Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2015., 15:58   #161
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Mislio sam običnija u smislu, manje podijeljenih emocija, manje zajedno provedenog vremena, manje međusobnog formiranja karaktera, manje kopanja po intimi. Iskustvo me uči da zapravo nije problem formirati i održati prijateljstvo sa ženskom osobom kao takvo. Čak ni doza nekakve privlačnosti nije neki problem, u smislu da nismo manje prijatelji zato jer je netko od nas to u par trenutaka osjetio. Treba samo ne raditi dramu i mistiku oko toga.

Problem nastaje kad netko u toj priči završi u nekoj malograđanski ozbiljnoj ljubavnoj vezi, i potiho se prilagodi standardima te veze u smislu da se prijateljstva svedu na razgovore o poskupljenju na placu, zato da partner ne bude nesiguran.
Onda mislimo na isto.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 15:59   #162
Quote:
Qetsiyah kaže: Pogledaj post
Pa da sam znala da ima druge, nebi se uopće upuštala u takav odnos s njim, nego bi ostala samo na prijateljskom kakav smo i imali prije ovoga.

I nisam ljubomorna nego jednostavno nisam osoba koja će se pravit da joj je drago što jedno muško ima više seksualnih partnerica + mene. Svaka normalna žena neće pristati na takve uvjete, i to nije stvar ljubomore neg zdravog razuma.

I nisam rekla da je on samo moj jer nije, što se mene tiče može on imat milju prijateljica ali ako će se seksat sa njima, neće sa mnom.

I nismo u vezi, da. Ali smo jako dobri prijatelji, prošli smo zajedno previše sranja jer 5 godina druženja nije malo i zbog toga sam očekivala da on sada neće biti takav jer predobro se poznajemo.

I znamo da oboje možemo imati njih više ali na početku tog našeg odnosa smo se dogovorili da ako budemo htjeli druge, onda ćemo se vratiti na prijateljski odnos a ne imat njih 100 sa strane.
Boldano si ti htjela,on nije nikada htio,ali da bude siguran da će dobit pičke od tebe naravno da je rekao da se slaže s time(govorim ti kao netko tko ima kurac među nogama). I ja bi isto to rekao i jebao tebe i još xy žena sa strane,samo bi ti i dalje lagao kada bi pitala da li si jedina koju ševi.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 16:09   #163
Quote:
Qetsiyah kaže: Pogledaj post
Pa ne paše mi jer nisam takva žena kojoj je bitan samo seks. Mislim žena sam, seks je dobrodošao. Ali ako će ih on imati više, ja ne želim onda takav odnos jer ni ja nemam još njih sa strane. Kada bih imala, onda može imati i on, ovako je glupo. I da, rekla sam da odlazim u drugi grad i da zbog toga ne želim ozbiljnije nešto s njim, ali i dalje mi možemo biti FF jer vraćat ću se ja doma često. Ali ako on želi druge, htjela bih da mi to otvoreno kaže, jer razumna sam osoba i ne bih stvarala paniku nego jednostavno završila takav odnos jer mi ne paše.



Ja preporučujem da ako već želite odgovorit na ovu moju temu, da pročitate sve komentare jer ovako postaje smiješno svakom iznova pričat.

Kao što sam već rekla, imali smo dogovor, on zna jako dugo (i prije FF odnosa) da ja odlazim u drugi grad. I dogovorili smo se da, pošto nijedno od nas trenutno nema nikog drugog, biti ćemo FF. Znači ne veze i te stvari koje uz nju idu. Družimo se kao i obično, pričamo o svemu, idemo svuda ali smo još samo dodali sex. A ako nam se (ili meni, ili njemu) svidi netko drugi, vraćamo se na staro, bez seksa.

Netko tko tvrdi da ne želi da njen fuck buddy jebe druge žene i da je taj fuck buddy samo to i ništa više,laže. Jer tebi smeta što on jebe druge žene. Što ti točno smeta? Zaljubljena si u njega? Ljubomorna si na njih/njega?(kažeš da nisi,ali ti ne vjerujem,jer ti onda ne bi smetalo),koji je razlog da ti ne želiš da on ima druge žene pokraj tebe,a niste u vezi,niste ništa,osim što imate nekakav klimavi dogovor koji je on shvatio onako kako bi ga 99% muških shvatilo i primjenilo tj. kako ga on primjenjuje?

Jel bi ti bilo lakše da te i dalje lagao i da ti je rekao,da si ti i dalje jedina koju on jebe? Ne trkeljaj,sviđa ti se,zatelebala si se u njega i smetaju ti druge žene. Ušla si u odnos koji ne možeš furat i amen.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 16:21   #164
Zaljubljena je u njega. QED.
Problematicni30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 16:55   #165
Quote:
Qetsiyah kaže: Pogledaj post
Skratit ću najviše što mogu.

Dakle, imam tog jednog prijatelja s kojim sam dobra već nekih 5-6 godina, u zadnje vrijeme se češće družimo. Moglo bi se reći da smo fuck buddies. Pričali smo dali želimo nešto više ali smo zaljučili da je bolje da ovako ostane jer ja odlazim uskoro u drugi grad.

Međutim, ja sam nedavno saznala da on ima još jednu takvu "prijateljicu" i odma sam ga pitala dali je to istina na što je on rekao da je to bilo prije neg smo on i ja počeli ovakav odnos i da se nikad nisu poseksali samo su se par puta zbarili. Ali dok smo pričali o toj temi on je rekao kao da ima puno prijateljica takvih kao što sam ja, i onda sam mu ja rekla da ako je tako da onda je više uopće ne želim takav odnos (da budemo fuck buddies jel) jer ne želim bit jedna u nizu od ko zna koliko.

Ali mene muče neke stvari. On mene jako često zna pokušat pravit ljubomornom jer spomene neku curu i onda čeka moju reakciju na što ja samo promijenim temu jer nisam baš ljubomorna osoba. I sad ne znam dali je te druge prijateljice spomenuo samo zato da dobije neku reakciju od mene ili je bio stvarno iskren? Što vi mislite?
Hmm, kužim što te muči - dakle, nije isključivo, ali pretežito, žene su emocionalna bića, i bitna im je ta monogamna komponenta odnosa, bez obzira o kakvom se odnosu radi..

Jednom davno kada mi je to odgovaralo isto sam imala jednog fuck buddyja koji je (jebiga nažalost) imao curu, i iako mi toliko nije smetala ta cura, smetalo bi mi da je imao JOŠ nekog kao što sam mu bila ja (glupo mi je bacati etiketu ljubavnice, jer tu baš nije bilo ljubavi).

Da sam na tvom mjestu, ja bi obavila jedan otvoren i iskren razgovor s njim, baš zato što niste u vezi trebalo bi olakšati cijeli proces, barem mi se tako čini
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 19:18   #166
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
A vi mislite da je ijednoj ženi životni san da ju muškarac tretira ko one plastične lutke za napuhavanje? A da joj se zalomi trudnoća ili neka spolna bolest ( ni kondomi nemaju 100 postotnu sigurnost) može se slikati. Single majka joj je zagarantirano. Nikome nije san da ga sevi netko tko prema njemu ima osjećaja kao prema free prostitutki otprilike. Ali dobro, većina muškaraca razdvaja seks I ljubav pa vama to nije neki problem, dapače. Žene najčešće kreću u takve odnose iz želje da se od toga razvije veza. Manji postotak kreće samo ševe radi. Neemocionalan tip žena kojih je manji postotak ili ako doma ima muža, dečka, pa joj je ovo ljubavnik sa strane.
Slažem se s cijelim postom.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:31   #167
Quote:
lenchy2403 kaže: Pogledaj post
Hmm, kužim što te muči - dakle, nije isključivo, ali pretežito, žene su emocionalna bića, i bitna im je ta monogamna komponenta odnosa, bez obzira o kakvom se odnosu radi..
Meni se nekako čini slijedeće....Svi ljudi su emotivna bića. Svi ljudi su i sebična bića koja vole dobiti sve, a dati samo ono što im paše, onda kad im paše. Samo što društvo više dopušta ženama da budu takve. Da je autor iste ovakve teme muškarac, nitko ne bi plakao nad njegovim narušenim emocijama i potrebom za nekakvom monogamijom, nego bi mu svi rekli da skupi muda i krene dalje.

Ti si imala fuckbuddyja, i imala si ga jer ti je to odgovaralo. Nisi bila žrtva zločestog muškarca koji te je jebao jer je muškarcima bitna samo pička. I tebi je bio bitan kurac. Dovoljno da zbog kurca zanemariš i svoje, i osjećaje te njegove cure. Toliko o ženskoj emotivnosti. Emotivne ste kad vam paše, a kad vam ne paše, vrlo lako postajete jednako bešćutne i proračunate kao muškarci. Vrijeme je da prestanete glumiti princeze.....Kad žene koje imaju bogato iskustvo s fuckbuddy odnosima glume krhke princezice koje čekaju Gospodina Savršenog, meni to baš i ne ide skupa.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 01:11   #168
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Đubre jedno simpletonsko, krkansko i šovinističko.
Baš. ovaj je promašio čitav fudbal. Nisu mi jasni ljudi koji sve živo negativiziraju ako nije po njihovom pa I od ženskog međunožja prave nešto negativno I predmete manipulacije. Koja iole prisebna žena ide u 21.stoljecu raditi od svojeg međunožja zlatnu p... kako ju lijepo zovete, a većinom ju zovu tim riječima oni koji su mislili da će ju dobit za pet para kad ono gle, ona im nije dala. Get over it ako ne dobiješ što želiš. Zašto meni nije palo na pamet nekog modernog metro ficdirica nazvati da misli da ima zlatni k? Zato jer dozvoljavam čovjeku da bira I da mu se ja očito nisam svidjela I nisam bila njegov tip kakve god vrline ja imala, a čovjek je imao pravo birati I naći si ženu koja je više alfa od mene. Nikad se nisam sjetila za takve reći da misle da im je penis zlatan
Svašta! Ko da ste jedini u životu bili odbijani kuknjate I placete na svakoj temi. Nepodnošljivo za slušati.
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 02:44   #169
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
A vi mislite da je ijednoj ženi životni san da ju muškarac tretira ko one plastične lutke za napuhavanje? A da joj se zalomi trudnoća ili neka spolna bolest ( ni kondomi nemaju 100 postotnu sigurnost) može se slikati. Single majka joj je zagarantirano. Nikome nije san da ga sevi netko tko prema njemu ima osjećaja kao prema free prostitutki otprilike. Ali dobro, većina muškaraca razdvaja seks I ljubav pa vama to nije neki problem, dapače. Žene najčešće kreću u takve odnose iz želje da se od toga razvije veza. Manji postotak kreće samo ševe radi. Neemocionalan tip žena kojih je manji postotak ili ako doma ima muža, dečka, pa joj je ovo ljubavnik sa strane.
Zapravo da. Mislim da neke okidaju bas na to. Doduse, ne kao lutke, ali kao nesto slicno tome.

Sve to na stranu, ljudi u FF odnosima jedni drugima i jesu, kako si ti to nazvala, "free prostitutke". On ima kurac, ona ima piČku. Ona zeli kurac, on zeli piČku. Trampa.

Ne, zene ne krecu u takve odnose iz zelje da se iz toga razvije veza, a one koje krecu nisu bas najbistrije i najrazumnije. Isto vrijedi i za frajere. Spolne bolesti i trudnoca su sa druge strane rizik koji prihvacas svakim stupanjem u heteroseksualni spolni odnos. Ako si razuman, koristis kondom. Ukoliko nisi razuman, ne koristis kondom pa se kasnije nosis sa mozebitnim posljedicama.

Tvoje osnovnoskolsko poimanje muskaraca i zena je drugi par rukava. Podsjecas me na novitt kada te citam. Zene su jednako sposobne odvojiti emocije od seksa poput muskaraca. Kvragu i sve, pa medusobno se trpaju u tim FF odnosima. Nije da zene zele seks zato sto su emotivno vezane za nekog. Samo ce se lakse upustiti u seks kada su emotivno vezane -> zene su zatvorenije neobaveznom seksu. Postoji jedna zanimljiva teorija u vezi toga koju sam vec linkao nedavno na jednoj temi. Kaze da ce zene jednako vjerojatno pristati na neobavezan seks ukoliko se osjecaju sigurno i vjeruju da ih muskarac u pitanju moze zadovoljiti -> zato sto zene dozivljavaju orgazam mnogo rjede od muskaraca prilikom prvog seksa, a usto im i mozebitne opasnosti po njihovu sigurnost predstavljaju puno znacajniji problem u usporedbi sa takvim opasnostima po muskarce.

Da sumiram -> cura ce vrlo vjerojatno pristati na neobavezan seks sa muskarcem za kojeg je cula da je odlican u krevetu ili sa nekim selebritijem, a mnogo rjede sa random tipom u klubu koji joj ni na koji nacin nije ukazao da je moze zadovoljiti. Sve pod pretpostavkom da su si medusobno fizicki privlacni.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 08:11   #170
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Baš. ovaj je promašio čitav fudbal. Nisu mi jasni ljudi koji sve živo negativiziraju ako nije po njihovom pa I od ženskog međunožja prave nešto negativno I predmete manipulacije. Koja iole prisebna žena ide u 21.stoljecu raditi od svojeg međunožja zlatnu p... kako ju lijepo zovete, a većinom ju zovu tim riječima oni koji su mislili da će ju dobit za pet para kad ono gle, ona im nije dala. Get over it ako ne dobiješ što želiš. Zašto meni nije palo na pamet nekog modernog metro ficdirica nazvati da misli da ima zlatni k? Zato jer dozvoljavam čovjeku da bira I da mu se ja očito nisam svidjela I nisam bila njegov tip kakve god vrline ja imala, a čovjek je imao pravo birati I naći si ženu koja je više alfa od mene. Nikad se nisam sjetila za takve reći da misle da im je penis zlatan
Svašta! Ko da ste jedini u životu bili odbijani kuknjate I placete na svakoj temi. Nepodnošljivo za slušati.
Ček ček......Muškarac se mora znati nositi s tim da ne dobije što želi, a žena kojoj nije baš svaki seks ispunjenje životnog sna, je žrtva?
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 14:27   #171
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Baš. ovaj je promašio čitav fudbal.
Ne bih baš rekao.

Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Nisu mi jasni ljudi koji sve živo negativiziraju ako nije po njihovom pa I od ženskog međunožja prave nešto negativno I predmete manipulacije. Koja iole prisebna žena ide u 21.stoljecu raditi od svojeg međunožja zlatnu p...
Uvijek mi je bilo čudno zašto ljudi linearno-vremensku progresiju poistovjećuju s osobnom; kakve veze mindset ima s brojčanom oznakom vremena?

Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Svašta! Ko da ste jedini u životu bili odbijani kuknjate I placete na svakoj temi. Nepodnošljivo za slušati.
Šta'š, današnji muški su sve neke plačipičke.

Gdje su ona "dobra stara vremena" kad je muško stislo zube i delalo?
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:18   #172
U ovoj cijeloj priči nije zabrinjavajuća autorica teme koja po komentarima očigledano je imala neke simpatije prema svom jebaču, koja se poslije pretvorila u ljubomoru i natjecanje tko će skupiti više pokemona...

...već je problem...

što na devet stranica foruma postalo je normalno mišljenje kako je promiskuitet sasvim obična stvar, i kako akronim "FF" može opravdati svakakve odnose. Očito su ljudi na forumu izgubili kriterije uslijed ubrzane globalizacije... a nekada je bio sasvim pristojan kutak interneta

Da ja znam da netko s kim liježem u krevet, kako god je zvali, šara okolo istovremeno sa mnom...

http://cdn.meme.am/instances/58372419.jpg
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 19:38   #173
Quote:
mako kaže: Pogledaj post
U ovoj cijeloj priči nije zabrinjavajuća autorica teme koja po komentarima očigledano je imala neke simpatije prema svom jebaču, koja se poslije pretvorila u ljubomoru i natjecanje tko će skupiti više pokemona...

...već je problem...

što na devet stranica foruma postalo je normalno mišljenje kako je promiskuitet sasvim obična stvar, i kako akronim "FF" može opravdati svakakve odnose. Očito su ljudi na forumu izgubili kriterije uslijed ubrzane globalizacije... a nekada je bio sasvim pristojan kutak interneta

Da ja znam da netko s kim liježem u krevet, kako god je zvali, šara okolo istovremeno sa mnom...

http://cdn.meme.am/instances/58372419.jpg
Sportsko kresanje, kada malo bolje posložiš kocke vidjećeš da to nije ništa novo već da to postji već mnogo godina, usudim se reći vijekova. Nekim ljudima je dosta veza za neko vrijeme al' imaju seksualnu želju pa tako nahvataju nekog s sličnim interesom.

To im i svojih mana i vrlina al' nije svet samo crno-bijel...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 21:35   #174
Quote:
mako kaže: Pogledaj post
U ovoj cijeloj priči nije zabrinjavajuća autorica teme koja po komentarima očigledano je imala neke simpatije prema svom jebaču, koja se poslije pretvorila u ljubomoru i natjecanje tko će skupiti više pokemona...

...već je problem...

što na devet stranica foruma postalo je normalno mišljenje kako je promiskuitet sasvim obična stvar, i kako akronim "FF" može opravdati svakakve odnose. Očito su ljudi na forumu izgubili kriterije uslijed ubrzane globalizacije... a nekada je bio sasvim pristojan kutak interneta

Da ja znam da netko s kim liježem u krevet, kako god je zvali, šara okolo istovremeno sa mnom...

http://cdn.meme.am/instances/58372419.jpg
Sva sreća da ti imaš monopol na normalnost.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger