Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 18:41   #2781
pa ljudi božji
koliko bi Lidl trebao zaposliti djlatnika kad bi bila otvorena većina blagajni?

ovako u jednoj smjeni imaju 4-5 djelatnika koji trče gore dolje, ali im Lidl zato može dati duplo veću plaću nego u drugim dućanima istog tipa i time se hvaliti dok u isto vrijeme imaju kroničan nedostatak djelatnika pogotovo na blagajnama.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:53   #2782
Keksi imaju okus po neurednom skladištu
A meni neki upisi bazde na Gazda Todine poltrončiće.

Koji proljev od teme
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:12   #2783
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Šutiš o wheyu?

Inače, nemam ništa protiv da netko pljuje/hvali neki trgovački lanac, ali mi nije jasno zašto si otvarao novu temu iako ima tema od LIDLu već na ovom podforumu.
Ne, samo mislim da ne treba ništa dodavati
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:57   #2784
Lidl - plaća je ok za to radno mjesto, ali uvjeti rada, težina, odnosi s kolegama, kupcima - katastrofa. Najgore mi je što mi je sada bed u Lidlu pitat prodavača da mi pokaže di se šta nalazi jer je njegovo da puni police, a vremena za mene znam da nemaju.

Roba: Slatkiši - odličan omjer cijene i kvalitete, grickalice ok, sladoledi super, pekara ok. Roba dobra, ali ružna kao pas. Roba za trčanje Crivit - dobra - čak mislim da im to proizvodi Asics ili Saucony. Patike za trčanje - ne loše, ali niti dobre. Rifle - sezona Moskva 1954.

Što se tiče wheya i toga -a bit će svega što je trenutno in. Iako, moram pohvalit proteinske pločice jer nisu šećerne table kao 95% drugih pločica koje u sebi sadrže riječ protein. Evo recimo, baš u Mulleru sam gledao jučer i ama baš svaka njihova "proteinska pločica" ima preko 20g šećera na 100g proizvoda.

Odjel koji im je katastrofa je kozmetika tj. osobna higjena - skupi i loši dezodoransi i šamponi. Pa ko je lud da kupi onaj smrdljivi Cien? Jedino ajde tekući sapun i stvari za čišćenje kuće. Ali kaladonti, dezodoransi, šamponi, žileti
Plavi Avion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:12   #2785
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Zašto imamo duplu temu?
Zato jer je lidl duplo bolji od konzuma

Nekuzim zakaj idu dvije teme....
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:31   #2786
Za žilete se ne slažem,u početku su bili loši,ali sad se mogu nositi s Mach 3.
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:16   #2787
Meni je super kad netko napiše da su Domaćica i Dorina odlični proizvodi. Posebno za Dorinu koja je sami brašnasti šećer koji čokolade vidio nije. Svašta.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:21   #2788
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Meni je super kad netko napiše da su Domaćica i Dorina odlični proizvodi. Posebno za Dorinu koja je sami brašnasti šećer koji čokolade vidio nije. Svašta.
Ja sam napisao da su MENI dobre tj bolje od velike većine čokoladnih proizvoda iz Lidla.

Recimo meni je čokolada iz onih Lidlovih duplih keksa je obična guma s okusom čokolade. Uopće mi je nemjerljiva s domaćicom.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:50   #2789
Neki dan sam bas jeo dorinu s keksima, otvoris ju, bijela, a nije joj istekao rok trajanja. E u lidlu sve one cokolade u folija pakiranju su vrh za dorinu.
Inace ne znam dal Hrvatska proizvodi ista od slatkisa vrijedno spomena, sve klasa eurokrem bloka.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:17   #2790
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Neki dan sam bas jeo dorinu s keksima, otvoris ju, bijela, a nije joj istekao rok trajanja. E u lidlu sve one cokolade u folija pakiranju su vrh za dorinu.
Inace ne znam dal Hrvatska proizvodi ista od slatkisa vrijedno spomena, sve klasa eurokrem bloka.
ja sam znao naletiti na takve milke, mislim da je to do skladistenja
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 03:48   #2791
Ima u lidlu iznimno kvalitetnih slatkisa, pogotovo cokolada sa 70-90% kakaa. Ali takvi i kostaju. A s druge strane ima iznimno losih koji su kao sto kazete secer i brasno. Takvi su po 3kn kila tako da po meni tu nema previse filozofije.
Dorina i domacica imaju omjer cjene i kvalitete koji po meni nije zadovoljavajuc u odnosu na konkurenciju.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:19   #2792
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ne, samo mislim da ne treba ništa dodavati
Jer si opet uhvaćen u laži i trolusanju...

Vrh je bio kada ti je pokazano da i drugi lanci prodaju whey...

McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:56   #2793
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Jučer smo naime kupili stakleni lampion s umetkom po naoko bagatelnoj cijeni 10, 99. Tako smo mislili. Da bi evo prije deset minuta išao gledati i otkrijem da se u biti radi o robi s greškom, što na displayu gdje su izloženi nije istaknuto.

