Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2016., 13:25   #1161
Volim ljeto!
(iako i proljeće i jesen imaju svoje čari...)

Evo par konkretnih razloga zašto:
- jer ga provodim na moru; plivanje, čitanje knjiga, sunčanje, kotrljanje...
- jer su tople ljetne noći predivne; one kad se ne preznojiš dok spavaš neg ti je taman ugodno. Ili dok si van s društvom, a ne treba ti majica dugih rukava
- jer ljeto zahtijeva minimum odjeće; malo slojeva rezultira lakšim izborom nečeg iz ormara, bez dodatnog kompliciranja i usklađivanja istog...jednostavno staviš haljinu na sebe i ideš.
- jer mi sparina nimalo ne smeta, ali ljetne kratke kiše nisu na odmet.
temiqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:15   #1162
Priznajem da se veselim laganom zahlađenju. Prvi put u zivotu živim u potkrovlju i taj je stan nemoguce rashladiti.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:17   #1163
ja sutra idem na more, prvi put ove godine
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:40   #1164
Di ideš?

Ja prošle godine uopce nisam bila, provela sam ljeto radeći na jednom projektu koji se sastojao od hodanja po selendrama u sedmom mjesecu.
Ove smo godine trebali na more, ali izgleda da decko nece moci dobiti godišnji onako kako je bilo planirano.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:41   #1165
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Di ideš?
prošle godine sam bila u crikvi, sada idem opet u crikvu (sutra), a u 8 mjesecu idem u zadar s dečkom i njegovim frendovima

ne brini se ti ništa, okupat ću se ja koji put i za tebe
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:51   #1166
Ja ljeto obožavam, idem na more prije posla, poslije posla, u autu mi je uvik torba za more. Kupanje, sunčanje, popit prvu kavu na plaži.. Navečer prošetati na sladoled..
Ljeto mi proleti
MissDani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:53   #1167
Quote:
MissDani kaže: Pogledaj post
Ja ljeto obožavam, idem na more prije posla, poslije posla, u autu mi je uvik torba za more. Kupanje, sunčanje, popit prvu kavu na plaži.. Navečer prošetati na sladoled..
Ljeto mi proleti
a dobro, sad sam ljubomorna na tebe
ja idem na more na tjedan dana u godinu dana
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:06   #1168
I ja obozavam ljeto, bas sve sto nosi ljeto. Ne idem na more bas koliko MissDani (zavidim ti entuzijazam!), ali si skoro svaki dan odmah poslije zalaska sunca poklonim setnju uz more, tako da je dio setnje uz svijetlo, a dio setnje uz nocne boje
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:07   #1169
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post

ne brini se ti ništa, okupat ću se ja koji put i za tebe

Bas ti hvala.

Veceras idem na cugu a ne znam kaj da obucem. Imam divnu novu haljinu, ali bojim se da ce mi je vjetar podići.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:08   #1170
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Bas ti hvala.

Veceras idem na cugu a ne znam kaj da obucem. Imam divnu novu haljinu, ali bojim se da ce mi je vjetar podići.
ako ti ju vjetar podigne, moguće je da se još nešto digne

kakva je haljinica?
ja obožavam ljetne haljinice, onako lepršave, u bojama
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:21   #1171
BBast, sreca prati samo hrabre!

Cekamo odluku, a onda i izvjesce!
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:25   #1172
Emanuela1 sad sam tek vidjela tvoj gronji komentar, znači i ti si morska ptica, i na tebe sam ljubomorna

zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:28   #1173
Nemoj biti! Svaku sekundu boja nakon zalaska sunca na moru na sljedecoj setnji cu posvetiti tebi! Isto tako i sljedece plivanje!
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:29   #1174
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Nemoj biti! Svaku sekundu boja nakon zalaska sunca na moru na sljedecoj setnji cu posvetiti tebi! Isto tako i sljedece plivanje!
hvala

koji gradić? mjestašce je u pitanju ako se smije znati?

obišla sam pola Jadrana, pa sam možda bila kod tebe :klap:
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:36   #1175
Ajde, da ne privatiziramo komunikaciju, da ne izadjemo iz teme...
Jedan dodatni razlog zasto volim ljeto, jest sto ga mogu dozivjeti u njegovim radostima i ako ne putujem
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:42   #1176
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ako ti ju vjetar podigne, moguće je da se još nešto digne

kakva je haljinica?
ja obožavam ljetne haljinice, onako lepršave, u bojama


Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
BBast, sreca prati samo hrabre!



Cekamo odluku, a onda i izvjesce!


https://cdnb.lystit.com/photos/1d7c-...13-normal.jpeg Ovo je haljina. Kad puse vjetar, diže se ovaj gornji dio koji ide oko ramena i prekrije mi cijelo lice.

Vise ne puse pa mislim da ce to biti moj odabir. Plus smeđe brončane sandale i brončana narukvica.


Volim ljeto jer mi samo preko ljeta paše mesni doručak s paradajzom.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:44   #1177
bb haljina je prekrasna, i ja bi takvu, samo u nekoj drugoj boji npr nježno rozoj

di si ju kupila i koliko para?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:46   #1178
Iz Manga je, ali ne sjecam se cijene. Bila je na sniženju i oko 160 cini mi se. Imali su ovu i neki koraljnu boju koja mi je očajno stajala.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:47   #1179
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Iz Manga je, ali ne sjecam se cijene. Bila je na sniženju i oko 160 cini mi se. Imali su ovu i neki koraljnu boju koja mi je očajno stajala.
ma i ova boja je lijepa
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:52   #1180
BBast, prekrasna ti je haljina i super cijela kombinacija koju si opisala!
I ima pravo zagrebacka cura, jedna od ljepota ljeta je sto se mogu nositi takve haljine.
A i tvoj komentar podrzavam, niti meni ne smeta jesti stvari koje inace ne jedem, jer je ljeti prirodnije (barem meni) improvizirati
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.