Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2012., 20:36   #21
Ima neki problem, ako nema rak, ni hepatitis, ima anoreksiju, a ni to nije mala stvar
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 20:39   #22
Pola ljepote duguje velikim ocima, drugu polovicu cistim glatkim licem, dobro ocupanim obrvama i cinjenici da ima frizuru kakva joj pristaje. Moje je misljenje da je sve to cini prelijepom. A dio ljepote duguje i cinjenici da je bila dovoljno pametna da zna da odlicno izgleda sa smedjom kosom.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 22:31   #23
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
Kada već ima thread o Brad-u,bilo bi vrijeme da se napravi thread i o Anđi

Velika humanitarka,jedna od najmoćnijih poznatih žena svijeta danas,vjerojatno najpoznatija glumica,poznata po svojoj ljepoti,osvojila Oscara za Girl, Interrupted performance,3 zlaznih globusa under her bealt,vrlo poznata i po svojoj vezi sa Bradom.nekoć zločesta cura 90-tih,danas uzorna žena sa 6 djece ,and so much more

U svakom smislu Diva


ne mogu je smislit

moj prvi i posljednji post na ovom topicu
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 00:22   #24
Nju mozes voljeti ili mrziti,ali niko ne moze osporiti cinjenicu da je ona bog medju zenskim danas.I to ne samo medju zenskim.

Svaka joj cast zbog humanitarnog rada,zbog zelje da pomogne siromasnim,zbog toga sto je usvojila troje djece,zbog toga sto je jedna od rijetkih Holivudskih izdanaka koja ne baca lovu na skupe stiklice,haljinice,autice,vile vec pomaze drugima.
I ne mislim da to radi zbog neke reklame i promocije kako neki tvrde,zena ide u takve zemlje gdje je mogu ubiti svaki momenat,a i nedavno sam citala kako je jednom dosla do takve situacije da je pocela pisati oprostajno pismo Bradu jer su je opkolili pobunjenici.I pored svega,ona i dalje posjecuje te zemlje,i zbog toga veliki respekt.

Inace,kao glumica mi nije neka,mada moram priznati da me odusevila u onom filmu Changeling.Mora da bira pogresne uloge Ma boli je ona stvar,ima oskara.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 00:30   #25
A meni je ona...tak

Kao humanitarki joj skidam kapu

Sad... kao glumica mi ok... nije Meryl Streep, ali dobro...

Što se tiče fizičkog izgleda.. ne znam kaj da mislim o njoj, ponekad mi izgleda predivno, ponekad očajno..tako da nit smrdi nit diši

Što se tiče tijela, ne sviđa mi se, ni prije, a još manje sada ..al je imala dobre sise nekad
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 03:03   #26
svaka joj čast što uspjeva biti u centru pažnje toliko dugo.
nije mi ni blizu najljepša žena,glumica ili šta već.bila mi je lijepa u mlađim danima.ne moj tip,ali lijepa.a sad mi više nije uopće lijepa.izgleda mi ko karikatura.
ok je glumica i očito ima snažnu osobnost što je mrak.njen život,on the other hand,mi nije fora.previše pozornosti,nije mi fora ni tolko djece ni ta silna putovanja po africi i svuda.meni to nije privlačno ni najmanje.ne bih se s njom mijenjala.to je netko iskomentirao na youtubeu da je angie super jer živi taj nabrijani život,a da je jen jadna jer sam snima i vježba jogu.meni je puno privlačniji život u kojem guštam u prijateljima,obitelji,vježbam jogu i radim posao koji volim.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 10:09   #27
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
predivna mi je.









Predivna.
goriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 10:52   #28
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
,a i nedavno sam citala kako je jednom dosla do takve situacije da je pocela pisati oprostajno pismo Bradu jer su je opkolili pobunjenici.I pored svega,ona i dalje posjecuje te zemlje,i zbog toga veliki respekt.
daj me nemoj

žena ima 10-ero klinaca doma. daj nek bude humanitarka prema njima pa odustane od tih opasnih poduhvata gdje mora suprugu pisati oproštajna pisma.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 12:48   #29
Anđa će glumit Maleficent,to jedva čekam pogledat (a film tek jeb izlazi 2014 ) mislim da će joj dobro ova uloga stajat,i ako dobro odigra,mogla bi ona osvojit drugog oskara za ovu ulogu.



Uploaded with ImageShack.us
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 17:16   #30
kao mala sam je obožavala,uvijek mi je bila lijepa.
sad mi je premršava i već neko vrijeme ju ne podnosim.
bez nekog posebnog razloga mi je odbojna,ali ne mogu poreći da je jako lijepa žena.
dawn davenport is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 20:36   #31
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
Anđa će glumit Maleficent,to jedva čekam pogledat (a film tek jeb izlazi 2014 ) mislim da će joj dobro ova uloga stajat,i ako dobro odigra,mogla bi ona osvojit drugog oskara za ovu ulogu.
Da će biti dobra, to verujem, ali da će dobiti Oskara, ne... ne daje Akademija Oskare za ovaj tip filmova, bar ne glumcima.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:16   #32
Djeluje mi iskreno i zaista ostavlja dojam da joj je stalo do svega što radi, tu prvenstveno mislim na njen humanitarni rad, misije, putovanja u zemlje trećeg svijeta... I za to joj sr zaista divim.

Kao glumica mi je solidna, u zadnje vrijeme bira malo glupe filmove , kao žena mi je prelijepa i isijava nekom toplinom i simpatičnošću. A i obitelj joj je preslatka.

Uglavnom, mislim da mi je ona najpozitivnija ličnost u cijelom tom svjetskom show bizzu.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 01:19   #33
snape i angina noga

__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 23:28   #34
Angie neće stati pred oltar dok Brad ne ode na rehabilitaciju!
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 02:16   #35
da, njega u komunu, a ona čista ko suza po pitanju alkohola i droge. moš mislit

meni na neku stvar ide sva ta fama oko nje, žena iskače iz paštete, gdje god se pojavi ljudi padaju u trans ko budale. no, to je tako, ljudi su ovce, idealiziraju te likove iz Holywooda i općenito javne osobe, a sve su to ljudi sa vrlinama i manama kao i svi mi

što se glume tiče ne znam kakva je, nisam pogledao nijedan njen film. lijepa je žena, mada ima tih nekih problema sa anoreksijom (a vjerovatno joj ni droge nisu strane, kao, uostalom, i svima njima iz svijeta šoubiznisa), malo mi ju je žao radi toga, ali cijenim i poštujem te njene humanitarne aktivnosti. slavna je osoba i ima tu humanitarnu crtu, pomaže ljudima i vjerujem da je iskrena u tome što radi, da nije iz vlastite promocije

Zadnje uređivanje dedina tambura : 27.10.2012. at 02:21.
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 12:50   #36
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Ima neki problem, ako nema rak, ni hepatitis, ima anoreksiju, a ni to nije mala stvar
o majketimile,a ti znaš da ona ima anoreksiju?
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 17:11   #37
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
o majketimile,a ti znaš da ona ima anoreksiju?
otkud ti znaš da nema?
naravno, i da je u igri ta opcija - da ima anoreksiju, ne bi javno priznala da ima. valjda je to svima jasno

imala nemala anoreksiju ne izgleda baš najzdravije, činjenica je
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 17:33   #38
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
otkud ti znaš da nema?
naravno, i da je u igri ta opcija - da ima anoreksiju, ne bi javno priznala da ima. valjda je to svima jasno

imala nemala anoreksiju ne izgleda baš najzdravije, činjenica je
ne znam,naravno.
al neću samo na temelju mršavosti nekoga proglasit bolesnim.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 17:43   #39
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ne znam,naravno.
al neću samo na temelju mršavosti nekoga proglasit bolesnim.


ispravljam se, gore sam napisao "mada ima tih nekih problema sa anoreksijom"...ne znam ima li, ali izgled je na granici anoreksije
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:04   #40
Koja je to GLUPOST svaku mršaviju ženu proglašavati anoreksičarkom

Evidentno je po prirodi, po medicinskoj klasifikaciji mršaviji tip građe, koštunjaviji, sa dužim krakovima - rukama i nogama. Jaso da se žena od svojih 175 teže popunjava nego ona od 150, 160, no to je ne čini bolesnom!!

I kao što je netko ranije napisao ona definitivno ima univerzalne adute ljepote - čisto porculansko lice, velike oči, pravilan nos - ispunjava kanon ljepote.
S druge strane, u nekim ranijim fazama sa nešto više mase u tijelu je bila zgodnija istina, ali i ovako krhka je, nikako je to ne čini karikaturom!
Austen Jannis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.