Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 10:00   #2161
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Što točno?
Kako sto tocno? Pa da im je Tilda seksi.
Gzena is online now  
Old 21.10.2017., 10:05   #2162
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Vi sad spominjete primjere nekih iznimki kao da su pravilo. Naravno da ima onih koje ogoman nos ili klempave uši neće nagrditi, čovjek je puno više od toga, pogotovo ako ga to ne smeta. Ali itekako ima onih koje nagrdi i koji bi izgledali puno bolje da im je nos u skladu s licem, kao i onih koji se zbog toga osjećaju loše. Ako se osjećaju loše i žele to korigirati, meni je to sasvim razumljivo.
Slazem se.
Znam dva takva slucaja.
I to nije da su prvo imali malo veci nos pa na kraju mali nos iz reklame, vec se bas radilo o situacijama gdje je npr nos bio bas na granici s pretjeranim, pa je nakon korekcije ostao nesto veci ali ipak pravilan i ljepsi.
Znaci osobe su htjele izgledati za pocetak normalno i da im se ocita devijacija makne s lica a ne dobiti nos iz holivudskog filma.

U danasnje vrijeme kada je to moguce uopce ne vidim problem, dakle zasto ne.
Vjerojatno bih i ja to ucinila.
Tesko je suditi iz pozicije u kojoj nemas takav problem.
TincH is offline  
Old 21.10.2017., 10:10   #2163
Da imam baburu umjesto nosa, operisala bih ga milion posto.
Za usi ne znam, ipak se one mogu pokrit kosom.
Nemam nista protiv plasticnih operacija ako ce one osobu uciniti sretnom i izlijecit komplekse.
Stariji sin mi je pricao da dosta njegovih poznanica ima silikone.
Jbg, mogu razumjet da ako imas dva cviljka umjesto sisa, zelis vece.
Maca. is offline  
Old 21.10.2017., 10:21   #2164
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I to nije da su prvo imali malo veci nos pa na kraju mali nos iz reklame, vec se bas radilo o situacijama gdje je npr nos bio bas na granici s pretjeranim, pa je nakon korekcije ostao nesto veci ali ipak pravilan i ljepsi.
E to. Da bude normalno i skladno. Ne M.Jackson nos niti gomila operacija kojom se osoba unakazi i izgleda plastično. Imam dojam da se često ide u tu krajnost kad se misli na operacije. Ljudi koji odu tako daleko očito imaju problema, kao i kirurzi koji to od njih naprave.
Ali normalan kirurg i normalna osoba s realnim očekivanjima koja želi korigirati nešto što ju smeta, rezultira prirodnim izgledom.

Evo jedan primjer: rezultat definitivno nije savršen niti umjetno izgledajući nos.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 21.10.2017., 10:34   #2165
Ja sam operirala svoje klempave usi!
Gzena is online now  
Old 21.10.2017., 10:48   #2166
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ja sam operirala svoje klempave usi!
Imam par frendica koje su operirale uši. Kažu da užasno boli.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 21.10.2017., 10:49   #2167
Ne svidja mi se Josipa Lisac. Ni lik, ni djelo.
petrunjela84 is online now  
Old 21.10.2017., 10:50   #2168
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Vi sad spominjete primjere nekih iznimki kao da su pravilo.
Pa ovo i jest topic nepopularnog mišljenja, zar ne?
Brijana is offline  
Old 21.10.2017., 10:51   #2169
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Pa ovo i jest topic nepopularnog mišljenja, zar ne?
Ma sve 5, ne bunim se, čavrljamo
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 21.10.2017., 10:59   #2170
Ne mislim da je sramota dici kredit. Mislim da znam jednu i pol osobu koje bi bez kredita mogle kupiti nekretninu ili auto.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 21.10.2017., 11:00   #2171
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Da imam baburu umjesto nosa, operisala bih ga milion posto.
Za usi ne znam, ipak se one mogu pokrit kosom.
Nemam nista protiv plasticnih operacija ako ce one osobu uciniti sretnom i izlijecit komplekse.
Stariji sin mi je pricao da dosta njegovih poznanica ima silikone.
Jbg, mogu razumjet da ako imas dva cviljka umjesto sisa, zelis vece.
Pa evo bar trecina zena koje znam je nesto radila na sebi.

A ne krecem se u nekim krugovima ljudi punih para niti wannabe celeba Znaci normalne cure, koje dignu kredit za zahvat i ne izlaze mjesecima na kave dok ga ne otplate. Koje su se godisnjeg mozda odrekle zbog toga itd.
Mislila sam da ih nema toliko ponajprije zato sto ljudi vecinom sute ili zato sto su promjene toliko male da nitko ni ne skuzi pa one shodno tome ni ne pricaju.

I da vecinom su to fakat umjereni zahvati, koliko vidim. Recimo frendica si je iz jedva jedinice napravila lijepi par dvojki sasvim prikladan uz njenu konstituciju. Dugo si je to zeljela, skupila hrabrosti i odradila.
Meni osobno ni njena jedinica nije bila nesto losa ali ipak je kljucno kako se ona osjeca i koje su njene zelje. Ono sto znam jest da je patila zbog toga od ranih dana. I zasto si onda ne bi napravila?
TincH is offline  
Old 21.10.2017., 11:07   #2172
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Kako sto tocno? Pa da im je Tilda seksi.
Kad je.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 21.10.2017., 11:12   #2173
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa evo bar trecina zena koje znam je nesto radila na sebi.

