Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2003., 20:24   #41
Quote:
bigblue2010 kaže:
Ja imam Tide (americka verzija Ariela) i Baby Dreft za bebine stvari. Omeksivac u papiricima za susilicu. Zahvaljujuci susilici, ne peglam aposlutno nista (kosulje nosim Kinezima na pranje i peglanje).
Ali, u Zagrebu imam 500 kvacica i ne do bog da boje kvacica nisu uskladjene. Sistem je slican magicinom ( magic, ljubi te bigblue, lakse mi je kad vidim da nisam jedina). Kad dodjem kod mame, moram ako sjedimo u vrtu ledja okrenuti striku, inace bi joj sve kvacice preslozila .
ja isto koristim tide - natural - bez boje i mirisa
za osjetljive stvari woolite za masinu
Woolite crni za tamni i crni ves
Fleecy od djurdjevka tecni omeksivac i iste papirice za sushilicu

Susilica
samo kosulje peglamo

za mrlje otklanjat Shout stick

imaju od nedavno i Shout vlazne papirnate maramice tako da kad se polijes kavom, vinom ili cime vec a ne mos odmah oprati cistis tom maramicom - super sve skida!

cak i fleke s tepiha nakon sto macak izbaci furrball
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 21:22   #42
osjećam se jadno. ja imam samo ariel mountain , cocolino omekšivač i vanish u tekućem stanju plus 30 kvačica u plavo bijeloj kombinaciji. koje by the way ne koristim jer ne volim one nabore sa strane a i ovako moram manje peglati. kućni posao koji najviše mrzim . nemam pojma zašto.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 09:23   #43
Kad smo već kod detrdženata, da vidim koliko ste kreativne:

sinoć smo dragi i ja komentirali diferencijaciju proizvoda i reklame na navedenu temu.
Pitanje je: što sad slijedi?
Naučili smo da je x bolji od y, naučili smo da neki detrdženti isto peru kao i svi drugi ali štede novac, naučili smo da su neki detrdženti skuplji zato što su kvalitetniji, naučili smo da su "bolji" ovi koji imaju zrnca sapuna u sebi jer "..lakše prodiru do korjena mrlje"....

pitam ja vas koja će biti slijedeća nova ideja za reklamiranje detrdženata? što će to izmisliti da bi svoj proizvod diferencirali od drugih?

Ja sam rekla da će uskoro detrdženti izlaziti u tekućem "4 - packu" (bijelo, crno, šareno, omekšivač) posloženo u lijepo aranžiranu kutiju koja "..štedi prostor u vašoj kupaonici". (Dragi mi je rekao da mi je ideja glupa )
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 09:29   #44
zivjele susilice!!!
kad citam ove traume oko vjesanja vesa i odabira stipaljki

jes da ne mirise na buru, al sta's

dda kojim slucajem izbacim ves na balkon , susjedi bi odma zvali kucepazitelja da me lupi po prstima
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 09:44   #45
Tijo, oprostices meni koja ne znam bas previse o toj morskoj buri. Ali ona bura koju sam dozivljavala dok sam zivjela u Mostaru nosi sve pred sobom, ukljucujuci i ves rasiren na balkonima i zakacen sa 150 stipaljki. Dovoljno je reci da sam tamo "izgubila" jedan donji dio od pidzame i nekoliko potkosulja - doduse, zato sam i"dobila" neciji tudji ves na balkonu.

Elem, ovaj stan gdje smo mi zivjeli u Mostaru u toku rata je bas bio okrenut na istok, pa mozda je zato bura tako derala da je bilo nemoguce uopce rasiriti ves.

A da mirise, mirise, nema sta.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 09:47   #46
Quote:
Rajna kaže:
Tijo, oprostices meni
A ko ti ne bi oprostio kad imaš tol'ke sise
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 09:48   #47
Tijo, hocesh li natjerati zakonitog da vjezhba....mozhe i sa prostrtim rubljem
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 10:52   #48
Quote:
bigblue2010 kaže:
Zahvaljujuci susilici, ne peglam aposlutno nista (kosulje nosim Kinezima na pranje i peglanje).
Ajme, sto bih dala za jednu ovakvu susilicu, samo da ne moram toliko peglati, iako mi peglanje nije omrazeno.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 13:51   #49
Quote:
pitam ja vas koja ce biti slijedeca nova ideja za reklamiranje detrdženata? što ce to izmisliti da bi svoj proizvod diferencirali od drugih?
sljedeci boom bi mogao biti eko deterzenti, kupovala ja jedan-Aqua- ali je nekih 4-5 puta skuplji od ostalih pa sam do odgodila za neka bolja vremena.

Za zloceste i senilne - nikad nisam prodavala Amway.

Inace imam susilicu ali nisam pobornik nje. Mozda jednom kad dodju i klinci u familiju pa je prakticno za brzo posusiti ves - mislim ne peglam ni ja sve al se ni ne zavaravam da ne izgledam zguzvano

Pun mi ih je odjel koji vade iz susilice pa "ne moraju" peglati samo to su ljudi koji tak i na sastanke idu. Ti ni kosulje ne peglaju.

Ves susim na stalku na terasi, bez kvacica, pokupim prije nego se presusi - lakse se pegla.

( moja mama pegla i posteljinu, bokserice, sve sve, znirance....eto ima i toga )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 14:14   #50
winona sta trtljas molim te?

vecina vesa iz susilice nije izguzvana. cak ako i kosulje izvadis na vrijeme - odmah kad su suhe - i one budu tip top ispeglane

jedino ako se ves u susilici ostavi nakon sta je suh satima da stoji onda se zguzva

posteljina, rucnici, donji ves, majice i stvari za po kuci, kuhinjske krpe...sve je to bespotrebnoi peglati ako je vec bilo u susilici -

ako je upotrijebis koji put mozda ti i bude jasno
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 14:36   #51
Od svih kucnih poslova, peglanje mi je najmanje mrsko. Ali uz radno vrijeme od 9 sati, prelijenog muza i dvoje djece, od kojih jedno jos beba, ja jednostavno nemam toliko sati u danu da bih peglala kojesta.

Zato sam izmislila stotinu trikova kako vjesati pojedine komade odjece da se sto manje moraju peglati, ili nikako. Muzeve i moje kosulje se suse na vjesalicama (ja susilice nemam), pantalone takodjer na onim vjesalicama sa kvacicama (ako razumijete na koje mislim), itd. da sad ne nabrajam.

Jedina alternativa bi mi bila moliti Boga da produzi dan na barem 30 sati.

Ali zguzvana nigdje ne idem, niti itko od moje familije.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:06   #52
Quote:
Rajna kaže:
Od svih kucnih poslova, peglanje mi je najmanje mrsko. Ali uz radno vrijeme od 9 sati, prelijenog muza i dvoje djece, od kojih jedno jos beba, ja jednostavno nemam toliko sati u danu da bih peglala kojesta.

Zato sam izmislila stotinu trikova kako vjesati pojedine komade odjece da se sto manje moraju peglati, ili nikako. Muzeve i moje kosulje se suse na vjesalicama (ja susilice nemam), pantalone takodjer na onim vjesalicama sa kvacicama (ako razumijete na koje mislim), itd. da sad ne nabrajam.

Jedina alternativa bi mi bila moliti Boga da produzi dan na barem 30 sati.

Ali zguzvana nigdje ne idem, niti itko od moje familije.
jebote Rajna
ja sam mislila da si ti bolja zena od mene

kako bona neces sve "popeglat"

moja bivsa komsinica Sadeta je ko i Winona sve peglala ( cak i muzeve carape - sto ti je uzorna zena), nije bilo cestitije zene u vascijeloj Bosnia - a ne ko ti i ja...cuj neces peglat

sram nas bilo
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:15   #53
Joj, suti, a ne znam ni pitu sukat, nemoj nikom rec.

Njegove carape fino onako mokre navucem sebi na glavu dok spavam - ujutro ko ispeglane, a meni frizura za deset.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:32   #54
evo još jedne "trknute" kao magic na štipaljke
štipaljke su mi u dvije boje: plavoj i žutoj i uglavnom samo njih koristim, imam i one stare (izgledaju kao krokodilovo zubalo) te su mi odvratne i koristim ih ako mi pofali onih drugih

veš sušim na terasi i to tako da svaki ručnik, krpu...presavijem na pola preko užeta, uglavnom vrhovi moraju biti u ravnini jedan nasuprot drugoga - majke mi bolesna sam

isto tako čitam deklaracije na svim proizvodima koje kupim, to mi je neki hebeni gušt

inače bijelu robu perem sa Avom za bijelo, a šarenu sa Avom Gel i super sam zadovoljna, omekšivač: Cocolino - meni se pokazao nabolji, miris se najduže "osjeti" za razliku od drugih

peglati volim, ali nikad nemam vremena
tako da mi se u sobi nađe i po tri mašine neispeglane robe, a to mrzim (e kaže meni moj dragi: manje foruma, pun ormar robe - ja mu rekla da si ode speglati sam dok sam na forumu ja se rekreiram i punim baterije )

mrzim prati prozore ... zato kod mene i nemoš vidjeti u dvorište
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:41   #55
Quote:
Rajna kaže:
Joj, suti, a ne znam ni pitu sukat, nemoj nikom rec.

Njegove carape fino onako mokre navucem sebi na glavu dok spavam - ujutro ko ispeglane, a meni frizura za deset.
e luda si 100 gradi majke mi




margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:43   #56
Quote:
Rajna kaže:
Joj, suti, a ne znam ni pitu sukat, nemoj nikom rec.

Njegove carape fino onako mokre navucem sebi na glavu dok spavam - ujutro ko ispeglane, a meni frizura za deset.
dobra

Nego koji broj ti ono muz nosi ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:44   #57
Quote:
margarita kaže:
winona sta trtljas molim te?

vecina vesa iz susilice nije izguzvana. cak ako i kosulje izvadis na vrijeme - odmah kad su suhe - i one budu tip top ispeglane

jedino ako se ves u susilici ostavi nakon sta je suh satima da stoji onda se zguzva

posteljina, rucnici, donji ves, majice i stvari za po kuci, kuhinjske krpe...sve je to bespotrebnoi peglati ako je vec bilo u susilici -

ako je upotrijebis koji put mozda ti i bude jasno

Ali znas u cemu je stvar. Ja sam imala susilicu i u Zagrebu i iz tih evropskih susilica ne izadje ves ovako ravan kao iz americkih. Ove ovdje imaju veci prostor unutra, a mozda je i temperatura drugacija, uglavnom, tamo je majice uvijek trebalo peglati, a i posteljinu, a ovdje majice stvarno nema potrebe peglati. Cak je priznala i moja mama koja je kad sam joj to pricala rekla da sam ja lijena i da zato tako govorim.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:47   #58
Broj cega? Carapa? To ovdje ide po broju cipela, a to je 45. Sta ocekivati od 192 cm visokog covjeka, nego da je "stabilnog postolja".

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:48   #59
moguce je i to big blue.

Ostaje cinjenica da mi pola firme hoda zaista zguzvano i tvde meni da to sto izgleda zguzvano zapravo nije. Nemam nista protiv nepeglanja - ali volim stvari nazivati pravim imenom.

Ni ja ne peglam sve - ali onda tocno znam kako to izgleda obuceno.

Moze bit da ste vi preko bare napredniji ( ovo bez ironije )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 15:49   #60
Quote:
bigblue2010 kaže:
Ali znas u cemu je stvar. Ja sam imala susilicu i u Zagrebu i iz tih evropskih susilica ne izadje ves ovako ravan kao iz americkih. Ove ovdje imaju veci prostor unutra, a mozda je i temperatura drugacija, uglavnom, tamo je majice uvijek trebalo peglati, a i posteljinu, a ovdje majice stvarno nema potrebe peglati. Cak je priznala i moja mama koja je kad sam joj to pricala rekla da sam ja lijena i da zato tako govorim.
e ako je tako

onda sam pogrijeshila..ispricavam se

hehe i moja mama je bila malo skepticna na pocetku....ona je u US

ali bome sad obozava svoju sushilicu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.