Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 23:44   #41
njemci ka njemci , ostale 3 ekipe mogu do drugom mista ako srbia bude igrala ka na pripremnim utakmica opet ce to biti svađe među ekipom i gol razlika 1:6 i slicno. Tipujem na njemacku i ganu
Commandos_ is offline  
Old 09.06.2010., 00:19   #42
Srbija igra na krila preko Krasica i Jovanovica. Ako protivnici Srbije to vide i ako neutralisu igru Srbije po krilima, Srbija je mrtva. Preko sredine tesko da mozemo da prodjemo. Stankovic je zadnji vezni i njega ne racunam. Znaci ostaje samo Milijas. Milijas je igrac koji prima loptu ledjima okrenut ka protivnickom golu i treba mu jos 2 sekunde( ali bukvalno 2 sekunde) da se okrene i povuce loptu ka protivnickom golu. Sasvim dovoljno vremena da se ispred njega nadju 2 protivnicka igraca. Bar se to desavalo dok je igrao za zvezdu, a s'obzirom da sada greje klupu u Wolves-ima veroratno pravi iste greske. Mnogo je spor.
__________________
U pocetku sam mislio da je sve u novcu!
To sam mislio kad sam bio mlad, sad sam vec siguran u to!
dok is offline  
Old 09.06.2010., 00:27   #43
Mene brine Vidić. Evo danas čitam kako ima nekih problema (osip, temperatura). Jbte ovaj vidić čim stigne na neko veliko takmičenje sa repkom odmah se nešto razboli.
Neće ovo na dobro izaći.
__________________
Variety is the spice of life!
Jaruga is offline  
Old 09.06.2010., 10:26   #44
Quote:
jannick_gers kaže: Pogledaj post

ali na stranu neke tradicije....tko još u to vjeruje, daleko od toga da mogu daleko ali uopće nemaju neku ekipu...
kako god okrenes, ekipa je za klasu jaca od australije i gane.


ovo precijenjivanje gane je smijesno. njemacka i srbija su puno jace ekipe.
hulijo đuturum is offline  
Old 09.06.2010., 13:17   #45
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
kako god okrenes, ekipa je za klasu jaca od australije i gane.


ovo precijenjivanje gane je smijesno. njemacka i srbija su puno jace ekipe.
ne razumijem tko precijenjuje Ganu. osim ove interne zajebancije tipa "nek susjedu crkne krava" na forum.hr nisam baš naišao na nekoga tko ozbiljnije spominje Ganu u nekim kalkulacijama osim tipa mogli bi nekome zagorčati život. baš zato sam nju i odabrao kao reprezentaciju koju ću simpatizirat na SP-u.
ali da ima prilično dobru ekipu (šteta zbog Essiena) - ima.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 09.06.2010., 17:14   #46
pa ako ljudi naveliko predviđaju da će srbi ispast ( čak i sami srbi !), a i da bi nijemci mogli, znači da očekuju prolaz gane.
hulijo đuturum is offline  
Old 09.06.2010., 17:17   #47
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
pa ako ljudi naveliko predviđaju da će srbi ispast ( čak i sami srbi !), a i da bi nijemci mogli, znači da očekuju prolaz gane.
pa ono šta sam popratio tiskovine, mislim da su Srbi čak i favoriti iz sjene. to šta im mi ovdje želimo da nastave tradiciju svojih prijašnjih nastupa na velikim natjecanjima je druga stvar.
ipak imaju odličnu ekipu, mogli bi proći grupu. utakmica protiv Gane će pokazati tko će ići dalje.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 09.06.2010., 17:31   #48
Josip Galeković je novi golman nakon što se Jones vratio kući jer mu mali ima leukemiju. Galeković brani u Adelaide Unitedu, a karijeru je počeo u hrvatskom klubu Hajduku iz Melbournea. Galeković je tako postao četvrti igrač s hrvatskom putovnicom koji će nositi australski dres, u momčadi su još Milan Jedinak, Jason Čulina i Dario Vidošić. A Ivan Vicelić je Hrvat koji će igrati za reprezentaciju Novog Zelanda.
Luyindula is offline  
Old 09.06.2010., 17:32   #49
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
kako god okrenes, ekipa je za klasu jaca od australije i gane.


ovo precijenjivanje gane je smijesno. njemacka i srbija su puno jace ekipe.
Drugovi, došlo je vreme da se na ovome forumu donese odluka. Ili će da se kaže da je Srbija ili će da se ide u ćorku. Neće slonče u lonče, kako bi rekli naši ljudi.
Grupa Queen is offline  
Old 09.06.2010., 20:07   #50
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
pa ako ljudi naveliko predviđaju da će srbi ispast ( čak i sami srbi !), a i da bi nijemci mogli, znači da očekuju prolaz gane.
Teško Gana može do 2. mjesta. Srbija ima jednu od najjačih obrana na SP, sasvim solidan vezni red, zeza ih napad ali sa Australcima kao autsajederima nebi trebali imati problema a ni Gana nije vrh vrhova u Africi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 09.06.2010., 20:21   #51
Ne vidim razlog za podcenjivanje Srbije,oni sada kao i Englezi imaju ekipu sa kojom ako sada nesto ne urade ko zna kada ce opet imati mogucnost...Srbija ima slab napad,Pantelic i Lazovic su lujke koje veze nemaju dok Zigic i Mrdja su mnogo bolji i trebalo bi da oni igraju svaku utakmicu...Vezni red osim Milijasa svi su prva klasa,Stankovic sa velikim iskustvom vreme je da uradi nesto bitno,za odbranu smatram da ne treba nista govoriti,jedna od najjacih na turniru...Jedini problem jeste igra protiv velikih timova,odnosno taj pickizam kada se useru i igraju ko pizde,to ako promjene mogu puno....
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 09.06.2010., 20:33   #52
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Teško Gana može do 2. mjesta. Srbija ima jednu od najjačih obrana na SP, sasvim solidan vezni red, zeza ih napad ali sa Australcima kao autsajederima nebi trebali imati problema a ni Gana nije vrh vrhova u Africi.
a primili su 3gola od kameruna. srbiji je prva utakmica kljucna, ako to pobijede onda ce sigurno proc grupu a mozda bi mogli bit i prvi, isto tako porazom sigurno ispadaju
giovanni006 is offline  
Old 09.06.2010., 20:43   #53
Postava protiv Gane, nakon danasnjeg trening meca

...................Stojkovic...................

Ivanovic...Lukovic...Vidic...Obradovic

............Stankovic...Milijas..............
Krasic...............................Jovanovic

................Zigic...Pantelic................
blokora is offline  
Old 09.06.2010., 21:20   #54
Jel tko ovdje primjetio da Srbija igra skroz slabo ove pripremne utakmice. Je po imenima jaka, al ne igraju imena, nego momčad.

čemu podcjenjivanje Australije? Bit će neizvjesno za drugo mjesto, Njemci su sigurni.
Clint Eastwood is offline  
Old 09.06.2010., 21:32   #55
Quote:
blokora kaže: Pogledaj post
Postava protiv Gane, nakon danasnjeg trening meca

...................Stojkovic...................

Ivanovic...Lukovic...Vidic...Obradovic

............Stankovic...Milijas..............
Krasic...............................Jovanovic

................Zigic...Pantelic................
ja tu ništa ne bi menjao... ustvari bi kolarova ubacio umesto obradovića.
broj022 is offline  
Old 09.06.2010., 21:37   #56
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Jel tko ovdje primjetio da Srbija igra skroz slabo ove pripremne utakmice. Je po imenima jaka, al ne igraju imena, nego momčad.

čemu podcjenjivanje Australije? Bit će neizvjesno za drugo mjesto, Njemci su sigurni.
slažem se da smo slabo odigrali ove tri pripremne utakmice ali... ponekad treba sačuvati keca u rukavu.
broj022 is offline  
Old 09.06.2010., 21:50   #57
Quote:
broj022 kaže: Pogledaj post
slažem se da smo slabo odigrali ove tri pripremne utakmice ali... ponekad treba sačuvati keca u rukavu.
Da moram birati po imenima, stavio bih Srbiju na prvo mjesto.
al ostavljam ipak sve otvorenim.
Clint Eastwood is offline  
Old 09.06.2010., 21:57   #58
Ovo protiv Kameruna mislim da nije šema po kojoj će igrati srbija na SP.Prije te tekme su odigrali van srbije par prijateljskih tekmi sa sušom golova,i onda su valjda odlučili pred svojim navijačima odigrati jednu otvorenu tekmu što je rezultiralo s tih 4:3.

Očekujem uz uvijek solidnu tehniku i dobru trkačku momčad....a postoji šansa i za jak momčadski duh i borbenost umjesto raspadanja pri rezultatskom zaostatku.
Od afričkog kupa nacija ne vjerujem u te afričke ekipe,tako da mislim da će pobjediti Ganu ako odigraju hrabro i maksimalno.
Znatiželjko is offline  
Old 09.06.2010., 22:39   #59
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Da moram birati po imenima, stavio bih Srbiju na prvo mjesto.
al ostavljam ipak sve otvorenim.
i ja ostavljam sve otvorenim, nikad se ne zna.
...
ostao je samo još jedan celi dan do početka mundijala, svakim danom tenzije rastu...
treba uvežbavati i konzumiranje alkohola


i da se ne zaboravi:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/10593
broj022 is offline  
Old 09.06.2010., 23:05   #60
onaj tko zabije više golova će pobjediti
ne funkcionira mi Ganski forum, nisam u toku.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.