Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2002., 22:26   #1
24 (2001-2010)

sve do 4-5 epizode mi je bila dobra, ali od tada mi je jednostavno fantasticna... IMO uz 6 ft under naj serija na TV-u sad.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2002., 19:48   #2
Naravno, ja snimam svaku epizodu i do sada su sve snimljene... Iako sam se bio malo uplašio, jer je pretposljednja epizoda završila sa Jackovim uhićenjem i nisam imao pojma da će već tako rano pokušati sa atentatom, ali već slijedeća je dokazala da serija ide u totalno drugačijem (boljem) smjeru...

Odlična akcijska serija, ali meni četvrta po redu najbolja od svih koje se prikazuju na televiziji za sada (uključujući i Nova TV)...

By the way, KF, koje još serije gledaš?
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2002., 19:57   #3
imas pm.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2002., 20:10   #4
Quote:
Originally posted by [ kF ]
imas pm.
I ti isto, od ovog trenutka...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 17:02   #5
Uuu, moram reći - nije baš nešto...

Frend mi je rekao prije tri epizode da se počinje razočaravati u seriju, a ja sam mu govorio: "Ma daj, sigurno će se do kraja morati popraviti"...

Međutim, sada su još samo dvije epizode do kraja, kćerka mu je po tko zna koji puta u 24 sata oteta, a svi oni pregovori u jučerašnjoj epizodi su bili toliko isklišeizirani da mi zaista nije jasno zašto su to napravili?

Ono što mi je možda najgore od svega je ona ženska koja se sada upucava senatoru Palmeru... To je bilo izvrsno u pretprošloj epizodi kada nismo imali pojma o ničemu, ali sada kada smo saznali da je to zapravo sve muljaža senatorove žene, niti ta priča mi više nije što je bila...

Moram reći, ako se nešto drastično ne dogodi u posljednje dvije epizode, bit ću razočaran sa, čak, cjelokupnom sezonom (kojoj je samo prvi dio bio fantastičan)...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 15:09   #6
Poštovanje svima,
ovo je glas očajnika, desilo se neko sranje i nije mi snimljena epizode '24' od 31.03. i 01.04. 2007. na bilo kojem mediju...
ima li tko, nudim lovu, zlato, dvd, svašta...

javi na [email protected]

hvala





Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Uuu, moram reći - nije baš nešto...

Frend mi je rekao prije tri epizode da se počinje razočaravati u seriju, a ja sam mu govorio: "Ma daj, sigurno će se do kraja morati popraviti"...

Međutim, sada su još samo dvije epizode do kraja, kćerka mu je po tko zna koji puta u 24 sata oteta, a svi oni pregovori u jučerašnjoj epizodi su bili toliko isklišeizirani da mi zaista nije jasno zašto su to napravili?

Ono što mi je možda najgore od svega je ona ženska koja se sada upucava senatoru Palmeru... To je bilo izvrsno u pretprošloj epizodi kada nismo imali pojma o ničemu, ali sada kada smo saznali da je to zapravo sve muljaža senatorove žene, niti ta priča mi više nije što je bila...

Moram reći, ako se nešto drastično ne dogodi u posljednje dvije epizode, bit ću razočaran sa, čak, cjelokupnom sezonom (kojoj je samo prvi dio bio fantastičan)...
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 17:29   #7
Ali stvarno je vec banalno kako stalno otimaju Kim... which reminds me... oni garant imaju jos jednu krticu. Jamey nije mogla biti sama, oni uvijek znaju gdje je Kim i ostatak obitelji...

Sve skupa, kad su bili negdje na pola i zavrsavali pricu o Gainesu serija je bila na vrhuncu, nadam se da ce se sad opet dici kad krenu paliti Drazenove...

Jos dva sata, right?
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 21:11   #8
Zapravo uopce ne pratim seriju, samo sam htio pitati jel netko skuzil da Denis Hopperov strani negativac zvuci zacudno slicno Dexteru:
"JOOOOO-oooo-uuuuu w-iiiiiiiiiIIIIII-llll HAaaaaaauuuuuu-VE to SU-HUUUUUUuUuuuuuuu-Reeendh-eeeeeer Dzeeee-hk!"
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 01:16   #9
Thumbs down

Meni je ta serija loša. Mada je koncept zanimljiv, ali je cijela ko neki loš holivudski film, od obitelji u krizi do ludog atentatora iz "ludog vanjskog svijeta" koji također voli svoju djecu, pa do nemoralnog precjednika. Do-sad-no!

2 metra pod zemljom tooliko bolja! E kako oni od svakodnevice naprave dobru seriju, to je za ne vjerovat. Jedna od užasno rijetkih emisija koje nisu bazirane na ubojstvima i zločestima protiv dobrih, a opet nije komedija sa nasnimljenim smjehom. Približili im se Sopranosi, ali i oni imaju raznih ubojstava i nasilja, makar u manjim količinama. Zapadno krilo je još jedna koja nema ni jedno ni drugo. I sex i grad. Ima još koja?

P.S. 2 metra ima gomile smrti, po jedna u svakoj epizodi. Ne znam kaj im je to trebalo, makar je zanimljivo.. Eh, nasilje i sex (i smjeh) se prodaje...
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 09:37   #10
Quote:
shipka kaže:
[Bg
P.S. 2 metra ima gomile smrti, po jedna u svakoj epizodi. Ne znam kaj im je to trebalo, makar je zanimljivo.. Eh, nasilje i sex (i smjeh) se prodaje... [/B]
It' s a nice touch, that one...dodaje malo crnog humora, a bog zna da toga amerikancima fali.Izgleda da je do druge sezone to vec postala svojevrsna igrica: na pocetku svake epizode znas da ce netko umrijeti ali je pitanje TKO. Evo, u epizodi kaj ce biti iduci tjedan imas dva radnika na neboderu koji sjede na rubu celicne konstrukcije na visini petog kata i razgovaraju. Jedan se tuzi da je u zadnje vrijeme depresivan i ima suicidalne tendencije.
Al ne umre on.
I onda razgovaraju i tipu padne posuda sa sendvicem sa skele i nagne se da ju dohvati.
al ne umre ni on.
Nego na koncu vidis da Neki Tip u poslovnom odijelu lezi na asfaltu sa ocito razbijenom glavom od strane doticne posude sa hranom. Radnici to pogledaju i kazu:
"Sranje."
Teh ENB
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 05:07   #11
što mislite tko je moguća krtica. ja glasam za ninu ili onog lika chapelle.nekako mi se čini preočito da ispadne da je tony samo zato jer se pali na ninu,a ona je sva luda za jackom. na kraju će ispasti da je krtica nekakav sporedni lik, osoba koju su možda pokazali jedanput, a možda ni toliko. da mu bar ubiju ženu, tako je dosadna, stalno nešto zahtjeva i ometa ih u radu. i jedno pitanjce, jer baš ne gledam redovito, je jackova žena trudna, ako je s kim.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 09:24   #12
Jos na starom forumu sam napisao sledece... Gledao prvu kasnije drugu i skinuo s neta zadnju... Bojao sam se da ce postati razvuceno... U zadnjem dijelu je sve sazeto , napravljen pregled prijasnjih dogadjanja, malo srpskog jezika i to je to. Za kraj cu reci samo ovako... Ceka vas iznenadjenje.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 13:11   #13
Quote:
el_mariachi kaže:
. Za kraj cu reci samo ovako... Ceka vas iznenadjenje.
Mislim da znam na što misliš, jer sam na imdb-u slučajno vidio neke stvari koje NISAM htio vidjeti, da mi to ne pokvari seriju, ali zajebao sam se...

Inače, i ja isto glasam za Ninu što se tiče krtice (ovo je jedna od stvari koje NE ZNAM sa imdb-a)...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 15:00   #14
takodjer glasam za ninu, svaki put kad ona zne gdje je kim netko je otme.

a tak i tak su onu sigurnu kucu teroristi napali tek kad je nina otisla.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 20:56   #15
ZNAO SAM!

kuja.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 04:46   #16
kako je dobra, skoro sam posumnjala na georgea kad su otkrili ono sa zatvorom, ali bilo mi je glupo da čovjek par dana prije to provjerava iako zna da će ga registrirati. stvarno je kuja. sad će ispasti da je ona sestra od drazdena.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 20:12   #17
Nina = Jelena
Ili tako nekako
baš šteta, ona mi je jedini simpa lik (bila) u 24
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 19:24   #18
Jebote, pa šta oni još moraju sve napraviti u posljednjoj epizodi, zaista je teško vjerovati da će serija završiti bez nekakvog nastavka za slijedeću sezonu: Kim se mora spasiti, trebaju razotkriti Ninu, senator treba napucati onu svoju kujetinu od žene (inače ta priča mi je postala puno bolja u ovoj sezoni, nego ona "glavna"), moraju ubiti Drazena i njegovog oca... Ne vjerujem da se sve to može dogoditi u 60 minuta...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 21:31   #19
Pa ovak: Jack dolazi i sredjuje Drazenove, spasava Kim
Nina pokusava pobjeci ili nes, skuze je i nes naprave (mozda pogine nakon shootouta)
Senator istovremeno napucava zenu.

simple


ali bilo bi fora da nije obican happy end...
u svakom slucaju, jedva cekam.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 21:06   #20
super

ocem drugu sezonu



btw koja je nina kujaaaaaaaaa...
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.