Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2015., 17:59   #5261
u ljekarnama je na akciji eucerin spf 50 + njega poslije sunca gratis, 30% snizeno, dodju oko 100 kn. ima li netko iskustva s tom kremicom?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 22:42   #5262
Jel netko probao RoC Anti Shine Mattifying fluid spf 30?

Teta u ljekarni mi je dala tester kada sam kupovala svoj omiljeni Vichy i ugodno sam se iznenadila, cak mi je i bolji od Vichyja

Sada me zanima dugorocno kakav je, ima li tko iskustva?
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 10:01   #5263
Jel koristi netko Avene sun reflexe solaire emulzija spf 50+? Jel dobro matira T-zonu? Nasla sam negdje da je za osjetljivu suhu kozu, a ja nemam suhu kozu, pa se mislim. Dosad nisam Avene koristila.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 11:31   #5264
ako nemaš suhu kožu prekoči avene za taj tip kože, skoro pa svi su jako masni
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 19:50   #5265
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Jel koristi netko Avene sun reflexe solaire emulzija spf 50+? Jel dobro matira T-zonu? Nasla sam negdje da je za osjetljivu suhu kozu, a ja nemam suhu kozu, pa se mislim. Dosad nisam Avene koristila.
Ja sam imala prošle godine ako misliš na onu u maloj neobičnoj tubici od 30 ml, meni nije masna, brzo se upije ali ne mogu baš reći da matira, ove godine nisam kupila jer ima nano čestice
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 18:52   #5266
Zna netko neku kupovnu kremu sa malo boljim sastojcima, da nema parabena i sl? Za tijelo.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 09:42   #5267
Moram i ja pohvaliti novi Eucerin oil control gel spf 50. Imam masnu problematičnu kožu i u malo više od tjedan dana korištenja dvaput dnevno nisam primjetila da mi je išta iskočilo od korištenja. Drži me matiranom koliko ti išta može na +38 I upija se odmah, ne ostavlja nikakav trag i ima jako blagi miris. Baš sam zadovoljna
AnaEmily is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:10   #5268
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
Zna netko neku kupovnu kremu sa malo boljim sastojcima, da nema parabena i sl? Za tijelo.
Afroditina mlijeka za sunčanje ne sadrže parabene, parafin, vazelin, dodatne boje niti nano čestice, primjerice, mlijeko za sunčanje SPF 30. Olivalovi bi proizvodi također trebali biti u istoj kategoriji, no ne pronalazim sastav njihovih proizvoda na netu pa ne mogu sa sigurnošću tvrditi.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:16   #5269
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Afroditina mlijeka za sunčanje ne sadrže parabene, parafin, vazelin, dodatne boje niti nano čestice, primjerice, mlijeko za sunčanje SPF 30. Olivalovi bi proizvodi također trebali biti u istoj kategoriji, no ne pronalazim sastav njihovih proizvoda na netu pa ne mogu sa sigurnošću tvrditi.
hvala.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 15:11   #5270
Quote:
the lina kaže: Pogledaj post
Ja sam imala prošle godine ako misliš na onu u maloj neobičnoj tubici od 30 ml, meni nije masna, brzo se upije ali ne mogu baš reći da matira, ove godine nisam kupila jer ima nano čestice
Da, mislila sam na tu, ali sam negdje nasla da je za suhu kozu, pa sam uzela onu drugu Avene sun emulziju u bocici sa pumpicom 50ml, ona je za mjesovitu kozu.

Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Afroditina mlijeka za sunčanje ne sadrže parabene, parafin, vazelin, dodatne boje niti nano čestice, primjerice, mlijeko za sunčanje SPF 30. Olivalovi bi proizvodi također trebali biti u istoj kategoriji, no ne pronalazim sastav njihovih proizvoda na netu pa ne mogu sa sigurnošću tvrditi.
Ja sam nekidan uzela Afrodita djecju kremu SPF30 (nema tih stetnih sastojaka niti alkohola).
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 10:46   #5271
Imam mješovitu i ultra osjetljivu kožu, uz to sam svijetle puti. U siječnju putujem u Afriku na 3 mjeseca i tražim neku dobru kremu s visokim spf faktorom, a da neću reagirati na nju.. Donedavno baš nisam vodila računa o mazalicama sa spf-om, ali kako sam se zadnjih mjeseci dosta posvetila njezi kože, tražim neku dobru zaštitu koju ću mazati.

