Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2009., 19:59   #201
Cool

Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post
ja se ugnjezdila i ne mičem se



Očito ti je lijepo, šmrk,šmrk

__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Old 15.03.2009., 20:00   #202
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
Očito ti je lijepo, šmrk,šmrk

mi koke si napravimo da nam bude lijepo
Coldplay25 is offline  
Old 15.03.2009., 20:07   #203
Angry

Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post
mi koke si napravimo da nam bude lijepo

Šmrk do beskraja, i još jednom šmrk...

Hoću i ja da mi bude lijepo!!!
__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Old 15.03.2009., 20:08   #204
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
Šmrk do beskraja, i još jednom šmrk...

Hoću i ja da mi bude lijepo!!!
pa ti već imaš jaja da sjediš na njima
Coldplay25 is offline  
Old 15.03.2009., 20:18   #205
Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post
pa ti već imaš jaja da sjediš na njima

E jebiga, a baš sam se bio unio
__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Old 15.03.2009., 21:34   #206
Chica

Quote:
Indri kaže: Pogledaj post
....nisam primjetila da osim tebem ovdje nikoga nisam svojim tekstom asocirala na to kako se rade roboti.....
zato jer oni šute tj. muški a ti se ne libiš pisati alat itd. (šute jer su podloženi nadajući se da će naći neku stariju koku ovdje )


kapiš ,chica ?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 16.03.2009., 02:32   #207
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
honeybunz,pod 1,falio si spol.

a pod 2...tvoji pažljivo odabrani testovi....nabacao si gomilu trivijalnosti a ono što je bitno u cijelom postu je jedna rečenica na dnu koja kaže sveumnu stvar kao što je sve je relativno?....ako ćemo se povoditi za tim da je sve relativno,onda apsolutno bilo koja diskusija bez obzira na temu nema smisla, jer -sve je relativno. Da se razumijemo-sve jest relativno, ali to ne znači da ne postoje stvari koje vrijeme u velikoj većini slučajeva...iznimke će uvijek postojati, ako iz nijednog drugog razloga, onda da bi sve ostalo relativno, ali to nije poanta diskusije,a ni topica zar ne? ovo ide u teži off i stoga se obustavlja. Dajte čovjeku lovorov vijenac.
ha ha ...


opusti se. sve je ok.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Old 16.03.2009., 02:38   #208
Quote:
England kaže: Pogledaj post
Cim sam procito tvoj raniji post, postala si mi zanimljiva.

Nekako po mom stilu u prvim pristupu sa ljudima na forumu, uvijek nabacim neke pazljivo izabrane , odredjene komentare ili ''trivijalnosti'' kako ti kazes, kao stimulus, test!
Pazljivo citam odgovor koji uslijedi i tako dobijam formalni uvid u strukturu mentalnog sklopa, koji mi je jako vazan za dalje tokove. razumijes?

Gore sam napisao ''sve je relativno'' ako ikako mozete razumiti taj pojam jer stalno ga moram ponavljati, kad su u pitanju godine i zivotna iskustva.

cao

strukturu mentalnog sklopa?!
formalni uvid u tu strukturu?!

ti ne zivis u England zar ne, to ti je samo nadimak tu. ili se varam?
princeza xx is offline  
Old 16.03.2009., 14:37   #209
Quote:
England kaže: Pogledaj post
Ono gore sto nam naveo je jedan hipoteticni primjer frajera, koji se idealno moze koristiti za kontru onom postu koji je navela stara gospodja kojoj su svi ispod 25 godina djeca. U svim zivotnim stvarima ako se ide apsolutno generaliziranim zakljuccima, odlazi se u jednostranost i zabludu. Tu pojam ''sve je relativno'' ima apsolutnu prednost.

Jos nesto da ti spomenem! Svi sportisti koji praktikuju kulturu tijela kao npr. body building,znaju uvijek pa i u 1.30h koj su im obimi tijela. Dalje raspravljanje nema smisla.

Imas li kakvih pitanja?
A je, sve je relativno. Ponekad dođe u mladom tijelu stara duša, jaaaako stara. I nema sad veze s body buildingom, ni izgledom, ni samopouzdanjem. Čudna stvar...
Vess is offline  
Old 16.03.2009., 15:04   #210
moram si ja jednu iskusnu nać,barem 6-7 god razlika,to bi bilo idealno
monaco is offline  
Old 16.03.2009., 15:15   #211
meni triba jedan od 70, na pragu u zelenije pasnjake, al da sve pripise meni na spomen...
BlakAlisa is offline  
Old 16.03.2009., 15:17   #212
Quote:
BlakAlisa kaže: Pogledaj post
meni triba jedan od 70, na pragu u zelenije pasnjake, al da sve pripise meni na spomen...
pametna sponzoruša
monaco is offline  
Old 17.03.2009., 01:47   #213
Quote:
Vess kaže: Pogledaj post
A je, sve je relativno. Ponekad dođe u mladom tijelu stara duša, jaaaako stara. I nema sad veze s body buildingom, ni izgledom, ni samopouzdanjem. Čudna stvar...
naravno.
Sve to zavisi od zivotne patnje i iskustva odredjenog pojedinca. Neko ranije ocvrsne, neko kasnije, a neko nikad.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Old 17.03.2009., 09:35   #214
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
majcinski
bez obzira na njegovu zgodnost i "zrelost" ne bi se mogla zamisliti sa tipom koji se rodio kad sam ja ulazila u svijet sexa
to mi je pedofilija
nisam ja madonna

pa nije madona blesava,taj pilek izgleda super a tek kakve paketice ima na trbuhu
bozanstvena333 is offline  
Old 17.03.2009., 10:06   #215
Quote:
England kaže: Pogledaj post
naravno.
Sve to zavisi od zivotne patnje i iskustva odredjenog pojedinca. Neko ranije ocvrsne, neko kasnije, a neko nikad.
E točno. I onda se godine razlike naprosto tope pred sličnošću i razumijevanju duša. No, to su pojedini, rijetki slučajevi.

Mit o "starijoj koki i mladoj piletini" je sveprisutan i sasvim druga stvar. Većina 20-godišnjaka teško će i prići nekoj od 40. Moj savjet - najbolje uhvatiti u pijanom stanju, imati znanje i imanje i biti spreman na expressni vritnjak sutradan kad se otrijezni. Pa, tko voli nek izvoli...
Vess is offline  
Old 17.03.2009., 11:02   #216
Mislim da mi te starije koke nisu nes posebno, za mene su one istrosena roba koje misle da jos ima u njima nes dobro. Ljepo je imati mlado jagnje pokraj sebe, uuuu kako su ove mlade i tvrdee uuuu ..... covjek da poludi kad je vidi. Oprostite stare koke ali to je tak!!!
levskierol is offline  
Old 17.03.2009., 11:14   #217
Quote:
ibis2 kaže: Pogledaj post
Ne bi znala nikad me nisu privlačili mlađi tipovi.
Kad te pobere vrijeme....onda oćeš!!!!!!!!!
franc ozbolt is offline  
Old 17.03.2009., 11:18   #218
otvoris vrata
starija koka ude
zatvoris vrata
pojebes stariju koku



jednostavno, cak rjesivo i bez digictrona
BlakAlisa is offline  
Old 17.03.2009., 11:19   #219
Quote:
USB_stick kaže: Pogledaj post
Ja imam 20 god. i zbario sam neki dan koku od 29!!
Je dobra bila jebote!!!!
Joj....A kaj ti je napravila!!???
franc ozbolt is offline  
Old 17.03.2009., 11:22   #220
Quote:
BlakAlisa kaže: Pogledaj post
meni triba jedan od 70, na pragu u zelenije pasnjake, al da sve pripise meni na spomen...
Zaboravila si navest da mora imati hodalicu i slinček!!!
franc ozbolt is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger