Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2013., 18:37   #1
Bruka bruka brukica

Fali mi malo smiješnih tema na ŽK-u, pa da vas pitam - kad ste se obrukale najviše u životu?

Ajmo ajmo, sramote na sunce

Sadie G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 18:47   #2
Nije neka bruka, ali prvo mi je palo napamet. Posudim knjigu u knjižnici i dolazim kroz dan dva vratiti knjigu jer fali prva strana. Dolazim kroz par dana opet jer fali prva strana i ovoj. Donosi meni ona treći primjerak, otvorim ga odmah i kažem fali i ovoj. Počne ona pregledavati knjige i skuži da je sa svima sve ok. Ja sam jednostavno počela čitati knjigu i zaključila da- Mnogo godina kasnije, pred strojem za streljanje, pukovnik Aurelijano Buendija...- ne može biti prva rečenica u knjizi.

nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 23:21   #3
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Nije neka bruka, ali prvo mi je palo napamet. Posudim knjigu u knjižnici i dolazim kroz dan dva vratiti knjigu jer fali prva strana. Dolazim kroz par dana opet jer fali prva strana i ovoj. Donosi meni ona treći primjerak, otvorim ga odmah i kažem fali i ovoj. Počne ona pregledavati knjige i skuži da je sa svima sve ok. Ja sam jednostavno počela čitati knjigu i zaključila da- Mnogo godina kasnije, pred strojem za streljanje, pukovnik Aurelijano Buendija...- ne može biti prva rečenica u knjizi.

ahahahahahaaha ovo je predobro
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:05   #4
Iskreno,i ja bi pomislila isto!
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 04:54   #5
To je ispravan zaključak. Vjerojatno se nešto dogodilo rukopisu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 11:29   #6
kako dospiujeh na sikijatriju iliti svaka ptica svome jatu leti

dogodilo se to prije jedno 15ak godina.

alergicnu na antibiotike, copila me strasna gripa u trajanju od dva mjeseca.
smjestise me na zarazni odjel u jednoj splitskoj bolnici, ter hranise infuzijom i bezukusnom rizom.
ocito, nisam od tih gadarija ozdravila.

pa sam morala ic na pretrage u drugu splitku bolnicu.

doktori mudro zakljuce da me se moze fino prebacit sa kolima hitne do druge bolnice, sa svim potrebnim papirima i snadji se sine.

ja, petnaestogodisnjakinja sa temperaturom 39, u bijeloj pizdami na minijaturne ruzice i u rozom materinom slafku bavuljam po firulama s uputnicom u ruci i trazim di moram otic na to posebno vadjenje krvi.

nigje jebote nikoga. niti jedna sestra ili doktor. ili ih barem ja u bunilu nisam vidjela.

bavuljajuci hodnicima s papirima u ruci, u ruznom rozom slarfku i rascupane kose, vidjeh staklena vrata i iza njih 20 ljudi u ruznim slafrcima, jednako zbunjenih kao ja. vidjeh i salter sa sestrom. zadovoljno udjem unutra, pravac prema sestri, govori meni zena sta i kako. hvala, dovidjenja.

i zaputim se prema vratima. kako sam dotakla kvaku, scepase me dvije muske grdosije u bijelim kutama.
-dish ti mala?
-kazem, moram vadit krv.
cerekajuci se govore mi da se smirim, ali me bome ne pustaju, fino oni mene drze za nadlaktice ruznog rozog slafrka.

odjednom se pojavi ona sestra sa saltera. i kaze pustite malu, nije nasa. i puste oni mene i izadjem s odjela. pogledam drecavi crveni natpis iznad vrata.

psihijatrija.



ima toga jos....

Zadnje uređivanje Blentava : 14.04.2013. at 12:47.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 12:14   #7
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
kako dospiujeh na sikijatriju iliti svaka ptica svome jatu leti

dogodilo se to prije jedno 15ak godina.



Dodjem doma nakon 3 tjedna izbivanja, raspakiram se i ukljucim sve aparate u struju. Upalim laptop, ne spaja se na internet. Probavam sve sta znam (nije to puno, iskljuci-ukljuci i slicno ), ali internet i dalje ne radi.

Zovem sluzbu za korisnike te me oni jos jednom vode kroz komplicirane korake koje sam i sama vec poduzela. Nista.

Salju tehnicara.

Tehnicar dolazi, sjeda direkt pred laptop, isprobava sve sta moze pomoc internetu da se spoji. Nista. Ceska se po glavi, zove kolegu...

I konacno se dize provjerit router. "Gospodicna, pa niste ga ukljucili!"

Naime, ukljucila sam ga u struju, ali nisam stisnula ON na njegovom prekidacu.

__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 09:31   #8
Ne znam kad sam se najviše obrukala (najvjerojatnije to nisam niti znala), ali ova je zadnja: bila sam na sastanku, izlazim van i zaletim se direkt u vrata. Ovi su pišali od smijeha. Ajoj!
Kikkolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 09:42   #9
Oh, gdje početi. Onaj put kad sam zvala help desk jer mi terminal ne radi, ON NE RADI, ja u panici plačem čovjeku na slušalicu i čovjek me iz zajebancije pita dal sam upalila ekran, ja, ahaha, naravno da jesam. NOT! Isuse, zemljo otvori se Ondak, onomad kad sam trčala na tramvaj, a u to vrijeme sam bila i nešto drastično smršavila (imalo se karaktera) i osjetim propuh na nogama, što je, a kad moje hlače oko gleženjeva. Pale. I stojim ja tako i gledam i gledaju u mene ljudi iz tramvaja i čekam da tramvaj više krene da se mogu sagnuti i podignuti hlače. To je sve skupa trajalo par sekundi, ali meni je to bila gladna godina. Za sada toliko, sinut će mi još koji biser.
Cetripenula is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 15:26   #10
e da nekidan kupila hlace sa sjeanim slicom koji se stalno otvarao. nosila hlace na faksu.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 15:43   #11
amaterke

seks na javnom mjestu.
publika.
komada: preko nekoliko ljudi koji srču pivo i zabavljaju se.

na daljnje upite ne odgovaram, ništa me ne pitajte
trebale su mi godine da to provarim.
a i sad me obuzima lagana neugoda.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 15:59   #12
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
trebale su mi godine da to provarim.
Pobrecita. Imala si tlinajct tada?
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:01   #13
9






no, bila sam već punoljetna krkanka.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:28   #14
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
[B] pogledam drecavi crveni natpis iznad vrata.

imala si gripu, aha
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
amaterke

seks na javnom mjestu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:44   #15
ahem, ahem :dramaticno se nakasljava:

kako sam se samouhitila ili zanimljiv ortopecki pregled

elem, trealo operirat mi kirurski skocni zglob lijeve noge. nakon par mjeseci cekanja konacno dobismo termin kod bijesne doktorice u vinogradskoj bolnici u zagrebu. krenusmo, roditelji mi i ja, put zagreba u tada ganc novoj rabljenoj vectri. dobro se toga sjecam jer smo se dotad drndali u krem renou 4. vectra je picila ko betmobil.

stignosmo u bratov stan. docekala nas porukica. on na poslu, a mi nek se raskomodimo. covjek policajac.

tatek, znatizeljan ko pas, prckase mu po radnom stolu. uzo lisice ter se s njima igra. deder, tatek, malo meni da vidim. stavim unutra jednu rucicu. krrrrrrrrrc. super. drugu rucicu. krrrrrc. sretna bijah. :klap:

ali ne zadugo.

- tateeeeeeeeeeeek, ajd me otkracunaj!!!
- neam ja kljuc!!!
zove brata, brat ne moze doc s posla. pas mater, sta mu prckamo po stvarima.

u to izlazi mamek iz weceja, nasminkana, skockana, ma dzeki o je nula prema njoj.
-ocemo li ekipa, pregled je u tri, mozemo usput negdi stat na kavu...

tatek odvalio... ja al se ne mogu prestat smijat. mamek ne prestaje psovat.


uglavnom, na pregled u vinogradsku sam otisla s lisicama na rukama.

operirali su me na salati.

ja se jednostavno vise od stamote nisam mogla pojavit pred tom doktoricom, ni pod anestezijom
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:08   #16
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
uglavnom, na pregled u vinogradsku sam otisla s lisicama na rukama.

operirali su me na salati.

ja se jednostavno vise od stamote nisam mogla pojavit pred tom doktoricom, ni pod anestezijom

jednorože
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:42   #17
Drugi razred osnovne, sećam se kao juče da je bilo.
Išla sa razredom na rekreativnu. Moji mi kupili veliku Milka čokoladu, da ima dete čime da se zasladi u autobusu, dug je put.
Posle pola sata primetim da mi nigde nema čokolade. Gde li je, majku mu, da je nisam ostavila kod kuće? Tražim, tražim, nema.
Konačno stižemo nakon nekoliko sato, ustajem i shvatam da sam na čokoladi sve vreme sedela, da se on načisto istopila i da mi je na dupetu ogromna smeđa mrlja.
Naravno, u prvi mah niko nije poverovao u istiniti verziju događaja.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:43   #18
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

jednorože
sto je najtragicnije, ima toga jos

sreca pa vecina pegula ima razvijen smisao za humor
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:54   #19
e blentooo
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:55   #20
još, još
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.