Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2015., 22:47   #6021
Ja sam imala relativno malo veza , pokušaja veze, ali sam imala dosta šema, nekih muvanja oko svačega. I jednom mi se desilo da sam naišla na tipa koji je bio strašno agresivan fizički.

Desilo se to da sam u početku vidjela njegovu agresivnost prema samom sebi, jer je bio relativno nezadovoljan onim što on jeste, svojim seksualnim životom i načinom na koji on živi. Ne tako mnogo novca koliko bio on htio. Ne tako mnogo djevojaka koliko bi on htio. Svoje frustracije je pokušavao da liječi na meni kroz seks.
Ja smatram da je jako opasno ulaziti sa takvim ljudima u bilo kakve odnose,a kamoli seksualne, jer oni ponekada gube razum nad onim što rade.

Desilo se to da sam došla da mu nešto dam. Uhvatio me za kosu i gurnuo skroz na pod. Htio je da nešto pokuša, ali ja nisam htjela. Nije mi dao da odem i, iskreno, prvi put u životu sam se osjećala uplašeno kraj nekoga. Nisam imala kud i držao me tu kao kakvu drolju koja je došla "poslom". Otela sam mu se i gledao me onako mrzovoljno, pokvareno sa nekim nezadovoljstvom. Okrenula sam se, kada me pustio, i otišla sam iz stana. Osjećala sam se ogavno i ne bih voljela nekome to da se desi. To je samo jedan dio onoga što čovjek može da doživi i strašan je. Vratila sam se u svoj stan crvenih obraza i sva raščupana. I rasplakala sam se. Ne zbog udaraca nego zbog nepoštovanja koje sam osjetila. Ne mogu da zamislim koliko nepoštovanje prema sebi ima ljudi koji dopuštaju da im neko radi takve stvari.
ByTheWayy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 00:39   #6022
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
To je to, izgubila si individualnost, za svaki savijet nalazis izliku.. jer i ti si gresna (pa svi smo, pa se ne da svako gaziti)..

I ono sto sam vec rekla, privikne se svaka raga na svog gospodara - vec si u tom modu.. Moras prijeci na djela, u suprotnom ces se izgubiti.. To zahtjeva hrabrost i nije lako, al' da se.. I zivot ide dalje..

Znam da zvuci hard, ali tako je.


Da. I nemas pojma koliko (je hard).
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 22:04   #6023
Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
Kći je bila na izletu sa školom. Posudila sam joj moj mobitel da može slikati i javiti se kući. On je na terenu. Rekla sam mu da zove na drugi mobitel na kojem nema kn na računu.
Navečer je zvao, razgovarao samo sa mlađom kćerkom. Taj razgovor sam ja nehotice slučajno prekinula. Kasnije te večeri očekivala sam da će opet nazvati kao i uvijek kad stavim djecu spavati.
On zvao nije.
Kad se starija kći oko 23h vratila sa izleta sa naravno praznim mobitelom. Odmah sam stavila mobitel na punjač i išla sva sretna nazvati dragog jer se nismo čuli cijeli dan i falio mi je.
On se javio nije. I evo treći dan on se ne javlja.

To je samo jedan od nebrojenih primjera njegovog ponašanja prema meni. Svakih otprilike 2 tjedna on se na mene tako naljuti.

Jednom se naljutio jer sam ga nazvala tek oko 22:30. A nisam se javila na njegov poziv jer sam kupala djecu, čistila peć, ložila vatru, a onda otišla i sebe otuširati. I kad sam sve obavila idem nazvati dragoga. On ljut. Ne javlja se.

Nebrojeno je takvih sitnica, ni ne sjećam ih se, nakon koji se on ljuti na mene po nekoliko dana. Ja svaki put oplačem. Ja sam ta koja zove, piše, kuni, moli. Objašnjava kako za tim nema potrebe jer ga volim i dr...

Katasrofa.

Takav je od kad je otišao na teren. A dok smo bili zajedno, dubi na trepavicama, ne valjam.

Neću više da zovem, da pišem, da molim da objašnjavam. Kao djete je.
Ali ljutiti se danima zbog zaista takvih banalnih.. ne znam čega. Zašto?
Kad se moj bivši tako ponašao, ispalo je da je imao druge žene a moje "greške" je koristio kako bi te dane bio sa njima ..nekad je ljutnja trajala dan,dva a nekad i dva tjedna..
A nekad je bilo perioda kad bi se naljutio svaki drugi ,treći dan..pretpostavljam da je u tom periodu imao prave veze..

Onda bi odjednom postao divan..valjda su ga te otkantale ili ih se zasitio.

Jooj..drago mi je da sam ga se riješila ! Koji tenkre!
Na svu sreću nisam pokupila neku spolnu bolest. Valjda je koristio kondome sa tim curama, jer ja sam u to doba bila na piluli..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 04:30   #6024
Ja svoju dragu volim više od ičega ali je ponekad ošamarim ili nalupam jajima po guzi a ona je sva sretna, znam da sam tukac koju ne zaslužujem ali ona me valjda me još voli.
__________________
Nitko Važan i nepismen.
BrainCleaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 08:47   #6025
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Da. I nemas pojma koliko (je hard).
Kako znas da nemam.. imam itekako pojma koliko je to hard, jer sam sve to prosla, izvukla se i dala ponovno navuci; nakon ucijena preko djeteta, pizdarija toliko da vise nisam bila normalan covjek.. No ja iz te price odlazim i u zivotu vise na slicnu ne pristajem, koniec!
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 11:36   #6026
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Kako znas da nemam.. imam itekako pojma koliko je to hard, jer sam sve to prosla, izvukla se i dala ponovno navuci; nakon ucijena preko djeteta, pizdarija toliko da vise nisam bila normalan covjek.. No ja iz te price odlazim i u zivotu vise na slicnu ne pristajem, koniec!


Onda svaka cast!!!
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 11:37   #6027
Quote:
BrainCleaner kaže: Pogledaj post
Ja svoju dragu volim više od ičega ali je ponekad ošamarim ili nalupam jajima po guzi a ona je sva sretna, znam da sam tukac koju ne zaslužujem ali ona me valjda me još voli.


Pa jasno kad je dozvolila da joj isperes mozak.
Volis je i osamaris
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:11   #6028
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Pa jasno kad je dozvolila da joj isperes mozak.
Volis je i osamaris
Što kad me moli ali ne jako i to jedino prije sexa.
__________________
Nitko Važan i nepismen.
BrainCleaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 09:54   #6029
Quote:
BrainCleaner kaže: Pogledaj post
Što kad me moli ali ne jako i to jedino prije sexa.
Mislim da je ovo preozbiljna tema za skretanje pažnje na sebe

Ja sam shvatila da ima tu "nešto" kad mi se unio u facu par puta, kad je počeo lupati šakom o stol za svaku glupost ili juriti autom i naglo kočiti tijekom svađe u autu
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 11:11   #6030
Quote:
anima sola kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo preozbiljna tema za skretanje pažnje na sebe

Ja sam shvatila da ima tu "nešto" kad mi se unio u facu par puta, kad je počeo lupati šakom o stol za svaku glupost ili juriti autom i naglo kočiti tijekom svađe u autu
I sta se kako se dalje odvijalo?
marija kost is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 12:21   #6031
Quote:
marija kost kaže: Pogledaj post
I sta se kako se dalje odvijalo?
Pobjegla sam glavom bez obzira, naravno, na moju žalost predugo sam se bila i zadržala, ali što ću, bolje ikad nego nikad.
anima sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 04:01   #6032
Zanimljiva tema, čitam ju polako.

Čini mi se kao da je u Hrvatskoj premalo stručnjaka koji se bave ovim područjem, a trebalo bi tome itekako više pažnje posvetiti.

O nasilju među adolescentima se počelo više pisati; osnivati udruga; projekti i svega ostaloga, tek nakon što se dogodio slučaj Luke Ritza, nadam se da se ne treba dogoditi nešto slično i u jednoj adolescentskoj vezi da bi stvar izašla u medije, u javnost pa da bi se više studija i projekata, udruga napravilo na tu temu.

Moguće je da se samo radi o tome da klince/mlade nitko ne shvaća ozbiljno, a realno teško ih je shvatiti ozbiljno u toj dobi pa se vjerojatno samim time ne pridaje pažnja pomoći osobama koje kroz to prolaze. Prepoznato je obiteljsko nasilje i kao takvo kažnjivo, a što je s ovime....

Žalosno je to, sretno svima da čim prije izađete iz takvih veza i oporavite se od svih vrsta posljedica koje se javljaju tijekom/nakon izlaska iz takvih veza.

Evo jedan linkić na simpatičnu i poučnu priču, možda prikladniju za teen (valjda smijem ) http://www.cesi.hr/hr/tamna-strana-l...tanji-i-mariu/
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 16:33   #6033
Naizgled nevina, ali vrlo radoznala zabadanja nosa u svaki telefonski poziv, svaki primljeni e-mail, svaku komunikaciju na bilo kojoj razini sa bilo kime. Kad to krene - kidaj glavom bez obzira, jer neće biti bolje, naprotiv.

Ne postoji način da ijedna veza opstane bez potpunog i iskrenog povjerenja - obostranog. Ako to s nekim nemaš, znači da si sa pogrešnom osobom. Simple as that.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 06:32   #6034
Quote:
Lala18 kaže: Pogledaj post
Priča ide da smo zajedno od 9 mjeseca službeno. Nekoliko mjeseci prije toga on se trudio oko mene i 'natjecao' sa dečkom s kojim sam ja bila nekoj 'vezi' i prije nego sam uopće shvatila da ovaj prvi šalje ikakve signale ili je zainteresiran. I hajde 'pobjedi' on, shvatim da je ovaj prvi svakako biljka za sebe a drugi je prema svemu što vidim zasad moj savršen match.
jesi li mu možda rekla da je natjecatelj broj 2?
adrion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 06:54   #6035
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
A sad opcije:

Odes na murju, prijavis ga automatski.. prijateljica je to napravila prijatelju (ne osobi s kojom je u vezi) i zakonski joj ne smije prici (btw fizicki je taknuo nije).. Murja ga zove i provjerava, s njom odrzavaju kontakt, te ako ga samo vidi odmah zove iste (ukoliko je potrebno, al' ovom je bilo ovo prvo dovoljno da se makne zauvijek)..

Imas roditelje, prijetelje - automatski sve upozoriti otvoreno u kojim si govnima - nikome ne savjetujem da kroz to prolazi sam..

Postoje udruge koje ti mogu pomoci i uputiti te: BABE npr., sigurne kuce..

Uvijek postoji netko jaci.. i to se takvim ljudima treba nacrtati, da to doslovno prozive na svojoj kozi.. Decki znaju visjeti po zatvorima zbog samara po 6 mjeseci.. Zene imaju sve veca prava koliko vidim i cujem.. i na njih se treba osloniti..

Naravno, sve ovisi o tezini situacije.. I gadno je, pogotovo s inteligentnim agresivnim osobama, koje te maltretiraju, izoliraju, gotovo 'posjeduju' u svakom segmentu tvog zivota.. To je jeziva muka i bremen; jos je svaki slucaj individualnog karaktera.. No mislim da je vrijedno boriti se, rukama i nogama, te se maknuti od opasnosti radije nego joj biti u blizini..

ja sam mislio da si u nekakvoj vezi ili braku iz nekakve ljubavi a ne iz potrebe... pa kad iz potrebe uđeš u takvu vezu i stanje se zakomplicira... umjesto da se traži razgovor sa psihologom, eksponiraju se nekakve babe i ostala ekipa koja pere novac iz državnog proračuna elegantno si ga stavljajući u džepove. upravo takve udruge mogu više narušiti nečije psihološko stanje nego ga ojačati.
adrion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 09:28   #6036
Quote:
adrion kaže: Pogledaj post
umjesto da se traži razgovor sa psihologom, eksponiraju se nekakve babe i ostala ekipa koja pere novac iz državnog proračuna elegantno si ga stavljajući u džepove. upravo takve udruge mogu više narušiti nečije psihološko stanje nego ga ojačati.
Hajde nemoj biti baš toliko glup.
Kad u 2 ujutro premlaćena žena uzme dvoje djece za ručice i glavom bez obzira pobjegne od idiota koji ih sve mlati, jel' da k tebi dođe na prenoćište? Ne, ti bi joj rekao da se vrati doma i da si izvadi uputnicu za psihologa, tamo za nekih 2-3 tjedna?

Lumen.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 14:11   #6037
stari nemoj ti biti nekulturan, jel te mama tako odgojila nekulturnog?

ne nego će toga nasilnika policija privesti a žena će ostati u svome domu.

zato netreba ekipa koja pljačka ovu državu da se tom ženom koristi.
adrion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 21:31   #6038
Quote:
adrion kaže: Pogledaj post
stari nemoj ti biti nekulturan, jel te mama tako odgojila nekulturnog?

ne nego će toga nasilnika policija privesti a žena će ostati u svome domu.

zato netreba ekipa koja pljačka ovu državu da se tom ženom koristi.
Ne znam jesi li ti kulturan, ali glup jesi. I to zloćudno glup, a ne benigno.
Nasilnika privede policija, uzme mu podatke, u praksi ga zadrži par sati, idealno smije do 24, životinja dođe doma i ubije ženu (nema ni dva mjeseca kako se to desilo, bilo na svim dnevnicima, dok si ti češkao dupe blebećući idiotarije). Dobro?
U biti najveći problem društva nisu životinje koje premlaćuju obitelj, nego licemjerna većina koja im to tolerira - jer je presebična i preglupa. Za slučaj da se nisi prepoznao, misli se i na tebe, točno.

Niti imaš blagog pojma kako se zove koja udruga ni čime se bavi, još manje imaš pojma kako se i otkud financira, apsolutno ponosno blebećeš idiotarije, ali bi pričao s mojom mamom o mom odgoju. Predivno. Možeš, slobodno, ali morat ćeš vikat jer je dosta nagluha kao i svi starci od 80+.

Đizus. Čime li vas samo hrane, ma da mi je znat.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.08.2015., 21:53   #6039
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
U biti najveći problem društva nisu životinje koje premlaćuju obitelj, nego licemjerna većina koja im to tolerira - jer je presebična i preglupa. Za slučaj da se nisi prepoznao, misli se i na tebe, točno.
ne bih se bas slozio s ovim
po meni je naj-naj-veci problem u pravno-drzavnickom sistemu, koji zahtijeva da ljudi ne smiju provoditi i uzimati pravdu u svoje ruke
a sistem to ne cini, ili cini toliko jadno i mlako da je rezultat opet kao da ne cini nista

ili pojednostvaljeno, izjednaceni su napadac i zrtva
da je netko naletio dok su luku ritza ubijali batinama i da je sprijecio napadace - ta osoba bi na sudu prosla mozda i gore od njih
e sad, unekoliko je covjek jos i spreman riskirati svoj zivot da spasi tudi, ali tesko da ce netko biti spreman da mu drzava unisti zivot
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 22:16   #6040
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ili pojednostvaljeno, izjednaceni su napadac i zrtva
Praktički da.
No nebitno, nego me je ovaj peršun baš povukao za jezik. Stvarno moraš imat mozak nogometnog navijača da tako izvališ i ostaneš živ.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger