Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2015., 01:24   #41
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Čini mi se da bi ovdje bilo uputnije pitati koliko je "drolja" pogrdna riječ i bi li je uopće trebalo za bilo koga upotrebljavati nego teoretizirati o izvorima samopouzdanja.
Teoretizirati o izvorima samopouzdanja? Ne moramo uopće.

Imamo tisuće godina ljudske povijesti i "životne prakse" koje nam pokazuju "izvore" samopouzdanja.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:25   #42
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Definicija glasi: Drolja je promiskuitetna osoba muskog (poznata kao igrac) ili zenskog spola, koja vlastitu vrijednost vecinskim udjelom mjeri/potvrduje kroz seks.
Ček, ček...

A kako se naziva osoba koja promiskuitetna samo zato jer voli sex i ne može pronaći nekog tko joj toliko paše da s tom istom osobom bude u ekskluzivnoj vezi, ali svoju vlastitu vrijednost većinskim udjelom ne mjeri kroz seks?

i kako se naziva osoba koja je u vezi, dakle nije promiskuitena, ali svoju vrijednost većinskim udjelom mjeri kroz seks?

__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:29   #43
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Ček, ček...

A kako se naziva osoba koja promiskuitetna samo zato jer voli sex i ne može pronaći nekog tko joj toliko paše da s tom istom osobom bude u ekskluzivnoj vezi, ali svoju vlastitu vrijednost većinskim udjelom ne mjeri kroz seks?

i kako se naziva osoba koja je u vezi, dakle nije promiskuitena, ali svoju vrijednost većinskim udjelom mjeri kroz seks?

Razmišljaš li često o tome?
Sultan Galiev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:30   #44
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Ček, ček...

A kako se naziva osoba koja promiskuitetna samo zato jer voli sex i ne može pronaći nekog tko joj toliko paše da s tom istom osobom bude u ekskluzivnoj vezi, ali svoju vlastitu vrijednost većinskim udjelom ne mjeri kroz seks?
Naziva se - osoba koja ne može naći kompatibilnog seksualnog partnera.

Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
i kako se naziva osoba koja je u vezi, dakle nije promiskuitena, ali svoju vrijednost većinskim udjelom mjeri kroz seks?

Latentna drolja.

Edit - zapravo točnije je reći "prikrivena" drolja; latencija se odnosi više na (ne)mogućnost ili ne-želju - iz tko zna kakvih razloga - upuštanja u seksualne odnose s drugim osobama.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.

Zadnje uređivanje fauxpersona : 04.07.2015. at 01:42.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:32   #45
Ja mislim da je umjetničko izražavanje književnika i inače umjetnika poprilično liberalno po tim pitanjima. Možda u vrijeme Staljina takva dijela nisu izlazila tako često na svjetlost dana. Ne zna.
Sloboda izražavanja je nešto bez čega slobodan svijet ne može opstati, i sve dok se ne kaže ime osobe, ja zbilja ne vidim u čemu je problem. Kad pojedinke navode kako je svaka žena drolja, nitko se ne žali.
bavans is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:33   #46
Quote:
Infinitezimalno kaže: Pogledaj post
Kako ne? Nije isto volontirati i raditi plaćeni posao.
novac novac i samo novac .. novac je mjerilo .. i drolje i politicara ... sve je to meni isto
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:35   #47
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
novac novac i samo novac .. novac je mjerilo .. i drolje i politicara ... sve je to meni isto
Pa drolja ne dobiva novce.
__________________
'' Od onih, što vole slobodu duha, daha, pokreta, mira. ''
Infinitezimalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:39   #48
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Dakle, smatrate li vi da drolje postoje u 21. stoljecu? Ako da, zasto? Smatrate li da 21. stoljece na neki nacin svijet cini "slobodnim" od drolji? Ako da, zasto? Smatrate li naziv "drolja" pogrdnim i zasto?
Ti ga ne smatraš? Ja ga smatram izuzetno uvredljivim. I zakonom je zabranjeno! I daljnja rasprava je besmislena!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:40   #49
Quote:
bavans kaže: Pogledaj post
Sloboda izražavanja je nešto bez čega slobodan svijet ne može opstati, i sve dok se ne kaže ime osobe, ja zbilja ne vidim u čemu je problem. Kad pojedinke navode kako je svaka žena drolja, nitko se ne žali.
Tvoja sloboda je uvjetovana necijim pravima, ukljucujuci i slobodu izrazavanja na internetu. Pravo druge osobe (ili druge skupine osoba) je da ne bude uznemiravana name-calling and sex-shaming taktikama.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:44   #50
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ti ga ne smatraš? Ja ga smatram izuzetno uvredljivim. I zakonom je zabranjeno! I daljnja rasprava je besmislena!
I idiot je uvredljiv izraz. To ne znači da ih nema.

Ako je nešto zakonom zabranjeno, ne znači i da je "dobro". Ponešto o zakonima i znam, jel.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:46   #51
Quote:
bavans kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je umjetničko izražavanje književnika i inače umjetnika poprilično liberalno po tim pitanjima. Možda u vrijeme Staljina takva dijela nisu izlazila tako često na svjetlost dana. Ne zna.
Jeste da, ali i sada postoje ekslamacije u uvodu filma ili na kojem djelu već
"Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna"
I opet ne isključuje, mogućnost sudskog spora!
Quote:
bavans kaže: Pogledaj post
Sloboda izražavanja je nešto bez čega slobodan svijet ne može opstati, i sve dok se ne kaže ime osobe, ja zbilja ne vidim u čemu je problem. Kad pojedinke navode kako je svaka žena drolja, nitko se ne žali.
Pa radi se o diskriminaciji, koja je na javnim mjestima(forum) zabranjena...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:47   #52
Moraš dokazat da je o toj osobi pričao, ili da joj se obratio. Ali ovo je 100% kažnjivo:

Sramoćenje je novo kazneno djelo protiv časti i ugleda. Onaj tko pred drugim za nekoga iznese činjeničnu tvrdnju koja može škoditi njegovoj časti ili ugledu, kaznit će se novčanom kaznom do 180 dnevnica, a do 360 dnevnica ako to učini putem medija ili interneta, na javnome skupu ili na drugi način kojim bi sramoćenje postalo pristupačno većem broju osoba. Dnevnica ne može biti manja od dvadeset kuna ni veća od deset tisuća kuna.
bavans is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:48   #53
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
I idiot je uvredljiv izraz. To ne znači da ih nema.

Ako je nešto zakonom zabranjeno, ne znači i da je "dobro". Ponešto o zakonima i znam, jel.
Vidim da zustro podrzavas obezvrjedivanje zena na ovoj temi. Postoji li neka zena u tvom zivotu do koje ti je stalo? Zamisli da je neko pred tobom nazove ovako kako autor naziva 'prijateljicu'.

Koja bi bila tvoja reakcija, zivo me zanima?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:51   #54
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
I idiot je uvredljiv izraz. To ne znači da ih nema.

Ako je nešto zakonom zabranjeno, ne znači i da je "dobro". Ponešto o zakonima i znam, jel.
Itekako jeste,možda generalno nema istu težinu, ali zavisno o kontekstu! Glava zakona koja se bavi djelima protiv ugleda i časti je po meni sasvim dobro dorečena, tako da je tu zakon jasan i "dobro" odrađen!

Da je tu riječ o travici ili nekoj drugoj vrsti droge, onda bih razumio opravdanost argumentirane debate, jer nasuprot zabranjenih i imamo legalne droge, i sam zdrav razum te zapita. Zašto!

Ali ovdje je sve jasno i petogodišnjaku!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:53   #55
Quote:
bavans kaže: Pogledaj post
Moraš dokazat da je o toj osobi pričao, ili da joj se obratio. Ali ovo je 100% kažnjivo:
Pa naravno da se krivnja mora dokazati!

I ovo dolje se mora dokazati!

Quote:
bavans kaže: Pogledaj post
Sramoćenje je novo kazneno djelo protiv časti i ugleda. Onaj tko pred drugim za nekoga iznese činjeničnu tvrdnju koja može škoditi njegovoj časti ili ugledu, kaznit će se novčanom kaznom do 180 dnevnica, a do 360 dnevnica ako to učini putem medija ili interneta, na javnome skupu ili na drugi način kojim bi sramoćenje postalo pristupačno većem broju osoba. Dnevnica ne može biti manja od dvadeset kuna ni veća od deset tisuća kuna.
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:57   #56
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Vidim da zustro podrzavas obezvrjedivanje zena na ovoj temi. Postoji li neka zena u tvom zivotu do koje ti je stalo? Zamisli da je neko pred tobom nazove ovako kako autor naziva 'prijateljicu'.

Koja bi bila tvoja reakcija, zivo me zanima?
Skuliraj se. Na temi sudjelujm vodeći se definicijom pojma slijedećom:

Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post

Definicija glasi: Drolja je promiskuitetna osoba muskog (poznata kao igrac) ili zenskog spola, koja vlastitu vrijednost vecinskim udjelom mjeri/potvrduje kroz seks.
To što je imenica/pojam ženskog roda, ne znači da pišem samo o ženama.

Meni je stalo do ljudi - ženskih i muških - koje karakterizira duhovno ne-siromaštvo.

Već sam ti prije nekog vremena na jednoj temi napisao - ne zanimaju me entieti koji su u tolikoj mjeri oštećeni da su beyond repair; ne-svrsishodno je ulagati goleme količine mentalne energije i vremena u "sustave" koji samo uzimaju i proždiru i koji se stalno iznova "urušavaju" u svoje bez-perspektivne obrasce; čak ni svjetlost ne može umaći gravitacionom polju crne rupe : alegorični :
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 01:58   #57
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Pa naravno da se krivnja mora dokazati!

I ovo dolje se mora dokazati!
Ne znam, ne kontaktiram previše svoje istomišljenike.
Svoje mišljenje zadržim za sebe.
bavans is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 02:07   #58
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Skuliraj se. Na temi sudjelujm vodeći se definicijom pojma slijedećom:

To što je imenica/pojam ženskog roda, ne znači da pišem samo o ženama.

Meni je stalo do ljudi - ženskih i muških - koje karakterizira duhovno ne-siromaštvo.
Floskula do floskule. Smatras se duhovno bogatim? Sta je po tebi duhovno bogatstvo? Tvoji upisi na ovoj temi svakako nisu dokaz istog. Je li to odgovoriti na konkretno pitanje porukom 'skuliraj se'? Ili odgovoriti na pitanje druge forumasice (cime si je efektivno usutkao), da je zena koja vezu dozivljava primarno kroz seks - latentna (whatever). Are you sure? Jedino sto je evidentno je da se osjecas 'mocnim' na ovoj temi. Mislis da si zbilja mocan?

Muski ekvivalent ovoj rijeci ne postoji, ne koristi se u verbalnom ili pisanom izricaju. Dakle radi se o grotesknoj diskriminaciji iskljucivo zena.

Quote:
Već sam ti prije nekog vremena na jednoj temi napisao - ne zanimaju me entieti koji su u tolikoj mjeri oštećeni da su beyond repair; ne-svrsishodno je ulagati goleme količine mentalne energije i vremena u "sustave" koji samo uzimaju i proždiru i koji se stalno iznova "urušavaju" u svoje bez-perspektivne obrasce; čak ni svjetlost ne može umaći gravitacionom polju crne rupe : alegorični :
Nisi ti tu da validiras bilo cije postojanje. Zasto? Zato sto tvoj upis vuce na eugeniku.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 02:07   #59
Što znači mjeriti vlastitu vrijednost kroz seks?
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 02:08   #60
Quote:
Postoje li drolje u 21. stoljecu?
slabo. većinom neke vonabi drolje ali nađe se tu i tamo pokoja

btw, zanimljivo mi je kako ekipa koja najviše pizdi zbog naziva "drolja", će mene bez ikakvih problema prozvat ženskarošom i svojoj prijateljici reć: nemoj s njim, on te samo oće odvuć u krevet.

ko da je krevet kakva srednjovjekovna sprava za mučenje
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger