Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 07:27   #1
Ma jebo bi ja nju, ali...

Ali mi se previše gadi taj odraz lica ujuto. Eh sada vi mene smatrate šovinistom, pa da, ja to i jesam. Imam SVOJE mišljenje o VANJSKOJ ljepoti. I što da vam kažem, nije mi svejedno. Da li sam ja radi toga uzgojeni kreten ovog materijalističkog društva... Well, paaaa, jesam.. Zašto!?!? Ni sam ne znam...

Iskreno, zaboravite predrasude i ljubaznost, tko je kada od vas vidio dečka/curu uvezi koje vam je život bio super/gadan. E sada vi meni recite, WTF, što je bitno.. Intelekt, moment, ljubav, dobar sex ili nešto sasvim treće.. Možda litre alkohola i FORUM.HR

Sve u svemu, rugobe smo mi svi jedni drugima, samo je pitanje litara i litara alkohosexa koje možemo apsitencijski strpati u sebe da mi napokon nešto pojebali!!! Ma varam se kažu mudraci, e pa VARATE SE kažem ja. Sve što je bitno za jednu dobru večer sexa je to da se pravite totalno drugačiji nego što jeste..

Da lažete, varate i kradete dok ližete tu pič--metinu.. Budimo realni! svi se mi varamo. Jer, ipak, , je jedna velika, ogromna, smrdljiva prevara

Pusa, i sretna vam Nova Godina
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 06.01.2008., 08:02   #2
neda mi se ovo komentirat al ako bas moram

u danasnjem drustvu nije lagano glupan biti, prevelika konkurencija
venerusov is offline  
Old 06.01.2008., 08:03   #3
nema ti to sinko veze s tim o čemu ti pričaš
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 06.01.2008., 17:10   #4
Quote:
venerusov kaže: Pogledaj post
neda mi se ovo komentirat al ako bas moram

u danasnjem drustvu nije lagano glupan biti, prevelika konkurencija
o cemu ti
_garo_ is offline  
Old 06.01.2008., 17:36   #5
mene isto ko ni zlu ženu nemre napalit ljep i glup...tj ne mora bit neminovno glup...dovoljno je da je prazan emotivno,da mu se ne mogu nasmijati,da nema duše,srca...meni su takvi frajeri totalno aseksualni
a također..moje društvo ako me voli (a voli me) nema šta komentirati moj izbor po smislu izgleda...
možemo popričati o tome jel on za mene dobar ili ne..općenito..al izgled...kog briga...bar se ne družim s takvim ljudima koji se furaju na reklame i nisu glupani potrošačkog mentaliteta
mangupica* is offline  
Old 06.01.2008., 08:08   #6
jbg partner mi mora biti fizički lijep i privlačan da legnem s njim.. istina da
Ninini is offline  
Old 06.01.2008., 08:10   #7
pa ono..u ovakvom stanju u kakvom jesam..sam shvatio da je tebi bed jedat neku manje-zgodnu curu...meni je pomalo isti problem,ali prelazim preko njega

ili sam skrzo krivo shvatio
dJ_rush1 is offline  
Old 06.01.2008., 08:12   #8
mislim da nije problem u sexu, nego u fizičko-psihičkom odnosu.. zašto ja ne mogu imat takav odnos s curom koju smatram meni ružnom.. hah?! jel sam ja radi toga u kurcu. što je još najgore, u priči s takvim curama, ona je meni ono AVION.. ne mogu virovat kako je super pametna i to sve i baš mi odgovara, ali ja sam glupi kreten i nikako da pređem preko te njene čvilje na nosu..
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 06.01.2008., 17:41   #9
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
mislim da nije problem u sexu, nego u fizičko-psihičkom odnosu.. zašto ja ne mogu imat takav odnos s curom koju smatram meni ružnom.. hah?! jel sam ja radi toga u kurcu. što je još najgore, u priči s takvim curama, ona je meni ono AVION.. ne mogu virovat kako je super pametna i to sve i baš mi odgovara, ali ja sam glupi kreten i nikako da pređem preko te njene čvilje na nosu..
mAtAk, dušo, jbte, šta si ti u kurcu! Pa pošalji curu kozmetičarki da joj to istisne, a ti istisni tu svoju glupost iz mozga. Ako ne možeš, onda si fakat u kurcu i jebi samo lijepe, odnosno one koje smatraju da si im ti dovoljno lijep, jer, znaš, ljepota nije prijelazna, ali prolazna svakako jest.
dorotea4 is offline  
Old 06.01.2008., 17:50   #10
a koje li teme......
Goran2@ is offline  
Old 06.01.2008., 17:51   #11
Quote:
dorotea4 kaže: Pogledaj post
mAtAk, dušo, jbte, šta si ti u kurcu! Pa pošalji curu kozmetičarki da joj to istisne, a ti istisni tu svoju glupost iz mozga. Ako ne možeš, onda si fakat u kurcu i jebi samo lijepe, odnosno one koje smatraju da si im ti dovoljno lijep, jer, znaš, ljepota nije prijelazna, ali prolazna svakako jest.
u potpunosti se slažem s tobom!
dakle, matak, ako želišj ebat zgodnu i glupu, a možda čak i oženit, za deset ćeš godina imat ružnu glupaču...pa jel ti to treba? kaj se ti pališ samo na cure iz časopisa? mislim...ma ne želim ni rreći što mislim o ljudima poput tebe!
kokoshka is offline  
Old 06.01.2008., 17:52   #12
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
u potpunosti se slažem s tobom!
dakle, matak, ako želišj ebat zgodnu i glupu, a možda čak i oženit, za deset ćeš godina imat ružnu glupaču...pa jel ti to treba? kaj se ti pališ samo na cure iz časopisa? mislim...ma ne želim ni rreći što mislim o ljudima poput tebe!
__________________
Kaj će mi potpis?
peyton17 is offline  
Old 06.01.2008., 23:39   #13
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
mislim da nije problem u sexu, nego u fizičko-psihičkom odnosu.. zašto ja ne mogu imat takav odnos s curom koju smatram meni ružnom.. hah?! jel sam ja radi toga u kurcu. što je još najgore, u priči s takvim curama, ona je meni ono AVION.. ne mogu virovat kako je super pametna i to sve i baš mi odgovara, ali ja sam glupi kreten i nikako da pređem preko te njene čvilje na nosu..
Baš si krejzi madafaker, al slažem se u nekim stvarima s tobom. Zašto da se silimo bit s nekom curom koja nam ne odgovara u potpunosti.... ja sam isto izbirljiv i sve mora bit na svom mjestu kod cure. A nema goreg kad vidiš super zgodnu curu kako šeće sa gaborom od lika.....
Visoki is offline  
Old 06.01.2008., 08:15   #14
a gle...ako cura ima neke detalju koji su ruzni za vidjet onda nis ...ekipa bi previse prcala...da,da...vazno je i ekipino misljenje(meni)...a ako je openito ono..ne-lijepa..ma ko ga jebe...deri..jednom se zivi
dJ_rush1 is offline  
Old 06.01.2008., 08:19   #15
Quote:
dJ_rush1 kaže: Pogledaj post
a gle...ako cura ima neke detalju koji su ruzni za vidjet onda nis ...ekipa bi previse prcala...da,da...vazno je i ekipino misljenje(meni)...a ako je openito ono..ne-lijepa..ma ko ga jebe...deri..jednom se zivi
ekipino mišljenje? pa ko ju jebe ti ili ekipa?
Ninini is offline  
Old 07.01.2008., 00:30   #16
Quote:
Ninini kaže: Pogledaj post
ekipino mišljenje? pa ko ju jebe ti ili ekipa?
 
Old 07.01.2008., 00:38   #17
mAtAk tebe moze izlijeciti jedino neka velika zivotna tragedija, npr. da ti pozar osteti kozu pa da vidis kako ce te onda sve htjeti, a seks ujutro ce ti biti fantastican.
kikakm is offline  
Old 06.01.2008., 08:20   #18
huh? nemoj da te ove reklame zavaraju, ovo je jedno ozbiljno životno pitanje. e, sad ti ja iden leć, a ako ćeš razmislit -- super -- a ako ne, e onda se čujemo ujutro. tko zna, možda sam stvarno zabrijao. noć
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 06.01.2008., 08:22   #19
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
huh? nemoj da te ove reklame zavaraju, ovo je jedno ozbiljno životno pitanje. e, sad ti ja iden leć, a ako ćeš razmislit -- super -- a ako ne, e onda se čujemo ujutro. tko zna, možda sam stvarno zabrijao. noć
Ninini is offline  
Old 06.01.2008., 08:22   #20
sve je to u redu...ali ako si na nekom tulumu..ili partyu...uvijek je cilj zbariti nesto( u mojim godinama), i uvijek postoje nadmetanja(makar skrivena,ne direktna) ko ce zbariti bolju trebu,tako da si bas nebi dozvolio da padnem nisko
dJ_rush1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger