Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 22:03   #1041
Quote:
Intuse kaže: Pogledaj post
Svakakvih živina ima na tim sajtovima. Poput jednog Damira koji operira na badoo i twoo. Dotični svakako prednjači. Tip je za početak stariji nego se predstavlja, ulijeće u inbox pristojnim pitanjem tipa „Hoćemo li tipkati da se upoznamo“, iza toga slijedi pitanje u kojem si kvartu jer ste možda susjedi .. razveden je, živi sam, ima dvije kćeri koje ne žive s njim, ne očekuje više ništa ali nema ništa protiv ako se dogodi, da mu je samo do seksa skrenuo bi razgovor u tom smjeru... razmjenu brojeva predlaže nakon par poruka. Zvuči super, šarmantan je i zabavan. Pristaneš na kavu i postaneš centar njegovog svijeta. Opasno se potrudi, večerica, vino, zvijezde,romantična kuća iz bajke na vrhu brda i u trenu se osjećaš kao kraljica. Bajkovita priča traje do trenutka dok gospodin ne dobije što želi, poslije toga nestane. Pitaš ga porukom (jer se na poziv ne javlja) o čemu se radi, dobiješ ignor. Probaš opet, opet ignor. Onda shvatiš pa priču ispričaš frendici, ona ispriča svojoj frendici, ova svojoj i dođeš do zanimljive brojke istih glupača. Sve su istih godina i odrađene po istom obrascu. Tu u priču po dogovoru ulazi nova frendica , napominje mu da jednu zna i da se ne želi miješati. Ali ipak bi se on upoznavao. Zapale se vragovi, malo se raspitate pa saznate i da lik ipak ima jednu stalnu. Proguglaš, prostalkaš po fejsu i pitaš se zašto bi tako zgodna žena trpila takvog kretena. Upozoriš nju jer si žensko pa smatraš da žena ženi treba pomoći, a tek onda ostaneš u čudu. Ona to zna a tebi tko je kriv što si naivna kokoš.
Pa drage moje naivne kokoši, pripazite se.
Genijalno! Joj kad bi bar poznaval tog Damira! Jel jako sexy?
Joshua is offline  
Old 19.08.2017., 22:05   #1042
Jel ima kakva zena da je poput Damira, da me odvede na veceru
zemljanin80 is offline  
Old 19.08.2017., 22:33   #1043
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.... znači svega cca 25% traži nešto konkretno, odnosno spremno otići na dejt
I onda se ja čudim silnim dopisivanjima...

A ogroman udjel confidence boostera....
hookup ti tu stoji jer bi se ekipa kresnula. ako sam u krivu, jebiga.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.08.2017., 09:08   #1044
Quote:
Intuse kaže: Pogledaj post
Svakakvih živina ima na tim sajtovima. Poput jednog Damira koji operira na badoo i twoo. Dotični svakako prednjači. Tip je za početak stariji nego se predstavlja, ulijeće u inbox pristojnim pitanjem tipa „Hoćemo li tipkati da se upoznamo“, iza toga slijedi pitanje u kojem si kvartu jer ste možda susjedi .. razveden je, živi sam, ima dvije kćeri koje ne žive s njim, ne očekuje više ništa ali nema ništa protiv ako se dogodi, da mu je samo do seksa skrenuo bi razgovor u tom smjeru... razmjenu brojeva predlaže nakon par poruka. Zvuči super, šarmantan je i zabavan. Pristaneš na kavu i postaneš centar njegovog svijeta. Opasno se potrudi, večerica, vino, zvijezde,romantična kuća iz bajke na vrhu brda i u trenu se osjećaš kao kraljica. Bajkovita priča traje do trenutka dok gospodin ne dobije što želi, poslije toga nestane. Pitaš ga porukom (jer se na poziv ne javlja) o čemu se radi, dobiješ ignor. Probaš opet, opet ignor. Onda shvatiš pa priču ispričaš frendici, ona ispriča svojoj frendici, ova svojoj i dođeš do zanimljive brojke istih glupača. Sve su istih godina i odrađene po istom obrascu. Tu u priču po dogovoru ulazi nova frendica , napominje mu da jednu zna i da se ne želi miješati. Ali ipak bi se on upoznavao. Zapale se vragovi, malo se raspitate pa saznate i da lik ipak ima jednu stalnu. Proguglaš, prostalkaš po fejsu i pitaš se zašto bi tako zgodna žena trpila takvog kretena. Upozoriš nju jer si žensko pa smatraš da žena ženi treba pomoći, a tek onda ostaneš u čudu. Ona to zna a tebi tko je kriv što si naivna kokoš.
Pa drage moje naivne kokoši, pripazite se.
Nisam bas shvatila ovaj dio s vecerom. Kakva bajkovita kuca? Nema hebene sanse da bih otisla u neku bajkovitu kucu na brdu s likom s interneta kojeg ne poznajem dobro
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 09:11   #1045
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Nisam bas shvatila ovaj dio s vecerom. Kakva bajkovita kuca? Nema hebene sanse da bih otisla u neku bajkovitu kucu na brdu s likom s interneta kojeg ne poznajem dobro
A bi li otisla u nebajkovitu kucu?

Pitam da vidim jel problem u tome sto lik ima novaca ili sto se prerano jebala.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 20.08.2017., 09:11   #1046
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Nisam bas shvatila ovaj dio s vecerom. Kakva bajkovita kuca? Nema hebene sanse da bih otisla u neku bajkovitu kucu na brdu s likom s interneta kojeg ne poznajem dobro
Dok to nisi probala, nisi živjela.
Nečovjek is offline  
Old 20.08.2017., 09:32   #1047
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
A bi li otisla u nebajkovitu kucu?

Pitam da vidim jel problem u tome sto lik ima novaca ili sto se prerano jebala.
Ne bih otisla u nikakvu kucu s likom kojeg ne poznajem. Moje nalazenje s likovima s neta je bilo na javnim mjestima, dolazila bih sa svojim autom i jos bih frendici dala sve potrebne podatke ako se ne javim do odredjenog doba da moze reagirati.
Sorry, ali nikad ne znas kako se netko predstavlja. Nisam iz posta shvatila da je bajkvitoj kuci prethodilo neko upoznavanje, osim preko tipkanja.
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 09:33   #1048
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Dok to nisi probala, nisi živjela.
A fuckaj ga onda!😂
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 09:37   #1049
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
A fuckaj ga onda!😂
Koga, zivot ili Damira
jamesbond is offline  
Old 20.08.2017., 09:41   #1050
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Koga, zivot ili Damira
😂 Sve ok, imam jos vremena za sve😂
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 09:43   #1051
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Moje nalazenje s likovima s neta je bilo na javnim mjestima, dolazila bih sa svojim autom
Koliko sam odjeba pokupio zbog ovakvih poput tebe. Umjesto da nakon dejta završimo na nekoj klupici, ona ode na -2 na parking po auto a ja na ZET stajalište.
AngryNomad is offline  
Old 20.08.2017., 09:45   #1052
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Koliko sam odjeba pokupio zbog ovakvih poput tebe. Umjesto da nakon dejta završimo na nekoj klupici, ona ode na -2 na parking po auto a ja na ZET stajalište.

Sorry, nisi naisao na mene. Ja sam jednoj lika vozila doma. Procijenila sam ga kao bezopasnog. I danas se povremeno nadjemo na kavi.
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 09:47   #1053
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Sorry, nisi naisao na mene. Ja sam jednoj lika vozila doma. Procijenila sam ga kao bezopasnog. I danas se povremeno nadjemo na kavi.


https://s3.postimg.org/ohtizgmr7/796...09cccdb541.jpg
Nečovjek is offline  
Old 20.08.2017., 09:49   #1054
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Pa ja uglavnom kaj sam čuo Tinder je baš za ONS odnosno ponajviše traženje partnera za seks. Kao Iskrice i neznam ni ja kaj...

Kaj se onda čudimo sada..

Quote:
Intuse kaže: Pogledaj post
Svakakvih živina ima na tim sajtovima. Poput jednog Damira koji operira na badoo i twoo. Dotični svakako prednjači. Tip je za početak stariji nego se predstavlja, ulijeće u inbox pristojnim pitanjem tipa „Hoćemo li tipkati da se upoznamo“, iza toga slijedi pitanje u kojem si kvartu jer ste možda susjedi .. razveden je, živi sam, ima dvije kćeri koje ne žive s njim, ne očekuje više ništa ali nema ništa protiv ako se dogodi, da mu je samo do seksa skrenuo bi razgovor u tom smjeru... razmjenu brojeva predlaže nakon par poruka. Zvuči super, šarmantan je i zabavan. Pristaneš na kavu i postaneš centar njegovog svijeta. Opasno se potrudi, večerica, vino, zvijezde,romantična kuća iz bajke na vrhu brda i u trenu se osjećaš kao kraljica. Bajkovita priča traje do trenutka dok gospodin ne dobije što želi, poslije toga nestane. Pitaš ga porukom (jer se na poziv ne javlja) o čemu se radi, dobiješ ignor. Probaš opet, opet ignor. Onda shvatiš pa priču ispričaš frendici, ona ispriča svojoj frendici, ova svojoj i dođeš do zanimljive brojke istih glupača. Sve su istih godina i odrađene po istom obrascu. Tu u priču po dogovoru ulazi nova frendica , napominje mu da jednu zna i da se ne želi miješati. Ali ipak bi se on upoznavao. Zapale se vragovi, malo se raspitate pa saznate i da lik ipak ima jednu stalnu. Proguglaš, prostalkaš po fejsu i pitaš se zašto bi tako zgodna žena trpila takvog kretena. Upozoriš nju jer si žensko pa smatraš da žena ženi treba pomoći, a tek onda ostaneš u čudu. Ona to zna a tebi tko je kriv što si naivna kokoš.
Pa drage moje naivne kokoši, pripazite se.
Izvini,ako imaš 20 i nešto sitno još te mogu shvatiti,ali ako imaš oko 30 i više (a mislim da da) neznam kaj ti očekuješ.?
Tomgold is offline  
Old 20.08.2017., 09:53   #1055
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Pa ja uglavnom kaj sam čuo Tinder je baš za ONS odnosno ponajviše traženje partnera za seks. Kao Iskrice i neznam ni ja kaj...
Kaj se onda čudimo sada..
Čudimo se što je ons manje od 25% na platformi namjenjenoj za tu namjenu. Koji klinac rade ostalih 75% tamo.
AngryNomad is offline  
Old 20.08.2017., 10:09   #1056
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Ne bih otisla u nikakvu kucu s likom kojeg ne poznajem. Moje nalazenje s likovima s neta je bilo na javnim mjestima, dolazila bih sa svojim autom i jos bih frendici dala sve potrebne podatke ako se ne javim do odredjenog doba da moze reagirati.
Sorry, ali nikad ne znas kako se netko predstavlja. Nisam iz posta shvatila da je bajkvitoj kuci prethodilo neko upoznavanje, osim preko tipkanja.
Koji auto vozis?
zemljanin80 is offline  
Old 20.08.2017., 22:17   #1057
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Sorry, nisi naisao na mene. Ja sam jednoj lika vozila doma. Procijenila sam ga kao bezopasnog. I danas se povremeno nadjemo na kavi.
Taj nije jebo
orhidej107 is offline  
Old 20.08.2017., 22:18   #1058
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Koji auto vozis?
Najbolji: vlastiti😂
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 22:19   #1059
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Taj nije jebo
Tocno!😂
Skitaljka is offline  
Old 20.08.2017., 23:28   #1060
Tko je taj Svemogući Damir, spominjete ga na pet tema, dajte ga meni da se malo poigram s njim
kocelot is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.