Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2015., 07:24   #861
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
cure su slatke al ovaj bi te sa zubalom mogao ubit
Da.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 10:56   #862
djeluje mi feminiziran, uopce nije privlacan.
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:00   #863
Ko?" Ivan Drago"?

Ništa na njemu nije feminizirano, osim možda zurke i poze na ovoj fotki!
Tip je pojam one macho muškosti na laganoj granici krkanluka!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:01   #864
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post




Ne želim nešto što se uklapa u kalupe površnosti, ajde što je definiran pojam "savršenog tijela" ne želim to i na licu, ljepotica koj ima usne kao angelina jolie, oči ko nikolina pišek sise ko ova-ona, draže mu je da bude jedinstvenija, neš naprimjer ovako
https://www.google.hr/search?q=Maisi...iw=360&bih=592
vau, impresionirana sam. nikad ne bi pomislila da bi ta cura mogla biti nekome lijepa ali drago mi je što postoje različiti ukusi.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:11   #865
Quote:
inka20 kaže: Pogledaj post
bez sminke: http://pnews.missuniversusa.netdna-c...3198199685.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...9f8c36bb7c.jpg
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...vYC9l0Sota-MW3
http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-co...f-the-apes.jpg
Dakle, lijepe su i bez sminke. Ako si ruzan ne mozes puno napraviti. Cak i ako nemaju sminke imaju lijepe crte lica. Ako nemas lijepe crte lica ni sminka nece pomoci, ali dosta poboljsa prijasnje stanje
Čekaj, nisam sigurna da sam shvatila - ovo bi trebao bit primjer žena bez šminke?
Ja vidim da su našminkane.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:13   #866
umjetno, prenabildano, ne sviđa mi se, faca nije moj tip
a ne sviđa mi se ni onaj od niptuck
zapravo, ne sviđa me se nitko kog ste stavili

uvijek me malo iznenade tuđi ukusi, koji zaista jesu različiti
i dobro je da je tako

Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Da, uz pretpostavku da se stvari ravnaju po Gaussovoj razdiobi, većina populacije je prosječna
da, prosječna
ja sam reagirala na ono prosjek i ispod prosjeka

Zadnje uređivanje Eugen C : 26.07.2015. at 12:31. Reason: spajanje postova
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:15   #867
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
vau, impresionirana sam. nikad ne bi pomislila da bi ta cura mogla biti nekome lijepa ali drago mi je što postoje različiti ukusi.
Tko je ono rekao da zgodne žene prepušta muškarcima bez mašte. Nema šta gefufko....ti si jedan vrlo maštovit lik...ili samo poremećen
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:18   #868
ni meni se ne svidaju slike koje su drugi stavili. druga mozda ima samo maskaru, ali nemaju sminke. evo druga https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...0194935350.jpg
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:20   #869
Quote:
inka20 kaže: Pogledaj post
ni meni se ne svidaju slike koje su drugi stavili. druga mozda ima samo maskaru, ali nemaju sminke. evo druga https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...0194935350.jpg
imale su i olovku za oči, neke i ruž
ova možda nema, al za puder ne možemo znati
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:27   #870
meni se ne cini da imaju, ali ok.
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:43   #871
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
vau, impresionirana sam. nikad ne bi pomislila da bi ta cura mogla biti nekome lijepa ali drago mi je što postoje različiti ukusi.
nije da nije lijepa nego, sta nije to klinka?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:03   #872
'97 je, "ligali", i ako je lijepa, lijepa je i da ima 13-14, i mogu je pohvaliti bez ikakvih pedofilskih aluzija
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 13:00   #873
Quote:
socijalnieksper kaže: Pogledaj post
Iz svog dosadašnjeg iskustva sam zaključio da što je cura ružnija, to je lakša za rješit.
U ovom postu ću fizički izgled cura ocjenjivat od 1 do 10 , mislim da je većina upoznata sa takvim načinom gledanja na izgled cura.

Imam 24 godine, moj fizički izgled je između 7 i 8, zadnja sam godina prava i financijski spadam u viši srednji sloj, društven sam, komunikativan, zabavan i inteligentan (ovo pišem čisto da imate referentu točku o meni)

U retrospektivi gledam na sve svoje neuspješne i uspješne pokušaje. Moj govor, stav, samopouzdanje, priča itd. je bilo indentično kod bilo koje cure, bila ona fizički 1 ili fizički 10.


Što se tiče fizički desetki, uspješnost kod njih mi je ravno 0% -nijedna čak nije ni na piće sa mnom otišla.
Što se tiče devetki, uspješnost kod njih mi je također 0% - s jednom sam otišao na piće ali je stalo na tomu.
Što se tiče osmica, uspješnost kod njih mi je 10% - s nekoliko njih sam otišao na piće, sa jednom sam i hodao neko vrijeme.
Što se tiče sedmica, uspješnost kod njih mi je 30% - s dosta njih sam otišao na piće, sa 3 sam i hodao neko vrijeme.
Što se tiče šestica, uspješnost kod njih mi je 90% - koju god sam pozvao na piće, otišla je sa mnom. S nijednom od njih nisam hodao jer bih prebrzo izgubio interes, s 9 od 10 bi spavao nakon nekog vremena.
Što se tiče petica, uspješnost kod njih mi je 100% - samo vani kad bih pijan kao majka završio s nekom.
Niže od petice nisam išao, pretpostavljam da bi postotak također bio visok.


Iz ovoga je lako zaključit da što je cura fizički manje atraktivna, to je zapravo i lakše biti s njom. Iz moje trenutne situacije je praktički nemoguće biti s desetkom i devetkom, što je zapravo nešto što bih htio. Osmice su hard to get. Sedmice ulete s vremena na vrijeme. Šest i niže- ide bez ikojeg problema.

Zanimaju me vaši komentari na ovo, pretpostavljam da većina muškaraca ima slična iskustva što se tiče veće uspješnosti kod cura koje su fizički lošije?
Isto tako ako je cura zgodna, a ima već godina i nije našla osobu, ona će nakraju ipak sniziti kriterije, jer fizički izgled propada, bitno je ono iznutra. Ja npr. sam uvijek birao prosječne cure jer su imale nešto iznutra a to mi je bitno.
rickyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 14:06   #874
Quote:
rickyzg kaže: Pogledaj post
Ja npr. sam uvijek birao prosječne cure jer su imale nešto iznutra a to mi je bitno.
imaju i neke nadprosjecne "nesto iznutra". a i unutra.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 14:12   #875
ma sto prirodnije to bolje.
kakva rumenila, olovke, ruzevi, maskare......kakvi bakraci
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 14:30   #876
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Tko je ono rekao da zgodne žene prepušta muškarcima bez mašte. Nema šta gefufko....ti si jedan vrlo maštovit lik...ili samo poremećen
Ovo drugo prije.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 15:37   #877
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ko?" Ivan Drago"?

Ništa na njemu nije feminizirano, osim možda zurke i poze na ovoj fotki!
Tip je pojam one macho muškosti na laganoj granici krkanluka!
Dolph Lundgren feminiziran? Cini mi se da je netko fulao njegov opus u filmovima.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
imaju i neke nadprosjecne "nesto iznutra". a i unutra.
"Ne mogu do komada, pa se tjesim da su lijepe - glupe i zle.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 15:50   #878
sad kad vidim da je krenulo sa opisivanjem brojeva htjela bih napomenuti da 10-ke gotovo uopće ne postoje. Da bi ja proglasila curu desetkom ona mora biti desetka i u licu i u tijelu, dakle. prekrasno lice, lijepe veće oke, lijepe obrve, (znam da je sve ovo gdje pišem "lijepe" subjektivno i nedefinirano), bijeli zubi, izražene jagodice, punije usne, gustu kosu, visina 167-176 cm, idealna tjelesna težina ( za mene je to oko 58-66 kg ovisno o visini), grudi prirodne i oblije, veličine 3-5, duge noge, guza obla...i naravno ne smije biti plastike u njoj

Nekome su Nives Celzijus i Adrijana Lima možda 12, ali one ne prolaze ovu moju kategoriju desetki, jer nivesici lice ne može preko 7, a lima je čini mi se malo premršava u tijelu.
Jedina osoba za koju mogu mirne duše reći da je desetka je Iva Vranješ Alilović, ali znam da je i to subjektivno iako objektivno zadovoljava praktički sve kriterije koje sam navela.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 17:17   #879
Bitno je da je žena zgodna i privlačna,znači seksualno poželjna,a da li je to 10 ili 9,8 ili 7 je manje bitno. Neke sedmice su privlačnije od desetki po izgledu,jednostavno zato jer imaju šarma i stila. Teško je žensku izabrati samo po izgledu,treba porazgovarati bar 5 minuta da vidiš koja te više privlači.
Prostitutke se bira samo po izgledu,sa njima se ne razgovara.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 11:29   #880
Hrvatskim curama i ženama je najveći problem te ružne velike nevježbane guzice

Stvarno imaju najgore guzice u svijetu, i treba hrvaticima zabranit nositi tajnice sa tim guzicima
Kaksikaj is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger