Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2011., 15:47   #161
Quote:
gmiz kaže: Pogledaj post
Huggies mi se paraju dok ih vadim iz pakiranja. Hipp ok, samo su mi pre vlazne. Muller su presuhe! Pamers su ok!
Vlazne maramice robne marke ( sonik, studenac) su proizvedene u hrv. Oko 6 kn su i bas su dobre! Baby cool su u rozom pakiranj, imaju intezivan miris al su mekane i jako njezne!
Moram pohvaliti aro vlazne maramice iz metroa
i meni se huggies paraju,cim ih vadim iz pakiranja,bezvezenpr becutan,nivea,hipp mi se nikad ne pokidaju

neki dan bila u metrou i mali mi se po obicaju izbljucao a kako kod njih pamentih ne smijes sa torbom unutra nisam ju nosila,a drugo ni nisam imala cim bi ga obrisala,i uzmem ja brzo paket tih njihovih aro maramica samo da mu robicu pobrisem i mogu reci da sam ostala iznenadjena ,sasvim ok su za tu cijenu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 17:04   #162
A kakve su Penaten,jel koristio tko?Njih samo Muller ima..
I kakve su Chicco,Musteline?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 18:50   #163
Penaten pre dobre.kao i ostala njihova kozmetika! Chicco i mustelu nismo probali, mislim da su cijenom ipak too much!
__________________
18.01.2011
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 09:53   #164
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
i onaj tko je za hipp komentirao da je skup..cetveropak rozog hippa(jedina mana rozog je parfem!)u super konzumuje 44 kn..dakle 11 kn po paketu sto ne smatram bas skupim..posebice jer cesto salju onih 10 % na ukupnu kupnju i bas na njih su cesto akcije..
(u kozmu su se ti cetveropaci neadvno dali kupiti za 30-ak kn..)
meni bi bilo bitno da mi je dijete od nečega dobilo osip.... onda bi gledala na sastave i sl....
pa da... skup je.... ja 6 paketa vl.maramica u mulleru platim 56kn.....9kn/kom....
__________________
L&I 17. 12. 2009.

Zadnje uređivanje Tashi : 23.11.2011. at 19:56. Reason: predug quote
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 21:04   #165
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
uh..ja bas gledam na sastav,jer sam skuzila da su ipak one te koje su najdulje na kozi mog bebaca i to bas oko genitalija..jer naravno da obrises i bacis,ali rijetko tko od nas ispire vodom kozu nakon vlaznih maramica,pa onaj vlazni sloj se osusi i stalno je u kontaktu sa masti,pa se upija u kozu..

tako da mi je itekako bitno s cime brisem..

moj nije uopce osjetljiv i nije jos nikad imao neki osip(osim od becutan maramica-ni sama ne znam zasto),ali gledajuci sastave vecina ih ima hpu alkohola,alergena,konzervansa a od jeftinijih neke imaju i parabene i razne emulgatore i ostale cudnjikava kemijska cudovista
Potpisujem. Mi smo uglavnom na vodi i vati. Vlažne maramice koristimo vani i za brisanje kakice, nakon čega opet guzu prebrišem vodom. Najdraže su mi babylove (mislim da su sensitive, neke bijele, bez parabena..., ne mirišu lijepo al mi se čini da je sastav ok, a i nisu preskupe, mislim da je duopack 20ak kn, a još i popust u dm-u...)
sleepless is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 19:49   #166
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
meni bi bilo bitno da mi je dijete od nečega dobilo osip.... onda bi gledala na sastave i sl....
pa da... skup je.... ja 6 paketa vl.maramica u mulleru platim 56kn.....9kn/kom....
ma ni moj nema osipe i nije uopce osjetljiv ,ali stvar je u tome da li su ti neke stvari bitne ili nisu..
a sta se tice hippa-uopce te maramice nisu skupe..stovise medu jeftinijima su(ako ne kupujes komadno nego cetveropak.),jer u najskupljoj verziji su 11 kn po paketu..nedavno su se mogle naci po 7 kn po paketu na akciji..najcesce budu u akciji izmedu 8 i 9 kn..ako je to puno onda stvarno ne mogu pomoci..jedina caka je pratiti kada po kozmu ili konzumu imaju akcije
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 21:10   #167
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ma ni moj nema osipe i nije uopce osjetljiv ,ali stvar je u tome da li su ti neke stvari bitne ili nisu..
a sta se tice hippa-uopce te maramice nisu skupe..stovise medu jeftinijima su(ako ne kupujes komadno nego cetveropak.),jer u najskupljoj verziji su 11 kn po paketu..nedavno su se mogle naci po 7 kn po paketu na akciji..najcesce budu u akciji izmedu 8 i 9 kn..ako je to puno onda stvarno ne mogu pomoci..jedina caka je pratiti kada po kozmu ili konzumu imaju akcije

kad meni treba nema akcije kad je akcija nemam para (pa o ovom slučaju govorim o redovnim cijenama)
ma mi inaće kupujemo na mjesečnoj bazi pa stvarno nisam naletila na akciju....
ono kad dobimo plaće/porodiljni (a dobivamo sa 2-3 dana razlike) odemo i kupimo sve za njih što treba do slijedeće plaće....ostavimo za njihove potrebe još 100-200kn na stranu ako čega nestane...
tako da ja odmah kupim pelene, vl.maramice, čokolino, keskolino, koju kašicu (iako to nije da moram i jedu sve već normalno ali vole ih) i sve drugo što treba za cijeli mjesec, pa mi je zapravo totalno nepotrebno kupovati i raditi dodatni trošak za nešto što sam već kupila (kad nam je proračun ionako već u lipu isplaniran svaki mjesec pa za izvanredne troškove i akcije baš i ne ostane )
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 23:20   #168
Babylove plave su već neko vrijeme 10,90 kn u Dm-a na popustu (bile 13,90), 80 kom.
Ja sam probala sve i svašta i najbolje su mi bile Hipp i bijele Babylove, ali ove su najbolje - savršeno vlažne, meke i s blagim mirisom koji ti se neće smučiti (meni je Hipp malo prejak iako mi je lijep).
I uz to jeftine, probajte.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 23:23   #169
ja probala sve babylove osim plavih,ok su zite i zelene ali malo prejaki miris,bijele skroz neutralne,njih koristimo uvijek za papanje kasica,brisanja ruku,,hranilica i svega oko njega dok jedetako da mi brzo paket ode,kako plave mirisu?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 23:27   #170
Ma ovo ti je skroz druga vrsta, teksturom su slične Niveinim, tako su meke dok su bijele, žute i zelene malo grublje. Ja sam koristila bijele jer su neutralne i super sastava. Plave se isplati i skuplje platiti!

Ako hoćeš vidjeti kako mirišu, probaj plavi šampon pomirisati u Dm-a, mi koristimo taj od glave do pete i miris je najnaj za mene.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 23:42   #171
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Ma ovo ti je skroz druga vrsta, teksturom su slične Niveinim, tako su meke dok su bijele, žute i zelene malo grublje. Ja sam koristila bijele jer su neutralne i super sastava. Plave se isplati i skuplje platiti!

Ako hoćeš vidjeti kako mirišu, probaj plavi šampon pomirisati u Dm-a, mi koristimo taj od glave do pete i miris je najnaj za mene.
bas cu probat njih,moram sve od reda
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 07:36   #172
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Babylove plave su već neko vrijeme 10,90 kn u Dm-a na popustu (bile 13,90), 80 kom.
Ja sam probala sve i svašta i najbolje su mi bile Hipp i bijele Babylove, ali ove su najbolje - savršeno vlažne, meke i s blagim mirisom koji ti se neće smučiti (meni je Hipp malo prejak iako mi je lijep).
I uz to jeftine, probajte.
jesu to one koje jedine imaju onu "grbavu" površinu maramice? mislim da se službeno zovu vlažne krpice?
nama su te jedine dobre, i samo te kupujemo. ostale babylove mi nevaljaju jer su pregrube za moj pojam..

pampers smrdi, huggies se kida ( a tako lijepo mirišu), hipp se gadno pokvario jer maramicu možeš doslovno cijediti koliko je mokra-stvarno su pretjerali

tako da smo mi već duže vremena na tim krpicama babylove. jesu skuplje (ok, sad su na akciji), al mi uglavnom peremo guzu pod špinom-maramice su nam za lice i ruke kad smo vani
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 15:25   #173
@twinmama..ah....ja ti funkcioniram sasvim drugacije..radim zalihe i funkcioniram iskljucivo na akcijama,xxl pakiranjima,1+1 gratis i sl..
ne dam vise od kn po peleni(o da-i pampersice se daju izmust po toj cijeni..pricam o vel.4+ i 5) i vise od 7 kn po paketu vlaznih maramica..ali treba imat volje sve to pratiti i ono najbitnije-kombinirat popust na popust..
ali to je druga tema..


sad ste me zaintrigirale s tim plavim babylove maramicama..morat cu probat..
bijele su mi bile jako suhe i hrapave jos onda davno kada sam ih ja probala
ja hipp drzim okrenut naopako,pa mi se "vlaznoca"prerasporedi..ali da su pretjerali-jesu..zato mi je ta violeta sensitive ipak draza
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 18:29   #174
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
@twinmama..ah....ja ti funkcioniram sasvim drugacije..radim zalihe i funkcioniram iskljucivo na akcijama,xxl pakiranjima,1+1 gratis i sl..
ne dam vise od kn po peleni(o da-i pampersice se daju izmust po toj cijeni..pricam o vel.4+ i 5) i vise od 7 kn po paketu vlaznih maramica..ali treba imat volje sve to pratiti i ono najbitnije-kombinirat popust na popust..
ali to je druga tema..
:

ja ti nisam neka šopingoholičarka pa mi je tlaka ići u dućan (ono kad baš moram )
zato i fulam sve akcije
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 23:08   #175
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jesu to one koje jedine imaju onu "grbavu" površinu maramice? mislim da se službeno zovu vlažne krpice?
nama su te jedine dobre, i samo te kupujemo. ostale babylove mi nevaljaju jer su pregrube za moj pojam..

pampers smrdi, huggies se kida ( a tako lijepo mirišu), hipp se gadno pokvario jer maramicu možeš doslovno cijediti koliko je mokra-stvarno su pretjerali

tako da smo mi već duže vremena na tim krpicama babylove. jesu skuplje (ok, sad su na akciji), al mi uglavnom peremo guzu pod špinom-maramice su nam za lice i ruke kad smo vani
Jest, to su te vlažne krpice.
Ja sam toliko navikla na njih da mi sad sve ostale imaju prejak miris, a prije su mi bile dobre (hipp, becutan)
Inače, Hipp i Babylove imaju najbolji sastav i mi ih koristimo otpočetka iako mu i ja najčešće isperem guzu ali što je stariji sve rjeđe.

I da, ponekad skidam šminku s njima i Hipp me znao zapeći za lice (rozi, plavi je dobar al previše sapuna), a Babylove nikad.
Ove plave da su najskuplje kupovala bi ih.
A jesam ih izreklamirala.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 23:56   #176
Eto sad cu i ja u dm po plave, danas sam ih motalanpo rukama i nisam ih uzela nego pampers sensitive..6 paketa 50 kn, ok cijena, ok maramice.
Hipp pre pre mokre, slazem se!
__________________
18.01.2011
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 11:19   #177
netko je pitao za baby lindo maramice kakve su
ja ih znam ponekad kupiti kada su na akciji u plodinama i mogu reći da nisu loše. imaju malo intenzivniji miris i dosta su vlažne(neada čak i prevlažne)
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 08:54   #178
Mi isto koristimo Pampers uglavnom,a kao i Lianne, napravim si zalihu kad su akcije,tako da imam još hrpu Pampers maramca od ljeta kad su bile super akcije u Bipi (i maramica i pelena).
Za Baby Lindo potrisujem Elich San-malo su premokre i imaju intenzivan miris,čak su mi i smrdile kad sam ih otvorila,a poslije sam se valjda navikla.I ono što mi kod tih maramica nije praktično,je da su spojene - nepotrebno.
megyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:10   #179
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
al mi uglavnom peremo guzu pod špinom-maramice su nam za lice i ruke kad smo vani
ovo je off t, ali plizzz, kako uspijevaš? ja kju prebrišem, al ne znam oprat pod špinom, nespretna sam valjda. prije mi je bila presitna, sad je prevelika, nikad ok.
sleepless is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 11:58   #180
Quote:
sleepless kaže: Pogledaj post
ovo je off t, ali plizzz, kako uspijevaš? ja kju prebrišem, al ne znam oprat pod špinom, nespretna sam valjda. prije mi je bila presitna, sad je prevelika, nikad ok.
prebacim preko ruke- gurnem guzu pod špinu i operem ju.. tako od početka..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.