Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 14:38   #121
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Nisam nezaposken,radim na bausteli tu i tamo,okopovam u polju maslinike,smokve kad me zovnu...dakle uvik imam neki dinar a nemam curu vec 3 godine jednostavno promjenia sam razmisljanje sam se osjecam bolje,nisam bez kune uvik a opet ni kad bi htia vezu ne bi ima toliko para ,zene su danas prohtjevne kao i muski koji na silu zele bit nesto sta nisu.
Znači, ti si odjebo njih, a ne one tebe.
konjokradica is offline  
Old 07.06.2016., 15:25   #122
Ne! Osoba koja ne izvuče od nekuda par tisuća mjesečno nije dobra opcija za vezu. U ozbiljnoj vezi novac mora kapati, lijepo, mjesečno.
Mallarme is offline  
Old 07.06.2016., 15:30   #123
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ne! Osoba koja ne izvuče od nekuda par tisuća mjesečno nije dobra opcija za vezu. U ozbiljnoj vezi novac mora kapati, lijepo, mjesečno.
sarkasticna si nadam se
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 15:46   #124
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kakvi kompleksni programski jezici na nekom tečajiću, spominjao si tečaj? ljudi studiraju samo programiranje na FER-u po 4-5 godina a i dalje se ne smatraju dovoljno "dobrim". tu je konkurencija velika, jer dolaze ljudi iz cijelog svijeta i onda se natječu spuštanjem cijene. takvi sajtovi služe za dobijanje što jeftinije radne snage za stručne i kompleksne poslove. bolje onda ići čistiti wc-e, nekako je prirodniji posao od programiranja
To je nešto novo? Mislim studiranje programiranja 4-5 godina? Po mom iskustvu većina predmeta nemaju veze sa programiranjem, a i ovi tečajevi su više nego dovoljni ako imaš volje jer se programiranje u većini slučajeva svodi na slaganje kockica, a ne izmišljanje tople vode. Ironično, ali veće znanje treba onima koji programiraju igre (matematika, fizika) nego onima koji programiraju uredske aplikacije.

Plus što je polako došlo iz guzice u glavu da "jeftina radna snaga za programiranje iz cijelog svijeta" na kraju dođe skuplje jer to netko treba i održavati nakon toga, a taj kod baš i nije predviđen za to nego da drži vodu dok majstori ne odu. Kod nas u firmi smo imali slučaj na jednom projektu da je na kraju bilo jeftinije da ljudi iz firme naprave novu aplikaciju iz nule nego da pokušaju skrpati ono što su vanjski zamjesili. A čak ni nisu bili "iz cijelog svijeta" nego iz HR.
Solo761 is offline  
Old 07.06.2016., 15:53   #125
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ne! Osoba koja ne izvuče od nekuda par tisuća mjesečno nije dobra opcija za vezu. U ozbiljnoj vezi novac mora kapati, lijepo, mjesečno.
Tako je, to je smisao veze, ujediniti kapital
stupidisam is offline  
Old 07.06.2016., 15:53   #126
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
sarkasticna si nadam se
Niti najmanje. Partnera treba zabavljati a zabava košta. Tko želi biti u ozbiljnoj vezi treba imati svoj način zarade novca. Ne možeš partneru nuditi zabavu na blef, moraš imati par tisuća lufta. Posuđivati novac od bake i vagati hoćeš li sebi kupiti hlače ili curu voditi nekamo ne vodi ničemu. Ne znam koji tupko pokušava s curom išta ozbiljnije ako nema par tisuća mjesečno, trebao bi biti sretan i ako dvije, tri ševe dobije.
Mallarme is offline  
Old 07.06.2016., 15:56   #127
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..
Nadji mu posao i budite sretni do kraja zivota
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 07.06.2016., 16:02   #128
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Niti najmanje. Partnera treba zabavljati a zabava košta. Tko želi biti u ozbiljnoj vezi treba imati svoj način zarade novca. Ne možeš partneru nuditi zabavu na blef, moraš imati par tisuća lufta. Posuđivati novac od bake i vagati hoćeš li sebi kupiti hlače ili curu voditi nekamo ne vodi ničemu. Ne znam koji tupko pokušava s curom išta ozbiljnije ako nema par tisuća mjesečno, trebao bi biti sretan i ako dvije, tri ševe dobije.
mislis treba imat curu sponzorusu...

hm...koje su to bajke..aj da je netko bogat pa aj na curu trosit pare nie bed, ak je prava ljubav...

vald postoje neki kompromisi, to su zesci fetisi, neznam tko bi normalan takvu curu koja pati od skupi restorana, sto vec....

pokloni skupi...lol....

najtuznije je sto 90 posto cura misli kao ti...

nismo ni mi muski debili tolki... onda je bolje otic u javnu kucu bar mos jebat kak oces i di oces, ove dame se prave fine, moras njezno i ta sranja, a placas to masno sve...


i takva te prevari s nekim klosarom koji nema za kiflu, sam zato jer je zgodan



je treba kupit curi nekad nes, otic van, na kave, sve to kosta, al nekosta toliko bas puno

uostalom ak je neka veza, ak je ljubav, nekad i cura uskoci s parama, kak to romanticari vele bitno je da smo skupa sve ostalo je nebitno...


al dans nis od toga, al pametan lik ce radje bit sam...debil ce to sve trpit
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 16:03   #129
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Niti najmanje. Partnera treba zabavljati a zabava košta. Tko želi biti u ozbiljnoj vezi treba imati svoj način zarade novca. Ne možeš partneru nuditi zabavu na blef, moraš imati par tisuća lufta. Posuđivati novac od bake i vagati hoćeš li sebi kupiti hlače ili curu voditi nekamo ne vodi ničemu. Ne znam koji tupko pokušava s curom išta ozbiljnije ako nema par tisuća mjesečno, trebao bi biti sretan i ako dvije, tri ševe dobije.
A ja mislila da si sarkastična
Kao sarkazam je zvučalo odlično

Ovako mi zvuči, pa recimo da počinjem razumijeti muškarce koji naginju mizoginiji. A kad ti to kaze osoba zenskog spola koja naginje feministickim svjetonazorima, onda mi vjeruj da ono sto si izjavila zvuci ocajno i odvratno
Nekako mi se čini da nitko nije pročitao da je čovjek radio kao pripravnik i položio stučni, ali nisu ga očito zadržali za stalno jer ne zadržavaju gotovo nikog. Ali to rvati koji su se namučili dok su došli do svojih radnih mjesta ne znaju, da se priravnici svake godine uglavnom zamjenjuju i da se u pravilu ne zdržavaju. Gledam kod sebe u firmi, to je postao super način za izrabljivanje mlade i obrazovane radne snage za fotovo 0 kn jer tih 2400 kn firmi hzz vraća . Ali ni to ne znaju Rvati koji tako olaku pljuju po decku koji nije uspio zadrzat posao. Koje maloumlje, neznanje, neobrazovanost i patroniziranje. Znaci covjek je radio, trenutno trazi posao. Ima zavrsen fakultet. Zivi u hrvatskoj gdje je na posten nacin naci taj posao prakticki nemoguce i zaista traje. I naravno da covjek pokusava naci prvo posao u struci, pogotovo ako je polozio strucni, u cemu je problem? Kad mu splasnu nade i ako nece biti nikakve sanse, otici ce van ko i drugih 30 000 mladih hrvata godisnje.
stupidisam is offline  
Old 07.06.2016., 16:04   #130
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Niti najmanje. Partnera treba zabavljati a zabava košta. Tko želi biti u ozbiljnoj vezi treba imati svoj način zarade novca. Ne možeš partneru nuditi zabavu na blef, moraš imati par tisuća lufta. Posuđivati novac od bake i vagati hoćeš li sebi kupiti hlače ili curu voditi nekamo ne vodi ničemu. Ne znam koji tupko pokušava s curom išta ozbiljnije ako nema par tisuća mjesečno, trebao bi biti sretan i ako dvije, tri ševe dobije.
Dakle, prostitutka košta 400kn a na partnericu treba potrošit 3000kn ?!

