Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2007., 18:14   #101
pala je lala
voli ju, svako malo se sjeti pa ju uzme i zagrli. i onda ju uzme za ruku i hiti

lala, lala, lala,...............moja prva ljubavvvvvvvvvvvv
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 09:36   #102
fala keksicka

dodano: bit ce da je moja stara ipak u pravu. Teska srca cu joj morat pokazat link
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 21:12   #103
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
fala keksicka

dodano: bit ce da je moja stara ipak u pravu. Teska srca cu joj morat pokazat link
nema problema al meni se svidja i ova marinkina igrackica, ja bi ju nekom svom djetetu (postojecem = necakinja ili planiranom) bez pol problema kupila

moze tvoje dijete podnijet i koju ne-didakticku igracku, ima dobre gene
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 21:15   #104
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
nema problema al meni se svidja i ova marinkina igrackica, ja bi ju nekom svom djetetu (postojecem = necakinja ili planiranom) bez pol problema kupila

moze tvoje dijete podnijet i koju ne-didakticku igracku, ima dobre gene

Ta moja košta 360 kn pa tko voli.... Riskirala bi pare kad bi bila sigurna da će mu biit zakon.Najvjerovatnije ću i `vako riskirati....
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 21:21   #105
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ta moja košta 360 kn pa tko voli.... Riskirala bi pare kad bi bila sigurna da će mu biit zakon.Najvjerovatnije ću i `vako riskirati....
ja sam gotovo pa sigurna da ce mu bit zakon. lani sam isla u posjetu jednom jos malo pa 2godisnjem klincu i kupila nes slicno (al dosta jednostavnije, nisam ovak nesto vidjela po ducanima), mali se odusevio, nije me ni pogledao dok sam kafenisala s majkom. nakon toga mi je pisala na mail da se mali mjesecima nije odvajao od igracke.

najboljoj prijateljici sam kupila neku patkicu plisanu koja je kvakala za malog sina, jos nije imao ni godinu dana. kasnije mi je rekla da mali nece zaspat bez nje.

a sta cu, uglavnom znam odabrat igracke (a stvarno mi je vazno da nisu neka jeftina bezvezarija ili kiceraj)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 23:10   #106
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ta moja košta 360 kn pa tko voli.... Riskirala bi pare kad bi bila sigurna da će mu biit zakon.Najvjerovatnije ću i `vako riskirati....
A koja je to igračka?
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:05   #107
Quote:
Loulou kaže: Pogledaj post
A koja je to igračka?
Evo ova
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:11   #108
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Evo ova
ja imam nešto slično, ustvari nije baš moje nego je pripadalo Kori a budući je ona veeelika cura to joj više ne treba.
Uslikat ću popodne, nakeljit ovdje i ako se kojoj od vas svidi ~ šaljem
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:29   #109
morat ću ja odi prođirat i vidit tako neku kao što je MarinkaD našla, inače odi ima slabo dućana za dicu u gradu, a baš mi se i neide u Ražine u trgovačke centre, neda mi se vući s dicom po busu po ovoj vrućini. mi smo malom kupili lava, kornjaču, ostalo je dobio na poklon te plišane, to mu je bio prioritet do prije 3 miseca, sad su kamioni i auti, stalno iz voza po kući i govori brrrrm brrrm brrrrm. A od crtića obožava Fifi, a Bob Graditelja nit čut za njega. Dok mu otac stalno pušta Bob Graditelja, mali poludi kad ga vidi, a ja mu pustim Fifi, onda mm odma: zašto to gledaš, za tebe je Bob, a ne to, to je za curice. Ili kad smo u Konzuma i sad ima dosta malih igračkica i lutkica, i mali odma krene za lutkom, a on njemu nemoj to uzimat, nije to za tebe, to je za curice i odma mu utura kamion ili auto u ruke. Meni malog bude ža, a ovog bi najrađe opalila kad mu neželi uzet ono što on oće, nego što mu ovaj da. Neznam jesu svi muški takvi, ali ovaj moj mi već pomalo ide na živce s tim, sljedeći put ću otić sama u Konzuma i namjerno mu kupit lutku, pa da vidim reakciju oca mu
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:33   #110
U Chiccu ima nešto slično tome.Samo nema dugmiće na obje strane.Taj Chiccov je oko 260kn..Idem guglati..MOžda nađem.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:44   #111
Evo link Chicca.
Odete na 5+,igračke i prva među igračkama je ta pi******* ,ali ne znam direktno staviti ođe.
Zove se glazbena/svijetleća šuma.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:48   #112
super, hvala ti. sad samo triba izabrat šta mu uzet. koliko sam vidila ima dosta toga, najbolje otić i vidit
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:21   #113
Ma ja i kad odem u Razine nist pametno nevidim za kupit.Nek mi neko kaze di i sta ima!Ja nemam pojma.
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:56   #114
a i ti si iz Šibenika??? rekla mi prijateljica da ima chiccov dućan kod crkve Sv. Frane di je apoteka. Sad neznam al baš ću je otić potražit
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 11:15   #115
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Evo ova
Hvala
i mi imamo nešto slično! i super je! moram priznati da im je jako teško naći igračke. ja sam uvijek u dilemi kad joj idem nešto kupiti. a i izbor nije čemu.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:10   #116
Ja sam sa Srime.Ma vidla sam taj ducan ma nema nist posebno.
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:21   #117
jel ima igračaka, ili nema ni toga??? a jel znaš di ima za bebe od 5 miseci u gradu
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:39   #118
Otidji vidjeti.Ja kad sam bila prije misec dana nisu imali nist sto bi mi bilo zanimljivo.A i poskupo je!Neznam vridil to toliko?Ja sam dosta stvari mu kupila u turbo limacu a i onaj ducan u jolli-ju je dobar jer sam i tu dosta nasla.Jesil bila u bebi centru na njivicama?Tamo zna bit zanimljivih igracaka i svega.
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:41   #119
nisam bila, otkad sam Marka rodila, nisam išla po centrima, jer auto nemamo, a sad po ovim vrućinama mi se neda autobusima vozat s njih dvoje.
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:19   #120
Prije kupnje igračaka pogledajte stranicu

http://www.net.hr/zdravlje/page/2007/07/16/0118006.html
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.