Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 22:53   #1
Ima li lijepih iskustava sa dejtova, iako nije bilo ništa poslije?

Baš sam čitao thread o najčudnijim dejtovima.. strava
Bilo bi lijepo pročitati neka ugodna iskustva, iako ankon tog dejta nije bilo ničega..
Ja bih napisao nešto, ali nema ničeg posebnog.. više manje zato što sam dosadan IRL

Sent from my B3-A10 using Tapatalk
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 09:41   #2
Dobila sam ogromnu bombonijeru.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:17   #3
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Baš sam čitao thread o najčudnijim dejtovima.. strava
Bilo bi lijepo pročitati neka ugodna iskustva, iako ankon tog dejta nije bilo ničega..
Ja bih napisao nešto, ali nema ničeg posebnog.. više manje zato što sam dosadan IRL

Sent from my B3-A10 using Tapatalk
Ako nije bilo bas nicega nakon dejta, onda je taj dejt neuspjeh i nema se tu kaj puno pisati.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:54   #4
Dejtovi su obicno upoznavanja s odredjenim ciljem. Veza, jebavanje, nesto izmedju... Ukoliko se nista od toga ne desi dejt se obicno proglasi neuspjesnim i samim time nije neko pretjerano pozitivno iskustvo. Da se razumijemo, nije ni negativno, samo je... Upoznavanje nekog s kim si bas i nismo kliknuli.
Ne vidim kak dejt moze biti dobar, a da sve stane bas na tom jednom... Ako je dobro obicno ljudi nesto pokusaju u svrhu gorenavedenih stvari, ako nije dobro onda opet nemas sta pisat.

Ja sam bila na jednom cudnom dejtu (and I was the crazy one) koji je zavrsio dobro i na dva obicna i normalna koja su zavrsila nicim.
(Yea, I don't date that much ... )

Jedan od ta dva dejta je bio sa jednim fakat divnim deckom koji ce jednog dana nekog drugog fakat jako usrecit, ali nije bilo nikakve kemije s moje strane. Sam dejt, druzenje tog dana, je bilo pozitivno, ali drama queen rasprave nakon su ipak ostavile odredjen los okus.
Ako cemo iskreno, sasvim je logicno sto je bio razocaran. Ne zato sto sam ja najdivnija ikad, nego zato sto sam ja njemu na kraju predstavljala "sve ono sto ne valja sa zenskim rodom". Bila sam ljubazna, druzili smo se, pricali, ali shvatila sam da ne zelim nista vise. How dare I .
Mislim, mladac je bio fakat simpa decko i lako je s njim pricat. Nisam vidjela razloga za bit bezobrazna i bilo mi je ugodno provest vrijeme s njim. Nakon rastanka sam skuzila da evidentno zelimo razlicite stvari i nakon malo razmisljanja...
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:43   #5
Daj si nađi curu...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:35   #6
Ako se na dejt ide s ciljem da se nešto stavi u se ili poda se, a ne stavi se, onda jest neuspjeh. Ako se na dejt ide bez kratkoročnih ciljeva ili samo sa željom upoznati zanimljivu osobu onda bi se moglo na to gledati kao na uspjeh. Uostalom, možda nije tog dana/večeri bilo "suđeno" konzumirati tijelo, možda je to predigra za nešto što će se odviti za godinu, pet, ...
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:46   #7
Kak onda nije bilo nicega, ako ste se druzili narednih godinu, pet...?

Da bi mogli konkretno odgovoriti, prvo trebas definirati kaj znaci nista, a kaj nesto u tom kontekstu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:58   #8
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
ako ste se druzili narednih godinu, pet...?
Trebalo je ispasti kao "taj susret, a onda godinu, pet ništa" do ponovnog, slučajnog susreta na kojemu se sjetimo kako nam je bilo ugodno "onda".
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:42   #9
Ako se misli na nešto "konkretnije" pod time da nije bilo ništa poslije, jel, dobrih iskustava ima. I dobrih osoba. Ne dejtam puno, ali uvrstio bih tu makar dvije, kojima sam kao osobama, u tim trenucima bio oduševljen.


Prva je bila situacija gdje se dogodio nagli razvoj komunikacije u startu, odličan tijek komunikacije, nitko nikome ništa ne mora objašnjavati, komunikacija ide dvosmjerno. Kava, e tu je išlo super dok mi nije spomenula stvar koja mi je dealbreaker. Ne toliko loša, poštujem to, ali ne želim se nositi s time. I dalje se komunikacija dugo nastavila.


Druga je situacija gdje je komunikacija online bila podosta mlaka, ako zanemarimo cijelonoćno tipkanje, gdje smo skrenuli i u seksualne vode. Idemo na kavu, pa ćemo vidjeti. Uživo je ženska zapravo ispala super, ali sam imao dojam da je, onako, više kao frendica. Ili frend. Komunikacija i druženje uživo su se nastavili i zapravo mi u neku ruku pokazuje kako bi trebao izgledati dio života koji ja propuštam


U oba slučaja do razmjene tjelesnih tekućina nije došlo, pa smatram da nije bilo nečeg više
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 12:05   #10
Ako nista nije bilo poslije, znaci da nije bilo pretjerano lijepo iskustvo
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:36   #11
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Baš sam čitao thread o najčudnijim dejtovima.. strava
Bilo bi lijepo pročitati neka ugodna iskustva, iako ankon tog dejta nije bilo ničega..
Ja bih napisao nešto, ali nema ničeg posebnog.. više manje zato što sam dosadan IRL

Sent from my B3-A10 using Tapatalk
Sjećam se jedne zgodne crnke, podsjećala me na anđela, crna duga ricava kosa, punašna usta, prekrasno egzotično lice, vitka, zgodna, lijepa sisa trojka.. baš onako sve kako treba..
Upoznali smo se jednom prilikom jer je bila prijateljica moje sestre. Svidjela mi se na prvu. I eto vrag mi nije dao mira, pa smo se malo dopisivali smsom i dogovorili kavu.. Skupio sam ju motorom, sjeli na kavu, zezali se sat-dva pa smo se odlučili provozati do jedne lijepe plaže, ljeto je bilo.. I tu smo zabrijali, bilo je jako lijepo ali nisam išao do kraja. I danas mi je žao što nisam, nekako bilo mi u kurcu, htio sam do bude ozbiljno i idemo polako.. Na koncu mi je to i zamjerila i bilo joj je u kurcu zbog sestre, tako da nismo nastavili dalje. Bila je primjer za druge, ako može pasti fuk, onda treba pasti pa što bude...bar ti neće biti žao što se niste...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:43   #12
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Ako nista nije bilo poslije, znaci da nije bilo pretjerano lijepo iskustvo
Zašto?

Pričamo o dejtovima. Ako sam na dejtu sat-dva-tri može mi biti lijepo provedeno vrijeme ili nelijepo provedeno vrijeme. Ne koncentriramo se na čitav odnos nego na tih nekoliko sati.

Moje iskustvo:

Dejt br.1

On je tek doselio u Zagreb. Upoznali smo se online i ja sam mu obećala pokazati sve znamenitosti Zagreba. Imam tu nekiu svoju poluizmišljenu turu po Gornjem gradu koja uključuje vile, vještice i moje izmišljotine.

Krenuli smo s turom pa završili u Muzeju prekinutih veza jer smo prolazili pored i učinilo mu se zanimljivo. Ja sam bila već nekoliko puta pa sam znala izloške i ispričala mu svoje verzije priča.

Kad nam je dojadilo biti u muzeju smo otišli u Tolkiens da proba Zmajsku pivu kao pravu znamenitost Zagreba i nakon toga na večeru da zaokružimo čitavu priču.

Nekako smo se našli na prvu i sve što smo radili nam je bilo zabavno.

Dejt br.2.

Na trgu je bio sajam neke srednjovjekovne krame. Ja sam nam kupila pračke jer je kasnio pa sam razgledavala izloške. On mi je kupio buzdovan

Otišli smo i u ZOO jer ga on još nije vidio pa smo morali posjetiti i sve dječje atrakcije jer je on objašnjavao da se osoba koja još uvijek gleda crtiće ne može sasvim legitimno smatrati odraslom (ja, ne on).

Dejt br. 3

Otišli smo na izložbu da Vincijevih izuma na Velesajmu. Nešto smo se posvađali pa je morao ići na izložnu po kazni, a ja sam obećala da neću obući gaćice da bude zabavnije. Ja sam se koncentrirala na kuglične ležajeve. Mislim da su njegove misli bile negdje drugdje

Čini mi se da sam ga isti dan natjerala da ih parka gledamo Suze sv. Lovre. Ja sam veselo cičala kad god sam vidjela nešto što je podsjećalo na komet, a on je zaključio da nas moja haljina i štikle spašavaju od toga da izgledamo kao dva beskućnika koja spavaju na klupi.

Mani su naši dejtovi bili prilično zabavni, a kemije nije bilo ni za lijek. Niti s jedne strane, čini mi se

Još sam ga nagovarala da gledamo korejski mjuzikl u kinu, ali se prestao javljati.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:09   #13
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
.


Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
se prestao javljati.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 08:54   #14
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Zašto?


Još sam ga nagovarala da gledamo korejski mjuzikl u kinu, ali se prestao javljati.
svasta
meni ovo izgleda kao dejtovi iz svacijih snova
salu na stranu, moram priznati da si bas mastovita:klap:
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:39   #15
Evo jedan dejt. Bio sam porilično mlađi, nekih 20tak sam imao, a ona je bila vjerojatno najljepša cura u gradu, prekrasno nešto i..kako to obično biva...stilto sam se skroz. Pogledavali smo se dulje vrijeme i dobacivali si neke pizdarije već dulje vrijeme i tako ja nju jedan dan pitam hoće li ić prošetat i dogovorimo šetnju i nađemo se pored jedne rijeke i snijeg je bio oko 3 sata popodne subotu jednu. Došao sam s psom i donio kakao i šetali smo tako pa malo stajali i pili topli kakao i pričali pizdarije. Ona je bila sramežljiva i introvertirana, a kao što sam rekao i ja sam bio stiltan. Mislim da joj je taj dan ostao u jako lijepom sjećanju, jer i meni je, iako se kasnije ništa nije dogodilo, ali nama se i dalje kada se sretnemo susreću pogledi na isti način na koji su i tad. Mislim da oboje nismo imali hrabrosti, a meni je na neki način manjkalo i interesa radi njene preintrovertirane osobnosti, čini mi se.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:37   #16
Eh, nekako sam isključio dejtove iz "djetinjstva" kao opciju Pa sam se ipak sjetio jednog lijepog, a neplodnog dejtića.
Predivna, plava, vitka. Tada sam i ja bio vitak... zapravo svi, ali nebitno sada.
Vožnja biciklima po nasipu. Trkeljamo svašta nešto. Lijepo je. Tratinčice cvatu, peseki kakiju.
Ja se pravim važan na biciklu, ona zadivljeno gleda Nikija Laudu. Te pazi sad torpedo-kočenje na lijevo, te pazi ovo kočenje na desno uz razbacivanje šljunka naokolo, te pazi dizanje na stražnji kotač uz neustrašivi rizik da se Pony prelomi, te pazi nasip!
Netom po izvlačenju s dna nasipa i dostojanstva "morao sam doma".
Više se nisam pojavljivao.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 02:55   #17
Ovog proljeća sam imala šestosatni dejt koji je bio prvi i zadnji. Prvo smo išli na izložbu koja je bila toliko dosadna i pretenciozna da se uz najbolju volju ne mogu sjetiti o čemu se radilo, a negdje sam sačuvala i letak jer skupljam gluposti za uspomenu. Mislim da je bilo nešto o poznatim ženama u povijesti, tako nekako, ali vrlo dosadno izvedeno.
Potom smo se premještali iz kafića u kafić, šetali gradom i pričali unedogled dok nas nisu potjerali iz zadnjeg kafića.
Nismo se više nikad vidjeli, naprosto nije bilo dovoljno kemije, ali sasvim ugodan i zanimljiv dejt. Dotad ne bih vjerovala da je to moguće. Ali baš je bio zaokružena cjelina.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 04:29   #18
Da imao samm puno dejtova koji su bili dobri. Sa doticnim djevojkama mi je za nesto poslije toga falilo kemije ili kako je netko lijepo rekao bilo je dealbreakera.

ne znaci da su dvoje ljudi jedno za drugo ako provedu odličnih nekoliko sati
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 10:03   #19
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ovog proljeća sam imala šestosatni dejt koji je bio prvi i zadnji. Prvo smo išli na izložbu koja je bila toliko dosadna i pretenciozna da se uz najbolju volju ne mogu sjetiti o čemu se radilo, a negdje sam sačuvala i letak jer skupljam gluposti za uspomenu. Mislim da je bilo nešto o poznatim ženama u povijesti, tako nekako, ali vrlo dosadno izvedeno.
Potom smo se premještali iz kafića u kafić, šetali gradom i pričali unedogled dok nas nisu potjerali iz zadnjeg kafića.
Nismo se više nikad vidjeli, naprosto nije bilo dovoljno kemije, ali sasvim ugodan i zanimljiv dejt. Dotad ne bih vjerovala da je to moguće. Ali baš je bio zaokružena cjelina.
Dejt od 6h bez kemije......tu neko nekog jebe
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:39   #20
Ne mora biti. Naprosto su imali dovoljno interesantnih tema za razgovor pa im nije bilo dosadno u društvu jedno sa drugim.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.