Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 20:31   #81
Primarni kreativni outlet mi je ručno šivanje plišanaca ili plišanih privjesaka. Najveća fora mi je kad skupim neke junk tekstilne materijale, staru obleku i neke komadiće čipke i svile i onda od toga nešto sašijem. Izgledaju više neobično i unikatno nego da sad kupujem materijale i pratim neke tutorijale.
Nekad mi padne neki dizajn na pamet, a nekad ljude pitam neki prompt, npr. mama me zamolila da joj sašijem jin-jang privjesak, a dečko hoće plišanog rakuna. Pa ti sad smisli kako haha
Nemam neki veliki skill, imam igle, konce, pribadače, trakice i punjenje za plišance i maštu Ispadne kako ispadne, uglavnom se baš vidi da je handmade i domaće i 's dušom'

Također znam vesti tapiserije, ali to užasno dugo traje, baš je tedious i sporo. Ali je jako anti-stresno.

Kuhanje mi inače više pokreće adrenalin nego kreativu haha xtreme cooking
Visoke temperature, vruća para, intenzivni mirisi i teksture, noževi kuhanje makes me feel alive!! Također volim pojest pa ide jedno s drugim.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:37   #82
nemam takvih talenata

al mogu jako brzo govoriti i izgovarati neobično komplicirane riječi bez problema
tipa najneindustrijaliziranija


































priznajte da ste si polomili jezik
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:39   #83
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Doslovno ništa od navedenog me ne zanima niti mi ide, niti išta slično ili srodno.
Kreativna sam ko panj
this

Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ok, ovo mi ide poprilično dobro, možda zato gledam detektivske serije i čitam takve knjige, nalazim se u tome.


Moj outlet je u psovanju očito
this



Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:01   #84
Danas:, slikam i pišem. Nedavno sam počela ponovno slikati, zadnji put sam slikala u osnovnoj školi. http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...a3e19ef3fc.jpg

Zadnje uređivanje warpedcat : 21.08.2017. at 21:16. Reason: Slika veća od 640x480 px
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.08.2017., 21:06   #85
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja znam stalkat ko Isus.

Ako me zanima, mogu ustalkat SVE. A i više od toga.

S godinama samo po eventualnoj potrebi, ali jedno vrijeme sam čak i na neke načine zaradjivala time. <3


doduše, ja sam isto dobra u stalkanju, ali samo po internetu.uživo me malo struh
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:08   #86
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post

Rado bih da znam bolje crtati, iako me frendica koja je slikarica uvjerava da se tu dosta postigne vježbom, tako da se možda nekad primim i toga
Super!
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:19   #87
Jos jedna stalkerica Nadam se da neki ljudi nikad nece saznati sto sam zguglala o njima, njihovim roditeljima, djedovima i babama
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:48   #88
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
nemam takvih talenata

al mogu jako brzo govoriti i izgovarati neobično komplicirane riječi bez problema
tipa najneindustrijaliziranija


































priznajte da ste si polomili jezik

Priznajem, par pokusaja je bilo smijesno.
A onda me krenulo.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:05   #89
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Jos jedna stalkerica Nadam se da neki ljudi nikad nece saznati sto sam zguglala o njima, njihovim roditeljima, djedovima i babama
ma ja na to gledam kao na obično korištenje google-a
Na kavi s Googleom

Sjećam se da se svojevremeno jedna moja prijateljica šokirala kad sam ime njezinog novog dečka ubacila u Google i malo pronjuškala.Nisam našla ništa zanimljivije od nekog natjecanja u boćanju u srednjoj školi.

Ali upravo zato i treba biti vrlo oprezan na društvenim mrežama. One se rade PR-ovski
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:14   #90
Ja nekak imam feeling da je jedino Alexa profi stalker.
Nju bi unajmila da nekaj trebam.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:16   #91
Alexa Private detective
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 02:16   #92
meni se niš više ne da od tih stvari, duuugo već, a svašta sam radila i znala i bila ful nabrijana.. šivala ozbiljno, štrikala onak, slikala ozbiljno, fotkala, kućni projekti, popravci razni, drvo, namještaj, dekupaž mrzim, kuhinjske egzibicije razne, svašta.. bila sam diy prije pinteresta.
žao mi je što ne sviram ništa, to mi se čini kao dobar odušak..ili se ispušak kaže?
ma serem, moš mislit kak bi si sad prebirala po basu za dušu il duvala sax
jedino ću se slikanju vratit, to baš osjećam da mi treba. odlična meditacija.

