Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 22:29   #41
dok sam bila mlađa puno su me mučili ti mali nedostaci ali sad se više ni ne opterećujem jer takva sam kakva sam. to mi sad većinom ovisi o rasploženju. kad sam dobre volje onda sam si lijepa i slatka i sve pet a kad sam onako mamurna i oneraspoložena onda bih sve mijenjala na sebi :-))
 
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 22:38   #42
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
...jesen stiže sise vise
udala sam se jebe mi se...

, koga briga, neka vise

a, oni psihički, mentalni dolaze u fazama...čini mi se proporcionalno energiji koju imam u datom momentu... i ne bi ih baš nazvala kompelksima, više su to krize preispitivanja i pozicioniranja u živlenju
da, slažem se, to nisu kompleksi nego poželjno preispitivanje, i zdrava samokritičnost
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 14:48   #43
Blago vama s malim cicama ja imam trojkicu koja mi je bila izrazito kobna u srednjoj. To me toliko mučilo da sam uvijek nosila široke crne majce, i svjetle hlače-zbog kontrasta. Još dan danas se borim s tim...iak svi kažu da je to taman...meni nije. Ja bih najradije da sam ravna. I uvijek sam bila ljubomorna na one ravne cure
pikastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 15:18   #44
Ništa ne rješivo
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 16:30   #45
prije sam bila iskompleksirana, sad sam turboextra iskompleksirana da ni ne idem iz kuće osim ako nije great nužda ili rasprodajaaaaa
sjednem se u autić,odem do šoping centra,spizdim enormno puno para,kupim si sreću
na zapadu ništa novo
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 17:34   #46
Vi u tridesetim koje ste se udale i imate vec copor djece oko sebe vama se zivo j....kako izgledate....nama neudatima u istim godinama nije svejedno......

Meni je sada vaznije kako izgledam nego kad sam imala 20 ili 25 majke mi......
Onda mi se zivo fuckalo, vrtila sam svoj film , imala sam faze niskog samopouzdanja ali to sam prihvatila tako kako je i zivila zivot.....nisam se dozivljavala ljepoticom ali me to cesto nije niti diralo.

A sad katastrofa ko da me drma drugi pubertet...hocu sto ljepse sise, hocu sto ljepse izgledati, vjezbam , ne dam se zapustiti, pare trosim na frizera, odjecu i sl vise nego u 20 im......
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:22   #47
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Vi u tridesetim koje ste se udale i imate vec copor djece oko sebe vama se zivo j....kako izgledate....nama neudatima u istim godinama nije svejedno......

Meni je sada vaznije kako izgledam nego kad sam imala 20 ili 25 majke mi......
Onda mi se zivo fuckalo, vrtila sam svoj film , imala sam faze niskog samopouzdanja ali to sam prihvatila tako kako je i zivila zivot.....nisam se dozivljavala ljepoticom ali me to cesto nije niti diralo.

A sad katastrofa ko da me drma drugi pubertet...hocu sto ljepse sise, hocu sto ljepse izgledati, vjezbam , ne dam se zapustiti, pare trosim na frizera, odjecu i sl vise nego u 20 im......
tince jeli to jer si sama pa da bi nashla nekoga ili ?
Sinfonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:47   #48
Quote:
Sinfonija kaže: Pogledaj post
tince jeli to jer si sama pa da bi nashla nekoga ili ?
Pa ja bih rado imala nekog , ako za nista drugo da mu mogu plakat na ramenu i lijepo voditi ljubav , da me masira....jasno ne bilo koga.....samo smatram da mi ni tad ne bi bilo svejedno kako izgledam, naprotiv.....

A o djeci ne razmisljam....thnks but no thnks.....

Najbolja je moja stara koja ima 6 banki pa mi ide popovat zasto ja sa 36 se toliko opterecujem svojim izgledom, da je to primjerenije 15 godisnjakinama....kao ni ona od 60 to ne radi pa zasto bi ja.....mislim..

Ona se skucila, ima muza koji radi za nju, ima psa ljubimca, rodila dvoje djece i zivo joj se fucka kako izgleda..

ona je tip majke i domacice , ja nisam....ja se hocu pokazivat svijetu....jebe mi se..
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:14   #49
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Vi u tridesetim koje ste se udale i imate vec copor djece oko sebe vama se zivo j....kako izgledate....nama neudatima u istim godinama nije svejedno......

Meni je sada vaznije kako izgledam nego kad sam imala 20 ili 25 majke mi......
Onda mi se zivo fuckalo, vrtila sam svoj film , imala sam faze niskog samopouzdanja ali to sam prihvatila tako kako je i zivila zivot.....nisam se dozivljavala ljepoticom ali me to cesto nije niti diralo.

A sad katastrofa ko da me drma drugi pubertet...hocu sto ljepse sise, hocu sto ljepse izgledati, vjezbam , ne dam se zapustiti, pare trosim na frizera, odjecu i sl vise nego u 20 im......

e da... treba udat tih 70 kila mlohavog mesa...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:21   #50
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
e da... treba udat tih 70 kila mlohavog mesa...

E pa varas se, na meni je 50-55 kg cvrstog mesa....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:23   #51
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
E pa varas se, na meni je 50-55 kg cvrstog mesa....
ma da!?
aaaa... a kakva si u krevetu?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:24   #52
ja sam sve ljepša što sam starija. nije logično ali je činjenica. ne znam nikog ko ima bolje dupe

pametna sam oduvijek bila pa ni s tim nemam problema

i tak.
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:28   #53
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
ja sam sve ljepša što sam starija. nije logično ali je činjenica. ne znam nikog ko ima bolje dupe

pametna sam oduvijek bila pa ni s tim nemam problema

i tak.
a ti?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:30   #54
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
a ti?
pakleni, idi jebi neku s kompleksima
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:37   #55
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
pakleni, idi jebi neku s kompleksima
ne bi fala... te imaju već unaprijed prostudirane položaje, poze i ritam pri kojem pokazuju najmanje 'kritičnih' točaka. da ne spominjem horor koji nastane kad se predloži jebačina uz upaljenu barem jednu malu sićušnu žaruljicu ili, nedajbože, pred zrcalom.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:41   #56
Quote:
pikastar kaže: Pogledaj post
Blago vama s malim cicama ja imam trojkicu koja mi je bila izrazito kobna u srednjoj. To me toliko mučilo da sam uvijek nosila široke crne majce, i svjetle hlače-zbog kontrasta. Još dan danas se borim s tim...iak svi kažu da je to taman...meni nije. Ja bih najradije da sam ravna. I uvijek sam bila ljubomorna na one ravne cure
haha, ja pak zavidim tebi.. ali ne jer imas veće grudi nego jer imaš manje od mene.. ja sam na kraju osnovne nosila trojku.. a kasnije su samo rasle.. a ja sam niska i nikako mi ne stoji, a i mrzim što privlače pozornost koju ja ne želim..
ženske me mrsko gledaju ko da imam silikone a muški odmjeravaju i dobacuju odvratne komentare, odvratno..
jedino grudi ne volim.. baš sam se oduvijek sramila zbog toga.. razmišljam o operaciji.. a s drugime nemam komplekse, imam i kila viška ali ništa to nije prestrašno, više mi drugi žele zbog toga nabiti komplekse, ali meni tak svejedno.. navikla sam na svoje tijelo, mlada sam i što mogu promjeniti neke stvari.
navikla sam se i na to da sam niska, pete gotovo nikad ne nosim.. volim sebe
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:49   #57
meni je glavna ta moja visina.. 160 to me malo bedira.. al zapravo lijepo mi je vidjeti malenu curu =) al nekuzim sta onda ja sebe bediram .. oNo vidim neku i keksy mi je..a vidim sebe i pod auto bi se ! Sto se tice dupeta.. eee njega na sebi volim.. cice, a ono.. nebi vece jer se bavim cjeli zivot plesom.. jos kao klinka.. pa vece ni nemogu biti..al za plesacicu.. ima ih .. noge su mi dobre(tako kazu).. jedino uvijek sam imala osjecaj da imam velike oci .. hehe.. al kazu ljudi da imam lijepe... me neznam
__________________
" Za DoBrim se konjem prashina dize! "
Mary_kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:52   #58
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
haha, ja pak zavidim tebi.. ali ne jer imas veće grudi nego jer imaš manje od mene.. ja sam na kraju osnovne nosila trojku.. a kasnije su samo rasle.. a ja sam niska i nikako mi ne stoji, a i mrzim što privlače pozornost koju ja ne želim..
ženske me mrsko gledaju ko da imam silikone a muški odmjeravaju i dobacuju odvratne komentare, odvratno..
jedino grudi ne volim.. baš sam se oduvijek sramila zbog toga.. razmišljam o operaciji.. a s drugime nemam komplekse, imam i kila viška ali ništa to nije prestrašno, više mi drugi žele zbog toga nabiti komplekse, ali meni tak svejedno.. navikla sam na svoje tijelo, mlada sam i što mogu promjeniti neke stvari.
navikla sam se i na to da sam niska, pete gotovo nikad ne nosim.. volim sebe
Tako trebaa... a cice.. molim teee.. pa bomba si.. prihvati.. Kolko si visoka? Ja sam 160 kmeee
__________________
" Za DoBrim se konjem prashina dize! "
Mary_kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:54   #59
evo da te utješim, odmah ćeš se bolje osjećati
ja sam 157,5
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:08   #60
e to je slatko.. .=)) Kad ti kazem.. al ja neznam.. nesto nije u redu samnom.. hehe... Jel nosis stiklice? puusa
__________________
" Za DoBrim se konjem prashina dize! "
Mary_kiss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.