svjetlobez vesta, maslinasta podmajica, sive hlače, tamno smeđe cipele/remen, karirani šal http://imgur.com/ kuBVBiu
sooooooo geeeeej
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:31   #264
Quote:
hvala.
preslatko. ljubi tetka
Old Jučer, 16:13   #265
https://s1.postimg.org/4jmijqt1nj/163638.jpg

i to taj moment, zato treba svako malo opla gore dole s njom, al polako
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:52   #266
Quote:
jednostavnost je dosadna, stil mora biti individualan i impresirajuci. Kao kad si na umjetničkoj izložbi, fasciniran si samo s nekim slikama. Rukni ti koju

Ne mislim na samarcinu
A gdje da nadjem dobro obucene muskarce?

Ne, ne mora jednostavnost biti dosadna i mora biti prilagodjena onom tko ju nosi.
Savrsena prilagodjenost me najvise fascinira.

Generalno na muskarcima ne volim uske hlace, V izrez, pa bas ni preuske majice, svijetlu obucu, uzorke (osim kariranog), jeftine i plasticne materijale ( to na nikom).

Volim hudice, kosulje, vunene pulovere, traperice ili slicno( ali ne preuske), military hlace, sportske jakne, stofani kaputi, sportske visoke cipele.

Zadnje uređivanje mantisa : Jučer at 20:05.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.