Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2015., 19:52   #61
previše tupiš oko ničega! pa što da te princeza koju ni ne poznaješ i odbije? bilo bi gluplje da sjediš tu i ništa ne poduzimaš nego da si probao i bio odbijen onda bar znaš na čemu si, a u ostalom momcima se to non stop događa
bebiiiy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 22:24   #62
Quote:
PopiVopi kaže: Pogledaj post
Alo autore sta bi na kraju? Jel te otkantala,dala ti minđe,otisli na dejt...??
Ništa se ne događa a ja sam je jučer izbrisao s liste prijatelja tako da sad mogu krenuti dalje u novi život ali ovaj put bez cura jer jednostavno nemam više volje nekog novog upoznavati.Da još ne zaboravim jučer je stavila ovu pjesmu https://youtu.be/vZ7KGVhM1a4 ali naravno ne mora značiti da je meni posvećena sigurno nije.Sad ću se malo odmoriti i možda jednog dana upoznam nekog tko je poput mene ali ovaj put volio bi da to bude slučajno i uživo a ne preko glupog fejsa.
Desperate01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 22:39   #63
Quote:
Desperate01 kaže: Pogledaj post
Ništa se ne događa a ja sam je jučer izbrisao s liste prijatelja tako da sad mogu krenuti dalje u novi život ali ovaj put bez cura jer jednostavno nemam više volje nekog novog upoznavati.Da još ne zaboravim jučer je stavila ovu pjesmu https://youtu.be/vZ7KGVhM1a4 ali naravno ne mora značiti da je meni posvećena sigurno nije.Sad ću se malo odmoriti i možda jednog dana upoznam nekog tko je poput mene ali ovaj put volio bi da to bude slučajno i uživo a ne preko glupog fejsa.
Nemoj to fatalistički shvaćati.
Nemaš za čime žaliti.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 22:41   #64
a di se triba oti fejs napravit jab isto tija poslat zahtjev pićkami. evo ja gledan jelenu rozgu dvacet godna i uvik ka piva ćinim se da i ona baš mene gleda neb bilo loše da jon pošaljen zahtjev sotin fejson
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 05:42   #65
Quote:
Desperate01 kaže: Pogledaj post
Ništa se ne događa a ja sam je jučer izbrisao s liste prijatelja tako da sad mogu krenuti dalje u novi život ali ovaj put bez cura jer jednostavno nemam više volje nekog novog upoznavati.Da još ne zaboravim jučer je stavila ovu pjesmu https://youtu.be/vZ7KGVhM1a4 ali naravno ne mora značiti da je meni posvećena sigurno nije.Sad ću se malo odmoriti i možda jednog dana upoznam nekog tko je poput mene ali ovaj put volio bi da to bude slučajno i uživo a ne preko glupog fejsa.
Sada bar znaš na čemu si s njom.
Ne zamaraj se curama, doći će kad ne očekuješ.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:31   #66
Quote:
Beauty-pop kaže: Pogledaj post
Sada bar znaš na čemu si s njom.
Ne zamaraj se curama, doći će kad ne očekuješ.
Samo ne znam kojeg vraga me onda toliko gledala jer nisam glup znam kad me neko kratko pogleda i kad me neko duže pogleda.
Desperate01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:44   #67
Quote:
Desperate01 kaže: Pogledaj post
Samo ne znam kojeg vraga me onda toliko gledala jer nisam glup znam kad me neko kratko pogleda i kad me neko duže pogleda.
Možda si imao nešto za zubima.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:41   #68
Quote:
Desperate01 kaže: Pogledaj post
Samo ne znam kojeg vraga me onda toliko gledala jer nisam glup znam kad me neko kratko pogleda i kad me neko duže pogleda.
da, to se baš kuži, i čini se jako dugo kad nekome duže gledaš u oči, već jedna minuta je straašno dugo
fakat ne znam o čemu se radi kod dotične, pa nije valjda samo flertala
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:16   #69
Quote:
Beauty-pop kaže: Pogledaj post
da, to se baš kuži, i čini se jako dugo kad nekome duže gledaš u oči, već jedna minuta je straašno dugo
fakat ne znam o čemu se radi kod dotične, pa nije valjda samo flertala
Evo prije nekoliko dana pitao sam je da li je dobila poruku i da mi barem na to odgovori i kaže da je dobila.Poslije toga govori mi jesam li ja možda zamijenio nju sa nekim i kaže da me uopće ne poznaje i da se nikad ne bi mogla u nekog zaljubiti ako ga nije upoznala.Na kraju ja sam se njoj izvinio za sve i ona je rekla da je sve u redu,ali malo mi je čudno da me nikad u životu nije vidjela ali dobro nemam neku sliku na fejsu na kojoj bi me baš mogla dobro prepoznati.Ali sad trebam da idem dalje sa životom i zaboraviti sve ovo što sam godinama sam sebi umislio u svojoj glavi.
Desperate01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:37   #70
Moje prijedlog je da se ti njoj javis. I nemoj ljude procjenjivati po lajkovima na fb. Ja sam bila na jednoj društvenoj mreži i bio je jedan momak. Sviđao mi se nenormalno. Iako sam jako društvena, slobodna i velika pricalica, njemu se nisam smjela javiti. On se meni prvi javio. I sada smo u braku. Mozda ona ceka da se ti njoj javis. A nista neces izgubiti ako se javis, možeš samo dobiti ili biti na istom. Izgubiti ne možeš. Moj savjet je da joj se javis.
mmedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:54   #71
Quote:
mmedena kaže: Pogledaj post
Moje prijedlog je da se ti njoj javis. I nemoj ljude procjenjivati po lajkovima na fb. Ja sam bila na jednoj društvenoj mreži i bio je jedan momak. Sviđao mi se nenormalno. Iako sam jako društvena, slobodna i velika pricalica, njemu se nisam smjela javiti. On se meni prvi javio. I sada smo u braku. Mozda ona ceka da se ti njoj javis. A nista neces izgubiti ako se javis, možeš samo dobiti ili biti na istom. Izgubiti ne možeš. Moj savjet je da joj se javis.
Ne znam koliko si u toku ove cijele priče jer ja sam se njoj prvi i javio ali ona nije mi uzvraćala poruku prvi put poslije toga sam je pitao da li je dobila poruku i rekla je da je dobila itd. sve sam napisao u tekstu iznad,i priznao sam joj sve svoje osjećaje prema njoj i da sam zaljubljen već dugo godina u nju ali sad je pitanje kako se možeš zaljubiti u nekog ako ga nisi nikad u životu upoznao vjerovatno se i ona to pita.E sad jedino ako misliš da je upoznam i priđem joj uživo.
Desperate01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger