Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2008., 01:03   #61
Doticni i ja smo u vezi. Uzasno mi je cudna ta razlika Tesko mi se priviknuti.

A i bome je i u seksu cudno

Najgore je sto ja njega u uopce ne mogu poljubiti. On se mora stalno saginjat.
Aleksandraa is offline  
Old 20.09.2008., 01:49   #62
Quote:
Aleksandraa kaže: Pogledaj post
Doticni i ja smo u vezi. Uzasno mi je cudna ta razlika Tesko mi se priviknuti.
Steta sto si propustila priliku da se javis Gogsu na ovoj temi, sigurno bi ga razveselio tvoj problem
Nex is offline  
Old 21.09.2008., 23:55   #63
to je tako simpatično za vidjet da ponekad poželim da sam niža od svojih 170
__________________
!!!
franklin is offline  
Old 22.09.2008., 00:45   #64
on 193, ja 164 i no problem ni njemu ni meni.
volim čokoladu is offline  
Old 22.09.2008., 18:15   #65
Quote:
Aleksandraa kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jedan jako zanimljiv decko i ja njemu, ali problem je u tome sto ja imam 162 cm, a on tocno 2 metra.

Mozda vam je ovo smijesno, ali ja se pitam kak cemo se mi poljubiti i kakav cemo mi biti par

Njemu to nista ne smeta.

Imate li vi takvih iskustava?

Najvisi s kojim sam do sada bila je imao 185 i bio je naspram mene jako visok, a kako tek ovaj.

Jel vas ima jos sa ovakvom razlikom u visini?

Ako se on tebi sviđa, a i ti njemu, nema razloga da ne budete zajedno. Pa šta onda ako je to nekome smiješno. Nije važno što drugi misle, važno je što ti misliš.....

Ja sam visoka 170cm, i osobno me ne privlače jako visoki muškarci. Meni se najviše sviđaju oni visoki između 180 - 185cm...
Kondoliza is offline  
Old 23.09.2008., 11:42   #66
Nema problema za poljubit jer uvijek ima neki zidić, rub pločnika ili klupa za postavit curu. Jedino ograničenje je seks stoječki...koje je neizvedivo, inače sve ostalo je lako.
__________________
"There are no unachievable goals, there are no unsaveable souls,
no legitimate kings or queens, do you know what I mean?"
Ozzy O.
Big Sexy is offline  
Old 23.09.2008., 11:57   #67
Quote:
raw kaže: Pogledaj post
onda su i oni muški koji nebi nikad bili s curom koja je viša od njih isto nezreli?
Pa fizički izgled zapravo jest trivijalan. Prolazan. I ne mora odgovarati karakteru. Utoliko on jest površan u smislu da ga netko uzima kao kriterij.

Ali sto ljudi, sto ćudi...netko baš želi visokog/plavog/crnog/dlakavog...i takvog traži. Na kraju se sve svede na to da smo kao ljudi većinom površni. Pa se tako zamaramo i nepotrebnim centimetrima.

Mene osobno nikad nije mučila društvena prihvatljivost, iako ljudi ponekad znaju biti zaista zlobni.
No, s onim si koji ti odgovara. Ne vidim razlog da nekoga ostavljaš jer neka Perica misli da je previsok ili prenizak za tebe.
Gzena is online now  
Old 23.09.2008., 14:42   #68
Quote:
Aleksandraa kaže: Pogledaj post
Doticni i ja smo u vezi. Uzasno mi je cudna ta razlika Tesko mi se priviknuti.

A i bome je i u seksu cudno

Najgore je sto ja njega u uopce ne mogu poljubiti. On se mora stalno saginjat.
To pak ne! Sve je stvar tehnike!

Quote:
Big Sexy kaže: Pogledaj post
Nema problema za poljubit jer uvijek ima neki zidić, rub pločnika ili klupa za postavit curu. Jedino ograničenje je seks stoječki...koje je neizvedivo, inače sve ostalo je lako.
Neizvedivo? Dečko, treniraj malo leđa, a ona noge da te bolje obgrli oko kukova! To ide jako dobro, u početku ćeš je možda malo morati prisloniti uz zid, ali ćeš poslije moći hodajući...
nudistica is offline  
Old 23.09.2008., 16:24   #69
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Neizvedivo? Dečko, treniraj malo leđa, a ona noge da te bolje obgrli oko kukova! To ide jako dobro, u početku ćeš je možda malo morati prisloniti uz zid, ali ćeš poslije moći hodajući...
Mislio sam oboje stojeći nema šanse...ovo što ti misliš je lako za izvesti. Iako to izgleda kao da se koala seksa sa stablom.
__________________
"There are no unachievable goals, there are no unsaveable souls,
no legitimate kings or queens, do you know what I mean?"
Ozzy O.
Big Sexy is offline  
Old 23.09.2008., 18:40   #70
Ja sam imala oko 157, on 195 i bili smo pravo fin par.

Bar meni je bilo slatko i nije puno smetalo. Uostalom njemu je teže.
Nevjerna is offline  
Old 23.09.2008., 19:09   #71
Quote:
Aleksandraa kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jedan jako zanimljiv decko i ja njemu, ali problem je u tome sto ja imam 162 cm, a on tocno 2 metra.

Mozda vam je ovo smijesno, ali ja se pitam kak cemo se mi poljubiti i kakav cemo mi biti par
peace of cake! staneš na štokrlicu i poljubiš ga.
aryna is offline  
Old 23.09.2008., 19:47   #72
Quote:
Big Sexy kaže: Pogledaj post
Mislio sam oboje stojeći nema šanse...
Ali ako ona stoji na stoličici...

Quote:
ovo što ti misliš je lako za izvesti. Iako to izgleda kao da se koala seksa sa stablom.
nudistica is offline  
Old 24.09.2008., 12:15   #73
ja sam 160 i imala sam dečka koji je visok 190cm. mogu reći da nas je bilo jako smiješno vidjeti. smetalo mi je to što ga nisam mogla normalno zagrliti i poljubiti i što je imao tako velike dlanove da se nismo mogli normalno ni držati za ruke.
Deirdre is offline  
Old 24.09.2008., 17:40   #74
Ja sam 160 i nes sitno, i imala sam decka od 193. U pocetku mi je bilo cudno, al to samo zato kaj sam bila mlada i nezrela. Danas mi je to cist normalno i slatko Kad te zagrli sa svojim veeelikim rukama, ili kad lezite i ususkas mu se u veeeliku majicu Mi smo se "normalno" drzali za ruke, tj ja sam imala ruku u pozi "nosim kisobran", ali nije mi smetalo. Nisam nosila nikakve stolceke sa sobom, ljubili smo se sjedeci, tek nedavno sam otkrila cari stojeceg ljubljenja
Moja "best" frendica je jednom prilikom komentirala kak to njoj smijesno izgleda, cinjenica je da ona nikad nije mogla nac tak visokog decka, a silno ga je htjela, ona je 170 i nesto, pa sam ja zakljucila da je to cista ljubomora...ili zavist, svejedno. Visina nema veze s osjecajima, zaljubljenosti, ljubavi ili cime god.. a najmanje ima veze s time kako vas drugi ljudi gledaju, jer sam iz navedenog slucaja zakljucila, da ti ljudi nisu normalni
Meni su gori oni tipovi kompleksasi, koji su oko 180-185, a ja mini, pa mi debil oce nabit komplekse il kaj vec, i kaze : " ..ja bi da ti nosis stikle stalno..jer znas..mala si"
PiNkDeViL is offline  
Old 24.09.2008., 18:04   #75
ja sam 158, on 187..navikla sam da su svi viši od mene tako da od samog početka nisam ni primjetila razliku, dok sam ja njemu najniža cura do sad pa je znao u početku komentirat kako sam mala ah, kad mi niske cure volimo visoke dečke
snjeguljica21 is offline  
Old 24.09.2008., 18:19   #76
Quote:
PiNkDeViL kaže: Pogledaj post
Ja sam 160 i nes sitno, i imala sam decka od 193. U pocetku mi je bilo cudno, al to samo zato kaj sam bila mlada i nezrela. Danas mi je to cist normalno i slatko Kad te zagrli sa svojim veeelikim rukama, ili kad lezite i ususkas mu se u veeeliku majicu Mi smo se "normalno" drzali za ruke, tj ja sam imala ruku u pozi "nosim kisobran", ali nije mi smetalo. Nisam nosila nikakve stolceke sa sobom, ljubili smo se sjedeci, tek nedavno sam otkrila cari stojeceg ljubljenja
Moja "best" frendica je jednom prilikom komentirala kak to njoj smijesno izgleda, cinjenica je da ona nikad nije mogla nac tak visokog decka, a silno ga je htjela, ona je 170 i nesto, pa sam ja zakljucila da je to cista ljubomora...ili zavist, svejedno. Visina nema veze s osjecajima, zaljubljenosti, ljubavi ili cime god.. a najmanje ima veze s time kako vas drugi ljudi gledaju, jer sam iz navedenog slucaja zakljucila, da ti ljudi nisu normalni
Meni su gori oni tipovi kompleksasi, koji su oko 180-185, a ja mini, pa mi debil oce nabit komplekse il kaj vec, i kaze : " ..ja bi da ti nosis stikle stalno..jer znas..mala si"
Baš ti je sladak post!
nudistica is offline  
Old 24.09.2008., 18:27   #77
Quote:
snjeguljica21 kaže: Pogledaj post
ah, kad mi niske cure volimo visoke dečke
Vrijedi i obrnuto!

Nego, da se i ja uključim kao visoki pripadnik muškog roda.

Obožavam niske cure. Baš su slatke, naročito one od 155-165 cm. I još sa kratkim haljinama po ljeti na moru....teško se koncentrirati. Najradije bi ih ponio doma.Sve!

Mislite li, drage djevojke, da se suprotnosti privlače po tom pitanju?
__________________
"There are no unachievable goals, there are no unsaveable souls,
no legitimate kings or queens, do you know what I mean?"
Ozzy O.

Zadnje uređivanje Big Sexy : 24.09.2008. at 18:30. Reason: količina niskih cura koja mi se sviđa
Big Sexy is offline  
Old 24.09.2008., 18:37   #78
Big_Sexy: možda jednostavno bude zaštitnički instikt u tebi!?! (Nećemo sada o gorim varijantama....)
nudistica is offline  
Old 24.09.2008., 18:46   #79
Ima nešto u tome...i NE nećemo o gorim varijantama
__________________
"There are no unachievable goals, there are no unsaveable souls,
no legitimate kings or queens, do you know what I mean?"
Ozzy O.
Big Sexy is offline  
Old 24.09.2008., 23:45   #80
Quote:
Big Sexy kaže: Pogledaj post
Nema problema za poljubit jer uvijek ima neki zidić, rub pločnika ili klupa za postavit curu.
Hm, nama to nije trebalo. On se sagne, ja se malo propnem i uopće nije strašno.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.