Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2015., 17:07   #21
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Predmnijevam da će tema postati prije izvorište izlijevanja agresije I razočaranja na ženske osobe kakvih je 90 posto upisa ovdje a I nekih ženskih a I već ste počeli. Čekam dan kad će neki muškarac na ovom forumu stati u obranu žena jer ni u naznakama ne vidim toliku našu "privilegiranost".
Kao sto rekoh u proslom postu...

A od koga vas to treba tocno stiti i braniti? Polarnih medvjeda, divljih svinja, krda mamuta ili tatuta? Od cega tocno, zasto i s kojim razlogom?

Tu bi trebao biti sustav da vas zastiti od svih gore navedenih opasnosti. S naglaskom na to da su neke od tih opasnosti davno izumrle.


I dobro je Phiber upozorio na "gentlemanstvo" i povezivanje istog sa "placanjem kave".

Kaj vi zene ne radite? Gdje vam je novac? Na kaj ga trosite?

Uostalom, zasto bi bilo kome itko platio ista, ne ocekujuci pritom kompenzaciju?

Svijet je nastao na trgovini i interesima, a ne na laznoj filantropiji i pranju vlastite savjesti.

Toliko se pitanja namece, a na niti jedno nikada nitko ne odgovori. Dobro je Abi napisao u svom postu: "Moram si sama obrisat guzicu ".

A gentlamstvo kakvo trazite, gospodjice, jest "derivat" proslih, po "modernim" ideoloskim "ucenjima", primitivnih i zaostalih vremena, ljudi i sustava...

Dobro nam dosla na planet Zemlju.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:13   #22
ima ih svakakvih i izrazito kulturnih i seljačina. svijet je šarena lopta. što se nekulture tiče, prije me je to šokiralo a sad mi je čak postalo i zabavno, onako narugam se u sebi i dobro nasmijem.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:15   #23
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Kao sto rekoh u proslom postu...

A od koga vas to treba tocno stiti i braniti? Polarnih medvjeda, divljih svinja, krda mamuta ili tatuta? Od cega tocno, zasto i s kojim razlogom?

Tu bi trebao biti sustav da vas zastiti od svih gore navedenih opasnosti. S naglaskom na to da su neke od tih opasnosti davno izumrle.


I dobro je Phiber upozorio na "gentlemanstvo" i povezivanje istog sa "placanjem kave".

Kaj vi zene ne radite? Gdje vam je novac? Na kaj ga trosite?

Uostalom, zasto bi bilo kome itko platio ista, ne ocekujuci pritom kompenzaciju?

Svijet je nastao na trgovini i interesima, a ne na laznoj filantropiji i pranju vlastite savjesti.

Toliko se pitanja namece, a na niti jedno nikada nitko ne odgovori. Dobro je Abi napisao u svom postu: "Moram si sama obrisat guzicu ".

A gentlamstvo kakvo trazite, gospodjice, jest "derivat" prosli, po "modernim" ideoloskim "ucenjima", primitivnih i zaostalih vremena, ljudi i sustava...

Dobro nam dosla na planet Zemlju.
Uopće se ne slažem. Mislim da su po manirima muškarci I žene bili nekad puno napredniji od ovih danas koji se ponašaju primitivno I sebično. I rijetko kad preispituju koji je problem sa mnom ali svi su drugi loši. Zašto se nijedan tu od vas koji nema curu I hracka po njima ne pita, što ja mogu promjeniti kod sebe već svaku temu generalizirate I pišete čuda o ženama da bi čovjek pomislio da se u svakoj krije mali Ted Bundy. To govori o nedostatku ikakve samoobjektivnosti I čudi me da su tolike generalizacije dozvoljene ali očito trenutno žene nisu 'u modi'. U modi su samo likovi koji misle da imaju zlatni k..
Tu neki tipovi misle da ne moraju ništa napraviti a žene ljepotice da im se vjesaju za vrat I gledaju ko da si ne znam sta.. meni to veze s vezom nema
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:17   #24
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ima ih svakakvih i izrazito kulturnih i seljačina. svijet je šarena lopta. što se nekulture tiče, prije me je to šokiralo a sad mi je čak postalo i zabavno, onako narugam se u sebi i dobro nasmijem.
A onda ih pozelis u sebi.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:21   #25
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
A onda ih pozelis u sebi.

ponekad
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:22   #26
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
A onda ih pozelis u sebi.
Sad si pokazao kulturu nema sta. Ne želim u sebi nekulturnog primitivca. Prije bi celibat do kraja života. Može biti malo prost jedino ak je to ljubavna igra. Haha
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:25   #27
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Uopće se ne slažem. Mislim da su po manirima muškarci I žene bili nekad puno napredniji od ovih danas koji se ponašaju primitivno I sebično.
S ovim se slazem... Ali se svijet promijenio. U prirodi, svaka vrsta koja se ne prilagodi datom trenutku, odnosno okolnostima, jednostavno izumire.

Covjek koji se ne prilagodava trenutnim drustvenim postavkama, biva marginaliziran, stigmatiziran i na posljetku protjeran iz tog istog drustva.

Ponavljam, dobro dosla na planet Zemlju.


Quote:
I rijetko kad preispituju koji je problem sa mnom ali svi su drugi loši. Zašto se nijedan tu od vas koji nema curu I hracka po njima ne pita, što ja mogu promjeniti kod sebe već svaku temu generalizirate I pišete čuda o ženama da bi čovjek pomislio da se u svakoj krije mali Ted Bundy. To govori o nedostatku ikakve samoobjektivnosti I čudi me da su tolike generalizacije dozvoljene ali očito trenutno žene nisu 'u modi'. U modi su samo likovi koji misle da imaju zlatni k..
I evo, dodosmo do problema... Upravo sam o tome govorio...

Boris se protiv generalizacija, generalizirajuci.

Mozda se i ja pocnem ratom boriti za mir ili se pojebem za nevinost...

I u nastavku kuknjava kak je dozvoljeno vrijedati zene, povezujuci svoj osobni problem vezan uz nedostatak "gentlmanstva" i uz nemogucnost vlastitog pomirenja sa drustvenim postavkama, sa ostatkom forumske ekipe, te uz pojam zene.

Definiraj mi zenu jer mi vec na zivce idu ovakve koje uz svoje osobno misljenje vezu cijeli zenski spol, a onda to navode kao problem muskaraca koji nisu spremni prihvatiti zene.

Ne, ja nisam spreman prihvatiti isprazna laprdanja nekih od vas, koje su slucajno i zene.

Sa ostatkom zenske ekipe se poprilicno dobro slazem.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:29   #28
Promasila si totalno pojam gentlemana . Gentleman je muskarac koji je jako dobro odgojen i koji se u svim situacijama ophodi na kulturan nacin . Jedan gentleman je diskretan covijek koji se nikada ne gura da bude ispred drugih . Narvno jedan gentleman drzi do sebe i svoga izgleda .
Blage veze sa zenama i blage veze sa opstom kulturom danasnjega ponasanja a najmanje placanja kafa i otvaranja vrata . Samo zbog tvoje informacije .Jedan muskarac ulazi uvijek prvi u restoran .Nikada jedna odgojena zena ne ulazi prva .Na muskarcu je da razgovara sa konobarima oko rezervacije ,garderobe . Macko sidji sa krova i pogledaj malo odgojene muskarce ? U svakom slucaju odgojeni ljudi imas svugdje . Necu skrenuti u moralno ponasanje gentlemana .To su ljudi kada im je ukaljan obraz sposobni da si oduzmu zivot .
U nasem dobu takvih moralnih vrlina ti vise nemas . Da ti odmah kazem da jedan gentleman nije proizvod socijalnih klasa vec se radi o jednom odgoju i ponasanju u svim situacijama .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:36   #29
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Promasli sa totalno pojam gentlemana . Gentleman je muskarac koji je jako dobro odgojen i koji se u svim situacijama ophodi na kulturan nacin . Jedan gentleman je diskretan covijek koji se nikada ne gura da bude ispred drugih .
Blage veze sa zenama i blage veze sa opstom kulturom danasnjega ponasanja a najmanje placanja kafa i otvaranja vrata . Samo zbog tvoje informacije .Jedan muskarac ulazi uvijek prvi u restoran .Nikada jedna odgojena zena ne ulazi prva .Na muskarcu je da razgovara sa konobaria oko rezervacije garderobe . Macko sidji sa krova i pogledaj malo odgojene muskarce ?
Ajme vidim ja da je mnogima od vas ta kava trn u oku. To mi je manje više I odgovorilo na moje pitanje oko plaćanja kave. Neizravno ali dobro.
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:41   #30
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Ajme vidim ja da je mnogima od vas ta kava trn u oku. To mi je manje više I odgovorilo na moje pitanje oko plaćanja kave. Neizravno ali dobro.
Macko, jedan gentleman je prvenstveno osoba koja ne zeli zlo drugima .Tako da jedan dobro odgojen muskarac u slucaju da ti nemas para za kafu ce te izvuci iz nezgodne situacije i platiti tu famoznu kafa kada si toliko zapela .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:42   #31
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ponekad
Bar si iskrena.
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
Sad si pokazao kulturu nema sta. Ne želim u sebi nekulturnog primitivca. Prije bi celibat do kraja života. Može biti malo prost jedino ak je to ljubavna igra. Haha
Nekulturno je rec da zene zele kurac?
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:42   #32
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
S ovim se slazem... Ali se svijet promijenio. U prirodi, svaka vrsta koja se ne prilagodi datom trenutku, odnosno okolnostima, jednostavno izumire.

Covjek koji se ne prilagodava trenutnim drustvenim postavkama, biva marginaliziran, stigmatiziran i na posljetku protjeran iz tog istog drustva.

Ponavljam, dobro dosla na planet Zemlju.




I evo, dodosmo do problema... Upravo sam o tome govorio...

Boris se protiv generalizacija, generalizirajuci.

Mozda se i ja pocnem ratom boriti za mir ili se pojebem za nevinost...

I u nastavku kuknjava kak je dozvoljeno vrijedati zene, povezujuci svoj osobni problem vezan uz nedostatak "gentlmanstva" i uz nemogucnost vlastitog pomirenja sa drustvenim postavkama, sa ostatkom forumske ekipe, te uz pojam zene.

Definiraj mi zenu jer mi vec na zivce idu ovakve koje uz svoje osobno misljenje vezu cijeli zenski spol, a onda to navode kao problem muskaraca koji nisu spremni prihvatiti zene.

Ne, ja nisam spreman prihvatiti isprazna laprdanja nekih od vas, koje su slucajno i zene.

Sa ostatkom zenske ekipe se poprilicno dobro slazem.
ok odgovor sam dobila. Svijet se promjenio I djentlmena više nema. Dobro to sam znala I prije ali ono što me zanima je da li I vi okorjeli nedjentlmeni kad vam se žena jako svidi budete djentlmeni ili ni tad?
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:50   #33
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ima ih svakakvih i izrazito kulturnih i seljačina. svijet je šarena lopta. što se nekulture tiče, prije me je to šokiralo a sad mi je čak postalo i zabavno, onako narugam se u sebi i dobro nasmijem.
Mene ne zabavlja jer su ti 'rednecksi' često agresivni. Pasivno agresivni. A agresije se bojim. Mada se slažem da naoko nekulturna seljačina neka možda ima I bolju dušu od visoko obrazovanog uglađenog gdina. Ted Bundy je bio šarmantan I zgodan student prava, a klao je žene ko piliće. Dobro on je jedan takav bolesnik od milijardu s nekom psihičkom I emotivnom abnormalijom.
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:52   #34
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
ok odgovor sam dobila. Svijet se promjenio I djentlmena više nema. Dobro to sam znala I prije ali ono što me zanima je da li I vi okorjeli nedjentlmeni kad vam se žena jako svidi budete djentlmeni ili ni tad?
Mogu govoriti jedino iz osobnog iskustva i jedino iz svoje vlastite perspektive, te iznijeti svoje osobno misljenje.

Sve cesce niti ja ne placam prvu cugu (s tim da vec poduze nisam bio na "prvoj cugi"). Drzim se one, "tko zove taj i placa".

Zasto? Iz vrlo jednostavnog razloga. To je jedan od faktora koji utjecu na selekciju. Ako me pozoves na cugu, izvoli platiti. Meni nisu potrebni niti trutovi, niti osobe koje misle da muskarac mora iskazati svoju kvalitetu, garantirajuci zeni uzitak preko svoje vlastite financijske situacije.

Imamo ista, zakonom zajamcena prava, imamo slicne sposobnosti i pruza nam se ista prilika uspjeti, ne uspjeti, uzdici se, pasti, razbiti koljeno, otvoriti ili zatvoriti vrata, ili nositi i ne nositi vlastite kovcege, torbe i gajbe piva u Konzumu. Izvoli se potruditi i uciniti iste stvari koje cinim i sam, inace nemas pravo zvrndati, prigovarati i "uciti" me, dok istovremeno nisi u stanju sama pohvatati svoj zivot u vlastite ruke.

I da, pogodila si, nemam curu. Imam "jebulju" koja je prisla meni, platila pice i s kojom se vidam vec nekoliko godina, neopterecen "ljubavnim problemima" i ostalim teretom, kojeg mi jedna nesigurna zena koja ne zna bi li piskila ili kakila, moze natovariti na vrat.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:57   #35
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Mogu govoriti jedino iz osobnog iskustva i jedino iz svoje vlastite perspektive, te iznijeti svoje osobno misljenje.

Sve cesce niti ja ne placam prvu cugu (s tim da vec poduze nisam bio na "prvoj cugi"). Drzim se one, "tko zove taj i placa".

Zasto? Iz vrlo jednostavnog razloga. To je jedan od faktora koji utjecu na selekciju. Ako me pozoves na cugu, izvoli platiti. Meni nisu potrebni niti trutovi, niti osobe koje misle da muskarac mora iskazati svoju kvalitetu, garantirajuci zeni uzitak preko svoje vlastite financijske situacije.

Imamo ista, zakonom zajamcena prava, imamo slicne sposobnosti i pruza nam se ista prilika uspjeti, ne uspjeti, uzdici se, pasti, razbiti koljeno, otvoriti ili zatvoriti vrata, ili nositi i ne nositi vlastite kovcege, torbe i gajbe piva u Konzumu. Izvoli se potruditi i uciniti iste stvari koje cinim i sam, inace nemas pravo zvrndati, prigovarati i "uciti" me, dok istovremeno nisi u stanju sama pohvatati svoj zivot u vlastite ruke.

I da, pogodila si, nemam curu. Imam "jebulju" koja je prisla meni, platila pice i s kojom se vidam vec nekoliko godina, neopterecen "ljubavnim problemima" i ostalim teretom, kojeg mi jedna nesigurna zena koja ne zna bi li piskila ili kakila, moze natovariti na vrat.
A nisi čuo onu da su muškarci bolje plaćeni za iste poslove?
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:59   #36
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
I da, pogodila si, nemam curu. Imam "jebulju" koja je prisla meni, platila pice i s kojom se vidam vec nekoliko godina, neopterecen "ljubavnim problemima" i ostalim teretom, kojeg mi jedna nesigurna zena koja ne zna bi li piskila ili kakila, moze natovariti na vrat.
U svakome slucaju ti u sebi nemas ni osnovnoga odgoja . Jedan gentleman nikada ne bi nesta slicno izrekao a jos manje napisao .
Meni se cini da si ti nesigurni koji ne zna bili piskijo ili kakijo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:00   #37
Na stranu sa time što netko smatra definicijom gentlemana, mnoge od stvari koje se spominju u toj cijeloj priči su stvar kulture,bontona i odgoja, a ne pokušaja od strane muškarca da se uvuće u gaće ženi. U dugačkom redu u trgovini na isti način ću pustiti baku od 70 i djevojku od 25, a što se tiče pomaganja pri obavljanju kojekakvih zadaća ili nošenju nečega tu me uglavnom mlađe cure (ispod 25,26) odjebu u startu jer kao šta si ja umišljam da njima treba pomoć dok malo zrelije žene koje su sigurne u sebe i nisu kompleksašice gotovo uvijek prihvate moju pomoć. Plaćanje kava i ručkova ne ulazi mi u definiciju gentlemana. Što se mene tiče, najjednostavnije rečeno, ja se prema ženama kulturno ophodim jer to meni čini zadovoljstvo i ako taj neki moj čin bar na trenutak uljepša nekoj random ženi dan još bolje
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:00   #38
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
A nisi čuo onu da su muškarci bolje plaćeni za iste poslove?
Sve ovo blage veze nema sa gentlemanstvom . Vi se bavite socijalnim problemima koji uopste nisu vezani uz odgoj i gentlemansko ponasanje .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:06   #39
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Sve ovo blage veze nema sa gentlemanstvom . Vi se bavite socijalnim problemima koji uopste nisu vezani uz odgoj i gentlemansko ponasanje .
Aha, sad nema! Pa reko si da smo identični pred zakonom? Ako je netko fizički slabiji ili zarađuje manje nije da smo "jednaki" pa su mi tvoje riječi malo licemjerne.
mackanakrovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:06   #40
Quote:
mackanakrovu kaže: Pogledaj post
A nisi čuo onu da su muškarci bolje plaćeni za iste poslove?
Gle. O ovim ideoloskim bajkama uopce ne zelim raspravljati. Kao i na jednoj prosloj temi, tako sam i na ovoj tocno, od prvog posta procijenio kuda ce ova tema otici i kakve osobe ovakve teme postavljaju.

I eto, konacno dosla do onoga sto sam u svom prvom postu cinicno i prokomentirao.


Majko mila...

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
U svakome slucaju ti u sebi nemas ni osnovnoga odgoja . Jedan gentleman nikada ne bi nesta slicno izrekao a jos manje napisao .
Meni se cini da si ti nesigurni koji ne zna bili piskijo ili kakijo .
Ja nisam gentleman. A ti ako mislis da mali kurac mozes kompenzirat ulizivanjem, varas se.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger