Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2006., 20:10   #41
Da li znate nekoga da je radio cipele u Tvornici cipela. Ja sam isto gledala na TV,ali me pogled na njihovu Internet stranicu obeshrabrio....
s.a.n.d.r.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 11:09   #42
i ja sam pola grada prosla i nisam nista odgovarajuce nasla. e a onda sam se sitila da ledenko (u split) radi genijalne postole. dosla tamo, dala konbinaciju par cipela i za 2-3 sedmice naprave postole. cjena je 1200 kn nije bas ni najjeftinije, ali ce mi sve bit kako zelim, nece zuljat, peta nece bit ni prevelika ni premala...
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 12:46   #43
Cipele Anita

Dakle ja ne znam jel sam ja luda ili kaj ?!?! Uglavnom, NISAM MOGLA PRONAĆI DUĆKAS !!!! Dal je on u sklopu shopping centra Prečko ili u kvartu Prečko ?!?!
Upomoć .....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 00:21   #44
Kakve cipele

Obišla sam čitav Zagreb u potrazi za cipelama, a i dalje nemam ideje. Vjenčanje je 23.9. Haljina je boje vanilije/šampanjca, lepršava i jednostavna, do ispod koljena, nije klasična nego onako slatka stil Grace Kelly. Kakve cipele na tu haljinu? Isprobavala sam neke špic papak, grozne su jer sam niska. Bila sam u Aniti, ima lijepih modela, čeka se sto godina, a ja više volim isprobati, a ne naručiti po nekoj slici, a nisu baš ni jeftine, oko 1400 kn. Pomagajte.
kemicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 01:02   #45
hm, ak bi ih htjela napravi imaš u radicevoj s lijeve strane prema kamenitim vratima mali dučan ( u haustoru) koji radi cipele. Tam ti radi mislim Marko koji je s ttf-a, dizajner, pa bi ti on mogao pomoči. A nisu skupi , mislim da su najskuplje 800 kn.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 12:38   #46
Našla sam lipe cipele, ali su u Sloveniji, pogledajte:
http://www.mod-art.si/tekstsi/porocni-cevlji1tar.htm

MOžda ima u importane galeriji nešto, tamo sam i naručila haljinu po mjeri u Noiru.
kemicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 14:47   #47
Na takvu haljinu bi ti vise odgovarale tupe cipke s otvorenim prstima..nesto tipa retro stila..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 14:53   #48
mislim da tada jos mozes nositi ljetne sandale,a ja bi na takvu haljinu kupila lijepe sandale boje starog zlata
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 15:02   #49
Quote:
kemicarka kaže:
Našla sam lipe cipele, ali su u Sloveniji, pogledajte:
http://www.mod-art.si/tekstsi/porocni-cevlji1tar.htm

MOžda ima u importane galeriji nešto, tamo sam i naručila haljinu po mjeri u Noiru.
Glorija u Staroj Vlaskoj. Ima takve gotovo iste modele.. rade po mjeri, u svim nijansama bez i bijele boje. Oko 700 kn bile prije 2 godine.
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 15:17   #50
Quote:
kemicarka kaže:
Obišla sam čitav Zagreb u potrazi za cipelama, a i dalje nemam ideje. Vjenčanje je 23.9. Haljina je boje vanilije/šampanjca, lepršava i jednostavna, do ispod koljena, nije klasična nego onako slatka stil Grace Kelly. Kakve cipele na tu haljinu? Isprobavala sam neke špic papak, grozne su jer sam niska. Bila sam u Aniti, ima lijepih modela, čeka se sto godina, a ja više volim isprobati, a ne naručiti po nekoj slici, a nisu baš ni jeftine, oko 1400 kn. Pomagajte.
merlinke...ja sam predivne kupila u Gulivera...inače...štikle a la Severina mi se ne sviđaju...ove su mi neusporedivo otmjenije a i modernije (nekakav super print na ružice imaju...nema sliku)

ili nek ti Ledenko napravi...njihove su super kvalitetne
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:45   #51
Meni se isto ne sviđaju štiklice tipa Seve, to mi izgleda malo droljski. Slatke su mi one neke tupaste iz Glorije s mašnicom.
Di je Ledenko?
kemicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 21:56   #52
samo malo upozorenje za ledenka-tip je jako lijen i spor i bio je jedan incident da je cura dobila cipele (i vidla ih prvi puta) na dan vjencanja...dakle, ili mu lazi tj.kazi krivi datum ili se pripremi na stres.inace, cipke su bile mrak...
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:47   #53
Quote:
kemicarka kaže:
Meni se isto ne sviđaju štiklice tipa Seve, to mi izgleda malo droljski. Slatke su mi one neke tupaste iz Glorije s mašnicom.
Takve su moje, bas iz Glorije
Kostale su 790 kuna i radjene meni po mjeri a takve su da ce komotno moci na traperice poslije

Apsolutno preporucam Gloriju. Dobro i brzo rade, teta je ful OK i imaju lijepe modele. Ma super
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:56   #54
a neke finije sandalice ( što mi je po ovoj vrućini nekako praktičnije) ne bi?
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:57   #55
A jel ono, cipke bas moraju biti bijele ili boje sampanjca?? Ja mislim imati zlatne cipke tj. sandalice
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:58   #56
ja isto imam zlatne!! zlatno--srebrne...onako cudna boja..meni su zlatne al neki kazu da vuce na srebrne..niske su i to je bitno. i sandale su i to mi je bitno.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:01   #57
Ajde dobro, vec sam mislila da to nije primjereno..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:01   #58
Quote:
lolita11 kaže:
samo malo upozorenje za ledenka-tip je jako lijen i spor i bio je jedan incident da je cura dobila cipele (i vidla ih prvi puta) na dan vjencanja...dakle, ili mu lazi tj.kazi krivi datum ili se pripremi na stres.inace, cipke su bile mrak...

mnogo je mojih kolegica i poznanica naručivalo cipele kod ledenka za razne prigode.
cipele su prekrasne i mogu biti doista posebne ali kvaliteta je živi užas ( da ne spominjem da obična špic cipela kod njega ima početnu cijenu 990 kuna )..
mojoj prijateljici su na maturi bile uske a nakon nje su joj spadale s nogu!
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:03   #59
Glorija, Stara VLaska!!!
Vec sam to pisala. Definitivna preporuka. Moje su 42 i bile su gotove za tjedan dana. 790 kuna
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:26   #60
Mislila sam cipele naručiti u Gloriji jer je Anita dosta skupa - min 1400 kn, ali cipele su fakat lijepe. Meni je najveći problem što si ja ne mogu predočiti kako će neka cipela s fotke izgledati na mojoj nozi, tako da sam odustala od Anite jer se čeka 6 tjedana.
Savršene cipele sam našla u Importane Galeriji na 1. katu i kupila sam ih. Na nozi su mi 1. liga. Naprijed su malo zatvorene sa nekim rupicama kroz koje je provučena satenska mašnica iste boje kao haljina, a na peti imaju samo trakicu koja drži nogu. Preslatke su. a nisu ni pretjerano skupe 695 kn.
kemicarka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.