A ne krecem se u nekim krugovima ljudi punih para niti wannabe celeba Znaci normalne cure, koje dignu kredit za zahvat i ne izlaze mjesecima na kave dok ga ne otplate. Koje su se godisnjeg mozda odrekle zbog toga itd.
Mislila sam da ih nema toliko ponajprije zato sto ljudi vecinom sute ili zato sto su promjene toliko male da nitko ni ne skuzi pa one shodno tome ni ne pricaju.

I da vecinom su to fakat umjereni zahvati, koliko vidim. Recimo frendica si je iz jedva jedinice napravila lijepi par dvojki sasvim prikladan uz njenu konstituciju. Dugo si je to zeljela, skupila hrabrosti i odradila.
Meni osobno ni njena jedinica nije bila nesto losa ali ipak je kljucno kako se ona osjeca i koje su njene zelje. Ono sto znam jest da je patila zbog toga od ranih dana. I zasto si onda ne bi napravila?
Upravo tako.
Ako imas mjeru, sto da ne.

Ja cu nekad capnut kapke.
Maca. is offline  
Old 21.10.2017., 11:29   #2174
Svi sreduju zube ako su krivi pa to nitko ne gleda krivo. Dobro i zdravstvena je prvenstveno, ali i cuda cini izgledu.
Ako netko ima bas problem, nek rijesi.
Ja imam, al nisam.
Bitno je da je osoba zdrava u glavi i ne povezuje to sa svim problemima koje ima.
Problem s nosom je sto nikad ne znas kako ce ispast.
Kod primjera Blake gore je odlicno ispalo.
Hilda is offline  
Old 21.10.2017., 11:32   #2175
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je sramota dici kredit. Mislim da znam jednu i pol osobu koje bi bez kredita mogle kupiti nekretninu ili auto.
Dapače. Da prodajem stan, i netko mi dođe s gotovinom u torbi, prije bih bila sumnjičava nego kad netko kaže da mora dići kredit.
Brijana is offline  
Old 21.10.2017., 11:41   #2176
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa evo bar trecina zena koje znam je nesto radila na sebi.
Računaš li u to i piercing i tetovaže, ili samo plastičnu kirurgiju?

Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ako netko ima bas problem, nek rijesi.
Ja imam, al nisam.
Je li ti zbog toga žao što nisi? Da li razmišljaš o tome, a problem je samo u novcu? Ili te nije briga?

Ja također imam razne takve estetske "probleme" (vjerojatno u nečijim tuđim očima, a sigurno masu stvari za popraviti gledano očima plastičnog kirurga) ali to za mene osobno nisu problemi. Mislim, bitno je da li ti neka fizička mana predstavlja unutarnji vlastiti problem.

Da mogu nešto mijenjati, mijenjala bih kralježnicu i neke zglobove oštećene u prometnoj nezgodi, to mi predstavlja probleme koji mi otežavaju život.
Brijana is offline  
Old 21.10.2017., 11:48   #2177
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Ja također imam razne takve estetske "probleme" (vjerojatno u nečijim tuđim očima, a sigurno masu stvari za popraviti gledano očima plastičnog kirurga) ali to za mene osobno nisu problemi. Mislim, bitno je da li ti neka fizička mana predstavlja unutarnji vlastiti problem.
Tako je, bitno je predstavlja ti tebi problem ili ne. Najgora stvar je ići prčkati po sebi zbog nekog drugog.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 21.10.2017., 12:16   #2178
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post

Je li ti zbog toga žao što nisi? Da li razmišljaš o tome, a problem je samo u novcu? Ili te nije briga?
Nije problem novac. Mislim da bi to islo i preko ZO. Nije me briga.
A malo i sjecanje na operaciju u djetinjstvu.
Ne znam cemu bi se opet tome podvrgavala dobrovoljno
Nije to nista prestrasno. Meni. Samo bi moglo bit bolje. Hu kerz.
Hilda is offline  
Old 21.10.2017., 12:23   #2179
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Tako je, bitno je predstavlja ti tebi problem ili ne. Najgora stvar je ići prčkati po sebi zbog nekog drugog.
Pogotovo prčkati po sebi zbog partnera. Jer je na kraju najčešći ishod to da te partner u konačnici manje poštuje.
Problem je samo što treba imati dosta snage i mudrosti za stvaranje drukčijeg odnosa.

Evo jedne situacije od ljetos sa nudističke plaže:

Plaža puna ljudi koji uživaju u kupanju u kristalnom moru i divnoj plaži. Svi smo tamo prirodnih tijela punih "mana" kojih se ne sramimo.
Dolazi novi par po prvi put tamo, cura na licu i tijelu ima možda 30% prirodnog. Nakon što razočarano skuži da joj nitko od prisutnih kupača ne poklanja pažnju, počne raditi selfije. Njen frajer je cijelo vrijeme ignorira, i kibicira druge žene na plaži - u prosjeku duplo starije od njegove družice, sa svim prirodnim manama jasno vidljivima na golim tijelima i licima izloženima suncu.
Brijana is offline  
Old 21.10.2017., 12:46   #2180
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Eto. Takva misljenja mi idu na kitu.
Pokazivanje sisa i pokazivanje majcinstva.
Tema je "nepopularna mišljenja".

Nikad mi ne bi palo napamet nekome prigovoriti, ali nije mi ugodno vidjeti. Ne volim ni da mi prijateljica doji u mom prisustvu, ali zato je ne gledam dok ne završi. Podržavam marame za dojenje u javnosti.
Scarlett_O_Hara is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.