Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 08:55   #3941
Dan 10.
Huorn is offline  
Old 27.07.2015., 09:04   #3942
Dan 9.
spectrumix is offline  
Old 27.07.2015., 19:31   #3943
Dan 3.
NoFapper is offline  
Old 27.07.2015., 22:07   #3944
Dan 5.

Nekoliko puta sam izdrzao 30+ dana, i onda se desi da naletim na filmove prokletog Tinta Brass. Pa mislim kakav robot moras biti da ga ne bacis na Monamour ili korejski Young Mother...
Sad sam se osigurao sto se tice YT-a i ostalih stranica, pa ne bi trebalo biti problema. Uglavnom ovo je prvi put da krecem ozbiljniji i svjesniji ovog problema. Vec nekoliko dana citam razna iskustva na redditu i ovdje, i ako sad prekinem niz osjecat cu se kao najveci luzer

Zadnje uređivanje Mars700 : 27.07.2015. at 22:32.
Mars700 is offline  
Old 28.07.2015., 09:45   #3945
Dan 10.
spectrumix is offline  
Old 28.07.2015., 21:52   #3946
Program je poceo djelovati. :klap: Jutros sam imao spontane erekcije vise puta par sati nakon ustajanja i ovo je trajalo znatno duze nego inace. Takodjer mi se pojavio predejakulat u mokraci tokom pisanja, mokraca je znatno gusca kod prvog mlaza. Uskoro mogu ocekivati prve polucije nakon skoro 20 godina. :klap: Definitivno poboljsanje, kurcic je bio tokom dana u tzv. hard flaccid modu i sad mi u ogledalu izgleda malo deblji i duzi nego inace. :klap: Takodjer tokom erekcije sad vidim svaku zilu.
spectrumix is offline  
Old 28.07.2015., 22:07   #3947
vidim da ima ekipice sa problemima poludizanja, nazovimo to tako potrazite po netu o jelqingu, pomaze za postojanije i tvrđe erekcije, samo treba dat malo truda i vremena
dvijetrecine is offline  
Old 29.07.2015., 05:21   #3948
Imam 22 god. i pokušao sam smanjiti drkanje jer sam to vrlo učestalo radio.I gotovo odmah sam imao probleme.Prvih dana je bonbona,imao sam učestalije i tvrde erekcije ali nakon nedelju dana sve se više pogoršavalo.Imao sam bolove u testisima,tvrde erekcije su bolele a vrhunac svega su ejakuacije tokom sna.Kad se to desi bolovi u testisima i oni prilikom tvrde erekcije se smanje.
Alen13ASC is offline  
Old 29.07.2015., 09:55   #3949
Dan 1. Sinoc sam se sjebao sa edgingom i na kraju se otelo kontroli.
spectrumix is offline  
Old 29.07.2015., 10:02   #3950
Quote:
dvijetrecine kaže: Pogledaj post
vidim da ima ekipice sa problemima poludizanja, nazovimo to tako potrazite po netu o jelqingu, pomaze za postojanije i tvrđe erekcije, samo treba dat malo truda i vremena
Jelquing vjezba se radi u poluerektivnom stanju da bi imalo ikakvog efekta, a k tome je opasna ako se izvodi pogresno. Nama u programu takva vjezba bi donijela samo stetu.

Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Imam 22 god. i pokušao sam smanjiti drkanje jer sam to vrlo učestalo radio.I gotovo odmah sam imao probleme.Prvih dana je bonbona,imao sam učestalije i tvrde erekcije ali nakon nedelju dana sve se više pogoršavalo.Imao sam bolove u testisima,tvrde erekcije su bolele a vrhunac svega su ejakuacije tokom sna.Kad se to desi bolovi u testisima i oni prilikom tvrde erekcije se smanje.
Dezinformacija.

Zadnje uređivanje Eugen C : 31.07.2015. at 16:08. Reason: spajanje postova
spectrumix is offline  
Old 29.07.2015., 11:08   #3951
1 dan
hygro is offline  
Old 29.07.2015., 11:38   #3952
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Jelquing vjezba se radi u poluerektivnom stanju da bi imalo ikakvog efekta, a k tome je opasna ako se izvodi pogresno. Nama u programu takva vjezba bi donijela samo stetu.
cek, kak bi donijela samo stetu?
dvijetrecine is offline  
Old 29.07.2015., 12:42   #3953
Quote:
dvijetrecine kaže: Pogledaj post
cek, kak bi donijela samo stetu?
Ta vjezba je samo muzenje kurca u poluerektivnom stanju (50-70%) s ciljem povecanja volumena kurca i poboljsanja protoka krvi. Ova vjezba ima smisla za povecanje kurca nekomu ko nema problem sa erekcijom. To nije vjezba za jacu erekciju jer je erekcija preduvjet za vjezbu, inace efekta nema. Buduci da nofap program zabranjuje diranje kurca u bilo kakvom obliku (ovo bi se tretiralo ko drkanje) osim seks, ova vjezba ne dolazi u obzir.
spectrumix is offline  
Old 29.07.2015., 12:59   #3954
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Ta vjezba je samo muzenje kurca u poluerektivnom stanju (50-70%) s ciljem povecanja volumena kurca i poboljsanja protoka krvi. Ova vjezba ima smisla za povecanje kurca nekomu ko nema problem sa erekcijom. To nije vjezba za jacu erekciju jer je erekcija preduvjet za vjezbu, inace efekta nema. Buduci da nofap program zabranjuje diranje kurca u bilo kakvom obliku (ovo bi se tretiralo ko drkanje) osim seks, ova vjezba ne dolazi u obzir.
jelqanje sa kegelovim vjezbama pomaze kod problema s erekcijom i ne mora se radit u poluerektivnom stanju, moze se radit i u skoro opustenom. kolko sam procitao ima ekipe kojima se digne djelomicno ili malo, a sa jelqanjem se s vremenom taj problem moze rijesit. razumijem da kod no fap programa nema dodirivanja, ali bi se na ovaj nacin moglo pomoc onima koji imaju problema sa postizanjem erekcije. sam sam isprobao i nakon nekoliko "muzenja" kita se napuni krvlju i postigne se tih 50-70%, ako ne i vise
dvijetrecine is offline  
Old 29.07.2015., 14:42   #3955
Quote:
dvijetrecine kaže: Pogledaj post
jelqanje sa kegelovim vjezbama pomaze kod problema s erekcijom i ne mora se radit u poluerektivnom stanju, moze se radit i u skoro opustenom. kolko sam procitao ima ekipe kojima se digne djelomicno ili malo, a sa jelqanjem se s vremenom taj problem moze rijesit. razumijem da kod no fap programa nema dodirivanja, ali bi se na ovaj nacin moglo pomoc onima koji imaju problema sa postizanjem erekcije. sam sam isprobao i nakon nekoliko "muzenja" kita se napuni krvlju i postigne se tih 50-70%, ako ne i vise
Ispitao sam to jelqanje vise puta, ne isplati se raditi u skroz opustenom stanju, nema efekta, kurac mora biti u poluerekciji cijelo vrijeme, to meni predstavlja problem. A kad mi se konacno digne to kod mene prelazi u edganje i na kraju u ejakulaciju. Tako da ja tu vjezbu izbjegavam. Takodjer jelqing se ne smije raditi za vrijeme jake erekcije, moguce su ozljede ako se nepravilno radi.
spectrumix is offline  
Old 29.07.2015., 15:54   #3956
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Ispitao sam to jelqanje vise puta, ne isplati se raditi u skroz opustenom stanju, nema efekta, kurac mora biti u poluerekciji cijelo vrijeme, to meni predstavlja problem. A kad mi se konacno digne to kod mene prelazi u edganje i na kraju u ejakulaciju. Tako da ja tu vjezbu izbjegavam. Takodjer jelqing se ne smije raditi za vrijeme jake erekcije, moguce su ozljede ako se nepravilno radi.
treba se znat kontrolirat, malo usporis s jelqanjem ak dovodi do edganja, ili vise lubrikanta da prsti klize bolje. ok, i meni se zna malo jace dic, al onda ustanem, malo se secem po sobi i spusti se. premda mi je nevjerojatno da dodes do edganja od samog prolazenja prstiju po udu, meni treba bit stimulacija usmjerena na glavic pa nisam imo problema sa edganjem. jedino ak ne prolazis i preko glavica tijekom jelqa kaj nije pravilno onda
dvijetrecine is offline  
Old 30.07.2015., 08:25   #3957
Dan 13.
Huorn is offline  
Old 30.07.2015., 09:01   #3958
Jelen vjezba sluzi za jacanje erekcije i prostate, tu nema cackanja po k.rcicu.
Lijep pozdrav


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Old 30.07.2015., 09:43   #3959
Dan 2.
spectrumix is offline  
Old 30.07.2015., 09:44   #3960
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Jelen vjezba sluzi za jacanje erekcije i prostate, tu nema cackanja po k.rcicu.
Lijep pozdrav


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
Kakva je ta vjezba?
spectrumix is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger