Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2007., 22:21   #121
Dom Pérignon Rose 1990.god, košta nekih cca 8500kn, plus dostava jer teško da ćeš ga ovdje naći... dovoljno skupo?
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:22   #122
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Dom Pérignon Rose 1990.god, košta nekih cca 8500kn, plus dostava jer teško da ćeš ga ovdje naći... dovoljno skupo?
za te pare mozes im kupit komad zemlje i dvije koze
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:26   #123
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
za te pare mozes im kupit komad zemlje i dvije koze
A može i to, tako mogu raditi sir
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:33   #124
onda im kupi humanitarni bon za Anu Rukavinu koji je uplacen na njihovo ime ili posvoji delfina u njihovo ime i sl.
To ziher nemaju i ne rade..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:35   #125
lijepi veliki uredeni akvarij s tropskim ribicama...sa ormaricem-stalkom naravno
to je oko 1000€(ako mozete toliko izdvojit,naravno),ali je predivan dar
mozda cak i morski akvarij ako se cilja bas na egzotiku..ali prvo se jako dobro educirat..i njih ponajprije..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:41   #126
ili organizirajte izlet da posjetite sve domove za nezbrinutu djecu ili djecu oboljelu od malignih bolesti pa im za tu lovu od dara kupite igracke ili aparat mozda za bolnicu..

jeben poklon!
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:58   #127
bilo je bas nekih dobrih prijedloga,
no oni nisu za zivotinje, nikakav hobi ni dodatni rad, a ni donacije

dobra je kamera, no to je malo
ja sam tak mislila 1000eura, pa na vise

a gdje se mogu kupit neke stvari, recimo kompas, ali neki super kvalitetan skupi kompas?
ili vidjela sam negdje prije onako globus, veliki, na tockovima od nekog super materijala i otvara se kugla na pola a unutra se stavi pice, kao bar, globus i bar
iFlora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:09   #128
cekaj ustvari, sto ce im kompas

ne bi bilo lose nesto za study room onako luksuzni komad, neceg

ima li negdje nesto u hr unikatno kupit? a da je tako oko te cijene?


onaj franklin mint nekad ima takve ukrasne dijelove namjestaja, ima li to u hr?
iFlora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:12   #129
Kipite neki dobar sampanjac i case iz Swarovskog. Predivne su.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:20   #130
Quote:
iFlora kaže: Pogledaj post
cekaj ustvari, sto ce im kompas

ne bi bilo lose nesto za study room onako luksuzni komad, neceg

ima li negdje nesto u hr unikatno kupit? a da je tako oko te cijene?


onaj franklin mint nekad ima takve ukrasne dijelove namjestaja, ima li to u hr?

Ne znam gdje živiš, ali ako si iz Zagreba ili blizu, onda nešto takvo, a i svaaaašta drugo možeš naći u dućanu koji se zove APARTMAN između Medulićeve i Britanca, na neparnoj strani. Tamo imaju unikate, starine potpuno preuređene, ima zanimljivih stvari.

E sad, imam ja jedan problem oko tog dućana. Već dugo nisam onuda prošla, pa se bojim kako zatvaraju dućane i stalno mijenjaju lokacije (ne oni nego svi), ako netko zna da to tamo više ne postoji, neka me tu i ispravi.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:21   #131
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje živiš, ali ako si iz Zagreba ili blizu, onda nešto takvo, a i svaaaašta drugo možeš naći u dućanu koji se zove APARTMAN između Medulićeve i Britanca, na neparnoj strani. Tamo imaju unikate, starine potpuno preuređene, ima zanimljivih stvari.

E sad, imam ja jedan problem oko tog dućana. Već dugo nisam onuda prošla, pa se bojim kako zatvaraju dućane i stalno mijenjaju lokacije (ne oni nego svi), ako netko zna da to tamo više ne postoji, neka me tu i ispravi.
Još uvijek postoji i ima prekrasnih stvari
en@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 00:25   #132
kad dođeš na feštu,prvo im razbij televizor,to će ih šokirati...e ,onda im doneseš novi...eto,iznenađenje,nema šta!!!!!!!
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 10:03   #133
Quote:
iFlora kaže: Pogledaj post
bilo je bas nekih dobrih prijedloga,
no oni nisu za zivotinje, nikakav hobi ni dodatni rad, a ni donacije

dobra je kamera, no to je malo
ja sam tak mislila 1000eura, pa na vise

a gdje se mogu kupit neke stvari, recimo kompas, ali neki super kvalitetan skupi kompas?
ili vidjela sam negdje prije onako globus, veliki, na tockovima od nekog super materijala i otvara se kugla na pola a unutra se stavi pice, kao bar, globus i bar
U PLOV PUT-u: imaš tih trgovina po cijeloj Dalmaciji, mislim da se možeš s njima dogovoriti da ti pošalju...

Vidjela sam na Šibenskoj rivi Plov put odmah na ćošku kada skreneš: imaju svakakve komapase, od onih starinskih od hrastovine i kaj ja znam čega do modernih.... za birati.. po cijeni i kvaliteti i ukusu
kokolina 05.02. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:46   #134
njoj kupi neki bijesni mobitel, njemu novi najnoviji laptop ili neki PDA navigacijski sustav GARMIN ili neku dodatnu opremu za kompjuter. Mogla bi iskombinirati više stvari npr. bocu skupog vina laptop ili neke knjige ili ... fotoaparat neki bijesni sa super lećama pixelima itd...
... neki plazma TV
fakat teško SRETNO!!!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:48   #135
nađi ketal grupu zastupništvo i kupi im neki luksuzni namještaj za terasu (stolicu za sunčanje, slamnate fotelje ili nešto ali mislim to je fakat skupo)
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:49   #136
Joj kad citam sve ovo....

Yebo me pas ak necu napisat na pozivnicu nesh tipa "Ne treba nosit poklone, mi smo najbolji vec dobili "

__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 16:18   #137
ja imam još prijedloga...

paket dionica....ili dopunsko zdrastveno osiguranje za godinu dana za oboje...nije romantično, ali i sama si rekla da nisu takvi
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 16:37   #138
da, nisu uopce romanticni, ima dobrih prijedloga

nije nista lose, jos uvijek sam u potraznji,

...i nisam nasla onu neku trgovinu plov put, sto je netko napisao, ima stranica ali niakve trgovine ne spominju


hm, malo sam razmisljala, mozda ipak neka slika ne bi bila losa, ne znam
znam da nemaju sklonost prema umjetnosti, ali ako bi to recimo bila slika grada hm,

ima li neki slikar koji slika zg a da se recimo moze pogledat na internetu, jer ja nisam u zg?

ali i to mi je onda malo, gdje ima svarovski jos na internetu a da je u hr? da se recimo moze narucit?

ima li mozda nekakva trgovina za vjencanja, pa da ima razne accessories kao recimo knjige nekakve posebne i slicno, a da se moze narucivat preko interneta

kod mene je jos i problem sto u ovom mom malom mijestu nema nista
iFlora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 11:44   #139
kumovi daju poklone

Bok ljudi! Upravo smo saznali sretnu vijest. Naši prijatelji se žene i mi smo kumovi. Nakon početne euforije ja i moj dragi zapitali smo se kaj im pokloniti i koliki je to iznos koji se od nas očekuje.
Iako su oni naglasili da ne žele ništa doli nas, nešto im moramo pokloniti. Ne bi htjeli fulati pa ih uvrijediti i dati premalo. Da li dati novce ili poklon? Što pokloniti? Sad im je aktualno useljenje, ali kućanske aparate imaju. Ne znam što bi još mogli, osim hrpu sitnica, a još nisu niti utvrdili stil kojim će urediti stan.

Dakle, Pomagajte!!! Kakvih vi iskustva imate?

bdw. svadba je u dvorcu i biti će nas samo 6.
spajalicom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 11:59   #140
a da malo prolistas forum?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=117978
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.