Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2007., 20:27   #41
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Pa naravno da ne.
Pretpostavljam da si veliki saljivdzija
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:31   #42
Najveci u selu! Sad otkad imam enc a i ti si me poducio o onom internet bankarstvu jos sam veca faca
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:34   #43
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Najveci u selu! Sad otkad imam enc a i ti si me poducio o onom internet bankarstvu jos sam veca faca
A eto....
A ja cu u autoskolu na polaganje da dobijem vozacku
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:36   #44
Nema nas niko!
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 09:15   #45
Probat ću ovdje da ne otvaram novu temu. Imam već 2 god ENC (AC Ri-Zgb). Do nedavno nisam imao nikakvih problema. Međutim od kada je otvoreno Demerje i brzi ENC, stanje koje ja "odokativno" imam na računu nije niti približno onom koje mi se ispisuje na displayu. Naravno prvo mi padne na pamet provjeriti stanje preko njihove web stranice, to uredno pokušavam već mjesec dana ali ne ide. Upućuje na neku nebuloznu adresu na kojoj javlja grešku. Dakle pitanje: Jel netko uspjeva iščitati prolaske i ako da, kako?
kia pride is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 11:51   #46
Quote:
kia pride kaže: Pogledaj post
Probat ću ovdje da ne otvaram novu temu. Imam već 2 god ENC (AC Ri-Zgb). Do nedavno nisam imao nikakvih problema. Međutim od kada je otvoreno Demerje i brzi ENC, stanje koje ja "odokativno" imam na računu nije niti približno onom koje mi se ispisuje na displayu. Naravno prvo mi padne na pamet provjeriti stanje preko njihove web stranice, to uredno pokušavam već mjesec dana ali ne ide. Upućuje na neku nebuloznu adresu na kojoj javlja grešku. Dakle pitanje: Jel netko uspjeva iščitati prolaske i ako da, kako?
to se i meni dogodilo jučer. Pisalo mi Saldo: 50.546,45 kn
Poslje sam skužio da je dva vozila ispred mene bio bus, a kad sam gledao stanje vidim da mi nisu skinuli iznos.
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 12:20   #47
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
....a kad sam gledao stanje vidim da mi nisu skinuli iznos.
Gdje si gledao stanje.


P.S. Ako imaš HAC-ov ENC ne trebaš se truditi s odgovorom, Znam da to kod njih funkcionira. Zanima me odgovor korisnika ENC od AC Ri-ZG.
kia pride is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 12:22   #48
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
to se i meni dogodilo jučer. Pisalo mi Saldo: 50.546,45 kn
Poslje sam skužio da je dva vozila ispred mene bio bus, a kad sam gledao stanje vidim da mi nisu skinuli iznos.
ako si bio na brzom ENC-u itekako su ti skinuli saldo... jer tamo svi porolaze brzinom od 40 kmh i cijelo vrijeme je rampa dignuta, pa ljudi pomisle da im nije skinulo...ali skinulo je...
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 13:12   #49
Quote:
Herci80 kaže: Pogledaj post
ako si bio na brzom ENC-u itekako su ti skinuli saldo... jer tamo svi porolaze brzinom od 40 kmh i cijelo vrijeme je rampa dignuta, pa ljudi pomisle da im nije skinulo...ali skinulo je...
Nije skinulo, provjerio sam stanje na netu...
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 13:46   #50
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Nije skinulo, provjerio sam stanje na netu...
aha, onda je bila greška...tebi u korist... jer znalo je puno ljudi mislit da ako je dignuta rampa da im nije skinulo
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 14:18   #51
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Nije skinulo, provjerio sam stanje na netu...
Provjeri 24 sata nakon prolaska. nemoj se iznenaditi kad vidiš da su ti ipak skinuli.
Dakle imaš HAC-ov ENC. Od tebe mi, na žalost, nema pomoći
kia pride is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 22:53   #52
Koliko modela tih uređaja ima? Pitam ako ima slučajno 2-3 verzije (modela) da uzmem onu s najmanje bug-ova da me ljudi ne zakolju ako zašteka.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 12:27   #53
Jučer isprobao svoj,konačno.Milina,nema stajanja i uvijek odlaska u najsporiji red.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:53   #54
Quote:
Adaminfo kaže: Pogledaj post
Jučer isprobao svoj,konačno.Milina,nema stajanja i uvijek odlaska u najsporiji red.
Prošli mjesec negdje više od 20ak ulazi i izlaza. Samo sam na Demerju tj. na brzom ENCu prolazio normalno. Svugdje drugdje dođem kod ENC naplatne, pa u rikverc. OK razumijem strance, da se zeznu. Ok razumijem i ove naše rege da se zeznu (makar za njih imam manje razumijevanja). Ali stvarno nemam razumijevanja za naše vozače autobusa i za naše vozače šlepera. 4 puta prošli mjesec u rikverc zbog njih.
pasko123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 21:03   #55
Da i meni se to često događa, a to je zbog toga jer frajeri misle da će biti tamo neko u kućici i da će malo prekoreda biti brži, a ovi iz HAC-a ih ne hebu ni 5%, što su u pravu.
__________________
Ako je znanje moć, bar znam zašto sam nemoćan.
fooreest is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 21:21   #56
Zaboravio Binu Istru i njihov ENC. Znači Bina Istra za one koji ne znaju uvela ENC (Y, most Mirna,Učka). Može se koristiti i ENC od HACa uz prethodno kodiranje. ALI (uvijek ima ali) onda se plaća puni iznos cestarine, nema popusta). ILI se uzme njihov ENC. Popust je 50%, ALI ima ograničen rok trajanja. Uplata od 200 kn za prvu skupinu vozila vrijedi 3 mjeseca. Meni je osobno to glupost, jer se ne vozim tamo svaki dan.
pasko123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:58   #57
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A bogme ne radi i u nekim autima (nego ga moraš izbacit kroz prozor) - provjerio -valjda ona širmana šoferšajba.
Inače frend si je zabio u glavu da se s ENC-om ne mora niti usporit prije kučica - rampa ga je razuvjerila (Talijanski Telepass radi puno bolje)
Istina. Tetku na zadnjoj seriji Opel Vectre, ne dela na šajbi. I kad nije bilo nikog na naplatnim postajama, igral se po šajbi da vidi de bu otvoril, i đubre kam ga god metne neče, neg mora pružiti ruku van....
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 08:17   #58
Quote:
pasko123456 kaže: Pogledaj post
Zaboravio Binu Istru i njihov ENC. Znači Bina Istra za one koji ne znaju uvela ENC (Y, most Mirna,Učka). Može se koristiti i ENC od HACa uz prethodno kodiranje. ALI (uvijek ima ali) onda se plaća puni iznos cestarine, nema popusta). ILI se uzme njihov ENC. Popust je 50%, ALI ima ograničen rok trajanja. Uplata od 200 kn za prvu skupinu vozila vrijedi 3 mjeseca. Meni je osobno to glupost, jer se ne vozim tamo svaki dan.
Možeš ga i vezati uz kreditnu karticu. Nema popusta ali ne moraš čekati sa običnom rajom.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 09:58   #59
ENC paket - pomoć

Danas sam kupio na OMV-u ENC paket koji je na akciji - za 300 kuna dobije se gratis uređaj i 333 kn za cestarinu. Zanima me kakva je sada procedura, to već sada odmah radi ili su potrebne neke registracije i slično??

Sljedeće, zanima me ako je uređaj prenosiv sa auta na auto i na koji se točno način obnavljaju iznosi? Treba ga obavezno zalijepiti ili postoji i način da se ne lijepi? Preko SMS-a bi mi odgovaralo da se obnavlja... Što točno treba poslati...

Molim male upute... Hvala!!!!
vatrogasacGoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 10:05   #60
Quote:
vatrogasacGoran kaže: Pogledaj post
Sljedeće, zanima me ako je uređaj prenosiv sa auta na auto? Treba ga obavezno zalijepiti ili postoji i način da se ne lijepi?
Za ostalo ti neznam reći, ali što se tiče ovoga, možeš ga koristiti u bilo kojem vozilu iste kategorije, ne moraš ga lijepiti, dovoljno je kad si na kućici da ga uzmeš u ruku i digneš i prepoznat će ga.
Krikesa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.