Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 09:31   #4241
Vjerojatno se sjećate "the" kalkulatora?
Dio sa određivanjem konstitucije je pogrešan: za određivanje konstitucije ne treba obujmiti palac i kažiprst, već palac i srednji prst.
Zbog toga ste dobivale masivne brojke kao ideal.
Sad kad sam skužio grešku, ispadam medium frame te mi je ideal 81 kg umjesto 89.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:28   #4242
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se sjećate "the" kalkulatora?
Dio sa određivanjem konstitucije je pogrešan: za određivanje konstitucije ne treba obujmiti palac i kažiprst, već palac i srednji prst.
Zbog toga ste dobivale masivne brojke kao ideal.
Sad kad sam skužio grešku, ispadam medium frame te mi je ideal 81 kg umjesto 89.
Ako upogonim palac i kaziprst onda sam large frame.
A ako aktiviram srednjak i kaziprst, onda sam middle
I ideal mi je 67kg, to mi se cini ok.
S jacom pise 73,6 idealno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:47   #4243
Mogu sa svakim prstom
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:58   #4244
Netko na istu konstituciju ima dulje ili krace prste. Tako da je ovo vrlo okvirno.
Mislim da je tocnija procjena od oka.

Dodiruju mi se i palac i mali prst i ima joz viska.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:16   #4245
moram izgubit skoro 18 kil. mahmda.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:20   #4246
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se sjećate "the" kalkulatora?
Dio sa određivanjem konstitucije je pogrešan: za određivanje konstitucije ne treba obujmiti palac i kažiprst, već palac i srednji prst.
Zbog toga ste dobivale masivne brojke kao ideal.
Sad kad sam skužio grešku, ispadam medium frame te mi je ideal 81 kg umjesto 89.
Meni je prikazalo da se trebam ugojit pošteno.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:11   #4247
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
I onda svaki meni za fitnes mršavljenje izgleda piletina, posni sir, losos.
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
I avokado
i orašasti plodovi za međuobrok

dosadno.

moja je sreća da većinu tih stvari volim, pa mi nije bed + praktične su za napraviti. ali nekad mi zbilja dopizde žešće, posni nisam kupila ni ne sjećam se otkad, guštam u ostalim sirevima.
imala sam fazu kad sam stalno drvila po svinjetini jer mi se tražilo valjda i ispričam to nekoj ekipici iz teretane, ženske se zgroze jer omg, svinjetina. a čitanje deklaracija nula bodova.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:25   #4248
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Dio sa određivanjem konstitucije je pogrešan: za određivanje konstitucije ne treba obujmiti palac i kažiprst, već palac i srednji prst.
i onda sam "sitnije građe". grohotom se smijem.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:05   #4249
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
...posni nisam kupila ni ne sjećam se otkad...
E da, misterija mi je taj posni. Što fali običnom svježem siru? Prekaloričan je ili što? Pa ne treba ga se pojesti kilo po obroku. Ili ga se preporučuje jer je lakše ne pojesti kilu s obzirom na to da je bezukusan?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:17   #4250
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
E da, misterija mi je taj posni. Što fali običnom svježem siru? Prekaloričan je ili što? Pa ne treba ga se pojesti kilo po obroku. Ili ga se preporučuje jer je lakše ne pojesti kilu s obzirom na to da je bezukusan?
Ma to je davno krenulo s tim posnim i vuce se godnama, desetljecima valjda, koliko mi se cini.
Prenosi se s generacije na generaciju fitnes entuzijasta i wannabe body buildera.
Pitas ih zakaj mora bit posni. Kazu zato jer je manje mastan. A u biti ni sami ne znaju objasniti, tak su culi od ovih kaj su vec dugo na posnom.

Ono, posni i zobene, pileca prsa i riza.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:25   #4251
ima malo kalorija, a puno proteina. ali ima i drugih sireva s malo kalorija

ne znam, realno to su sve dobre namirnice i praktične su, ne zahtijevaju puno pripreme i mogu se kombinirati na puno načina, pa ono...ispada linija manjeg otpora, jel'. kad baš imaš konkretan cilj, pa moraš u gram sve vagati, stvarno ispadne najpraktičnije. posebno jer bilderi trebaju pojesti puno
mislim da otuda dolazi ta pomama.

danas sam jela piletinu, prokulice i rižu, jednostavno nemam volje za kuhanjem. i poslije treninga ću opet isto. dosadno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:29   #4252
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ima malo kalorija, a puno proteina. ali ima i drugih sireva s malo kalorija

ne znam, realno to su sve dobre namirnice i praktične su, ne zahtijevaju puno pripreme i mogu se kombinirati na puno načina, pa ono...ispada linija manjeg otpora, jel'. kad baš imaš konkretan cilj, pa moraš u gram sve vagati, stvarno ispadne najpraktičnije. posebno jer bilderi trebaju pojesti puno
mislim da otuda dolazi ta pomama.

danas sam jela piletinu, prokulice i rižu, jednostavno nemam volje za kuhanjem. i poslije treninga ću opet isto.
ja osobno više volim zrnati

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
fallentrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:32   #4253
ja ovih dana mladim po cottage siru jer mi je fin. i camembertu. i nekom dimljenom, zaboravila sam kako mu je ime. i nekom pljesnivom. i tak'
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:37   #4254
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
E da, misterija mi je taj posni. Što fali običnom svježem siru? Prekaloričan je ili što? Pa ne treba ga se pojesti kilo po obroku. Ili ga se preporučuje jer je lakše ne pojesti kilu s obzirom na to da je bezukusan?
Ne fali nista

Ali kad hoces napuniti zeludac, a ustedjeti kalorije, posni je bolji izbor, jer na pol pojedene kile stedis cini mi se 200 kcal.
A ima tih situacija kad je svakih 100 kcal bitno, i tak
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:20   #4255
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se sjećate "the" kalkulatora?
Dio sa određivanjem konstitucije je pogrešan: za određivanje konstitucije ne treba obujmiti palac i kažiprst, već palac i srednji prst.
Zbog toga ste dobivale masivne brojke kao ideal.
Sad kad sam skužio grešku, ispadam medium frame te mi je ideal 81 kg umjesto 89.
Postoji ogledalo. Potoji vaga. I onda se netko dosjeti mjeriti se pomoći palca i kažiprsta?!

Ako žena na 1.60 cm ima 80 kg, nema nikakve šanse da su to mišići, kosti ili, ženama omiljena, voda. Ona je debela. I to se vidi i na vagi i u ogledalu.

Ja se ne važem, nemam pojma koliki mi je BMI, ne znam jesam li ektomorf ili onaj neki drugi ili treći morf, ne interesira me omjer masti i mišića u tijelu.
Stanem pred ogledalo i vidim jesam li zadovoljna ili ne.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:52   #4256
To sa zapescem nije u svrhu detektiranja jesi li debel ili nisi vec u svrhu okvirne procjene bogomdane konstitucije.

A konstitucije jebiga postoje.
Ti koji misle da se na 170 mora imati 55 kg i ne vise, odnosno da si zdrava samo ako izgledas ko Ashley Graham i nikako sitnije - u jebenoj su zabludi.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:54   #4257
Meni je taj posni sir baš dobar, uopće mi nije bezukusan. Ali zato sam zrnati probala jednom i nikad više. E to je bezukusno.

Jako volim sireve, pogotovo masne
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:57   #4258
Ja si na poslu kupim sir s vrhnjem
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:57   #4259
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ja si na poslu kupim sir s vrhnjem
Staviš li češnjaka unutra?

__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:00   #4260
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Staviš li češnjaka unutra?

Ne, a rado bih
Ima Lidl onu verziju s cesnjakom, uvijek ju preskocim na svoju zalost.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.