Samo da napomenem- mislim da mi Avene kozmetika ne paše jer svaki puta kada se namažem s nečim njihovim, skoči mi neki mali gad na licu.

Dakle, preporuke za neku laganu kremu spf 30-50, za mješovitu kožu, po mogućnosti bez puno alkohola jer kao što rekoh, izuzetno mi je osjetljiva koža..

Hvala
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 10:59   #5272
Meni se ovo ljeto pokazao odličnim Roc Anti-Brown Spot Unifying Fluid SPF 50+. Ima izrazito laganu i nemasnu strukturu, brzo se upije, a zaštita mu je perfektna. Moja je koža slična tvojoj, mješovita i povremeno problematična, te lako izgori.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 11:05   #5273
Meni ti je bila odlična Uriage hyseac spf 30, ima i spf 50. imam mješovitu, a po vrućinama masnu kožu i tad mi se lice i dosta znoji pa stvarno ne podnosim teške kreme.
imaš i mineralnu verziju Uriage Bariesun SPF50+ liniju mineralna krema i normalnu s kemijskim filterima čini mi se. Njih nisam probala, ali mi je ova mineralna na wish listi.
Ali kako je svaka koža drugačija, traži najprije testere ako možeš, da vidiš jesu li ti ok.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 13:16   #5274
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Imam mješovitu i ultra osjetljivu kožu, uz to sam svijetle puti. U siječnju putujem u Afriku na 3 mjeseca i tražim neku dobru kremu s visokim spf faktorom, a da neću reagirati na nju.. Donedavno baš nisam vodila računa o mazalicama sa spf-om, ali kako sam se zadnjih mjeseci dosta posvetila njezi kože, tražim neku dobru zaštitu koju ću mazati.

Samo da napomenem- mislim da mi Avene kozmetika ne paše jer svaki puta kada se namažem s nečim njihovim, skoči mi neki mali gad na licu.

Dakle, preporuke za neku laganu kremu spf 30-50, za mješovitu kožu, po mogućnosti bez puno alkohola jer kao što rekoh, izuzetno mi je osjetljiva koža..

Hvala
Ja sam isto svjetloputa s mješovitom kožom, otprilike od lipnja koristim Vichy dry touch spf 30, i pokazao mi se odličan. Ne izgorim, ispod pudera mi je super jer se brzo upije i ne ostavlja nikakav masan sloj na koži
Nesssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 15:04   #5275
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Meni se ovo ljeto pokazao odličnim Roc Anti-Brown Spot Unifying Fluid SPF 50+. Ima izrazito laganu i nemasnu strukturu, brzo se upije, a zaštita mu je perfektna. Moja je koža slična tvojoj, mješovita i povremeno problematična, te lako izgori.
Potpis. Odličan fluid stvarno, prelagane konzistencije. I ja sam ga imala ovo ljeto, a i sad ga koristim kao dnevnu kremu. Nekako i zagladi kožu pa puder zaista lijepo sjeda na njega.
Jedino mi se čini da mene, pošto imam masnu kožu, malo prije zamasti u odnosu na druge kremice tog tipa koje su baš namijenjene takvoj koži. Sad zimi mi je perfektan jer mi se lice više toliko ne masti.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 13:18   #5276
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Potpis. Odličan fluid stvarno, prelagane konzistencije. I ja sam ga imala ovo ljeto, a i sad ga koristim kao dnevnu kremu. Nekako i zagladi kožu pa puder zaista lijepo sjeda na njega.
Jedino mi se čini da mene, pošto imam masnu kožu, malo prije zamasti u odnosu na druge kremice tog tipa koje su baš namijenjene takvoj koži. Sad zimi mi je perfektan jer mi se lice više toliko ne masti.
I meni je t-zona bila nešto masnija ljeti, ali mi je puno bolji od matirajućih spf krema. Koristila sam Bioderminu Photoderm AKN Mat i Vichy Dry Touch i moguće još neke njima slične kojih se ne mogu sjetiti, ali mi se puder na njih lošije nanosio i sveukupno je izgledalo loše Tako da radije koristim ovaj fluid i jednostavno češće blotam kritične zone.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 21:47   #5277
Danas sam išla po taj Roc i skužila da ima puno verzija te kreme s uv zaštitom 50. Ima linija i za osjetljivu kožu, je li netko možda tu koristio?

http://www.turuncukasa.com/roc-solei...eam-50-ml-3133

Btw ja se tamo neću šminkati, dakle to kako se krema ponaša kao podloga za puder mi ne igra neku ulogu. Teta u ljekarni mi je rekla da ne gledam Roc, nego neke "dermatološke linije", što god joj to značilo, pa mi je preporučila Vichy. Testera nemaju. Morat ću razmisliti, ali po recenzijama mi se sviđa Roc. I kupila sam si Uriage, njega ću već sada isprobati da vidim kako se ponaša na koži.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 22:20   #5278
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Danas sam išla po taj Roc i skužila da ima puno verzija te kreme s uv zaštitom 50. Ima linija i za osjetljivu kožu, je li netko možda tu koristio?

http://www.turuncukasa.com/roc-solei...eam-50-ml-3133

Btw ja se tamo neću šminkati, dakle to kako se krema ponaša kao podloga za puder mi ne igra neku ulogu. Teta u ljekarni mi je rekla da ne gledam Roc, nego neke "dermatološke linije", što god joj to značilo, pa mi je preporučila Vichy. Testera nemaju. Morat ću razmisliti, ali po recenzijama mi se sviđa Roc. I kupila sam si Uriage, njega ću već sada isprobati da vidim kako se ponaša na koži.
Ako slučajno dođeš do testera te linije za osjetljivu kožu, napiši nam kakva je!
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 17:02   #5279
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Jel koristi netko Avene sun reflexe solaire emulzija spf 50+? Jel dobro matira T-zonu? Nasla sam negdje da je za osjetljivu suhu kozu, a ja nemam suhu kozu, pa se mislim. Dosad nisam Avene koristila.
Ja sam zasad koristila Avene sprey 50+, Avene kremu za sunčanje običnu 50+ i Avene mineral kremu za sunčanje 50+. Sve su O.K., samo što je ova Mineral jako bijela pa izgledaš ko duh. A imam mješovitu kožu lica.
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 13:58   #5280
Molim pomoć, ako se netko kuži. Koristim kremu sa spf Avene Hydrance Legere
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA) ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE OCTOCRYLENE BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CYCLOMETHICONE ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE POLYMETHYL METHACRYLATE POTASSIUM CETYL PHOSPHATE BENZOIC ACID BETA-SITOSTEROL BHT CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE CARBOMER CHLORPHENESIN DISODIUM EDTA FRAGRANCE (PARFUM) GLYCERIN GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT (GLYCINE SOJA SEED EXTRACT) HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES LECITHIN PEG-32 PEG-400 PHENOXYETHANOL POLOXAMER 188 SODIUM CHONDROITIN SULFATE SODIUM HYDROXIDE TOCOPHERYL GLUCOSIDE XANTHAN GUM

i MAC Prolongwear tekući puder u kombinaciji s tom kremom: Titanium Dioxide 4.7%; Inactive Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Phenyl Trimethicone, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Magnesium Sulfate, Tribehenin, PEG-10 Dimethicone, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Phenyl Methicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Methicone, Tetramethyl Hexaphenyl Tetrasiloxane, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Silica, Disteardimonium Hectorite, Laureth-7, Hexyl Laurate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Propylene Carbonate, Alumina, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone Silylate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Chlorphenesin May Contain: Mica, Iron Oxides, Titanium Dioxide

Jel mi može netko reći jel se poništavaju spf ta 2 proizvoda?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.