imam jednu ludu artskrafts dizajnersku ideju, moguće profitabilnu čak, ne vidim da to ljudi baš rade, al neću reć šta da me ne ustalkate kad uđem u biznis
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:59   #93
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni se niš više ne da od tih stvari, duuugo već, a svašta sam radila i znala i bila ful nabrijana.. šivala ozbiljno, štrikala onak, slikala ozbiljno, fotkala, kućni projekti, popravci razni, drvo, namještaj, dekupaž mrzim, kuhinjske egzibicije razne, svašta.. bila sam diy prije pinteresta.
...
Ovak nekak i ja.
Sve ovisi o volji. Sve mi ide dobro ako se dovoljno potrudim. Ali ne mi se da.
Ma serem, ne sve. Pisanje, pjesme i to neko kakti umjetničko izražavanje...e tu sam tudum žešći.
Jedino kaj istinski volim i dobro mi ide je šišanje i biti frizerka je moja tiha patnja. Šišam svakog tko mi se da. Kupila sam si i pribor i ono oko vrata i sveee
Kažu da kad mi vide izraz lica kad kažu "ajd može šišaj" nema šanse da mi ne daju. To je valjda faca beskrajne sreće i veselja, sjaj u očima i sve ikad. Ebo sex.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:05   #94
Bas si mislim, kak mi je kreativa posao, fakat je rijetkost da se u slobodno vrijeme istom bavim
Puno cesce radim druge stvari, recimo idem u gym, ili na hiking, ili gledam neka sranja

Posao me nekad zna fakat istrosit idejno.

Jedino znam da kad bum imala svoj stan, vjerojatno cu po svemu zivom petljat.

Netko je spomenuo kako bi htio znat svirat. I ja isto.
I pjevat, bas bi htjela lijepo pjevat
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:10   #95
Tudum sam.
Radila sam nakit, ok je. Niš spešl. Crtala, nešto malo slikala.
Uređenje stana mi je očaj.

Pisala jesam, prestala u nekom trenutku.
Kuham, pečem kolače i to je ok.
Našminkat se ne znam. Ni obuć.

Tudum.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:29   #96
Kreativa mi je antistres terapija

Svako malo vidim nesto novo i moram to probat napravit. Jedno vrijeme me drzalo heklanje pa vez, ukrasavanje torti ticinom...ima toga
Trenutno sam na izradi slika od kamencica i quillingu..

Od kad sam se udala (20+godina) izradujem ukrase za bozic. Nikad nisam kupila ni jednu kuglicu za bor
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:53   #97
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Svaka čast! Filigranski.
Neke narkvice izgledaju kao da su od perlica. Napisala bih da sam se bavila nekoc makrameom, ali nakon ovog vidim da sam izgleda samo neke špage prebacivala.

(Možda bi bilo fora da uzmeš neke tradicijske hrvatske nakite pa izvedeš u makrameu.) Mislim, možda uzimaš motive, a ja ih ne prepoznajem .
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Jako lijepo i pedantno
Hvala cure

Mislim da još nisam dovoljno vješta da u makrameu izvedem stvari koje se inače rade od srebra i zlata Doduše, razmišljala sam da iskombiniram neke tradicijske komade poput botuna i sl. s makrameom, čini mi se da bi se dobro slagalo jedno s drugim, a puno je izvedivije.
Physalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:59   #98
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Posao me nekad zna fakat istrosit idejno.
meni posao nije kreativa, al me istroši idejno.
vidim nešto što treba napraviti, i kao, ideja je dobra, al potrošena sam.
zato je godišnji super pokazatelj kako um skoči kad nema svakodnevnog trošenja na poslu.
samo idem po kući i smišljam i radim
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:47   #99
Nisam bas kreativna,ne pletem,ne sijem,ne sviram,ne slikam,ne izradjujem nakit...
Jedino povremeno renoviram stolice i komode,ali to kad sam extra raspolozena.
Farbam drvenariju i zidove,evo upravo farbam hodnik u bijelo,kuhinju cu sutra iza posla.
Kuham ok,pecem dobre torte i kolace,a ukrasavanje istih mi stvara stres.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:58   #100
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
meni posao nije kreativa, al me istroši idejno.
vidim nešto što treba napraviti, i kao, ideja je dobra, al potrošena sam.
zato je godišnji super pokazatelj kako um skoči kad nema svakodnevnog trošenja na poslu.
samo idem po kući i smišljam i radim
Kuzim

Ja imam dva stanja, ili imam tonu ideja, ali manjak vremena da ih izvedem jer posao/portfolio/novi klijenti/bla.
Ili sam idejno totalno presusena, recimo sad sam u lipnju imala kreativni nalet serije ilustracija, izbacila ih iz sebe u tjedan dana, zbog njih timski idemo u novi web shop, dakle, super uspjesno
Nakon toga bila sam dva tjedna prazna kutija, sjedim pred kompom i ne znam kaj, kak, sta. Ono doslovce nijedna ideja, nula.
Tada nemrem ni filat sketchbook niti crtkat ista job related, jer fakat mi je glava prazna.
I onda obicno peglam neke stare designe ili slicno, cisto rad s pikselima bez ikakve kreative.

Ma kuzi me svatko od koga se svaki dan ocekuje friskost, to zna biti bas tesko Tesko je taj posao radit 8-4.

I da, najbolje me napuni odmor negdje uz more ili u sumi, ili planini, tu se bas fino resetiram.

Al kronicno mi fali kreativnog vremena u domu (jer samo gledam okolo i vidim da bi ovdje trebalo ovo, ondje ono, a nis ne radim), no ja naprosto poludim od kompa i onda mi provodjenje vremena u kuci dok sam free znaci jednako nocna mora i radije letim van.
Ne uzivam ni u ciscenju nesto previse, ali opet.. moguce je da ce mi biti drukcije kad budem imala svoj stan.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.