Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 12:54   #61
Ja znam stalkat ko Isus.

Ako me zanima, mogu ustalkat SVE. A i više od toga.

S godinama samo po eventualnoj potrebi, ali jedno vrijeme sam čak i na neke načine zaradjivala time. <3
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 12:54   #62
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
sad ovo namjerno izmišljaš!
S obzirom da dolazim iz porodice koja godinama uzgaja i prodaje cvijeće, bilo bj malo čudno da sam tudum za to.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 12:57   #63
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja znam stalkat ko Isus.

Ako me zanima, mogu ustalkat SVE. A i više od toga.

S godinama samo po eventualnoj potrebi, ali jedno vrijeme sam čak i na neke načine zaradjivala time. <3
Nek ti Cats da broj od one njene što je prodavala izrezane slike u srednjoj školi. Imam predosjećaj da bi vas dvije napravile dobar biznis.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 12:58   #64
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja znam stalkat ko Isus.

Ako me zanima, mogu ustalkat SVE. A i više od toga.

S godinama samo po eventualnoj potrebi, ali jedno vrijeme sam čak i na neke načine zaradjivala time. <3
:Veronica Mars:



Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nek ti Cats da broj od one njene što je prodavala izrezane slike u srednjoj školi. Imam predosjećaj da bi vas dvije napravile dobar biznis.
Kaj nije bila osnovna?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:00   #65
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nek ti Cats da broj od one njene što je prodavala izrezane slike u srednjoj školi. Imam predosjećaj da bi vas dvije napravile dobar biznis.
Ma nemam pojma di je i šta radi, a ni imena se ne sjećam - nikad od mene kvalitetnog Isusa

Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
S obzirom da dolazim iz porodice koja godinama uzgaja i prodaje cvijeće, bilo bj malo čudno da sam tudum za to.
A gle, ja imam među precima pomorce i arhitekte, pa ne znam ni crtat ni veslat
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:03   #66
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nek ti Cats da broj od one njene što je prodavala izrezane slike u srednjoj školi. Imam predosjećaj da bi vas dvije napravile dobar biznis.
Ne znam tu priču, do tell.

Scarlett
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:07   #67
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5335
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:12   #68
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Kako da ne trebaju tapete? One dekorativne koje staviš na neki komad zida za ukras npr?
A za mašinu, uzmi prvo neki materijal koji je lagan za porubit dok se ne ispraksiraš. Recimo teške zavjese koje prepeglaš pa ti se same drže dok ih ne porubiš ili neki dobar materijal za napravit pareo ili plahtu ili.... nešto jednostavno s dugačkim ravnim šavom. pa skrati hlače, popravi šav na majici i onda kreni dalje na neke manje šavove koje treba vrtit, naštimavat, okretat...
Ma ja to šivanje učim već godinama. Moja stara zna, pokušala me je naučiti i na kraju rekla nek' se kanin ćorava posla, nije svatko za sve.

Ali ja tako to želim naučiti, sad mi je dijete pokusni kunić. Za zadni pokušaj odrezanih i porubljenih traperica je izjavila da može u njima sjesti na trg, staviti pred sebe piksu i svirati usnu harmoniku. 😀
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:13   #69
@Cats

That's some creative psycho stuff.

Ariana, hvala na preporuci, ali u mom slučaju je bio nešto ozbiljniji posao u pitanju.

Svejedno, nikad ne znaš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:15   #70
Pa tad je bila gimnazijalka, možda je napredovala...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:26   #71
Čru det.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:42   #72
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
S obzirom da dolazim iz porodice koja godinama uzgaja i prodaje cvijeće, bilo bj malo čudno da sam tudum za to.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
je. i moja majka ga cijeli život uspješno uzgaja , pa čak i sestra.
i care too much, to ti je.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:07   #73
Zadnjih godinu dana se bavim izradom macramé nakita. U početku sam uglavnom pratila razne youtube tutoriale, ali s vremenom sam počela sve više toga sama smišljati i raditi iz glave.

U kuhinji se isto super snalazim, pravim odličan liker od kave

Volim crtati, iako s godinama sam sve manje u tome. Vuče me želja da se uhvatim vodenih boja, ne sjećam se kad sam zadnji put slikala.
Sviram nekoliko instrumenata, neke manje, neke više, ni približno onoliko koliko bih htjela

Voljela bih naučiti i šivati, plesti, vesti, kukičati i još puno toga, ali ne znam, čini mi se da mi je malo jedan život za sve to.
Physalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:25   #74
Uglavnom zarađujem za kruv sa nekim adobe creative paket programima, znam i fotkat, oki crtam, mogu farbat i gletat zidine, izrezbarit nešto od drva, izradit... no takve stvari uglavnom ne dovršim.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:46   #75
Kad smo vec na ovoj temi ... krenula muzeku radit tortu za rodjos.
Nisam neki majstor ali nasla neki lagan recept i rekoh .. ne mogu omanut

I naravno, zeznem. Nisam cekala da se puding ohladi, ulila slag dok je bio vruc i sad i nakon 4h u ledu imam i dalje tekucu masu u kalupu.

Nis jbg, bu uzel zlicu i fino direkt iz kalupa
Sreca moja da je nezahtjevan po tom pitanju.

Juhe i variva i filane paprike mi idu super... bar nesto.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:30   #76
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
U čemu ste vješte i da vas baš ide? Izradi figurica, nakita, šivanju, vrtlarenju, slikanju, fotkanju, pisanju, komponiranju, heklanju, gradjevini, krasopisu, ostalom? Imate neki neobičan kreativni hobij? Poklanjate li/prodajete svoje ruko/umotvorine? Dobivate li pozitivne kritike okoline za svoje radove? Ili držite sve to za sebe jer niste sigurni da je dovoljno dobro? Da li biste se ikad bavile profesionalno time u čemu ste kreativno izražajne? Da li ispoljavate taj svoj dar ili ste ga zanemarile?

Pitam jer me
a) zanimaju kreativni outleti forumaša
b) doista bih voljela znat ima li tu netko da mi napravi ovo.

Doslovno ništa od navedenog me ne zanima niti mi ide, niti išta slično ili srodno.
Kreativna sam ko panj
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:32   #77
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja znam stalkat ko Isus.

Ako me zanima, mogu ustalkat SVE. A i više od toga.

S godinama samo po eventualnoj potrebi, ali jedno vrijeme sam čak i na neke načine zaradjivala time. <3
Ok, ovo mi ide poprilično dobro, možda zato gledam detektivske serije i čitam takve knjige, nalazim se u tome.


Moj outlet je u psovanju očito
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:32   #78
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja znam stalkat ko Isus.

Ako me zanima, mogu ustalkat SVE. A i više od toga.

S godinama samo po eventualnoj potrebi, ali jedno vrijeme sam čak i na neke načine zaradjivala time. <3
Ovo mi zvuci zanjimljivo!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:33   #79
Quote:
Physalia kaže: Pogledaj post
Zadnjih godinu dana se bavim izradom macramé nakita. U početku sam uglavnom pratila razne youtube tutoriale, ali s vremenom sam počela sve više toga sama smišljati i raditi iz glave.

U kuhinji se isto super snalazim, pravim odličan liker od kave

Volim crtati, iako s godinama sam sve manje u tome. Vuče me želja da se uhvatim vodenih boja, ne sjećam se kad sam zadnji put slikala.
Sviram nekoliko instrumenata, neke manje, neke više, ni približno onoliko koliko bih htjela

Voljela bih naučiti i šivati, plesti, vesti, kukičati i još puno toga, ali ne znam, čini mi se da mi je malo jedan život za sve to.
Svaka čast! Filigranski.
Neke narkvice izgledaju kao da su od perlica. Napisala bih da sam se bavila nekoc makrameom, ali nakon ovog vidim da sam izgleda samo neke špage prebacivala.

(Možda bi bilo fora da uzmeš neke tradicijske hrvatske nakite pa izvedeš u makrameu.) Mislim, možda uzimaš motive, a ja ih ne prepoznajem .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:19   #80
Quote:
Physalia kaže: Pogledaj post
Zadnjih godinu dana se bavim izradom macramé nakita.
Jako lijepo i pedantno
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.