Nije problem ako je osoba nezaposlena već ako ne želi raditi i uz to nema novaca a željna je izlazaka i provoda s društvom.

Koliko puta sam vidio zgodnu curu u 30.ima koja je zaručena za nekog manje zgodnijeg frajera. Da li se doista isplati biti s nekim jer je "full odrastao" ?

Tračenje jednog djela života rekao bih ja. Jebali vas novci i karijera.
Dex Durex is offline  
Old 07.06.2016., 16:04   #131
gadite mi se

ja tu dosao na ovaj forum nac Juliu

jedino mos tu nac kopiju Donald Trumpa...

__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 16:07   #132
Quote:
Dex Durex kaže: Pogledaj post
Dakle, prostitutka košta 400kn a na partnericu treba potrošit 3000kn ?!

Nije problem ako je osoba nezaposlena već ako ne želi raditi i uz to nema novaca a željna je izlazaka i provoda s društvom.

Koliko puta sam vidio zgodnu curu u 30.ima koja je zaručena za nekog manje zgodnijeg frajera. Da li se doista isplati biti s nekim jer je "full odrastao" ?

Tračenje jednog djela života rekao bih ja. Jebali vas novci i karijera.
sve to ima cijenu svoju...

one misle da je to dobro. nac bogatog ...je imas sve..al onda te taj jednog dan
pocne tuc i to..

ljudi nikako da nauce da od povrsnosti nista...to je sve lazno.

il bajke neke udat se bogato


mislim anonimne kuce su kod nas u hrv sve pune, toliko o tome,

bestije ce nac neke krkane uvijek tak.
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 16:17   #133
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Nevezano za kontekst teme, tko želi raditi naći će zbilja 'bilo što'. Evo nekim lancima fast fooda fali ljudi u kuhinji, predložila sam kolegici koja također s faxom traži posao da im se javi, kaže nije se znojila na pravu toliko dugo da bi se opet znojila u kuhinji. Ima posla, tko god kaže da nema, da je 'sjebano' stanje u državi i slične pizdarije,
Divna si kolegica
I sto tebe tocno smeta tu? Da si ona uzima za pravo da ne radi par mjeseci kako bi si pronasla posao u struci. Tebi se ona cini adekvatnija za peracicu sudja u kuhinji nego za pravnicu? I zaista sa tim faxom, vjeruj mi, moze raditi ipak puno bolje makar i za pocetak niskoplacene poslove od fast fooda u kuhinji . Ja sam zavrsila taj fax i iskreno zaista, da mi je netko nakon diplome predlozio da radim u kuhinji, ne da bi ti to tako rekla kako ti je ona, nego bi se itekako pomalo uvrijedila i osjecala povrijedjenom. Jer u pravu je, ne znas sto znaci diploma nekog fakulteta i koliko se ponekad moras iskrviti za istu. I naravno da onda puces ipak nesto vise no sto si ti predlozila. A da li ce ona traziti posa 3, 6 mjeseci ili 2 godine i do tad zivjeti uz pomoc roditelja ako ju podrzavaju, to je njeno pravo i odluka. Isto kao sto je pravo i odluka ovog decka iz teme i njegovih roditelja, a da li se to svidja nekom 3em ili autorici je samo njihov problem. Ja sam posao trazila 8 mjeseci i starci su me financirali svo vrijeme i kada sam pred kraj studija radila jedan dosta tezak fizicki posao na suncu i vjetru i kisi, moj tata je dosao po mene jedan dan u suzama i rekao da mi to nije sila. Svaki posao je na ponos covjeku, ali shvacam ga, jer je vidio koliko se zrtvujem na sve strane i sa studijem i doma. I zahvalna sam mu jako na tome. Mozda sam jednostavno razmazena, lijena, gotovanka i smece od osobe.
stupidisam is offline  
Old 07.06.2016., 16:26   #134
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Divna si kolegica
I sto tebe tocno smeta tu? Da si ona uzima za pravo da ne radi par mjeseci kako bi si pronasla posao u struci. Tebi se ona cini adekvatnija za peracicu sudja u kuhinji nego za pravnicu? I zaista sa tim faxom, vjeruj mi, moze raditi ipak puno bolje makar i za pocetak niskoplacene poslove od fast fooda u kuhinji . Ja sam zavrsila taj fax i iskreno zaista, da mi je netko nakon diplome predlozio da radim u kuhinji, ne da bi ti to tako rekla kako ti je ona, nego bi se itekako pomalo uvrijedila i osjecala povrijedjenom. Jer u pravu je, ne znas sto znaci diploma nekog fakulteta i koliko se ponekad moras iskrviti za istu. I naravno da onda puces ipak nesto vise no sto si ti predlozila. A da li ce ona traziti posa 3, 6 mjeseci ili 2 godine i do tad zivjeti uz pomoc roditelja ako ju podrzavaju, to je njeno pravo i odluka. Isto kao sto je pravo i odluka ovog decka iz teme i njegovih roditelja, a da li se to svidja nekom 3em ili autorici je samo njihov problem. Ja sam posao trazila 8 mjeseci i starci su me financirali svo vrijeme i kada sam pred kraj studija radila jedan dosta tezak fizicki posao na suncu i vjetru i kisi, moj tata je dosao po mene jedan dan u suzama i rekao da mi to nije sila. Svaki posao je na ponos covjeku, ali shvacam ga, jer je vidio koliko se zrtvujem na sve strane i sa studijem i doma. I zahvalna sam mu jako na tome. Mozda sam jednostavno razmazena, lijena, gotovanka i smece od osobe.

Nisi razmazena.. Imas samo roditelje koji nisu zatupani.. Sto je liepo jako..Ne zele da im se dijete ubije od posla.. Cak i da je sila.
al malo je ljudi kao sto su tvoji..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 16:43   #135
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Osim što je krajnje licemjerno i seksistički.
O licemjerju bih se moglo raspravljati u ovom slučaju. Ajde ti rodi petero djece i idi odmah raditi.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 16:47   #136
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Divna si kolegica
I sto tebe tocno smeta tu? Da si ona uzima za pravo da ne radi par mjeseci kako bi si pronasla posao u struci. Tebi se ona cini adekvatnija za peracicu sudja u kuhinji nego za pravnicu? I zaista sa tim faxom, vjeruj mi, moze raditi ipak puno bolje makar i za pocetak niskoplacene poslove od fast fooda u kuhinji . Ja sam zavrsila taj fax i iskreno zaista, da mi je netko nakon diplome predlozio da radim u kuhinji, ne da bi ti to tako rekla kako ti je ona, nego bi se itekako pomalo uvrijedila i osjecala povrijedjenom. Jer u pravu je, ne znas sto znaci diploma nekog fakulteta i koliko se ponekad moras iskrviti za istu. I naravno da onda puces ipak nesto vise no sto si ti predlozila. A da li ce ona traziti posa 3, 6 mjeseci ili 2 godine i do tad zivjeti uz pomoc roditelja ako ju podrzavaju, to je njeno pravo i odluka. Isto kao sto je pravo i odluka ovog decka iz teme i njegovih roditelja, a da li se to svidja nekom 3em ili autorici je samo njihov problem. Ja sam posao trazila 8 mjeseci i starci su me financirali svo vrijeme i kada sam pred kraj studija radila jedan dosta tezak fizicki posao na suncu i vjetru i kisi, moj tata je dosao po mene jedan dan u suzama i rekao da mi to nije sila. Svaki posao je na ponos covjeku, ali shvacam ga, jer je vidio koliko se zrtvujem na sve strane i sa studijem i doma. I zahvalna sam mu jako na tome. Mozda sam jednostavno razmazena, lijena, gotovanka i smece od osobe.
Ja sam zavrsila medicinu, roditelj mi ima firmu. Radila sam kroz cijeli obrazovanja sto kao hostesa sto kao promotor. Kad sam znala posuditi od mame novac sto nije bilo bas često morala sam ga pod obavezno vratiti.Faks sam morala završiti bez obzira sto me je čekao posao. A i da me nije čekao posao uvjerene sam da bi ga našla u kratkom roku.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 16:51   #137
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ponovit ću nešto što sam već pisala na forumu X puta, zamjerati nekome što nema posao u ovom vremenu je nebulozno.
Nebulozno, a s druge strane posve razumljivo (ne velim opravdano, da ne bi bilo zabune).
U vrijeme kada je upitna svačija egzistencija, više no ikad se gleda na materijalno i više no ikad je postao bitan kriterij tuđa egzistencija (koja se isprepliće s našom i postane neminovno zajednička). I s muške strane, da se ne lažemo. I postajat će sve bitniji kriteri, što siromašnije i nezaposlenije društvo bude. Baš zato je logično da se ovakvi kriteriji i potežu danas kad je velika nezaposlenost, a ne obratno.

Veli mi prijatelj koji je otišao van raditi, da otkad je tamo, nijednom nije čuo raspravu o novcu. Nijednom u nekoliko godina. A kod nas se sve vrti oko novca. Barem jednom u danu s nekim pričamo o nečemu što ima veze s novcem tj. manjkom istog, ako ništa drugo, raspravljamo po forumu. Žalosno, ali skroz logično.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 07.06.2016., 17:01   #138
Ne praviš tablice koje pokazuju koliko novca ćeš potrošiti na curu. Imaš svojih par tisuća koje trošiš na sebe i na zabavu sa svojom curom. Ne možeš posuđivati novac od bake i reći da ti je super s curom. Baka bi ti možda posudila novac ali zbog toga onda ne bi imala za nova stakla za naočale. Ne možeš nekome nuditi ozbiljnu vezu i zabavu u toj vezi ako nemaš svojih par tisuća mjesečno jer vam ne može biti zanimljivo s takvim financijskim krpanjem. Ne živimo u šumi, stvari koje nas zabavljaju koštaju, ne padaju s neba. Ne možeš se furati samo na šetnje s curom po parkiću, i tako godinu dana. Ako ti cura nije tuka i ima 6, 7 stvari koje bi voljela raditi s tobom.
Mallarme is offline  
Old 07.06.2016., 17:11   #139
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ne praviš tablice koje pokazuju koliko novca ćeš potrošiti na curu. Imaš svojih par tisuća koje trošiš na sebe i na zabavu sa svojom curom. Ne možeš posuđivati novac od bake i reći da ti je super s curom. Baka bi ti možda posudila novac ali zbog toga onda ne bi imala za nova stakla za naočale. Ne možeš nekome nuditi ozbiljnu vezu i zabavu u toj vezi ako nemaš svojih par tisuća mjesečno jer vam ne može biti zanimljivo s takvim financijskim krpanjem. Ne živimo u šumi, stvari koje nas zabavljaju koštaju, ne padaju s neba. Ne možeš se furati samo na šetnje s curom po parkiću, i tako godinu dana. Ako ti cura nije tuka i ima 6, 7 stvari koje bi voljela raditi s tobom.
a daj.. dobro teb je to fora.. sretno u potrazi za takvim..
al ostalima to nije.. ti direktno kazes da cura trea imat sponzora..

ma daj..ak te cura voli i ti ne treba ti nitko..mos po cijele dane se sexat i gleat filmove.. ic na kave u kinu.. al to nekosta bogatstvo.. svako moze tolko zaradit.. prodat fucking babu za 100kn u ludaru.. ak trea.. al svaki dan trosit pare po 200 kn.. to je debilno..opet kazem ak je veza prava sve se dijeli.. po tom onda ja neb trebo bit s curom koja neradi . znaci manje je vrijedna ak nea para.. ma daj.. promoviras sponzorstvo tu..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 17:31   #140
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
bolje je bit sam..tak ispadne...rietko tko ce te prihvatit kakvim zapravo jesi,
svi te zele promijenit dana, i da im se prilagodis u velikoj mjeri, dok druga strana se nis netrudi...
Slazen se ,kako se kaze ono nije vrime u k***u nego ljudi.Sve je u materiji od pasa,mobitela,cvika,pa do cetke za pranje wc skoljke
Jack-Daniels is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger