Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2007., 16:02   #1
Forumska burza rada za one koji traže ili nude posao - molim pročitati prvi komentar s pravilima

Bilo bi lijepo kad bi podforum Posao i karijera zaista pomogao nekim poslovima a prije svega nekim vašim karijerama. Stoga otvaramo temu na kojoj možete besplatno tražiti ili nuditi posao.

Oni koji traže ili nude posao, kao kontakt ne smiju navesti broj telefona, mobitela ili faksa ali smiju ostaviti svoju email adresu i/ili pozvati zainteresirane da se jave privatnom porukom.

Oni koji traže posao mogu firme koje se oglašavaju provjeriti na stranicama Sudskog registra.

Osim traženja posla, možete oglašavati usluge poput čišćenja, uređivanja vrtova, stolarije, izrade web stranica i sl., za što ste već sposobni i kako god bi htjeli unovčiti vaše umne i/ili fizičke sposobnosti.

Zlouporaba forumske burze rada, odnosno aktivnost suprotna neprofitnom duhu ove teme i dobrim običajima Foruma rezultirat će trajnim banom s podforuma Posao i karijera.

Zabranjeno je postanje komentara, lijepo molim postavljajte samo oglase. Drugi postovi bit će obrisani i sankcionirani kartonima.

Postanje oglasa, javljanje na oglase i sve ostalo u vezi ove teme radite na vlastitu odgovornost.

Komentare, pitanja i sugestije umjesto na temu šaljite moderatorima na PM.


Edited (18.06.2009.):

Evo još nekih smjernica za postanje na ovoj temi. Oglasi u kojima tražite i nudite posao moraju pružiti širok spektar informacija o vama i vašim kvalifikacijama/sposobnostima te poslu kojeg tražite odnosno nudite. Šturi i nepotpuni oglasi bit će obrisani, s izuzetkom onih oglasa koji po sebi nisu složeni (npr. "nudim usluge cijepanja drva").

Također, mlađe od 18 godina lijepo molim da sezonske i povremene poslove potraže ili na za to predviđenoj temi na PiK-u ili na nekom drugom podforumu, a nikako ne na ovoj temi.

Brojeve mobitela i telefona nije dozvoljeno postati. Kontakt ostvarite putem privatnih poruka.


Lijepo molim da ne spamate temu učestalim objavljivanjem istih/sličnih oglasa. Takvi postovi bit će kartonirani i obrisani, zajedno sa svim prethodnim oglasima istog forumaša. Dozvoljena učestalost postanja je jednom mjesečno.

Zabranjeni su oglasi povezani s radom u "kreditnim uredima", uključujući dijeljenje letaka. Nepridržavanje istog rezultirat će kartonom za nepoštivanje pravila podforuma.

Edit 28.12.2014.
Zabranjeno je oglašavanje usluga pisanja seminara, diplomskih radova i ostalih stručnih radova.

Zadnje uređivanje Ruralna : 28.12.2014. at 12:05.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 23:09   #2
Exclamation Poslovna suradnja

Namjeravam otvoriti firmu, međutim u ovim vremenima globalizacije i približavanja EU pitam se čime bih se mogao baviti kada tržištem vladaju velike korporacije.

U fazi sam razmišljanja i početnih razgovora sa nekim stranim i domaćim firmama. Imam vlastiti uređeni poslovni prostor, a ono što bih ovdje tražio jest poslovna suradnja pa molim sve zainteresirane i, prije svega ozbiljne osobe, da se ovdje jave.

Pod poslovnom suradnjom ne želim ništa specificirati, jer postoji više vrsta suradnje. Danas mnogi nemaju uvjete za pokretanje vlastitog posla (ne mogu podići kredit i sl.), ali imaju genijalnih ideja koje nisu u mogućnosti provesti - i po tome pitanju naravno možemo razgovarati o poslovnoj suradnji, zapošljavanju i sl.

Eh da, ne obraćajte pozornost na moj nick - trenutak "inspiracije"
mafijaš bez pljuce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 20:28   #3
Quote:
mafijaš bez pljuce kaže: Pogledaj post
Namjeravam otvoriti firmu, međutim u ovim vremenima globalizacije i približavanja EU pitam se čime bih se mogao baviti kada tržištem vladaju velike korporacije.

U fazi sam razmišljanja i početnih razgovora sa nekim stranim i domaćim firmama. Imam vlastiti uređeni poslovni prostor, a ono što bih ovdje tražio jest poslovna suradnja pa molim sve zainteresirane i, prije svega ozbiljne osobe, da se ovdje jave.

Pod poslovnom suradnjom ne želim ništa specificirati, jer postoji više vrsta suradnje. Danas mnogi nemaju uvjete za pokretanje vlastitog posla (ne mogu podići kredit i sl.), ali imaju genijalnih ideja koje nisu u mogućnosti provesti - i po tome pitanju naravno možemo razgovarati o poslovnoj suradnji, zapošljavanju i sl.

Eh da, ne obraćajte pozornost na moj nick - trenutak "inspiracije"
Imam tvrtku u Hrvatskoj i Italiji, (jedna poslovnica u Njemačkoj) i u zadnje vrijeme razmišljam o partneru koji bi u posao unio nove ideje i energiju.
Posao je organiziran i više-manje uhodan, tako da nema potrebe da ev. partner posjeduje neki kapital. Tražim nekoga tko je zainteresiran za posao i nove mogućnosti, a ne samo za veliku zaradu.
Do sada nisam niti tražio partnera ali tvoj tekst me ponukao da se javim.
berlusconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 23:18   #4
Posao - Slavonski Brod

Tražim posao u Slavonskom Brodu, diplomirani sam ekonomist, 1,5 god. radnog iskustva u financijama i kontrolingu, poslovna tajnica, tečno govorim njemački jezik, a aktivno se služim i engleskim jezikom.
Ako netko nudi posao ili zna za neki oglas, molim na pm. Hvala.
Brođanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 13:29   #5
Traži se dobar programer

Informatička tvrtka traži programera jer se količina posla povećala. Ako ima koja osoba koja udovoljava zahtjevima niže, neka se javi na PM pa će dobiti detalje koji ju zanimaju.

Napomena: preuveličavanje znanja nema svrhe jer će se kandidati testirati.

Potrebno je odlicno poznavanje:



1. .NET Frameworka (2.0)

2a. ASP.NET, HTML, Javascript (Web programiranje)

2b. .NET Windows programiranje

3. MS SQL bazu


Plaća je stimulativna.

Hvala!
__________________
A hero is no braver than an ordinary man, but he is brave five minutes longer. R.W. Emerson
Black555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:50   #6
Trazim posao u okolici Ivanic grada i Bjelovara

Nista posebnog samo da je u ovom rajonu zbog putovanjao zanimanju staklo plasticar sve u vezi brodica i yahti vezano uz staklo plastiku,te serviser racunala,ostalo isto dolazi u obzir.Hvala!
__________________
Neka srce i dusa vole ga,a tjelo neka za njim žudi i to će shvatit samo dobri ljudi.
crvenkapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:38   #7
IMAM VOLJE I ŽELJE ZA HONORALNI POSAO

Evo ovako odlučio sam raditi honoralni posao dok imam slobodnog vremena.Ako ima tko kakvu ideju ili poslić naravno ako od toga ima kruha.čujemo se preko pm..
škorpion 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 12:48   #8
Quote:
crvenkapa kaže: Pogledaj post
Nista posebnog samo da je u ovom rajonu zbog putovanjao zanimanju staklo plasticar sve u vezi brodica i yahti vezano uz staklo plastiku,te serviser racunala,ostalo isto dolazi u obzir.Hvala!
pitaj kod Ivice Đukeca, Savska 62, Ivanić Grad, on ti se bavi plastikom i spojlerima i znam da ima posla da ne stize uopće....pa probaj, mozda se nekaj dogovoris
supertruper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 17:14   #9
knjigovodstvo

tražimo osobu za kompletno vođenje knjigovodstva za malo poduzeće (d.o.o.) s najpovoljnijom ponudom
za detalje PM
vitara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 21:31   #10
htjela bih cuvati dijete, ali s naglaskom na aktivno i kreativno provodenje vremena. likovna sam umjetnica s pedagoskim iskustvom i volim djecu. sat 40 kn. ima li netko tko treba dadilju, a nije mu zao uloziti u kvalitetno provedeno vrijeme svog djeteta?
velebitskadegenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 13:55   #11
Voljela bih raditi u prirodi.......

Diplomirala sam ekonomiju, godinama zivim i radim u Njemackoj, bavim se turizmom. Nedavno sam se vratila u Hrvatsku, jedan od razloga je predivna priroda. Dosta mi je posla u zatvorenim prostorijama, zelim raditi ..."nesto u prirodi"... i stvarati rukama. Najradije bi radila s konjima, neko vrijeme organizirala sam skolu jahanja.
Govorim perfektno engleski i njemacki, hrvatski mi ide dosta dobro, malo francuski i spanjolski.

Zna netko nesto? Moze i u kombinaciji sa turizmom, u to se doista razumijem. Isto tako me zanima seoski turizam gdje bi bila mogucnost obrade zemlje, ukoliko to netko kao ja iz grada, moze nauciti.

Veselim se svakom odgovoru.
dobravila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 21:45   #12
Olabavili smo pravila postanja na temi, knock yourself out

Budite kreativni, prodajte svoje usluge, nadjite poslove, zaradite lovu
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 02:06   #13
Question need a job-help

Nesudena sam studentica...tocnije upisala sam fakultet ali eto nakon mjesec dana odustala jer sam se uvjerila da nisam sposobna za to-prezahtjevno ,masa gradiva koje u mega kratkom roku moras nauciti..bolonja siba...morala sam se spustiti na zemlju i priznati da nisam sposobna ...bar zasada ne pokusat cu nagodinu ponovno...ako se uspijem srediti do tada!
osim faxa nisam imala nikakav planB pa se sada nalazim u velikoj frci!!!
sto raditi i kako naci
posao??
zavrsila sam ugo-turisticku skolu-)hotelijersko-turisticki tehnicar...nemam blage za sto sam uopce sposobna s tim zanimanjem(jer ako cemo iskreno-u srednjoj od praxe ne naucis bas nista)...radnog iskustva nemam...
bas sam u depresiju upala...
svoj jedini plus vidim u tome sto govorim super njemacki jezik (zivjela sam za vrijeme rata tamo).
mogu li to nekako iskoristiti?postoji li neki posao koji trazi aktivno znanje njemackog, a da nije nuzno potreban fax??'
hvala svima!
__________________
LIVE YOUR DREAM!
Jeanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 15:18   #14
Quote:
Jeanny kaže: Pogledaj post
Nesudena sam studentica...tocnije upisala sam fakultet ali eto nakon mjesec dana odustala jer sam se uvjerila da nisam sposobna za to-prezahtjevno ,masa gradiva koje u mega kratkom roku moras nauciti..bolonja siba...morala sam se spustiti na zemlju i priznati da nisam sposobna ...bar zasada ne pokusat cu nagodinu ponovno...ako se uspijem srediti do tada!
osim faxa nisam imala nikakav planB pa se sada nalazim u velikoj frci!!!
sto raditi i kako naci
posao??
zavrsila sam ugo-turisticku skolu-)hotelijersko-turisticki tehnicar...nemam blage za sto sam uopce sposobna s tim zanimanjem(jer ako cemo iskreno-u srednjoj od praxe ne naucis bas nista)...radnog iskustva nemam...
bas sam u depresiju upala...
svoj jedini plus vidim u tome sto govorim super njemacki jezik (zivjela sam za vrijeme rata tamo).
mogu li to nekako iskoristiti?postoji li neki posao koji trazi aktivno znanje njemackog, a da nije nuzno potreban fax??'
hvala svima!

Moj savjet je da probaš potražiti oglase koji traže prevođenje stručnih (ili običnih) tekstova sa njemačkog na hrvatski i obrnuto.
Također, probaj se javiti za turističkog vodiča ili pratitelja za njemačke turiste. Ok, tu je vjerojatno konkurencija velika, javljaju se ljudi sa iskustvom ili položenim ispitima za vodiča ili pratitelja, ali nemaš što izgubiti ako se javiš. Iz bliskih izvora znam ljude koji su bez ispita i iskustva radili te poslove (bez ikakve veze za takve poslove), a što je bitno - lova je dobra.
Ostaje ti solucija da kontaktiraš Lidl - oni prvenstveno traže znanje njemačkog jezika (struka je sekundarna), ali onda fakat moraš taj njemački rasturat. Oni ti plaćaju školovanje ako te prime, radiš abnormalno puno, ali plaće su vrhunske za naše prilike (+dodatne beneficije).
Gledaj po oglasima za firme koje traže izvrsno znanje njemačkog jezika i javljaj se. Pogledaj malo i po turističkim agencijama, ali tu su ti plaće slabe.

Sve u svemu, kad šalješ životopis, obavezno naznači da si živjela u Njemačkoj i da savršeno govoriš jezik.

Sretno ti bilo!
mafijaš bez pljuce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 22:06   #15
Ja bih isto htjela posao

htjela bih posao kao tajnica
I, me & myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 20:44   #16
Inzenjer u Zadru?

Zivim u svedskoj i ovdje sam studirao i zavrsio 3-godisnji fakultet, elektrotehniku.

Ima li kakvih poslova za mene u Zadru? I gdje na internetu za moju struku mogu traziti poslove u Hrvatskoj?
glidaren85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 09:19   #17
Pozdrav!

Studentica sam i tražim posao po mogućnosti s fleksibilnim radnim vremenom s obzirom da sam redovna studentica, nešto kao punjenje polica u trgovinama i slični poslovi.

Ima li tko kakav dobar prijedlog?
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 14:56   #18
Marketinška agencija hitno traži

...ljude na dan izbora, 25.11.2007.
Sa područja cijele Hrvatske...
Sve dodatne informacije na telef. CENZURA

P.S. Nisam znao gdje da ovo stavim pa bih molio moderatore da premjeste u odgovarajući thread.
Hvala...
Lp



Nije dopuštena javna objava broja telefona. Zainteresirani se mogu javiti izravno korisniku privatnom porukom.

Noah, na ovom threadu slobodno daj detalje o radnom vremenu, satnici, plaćanju i ostalim stvarima vezanih uz posao.

Blue

Zadnje uređivanje Blue : 17.11.2007. at 16:16.
Noah_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 20:47   #19
Inače, moja veeeelika želja je raditi u marketinškoj agenciji... Diplomirani sam ekonomist, nemam radnog iskustva, ali imam strahovitu volju i interes za marketing.
__________________
Avada Kedavra
Narcissa Malfoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 13:57   #20
Masiranje ?

Pozdrav svima

Studiram za fizioterapeuta i kao student sam svako malo u nedostatku love, pa sam si mislio nešto zaraditi tako da masiram doma. Problem je što nemam nikakav završeni tečaj, a ni fax još nije pri kraju. Masiram jako dobro, ali ne znam kako bih se reklamirao.

Svi savjeti, iskustva i komentari su dobrodošli. Hvala.
dr jekyll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.