Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2017., 11:39   #1561
a ziher?
ajme ja cu razapet, a taman jucer napravila narudzbu
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 11:47   #1562
dobila jutros na mail
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:55   #1563
Hej ljudi,
Ima tko iskustva s ovim pomalo blesavim ebay global shipping programom? Prvi puta da dobijem čudnovat tracking number koji se uopće nigdje ne može pratiti....uz to, čini se duplo sporije nego obično slanje lokalnom poštom, eto već tjedan dana vidim da mi se paket vozi po UK amo-tamo i nema mi to baš previše smisla...
Ali što je tu je, ono što me zanima je koja kurirska služba preuzima paket nakon što stigne u HR? DHL, overseas ili možda ipak hp?
sweetyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 20:26   #1564
Kako da nadjem ovakav ruksak (ali da nije mali, ovaj je visine 40cm) - http://www.lightinthebox.com/hr/wome...?prm=1.10.11.0


Ili bilo koji u koji stane a4 a da se moze nosit i kao ruksak i kao torba (u ruci/na ramenu)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 20:44   #1565
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Kako da nadjem ovakav ruksak ...

Backpack Rucksack
i potraži malo, pa vidi po odrednicama koje ti pašu.


Ima li netko sellera s dobrim izborom bižuterije, da je normalne kvalitete, i da ne šalje u small pocket? Ne da mi se zbog sitnice trčat u poštu, a nikad nisam doma kad poštar dolazi.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:31   #1566
Curke, zna li netko kako da potražim na ebayu ovakvu ogrlicu?
Što god da upišem, nikako ju ne uspijevam naći. Kupila sam takvu prije neke 2 g, al mi je pukla zadnji puta, a baš ju volim nositi.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:02   #1567
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Curke, zna li netko kako da potražim na ebayu ovakvu ogrlicu?
Što god da upišem, nikako ju ne uspijevam naći. Kupila sam takvu prije neke 2 g, al mi je pukla zadnji puta, a baš ju volim nositi.
Vidi ovo ako ti pomaze, ja sam ubacila u pretraz. slika a na mobu sam pa ne mogu u detalje.
https://www.google.hr/search?tbs=sbi...khNwjVNramPBqV

https://m.alibaba.com/guide/shop/bla...2_7355454.html

Mozda jos malo prekopat za eb ako ces bas otuda.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:45   #1568
Izguglala sam ju i ja bez problema čim sam upisala bib tattoo necklace, al ju nikako ne uspijevam nać na ebayu. A nakon prošlogodišnjeg iskustava s krađom podataka na Bookingu i provale na račun, još jedino preko Paypala plaćam internetom i držim se Ebaya s kojim imam dovoljno iskustva. Ostale kupovine preko neta dolaze u obzir samo ako nude plaćanje pouzećem
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:58   #1569
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Izguglala sam ju i ja bez problema čim sam upisala bib tattoo necklace, al ju nikako ne uspijevam nać na ebayu. A nakon prošlogodišnjeg iskustava s krađom podataka na Bookingu i provale na račun, još jedino preko Paypala plaćam internetom i držim se Ebaya s kojim imam dovoljno iskustva. Ostale kupovine preko neta dolaze u obzir samo ako nude plaćanje pouzećem
Evo http://www.ebay.com/itm/Vintage-Wome...-/380767115851
broj 02

Ok?

evo još:

http://www.ebay.com/itm/New-Women-Re...s/261906282691

http://www.ebay.com/itm/New-Women-Re...3D261906282691

http://www.ebay.com/itm/Sexy-Womens-...3D122261135278

(valjda je to.... to, razlike u cijenama itd....)
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑

Zadnje uređivanje malčica : 24.01.2017. at 23:23.
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 08:52   #1570
Hvala!
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:45   #1571
Nisam dosta dugo narucivala skuplje stvari s ebaya i nedavno sam nasjela

Narucila sam prsluk (oko 250 kn) i pise da nije poslan. Lik je izbrisao sve predmete iz shopa i sakupio oko 30-.tak negativnih u roku od par dana.

ocito me preveslao. e sad, prsluk bi kao trebao doc za par dana, a ja se ne snalazim s povratom love od kad su se paypal i ebay razdvojilI. Vidim da se slucaj moze otvoriti i na ebayu i paypalu al ja to jednostavno ne pronalazim!

jel moguce da je to zato sto mi je Estimated delivery Thursday, Jan 26, 2017 - Thursday, Feb 2, 2017? pa to jos nije proslo ili?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:52   #1572
Koliko se sjećam, case na ebayu možeš otvoriti tek kad prođe estimated delivery.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 18:01   #1573
E to me zanimalo.. puno ti hvala!

Nikad se nisam nasla u toj poziciji da je vec drugi dan ocito da je seller baksuz od covjeka.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 00:12   #1574
Cure narucila sam na e bayu od istog sellera vise puta isti item,jer je bio najpovoljniji i dosad mi nije doslo nista a proslo 2mj. Trazila sam da mi vrati novac privatno porukom i pise mi sad na svemu the seller issued full refund. Na paypalu mi pise da ima refund ali mi ne dolazi to na racun, o cemu se radi?
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:41   #1575
Ako se naručuje više istih stvari od istog sellera jel on to šalje u jednom paketu, odnosno može li se tražiti da pošalje sve zajedno?

Jer ako naručim par stvari, a svaka ne košta ni 10 kuna, glupo mi je da me pošta za svaku odere za 4,5 kn
Pigmy Puff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:15   #1576
Pošalji mu poruku ako ti može sve staviti u jedan paket.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:43   #1577
Quote:
Luna7 kaže: Pogledaj post
Pošalji mu poruku ako ti može sve staviti u jedan paket.

Prije ili nakon narudžbe? Hvala puno
Pigmy Puff is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:49   #1578
Pozdrav

Ima li netko ovaj proizvod? Kako ste zadovoljni navedenim proizvodom? Zahvaljujem se svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:43   #1579
Ne znam bas za ovaj, nisam od tog sellera narucivala no meni su ti 'tempered glass' za mobitele super!
Na proslom mobu sam ga imala (za novi tek narucila) i kad mi je mob jednom pao na rub napuklo je samo to zaljepljeno gore, staklo mobitela ostalo netaknuto.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:12   #1580
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Ima li netko ovaj proizvod? Kako ste zadovoljni navedenim proizvodom? Zahvaljujem se svima na odgovorima.
meni su jedino smješne te reklame tipa da se ne moze razbiti i sl.. meni je na poslu skliznula klamerica iz ruke i pala na mob i skroz mi se raspucalo, al opet, bolje da je i to puklo nego ekran
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.