Naime, dno lampiona je RAZBIJENO, ali je dobro skriveno postoljem, tako da PRIPAZITE da ne kupujete zdravo za gotovo.
U Lidlu uvijek kupujem staklene lampione (govorim o lampionima s prozirnim staklom i crnim/zlatnim/bijelim poklopcem i postoljem, također i umetke za takve lampione. I čini mi se da su u Lidlu najpovoljniji u odnosu na kvalitetu. Dakle, ne govorim sad o ovim akcijskim lampionima.

Ovo o čemu ti pišeš je besmisleno. Lampion s razbijenim dnom nije roba s greškom i nešto o čemu bi trebalo obavijestiti kupce nego neupotrebljiva roba koju treba maknuti s police.

Moguće da se dio lampiona razbije tijekom transporta, a još vjerojatnije je da je netko od kupaca razbio lampion i uredno ga vratio na policu. Da je oštećenje bilo tako vidljivo, ti bi to primijetio čim si ga uzeo u ruku u Lidlu.

Lidl svakako ima svog šrota, ali kao što rekoh, ovo o čemu ti pišeš je prilično besmisleno.
Valovita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:28   #2794
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Jer si opet uhvaćen u laži i trolusanju...

Vrh je bio kada ti je pokazano da i drugi lanci prodaju whey...

Ja nisam viđao Vheyeve po domaćim lanicima. Doduše nisu mi bitni, pa mi su mi možda i promakli
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:31   #2795
Quote:
Valovita kaže: Pogledaj post
U Lidlu uvijek kupujem staklene lampione (govorim o lampionima s prozirnim staklom i crnim/zlatnim/bijelim poklopcem i postoljem, također i umetke za takve lampione. I čini mi se da su u Lidlu najpovoljniji u odnosu na kvalitetu. Dakle, ne govorim sad o ovim akcijskim lampionima.

Ovo o čemu ti pišeš je besmisleno. Lampion s razbijenim dnom nije roba s greškom i nešto o čemu bi trebalo obavijestiti kupce nego neupotrebljiva roba koju treba maknuti s police.

Moguće da se dio lampiona razbije tijekom transporta, a još vjerojatnije je da je netko od kupaca razbio lampion i uredno ga vratio na policu. Da je oštećenje bilo tako vidljivo, ti bi to primijetio čim si ga uzeo u ruku u Lidlu.

Lidl svakako ima svog šrota, ali kao što rekoh, ovo o čemu ti pišeš je prilično besmisleno.
Mda, prilično je besmisleno izgleda da netko bude nezadovoljan nečim iz Lidla. Prava Lidl armijka

Vidiš,mene je osobno sve više počeo iritirati odnos cijene i kvalitete u Lidlu, znam da ne kupujem top proizvode, niti očekujem top kvalitetu, ali neki minimum mislim da bi trebao biti.
To je moje mišljenje,a ono što je dobro tebi ne mora biti dobro i meni.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:35   #2796
Mene puno više zanima zašto se Lidl stalno uspoređuje s Konzumom? Zar ne bi bilo realnije da se uspoređuje s Kauflandom, a Konzum s Plodinama?

Evo i ovdje stalno ti izgovori ''ti mora da si Todorićev poltron'', a ja recimo obožavam Kaufland i tamo kupujem, Lidl i Kaufland su mi nebo i zemlja.
Ne razumijem tu opsjednutost s Konzumom od strane onih koji tvrde da vole Lidl.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:58   #2797
pa Kaufland je sestrinska firma od Lidla tj. obadvije propadaju pod njemačku Schwartz grupu, pa ih ne možemo uspoređivati jer je to isti drek.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:15   #2798
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
pa Kaufland je sestrinska firma od Lidla tj. obadvije propadaju pod njemačku Schwartz grupu, pa ih ne možemo uspoređivati jer je to isti drek.
Sve se može uspoređivati, tko je taj koji određuje što se može uspoređivati a što ne? Ako je netko odredio što se može a što ne usporediti, onda mi sva ova galama oko toga tko je bolji zvuči namješteno.

Osim toga, kao što sam već napisala meni je Kaufland puno bolji pa bih rekla da taj ''drek'' ipak ljepše smrdi.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:12   #2799
u Kauflandu je prodaje drukčije stvari + više je prodavača
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:56   #2800
lidl je diskont i kao takvog ga je promaseno usporedjivat i s Plodinama, i Konzumom, Kauflandom, Sparom ili s necim trecim. Zbog toga izgleda ko skladiste, zbog toga ima tri prodavaca u smjeni u ducanu, zbog toga si sami uzimate kruh i peciva, i zbog toga nema mesnicu. I zbog toga je na kraju krajeva i (relativno) jeftin.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.