Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2011., 19:26   #201
Imam pitanje za cure iz okolice Varazdina...

citajuci vase postove odlucila sam se na primaverino bademovo ulje pa me zanima jel ga mogu gdje kupiti u varazdinu? Ako ne, jel znate gdje bih ga mogla naruciti?
Elfen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 20:22   #202
ma bademovo ulje je zakon!!!! kad mi kosa počne izgledat nekako suha i lomljiva (najčešće kad se vratim s mora, pa kombinacija mora, sunca i vjetra ubije kosu) fino ga stavim po cijeloj dužini kose i kosu zavežem u punđu da odstoji. i tak to držim nekih pol sata nekad i duže ovisi imam li vremena i najnormalnije operem kosu. stvarno super djeluje inače ulje kupujem u ljekarni ono njihovo u rinfuzi sad zadnje dcl sam platila 15 kn što je bagatela u usporedbi s ostalim npr. afroditinim.
sanja :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 21:33   #203
Quote:
Elfen kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za cure iz okolice Varazdina...

citajuci vase postove odlucila sam se na primaverino bademovo ulje pa me zanima jel ga mogu gdje kupiti u varazdinu? Ako ne, jel znate gdje bih ga mogla naruciti?
Primaverina ulja drži Bio & bio. U Varaždinu je ta trgovina na Trgu slobode 1 (početak Dućanske). Cijena je 105 kn, 100 ml.
sade1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 08:43   #204
bademovo ulje koristim već godinama za njegu lica. njime čistim lice (s vatom, naravno), dobro prebrišem i izmasiram i to je jedino što stavljam na facu. nikakve kreme ni sapuni ni bilo što drugo ne dodiruje moje lice. nemam više prišteve ni upale, koža izgleda transparentno i svježe, meka je. svakako preporučujem
__________________
Rule of Nazi
blackburn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 20:32   #205
Mogu samo ustvrditi da je to meni jedno od najdražih ulja za njegu!
eteric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 11:31   #206
Aromatica bademovo ulje (Prunus amygdalus dulcis oil)
Zanima me da li je ovo ulje rafinirano ili nerafinirano? Nigdje ne mogu naci informaciju na njihovim sluzbenim stranicama!?! Ako je rafinirano, moze preporuka za nerafinirano koje je moguce kupiti u Rijeci!
Hvala!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:31   #207
mene zanima, ako netko zna, kako prepoznati kvalitetno bademovo ulje... navodno nisu sva dobra, a neke jeftinije inačice da su i štetne (ovisno o količini teških metala u njemu) ...no zanima me što bi trebalo pisati na bočici ako je ulje kvalitetno...
maricax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 12:09   #208
Quote:
namelessone kaže: Pogledaj post
Aromatica bademovo ulje (Prunus amygdalus dulcis oil)
Zanima me da li je ovo ulje rafinirano ili nerafinirano? Nigdje ne mogu naci informaciju na njihovim sluzbenim stranicama!?! Ako je rafinirano, moze preporuka za nerafinirano koje je moguce kupiti u Rijeci!
Hvala!
ne znam jel mislis na Bioaromaticu?...ako mislis na njih...evo koja su njihova ulja hladno presana tj nerafinirana :

ulje sjemenki lana
ulje noćurka
ricinusovo ulje
ulje pšeničnih klica
ulje jojobe
maslinovo ulje
kakao maslac

Pitala sam ih jednom prilikom mailom..pa zato znam
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 13:25   #209
Mislim na www.aromatica.hr
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:15   #210
Quote:
namelessone kaže: Pogledaj post
da...to su oni
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:46   #211
Hvala!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:42   #212
Što se bademovog ulja tiče, sve žene u mojoj obitelji duugo vremena skidaju šminku s očiju s bademovim uljem
i nemaju gotovo nikakvih bora...najbolja stvar na svijetu
__________________
Life is a playground......
malaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 21:53   #213
bok! imam pitanje. da li se bademovo ulje može koristiti za problematičnu (višak sebuma, prištići, miteseri, bez kreme zateže, s kremom je premasno itd itd) kožu?
kukulele110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 18:30   #214
Ima puno boljih ulja za tip kože kao što je tvoja

npr. jojoba, lješnjak, sjemenke grožđa, kukui, marelica, avokado...
No treba pogoditi omjere i napraviti dobru mješavinu od bar 3 biljna ulja.
Lagana prirodna dnevna hidratantna aroma gel krema ne bi ti mastila lice a opet bi ga izvrsno njegovala.

Stavljati ulja na problematičnu kožu ispod krema punih umjetnih sastojaka i konzervansa nije baš najbolje rješenje .
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 18:41   #215
Voljela bih kupiti bademovo ulje od primavere u rijeci; zanima me ako da, gdje se nalazi trgovina?
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 18:51   #216
probaj u melissi, ako se jos uvijek tako zove. ili bio&bio, s druge strane iste zgrade.
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 20:42   #217
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
probaj u melissi, ako se jos uvijek tako zove. ili bio&bio, s druge strane iste zgrade.
a gdje se ta zgrada nalazi? nisam iz rijeke. hvala
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:54   #218
Možeš i u Studiu Aromedica u robnoj kući Ri na 4. katu!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 00:42   #219
Jel ima kakve razlike između hladno prešanog bademovog ulja(u kvaliteti),koje se može kupiti u Kemigu i bademovog ulja od Pranaroma ili Oshadhia? Ima li netko da je koristio i ovo "no name" hladno prešano i Pranarom ili Oshadhi pa da mi usporedi.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:19   #220
Quote:
sanja :) kaže: Pogledaj post
ma bademovo ulje je zakon!!!! kad mi kosa počne izgledat nekako suha i lomljiva (najčešće kad se vratim s mora, pa kombinacija mora, sunca i vjetra ubije kosu) fino ga stavim po cijeloj dužini kose i kosu zavežem u punđu da odstoji. i tak to držim nekih pol sata nekad i duže ovisi imam li vremena i najnormalnije operem kosu. stvarno super djeluje inače ulje kupujem u ljekarni ono njihovo u rinfuzi sad zadnje dcl sam platila 15 kn što je bagatela u usporedbi s ostalim npr. afroditinim.
pa gdje si nasla tako jeftino bademovo ulje?
m_18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.