Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2015., 20:44   #41
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
A cuj ja sam student medicine a moj bivsi me varao s konobaricom. Iz krajnosti u krajnost. Valjda je racunao kad vec vara da ne budemo slicne..
Mislim da nije razmisljao o tebi kad je birao s kojom ce te prevarit
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:26   #42
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Rekao bih da sam napravio gresku negdje po putu. Ukoliko neka druga cura zbog toga nece zeljeti nista sa mnom, u redu. Sam sam si kriv.

Hahaha, podsjetilo me na ovo http://www.glas-slavonije.hr/211301/...hupser-na-putu.


I kasnije isprike dotičnoj gospodični.
fakatooofakat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 12:16   #43
Quote:
lunarna kaže: Pogledaj post
Jedini plus joj je što je privlačna, pa si mislim...
Misliš si... jesi li ti dovoljno privlačna da budeš s njim? Ok, razumijem da te to muči, ali ovo ostalo, okani se gluposti.
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 12:35   #44
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo.

Jebote, da mi netko godinama kasnije krene predbacivati što sam s dvadeset hodala s njemu neprihvatljivom osobom

Ljudi se mijenjaju, eksperimentiraju, sazrijevaju, traže druge stvari od partnera. Kad danas pogledam neke ljude koji su mi se sviđali kad sam bila mlađa, zapitam se i sama što mi je bilo.
Kemija ti je bila.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 13:52   #45
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Zamaraš se nebitnim. Stupamo u veze iz različitih razloga, netko nas privuče na jedan, a netko na drugi način.
Ovo je stvarno mudro. Moram si to zapisati negdje.

To što je bio s takvom, a totlano razumijem zašto ti to smeta jer bi i meni smetalo, ne znači da u međuvremenu nije odrastao ili da ga na tebi ne privlači nešto puno bolje i kvalitetnije. Ljudi se mijenjaju, srećom.
pacijentica0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 20:19   #46
meni je jadno sto svi muski nakon sto prekinu nadju identicno slicnu izgledom ili osobnoscu sebi novu curu kao sto mu je bila ex..bolesnici

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
tryingtoholdon is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.08.2015., 20:35   #47
pa ne znam koliko može reći, ako je taj partner ostavio traga na osobi onda možda da. a više muškarčev ukus za žene može o njemu reći
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 20:42   #48
Mojim bivšima nitko još nije našao zajedničku točku. Ja jesam - niti jedan nije debeli
Ne znam što bi sad netko mogao o meni zaključiti da upozna bilo koga od njih.

Koliko bivših, toliko mojih različitih osobnosti, jel?

Pa na kojeg bi naišao toliko bih imala šanse...ili ne?
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 23:43   #49
Ja mislim da karakteristike bivših donekle nešto o nekome govore, da se tu baš ne može osuđivati zbog toga bez ostatka, ali niti samo previdjeti, pogotovo ako se radi o tendenciji, a ne pojedinačnom slučaju. Naime griješimo svi, pa jedan ili jedna pogrešna baš ništa ne znači. 2-3 sličnih provenijencija međutim nisu slučajnost i tu treba upaliti sve siguronosne lampice. Ako nam se takva prošlost niti malo ne sviđa. Ugrubo, to je kao s nasilnicima, prošlost nije za podcijeniti.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 00:05   #50
Dobra tema.
Jako puno mi govori.

Prije par godina sam odjebao curu za koju bi mnogi rekli da je po mnogo čemu iznad mene i da sam totalni luđak jer sam je odbio.
Odbio sam ju jer sam saznao da je bila u vezi sa jednim likom koji meni ,blago rečeno, nije simpatičan. Ok, lik je dosta zgodan, ali inače je teška kretenčina i budala.

Nikako nisam mogao preći preko toga. Znam da se ljudi mijenjaju i da je ljudski griješiti, ali ne volim cure koje tako griješe. Volim pametnije djevojke.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 01:01   #51
bivši jesu dobar lakmus papir, naravno. ne treba ih gledati iz perspektive sadašnjosti ali mogu ti puno reć o tome gdje je netko bio u vrijeme dok su bili skupa. važi i za prijatelje i porodicu i odnose s porodicom. pa ljude procjenjujemo na osnovu apsolutno svega što ih opisuje, zašto bi izuzeli ljude koji su im obilježili život? iz nekog razloga to nije pristojno reć.
ne mora to odmah presudit nekome, ali dodatno definira sliku, ide na vagu, jebiga.
čak i to da netko ulazi u veze s totalno različitim ljudima govori o njemu. ne mislim da je to loše, ali polazim od sebe. to što stojim iza svojih izbora govori o meni. i da ih je voda stihijski nanjela opet bi govorilo o meni, nešto drugo.
ovo iz uvodnog posta mi je prepovršno i benigno. to što je bivša flambojantna, glasna i ekspresivna ne znači da je loša.
odbile bi me svjetonazorski i moralno neprihvatljive bivše, bi. i primitivne alapače. a bome bi digla obrvu i da skužim kako izgledam nemjerivo bolje od svih bivših; pizdunski al tak je.

Zadnje uređivanje Orak : 04.08.2015. at 01:12.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 01:11   #52
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
definitivno su isti. mozda ti se cinio dobar ali sad znas da je to bila pogresna procjena. neces valjda biti s nekim tko je bio s takvom zenskom. zasluzujes decka koji je na puno boljem glasu od toga. mislim, sta ce reci ljudi???
hahahahaha prejako
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:03   #53
Ja sam recimo dosta stabilna po tom pitanju i nisam nikada imala tolike oscilacije u životu da me privuče neki tip na kojeg sam se godinu, dvije, tri prije gadila i užasavala.

Međutim, znam ljude koji su imali malo veće oscilacije, tražili se malo duže i pritom sebi dozvoljavali luksuz biti i sa tim nekim ljudima koji im, hajde recimo, ne priliče. Kasnije su se sredili i pronašli. I to je ok.

Ne mora značiti da veza sa njom bilo šta govori o njemu, nemoj biti kruta u tom smislu. Nju isključi, prošlost je, posmatraj njega zasebno i vidjećeš kako si odgovarate trenutno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 23:21   #54
Bila sam u zlostavljačkoj vezi dosta vremena. I da, moj bivši puno govori o meni kakva sam bila tada - koliko očajna, koliko submisivna, koliko sam nisko mogla pasti.
I u novoj vezi mi je skoro svaka naizgled normalna situacija bila okidač da se povampirim i počnem plakati da se više nitko prema meni neće tako ponašati.

Da mi novi dečko nije dugo vremena prije toga bio dobar prijatelj, napucao bi me treći dan jer bi mislio da sam kompletna luđakinja koja popizdi kad čovjek ode kupit ajvar.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 23:42   #55
niste ni završili zajedno, a možda i nećete, a ti već prekopavaš po njegovoj prošlosti, radiš analize......

Mislim da više to govori o tebi nego o njemu, ili si posesivna ili si "controlfreak"
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 17:18   #56
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Bila sam u zlostavljačkoj vezi dosta vremena. I da, moj bivši puno govori o meni kakva sam bila tada - koliko očajna, koliko submisivna, koliko sam nisko mogla pasti.
I u novoj vezi mi je skoro svaka naizgled normalna situacija bila okidač da se povampirim i počnem plakati da se više nitko prema meni neće tako ponašati.

Da mi novi dečko nije dugo vremena prije toga bio dobar prijatelj, napucao bi me treći dan jer bi mislio da sam kompletna luđakinja koja popizdi kad čovjek ode kupit ajvar.
A šta ti to govori o ljudima ? Da niko nije savršen ma kakav god bio. Ženske koje su u svakom smislu poželjne su vodale svakakve vrste šljama, to ima svugdje.
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 18:44   #57
Koliko (bivši) partner govori o nekome?

u pravilu puno vise od sadasnjeg!

sadasnji suti i trpi jel nema prevec izbora
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger