Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2015., 12:21   #61
Pokreni otvoreni dijalog, probaj da skine rukavice, ako vidis da ne ide, istog momenta mu reci da te ne zanima takav odnos kojeg on oblikuje i zdravo.. Postavi se za sebe.. S vremenom se priviknes na sve, tako ces i na taj prekid..

Ako i pomisljas na mozebitni nastavak veze, nemoj nikako u to ulaziti bez vidljivih promjena na njemu; jer ce dovesti do istog, samo mnogo brze.. To je covjek emotivne neinteligencije i nerazvijenih socijalnih vjestina.. doticni treba kroz zivot na tome da zesce poradi, ako zeli iole kvalitetan i zdarv odnos s lljudima opcenito, a kamoli onaj intimne naravi.
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:22   #62
Quote:
RuSkO_17 kaže: Pogledaj post
pa šta onda radi po cijele dane kući sa 26 godina, ako ih ne provodi sa tobom? Bavi li se nekim sportom? Gleda li televizore? Jel on živi sam? Voli li putovati? Piše li knjige? Studira li?

Ništa mi nije jasno ovdje, osim te monotonije. Pa ima li taj frajer volje za životom uopće?
Ili je na poslu ili odmara, tako barem kaže. Ne živi sam, živi s cimerom koji je totalno nedruštven, ali izgleda da ni ovaj moj nije puno bolji. Nema nikakvih interesa osim posla.
angieline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:23   #63
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Pokreni otvoreni dijalog, probaj da skine rukavice, ako vidis da ne ide, istog momenta mu reci da te ne zanima takav odnos kojeg on oblikuje i zdravo.. Postavi se za sebe.. S vremenom se priviknes na sve, tako ces i na taj prekid..

Ako i pomisljas na mozebitni nastavak veze, nemoj nikako u to ulaziti bez vidljivih promjena na njemu; jer ce dovesti do istog, samo mnogo brze.. To je covjek emotivne neinteligencije i nerazvijenih socijalnih vjestina.. doticni treba kroz zivot na tome poraditi, ako zeli iole kvalitetan odnos s lljudima.
Upravo tako ga i ja sad gledam! On se baš ni ne zna ponašati u društvu.
angieline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:27   #64
Možda je gej.

Ugl. rekapitulacija: on je pasivan a tebi treba dobar zagondžija, idi dalje, provodi vrijeme sa nekim ko je pun života, jer nije ljubav riječ
RuSkO_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:38   #65
Quote:
angieline kaže: Pogledaj post
Upravo tako ga i ja sad gledam! On se baš ni ne zna ponašati u društvu.
Dakle, svjesna si da ima problem i pretpostavljam da mu zelis pomoci, ali to ti nikako ne preporucam.. Ti nisi tu da mu budes staka.. Moze te samo povuci za sobom u pasivu, jer jos nije nicega svijestan..

On ce, jedinomoguce, sam kroz iskustvo poceti uvidjati svoje 'kocnice' koje ga dovode do gresaka.. Ja bih mu dala iskustvo 'greske' (prekidom).. mozda ga i to opali da pocne raditi na sebi i uopce promisljati samoga sebe..

Ako nece to, nadam se, da ce vec nesto drugo.. jer rijetki se 'mjenjaju' i to je dug proces kojeg on sam sa sobom mora odraditi.. Na zalost nitko drugi mu ne moze pomoci, doli prosto zivotnog iskustva..
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:43   #66
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Dakle, svjesna si da ima problem i pretpostavljam da mu zelis pomoci, ali to ti nikako ne preporucam.. Ti nisi tu da mu budes staka.. Moze te samo povuci za sobom u pasivu, jer jos nije nicega svijestan..

On ce, jedinomoguce, sam kroz iskustvo poceti uvidjati svoje 'kocnice' koje ga dovode do gresaka.. Ja bih mu dala iskustvo 'greske' (prekidom).. mozda ga i to opali da pocne raditi na sebi i uopce promisljati samoga sebe..

Ako nece to, nadam se, da ce vec nesto drugo.. jer rijetki se 'mjenjaju' i to je dug proces kojeg on sam sa sobom mora odraditi.. Na zalost nitko drugi mu ne moze pomoci, doli prosto zivotnog iskustva..
Da, vidim da ima problem. Uopce ne zna ostvariti komunikaciju s drugim ljudima, ponekad mi se cini kao da ne zna ni razgovarati. Uvijek mu netko smeta, kad ja dam neki prijedlog za izlazak ili nesto s drustvom, njemu u tom drustvu uvijek svi smetaju, svima nađe 100 mana. Ja sam pokušavala pomoći, ali ne ide, pametnije mi je da se maknem.
angieline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:46   #67
Makni se.. imala sam slican slucaj i nema tu pomoci.. tek nakon 2 god doticni je shvatio u kojem stanju je tada bio..

Porazgovaraj s njim i reci mu sto trebas i osjecas..

Ljepse je uz sebe imati pozitivnu i pokretacku osobu.. vidis da te ovo vec guta i razara na los nacin.. Makni se, pa 'ko zna, mozda se i on osvijesti, pa cete pricati k'o ljudi jednoga dana.. a do tada, uzivaj i ne daj se povuci
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 16:40   #68
Quote:
angieline kaže: Pogledaj post
Ne igra nikakve igrice, bar koliko ja znam. A ni ja nisam ni ružna ni debela, idem u teretanu i držim do sebe, ne hvalim se, ali tako je, bez obzira na dugu vezu, uvijek sam imala udvarače
I odbijala si ih zbog ovakvog lika.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 16:41   #69
upravo sam razgovarala s njim. rekla sam mu sve kako se osjećam i da ne mogu više ovako, da je bolje za oboje da prekinemo i svatko nastavi svojim putem. on to nije prihvatio. rekao je da sam ja u krivu, da me on stvarno voli i da će se potruditi svaki dan da mi to pokaže. rekla sam mu da ne vjerujem u to, jer ova "agonija" previše traje i da je puno obećavao, a ništa nije ispunio. općenito smo razgovarali o svemu, o našem odnosu, on me uvjeravao da me voli i da će se popraviti, ali ja sam ostala dosljedna sebi, napravila sam ono što sam odlučila. kad je razgovor završio samo sam otišla, a on je ostao i počeo je plakati. bilo mi je jako teško gledati ga takvog, ali nisam se okrenula. sad me zvao nekoliko puta, ali nisam se javila i mislim da je najbolje da promijenim broj ovih dana.
angieline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 16:42   #70
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
I odbijala si ih zbog ovakvog lika.
da, odbijala sam ih zbog njega, vidjela sam samo njega i nijednog više.
angieline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 17:20   #71
Zašto tratiti još vremena na osobu za koju moraš tražiti isprike?
On je "takav"....On je "tako odgajan"(ne pokazivati osjećaje)...
Gle, neka je on takav, ali ti zbog "takvoće" patiš i tužna si. Ima i onih koji su sposobni pokazati da im je stalo do partnerice. Kojima će biti drago kad ih cura nazove, neovisno o vremenu ili dogovoru...Da se javi jer ga se eto, sjetila.
Ne mora biti da tvoj dragi ima drugu. Možda te jednostavno uzima zdravo za gotovo jer konta, zašto bi ulagao dodati trud kad je i s ovoliko(čitaj nula truda), ona i dalje u vezi i stalo joj je.
Što netko reče-izmakni mu taj stolac ispod "starke".
Ako ga činjenica da bi te mogao izgubiti, rijeliti slepne, pa se lik potrudi-super.Ako ne-vozi miško.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 17:43   #72
Tražiš savjet.

Evo savjet: pritipliz posluži se kojiput enter tipkom i napravi pokoji razmak u tekstu, nemoguće te čitat.

Ontopično: ako ti veza zahtjeva tvoju mukotrpnu borbu za iskazivanje osjećaja i interesa od strane partnera, ta je veza osudjena na propast. Tim prije što mu prije očito nije bio problem dat do znanja da te voli. Sad mu se više ne da. Moguće da ne želi ispast šupak, pa ispada još veći čekajući da sama skontaš da je vrijeme da odeš. Skrati vam muke i prekini to.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 18:16   #73
Quote:
angieline kaže: Pogledaj post
upravo sam razgovarala s njim. rekla sam mu sve kako se osjećam i da ne mogu više ovako, da je bolje za oboje da prekinemo i svatko nastavi svojim putem. on to nije prihvatio. rekao je da sam ja u krivu, da me on stvarno voli i da će se potruditi svaki dan da mi to pokaže. rekla sam mu da ne vjerujem u to, jer ova "agonija" previše traje i da je puno obećavao, a ništa nije ispunio. općenito smo razgovarali o svemu, o našem odnosu, on me uvjeravao da me voli i da će se popraviti, ali ja sam ostala dosljedna sebi, napravila sam ono što sam odlučila. kad je razgovor završio samo sam otišla, a on je ostao i počeo je plakati. bilo mi je jako teško gledati ga takvog, ali nisam se okrenula. sad me zvao nekoliko puta, ali nisam se javila i mislim da je najbolje da promijenim broj ovih dana.
Probaj napraviti odmak, kako god znas, dok ovaj prvi val ne prodje.. Kazu da se navika stvara i nestaje u 24 dana.. pa racunaj mjesec dana samo na taj dio i okruzi se sad sto pozitivnijim osobama, radi sto zelis i trebas.. automatski ces si napuniti baterije, postati i sama samopouzdanija i vidjeti ces u kojem pravcu te sve vodi.. Drzi se i sretno!
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 18:23   #74
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Skrati vam muke i prekini to.
Alexandar makedonski style.
Mada nije daleko od mojeg razmišljanja, čovjek je dvije godine u braku i ima jednogodišnju bebu.
Uskoro će postati još devijantniji pa će imat' posla s Nicolasom Cageom.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 19:53   #75
Quote:
angieline kaže: Pogledaj post
upravo sam razgovarala s njim. rekla sam mu sve kako se osjećam i da ne mogu više ovako, da je bolje za oboje da prekinemo i svatko nastavi svojim putem. on to nije prihvatio. rekao je da sam ja u krivu, da me on stvarno voli i da će se potruditi svaki dan da mi to pokaže. rekla sam mu da ne vjerujem u to, jer ova "agonija" previše traje i da je puno obećavao, a ništa nije ispunio. općenito smo razgovarali o svemu, o našem odnosu, on me uvjeravao da me voli i da će se popraviti, ali ja sam ostala dosljedna sebi, napravila sam ono što sam odlučila. kad je razgovor završio samo sam otišla, a on je ostao i počeo je plakati. bilo mi je jako teško gledati ga takvog, ali nisam se okrenula. sad me zvao nekoliko puta, ali nisam se javila i mislim da je najbolje da promijenim broj ovih dana.
Ne bacaj se u trošak. Vjerojatno imaš funkciju blokiranja poziva, a na nepoznate se jednostavno ne javljaš.

Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Alexandar makedonski style.
Mada nije daleko od mojeg razmišljanja, čovjek je dvije godine u braku i ima jednogodišnju bebu.
Uskoro će postati još devijantniji pa će imat' posla s Nicolasom Cageom.
Nije li to lik iz neke druge priče?
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 22:02   #76
Quote:
angieline kaže: Pogledaj post
Ne, ne živimo zajedno. Viđamo se jednom tjedno i to traje sat-dva, jer on to tako želi ili uvijek nekud žuri, pa se "ne može zadržavati"
Jednom tjedno sat vremrna da pojebe. Stvarno je ponižavajuce.
rian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 22:17   #77
Quote:
rian kaže: Pogledaj post
Jednom tjedno sat vremrna da pojebe. Stvarno je ponižavajuce.
Uzasno sto zene rade iz sebe. I onda se iste cude da ih tretiraju kao...
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 23:17   #78
Quote:
angieline kaže: Pogledaj post
upravo sam razgovarala s njim. rekla sam mu sve kako se osjećam i da ne mogu više ovako, da je bolje za oboje da prekinemo i svatko nastavi svojim putem. on to nije prihvatio. rekao je da sam ja u krivu, da me on stvarno voli i da će se potruditi svaki dan da mi to pokaže. rekla sam mu da ne vjerujem u to, jer ova "agonija" previše traje i da je puno obećavao, a ništa nije ispunio. općenito smo razgovarali o svemu, o našem odnosu, on me uvjeravao da me voli i da će se popraviti, ali ja sam ostala dosljedna sebi, napravila sam ono što sam odlučila. kad je razgovor završio samo sam otišla, a on je ostao i počeo je plakati. bilo mi je jako teško gledati ga takvog, ali nisam se okrenula. sad me zvao nekoliko puta, ali nisam se javila i mislim da je najbolje da promijenim broj ovih dana.
Na ovo mogu samo reći-svaki ti dao.
Vjerujem da vraški boli, ali manje nego kad te netko koga voliš zapostavlja i tretira kao tamagoćija.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 23:20   #79
Quote:
Im mortal kaže: Pogledaj post


Nije li to lik iz neke druge priče?

Mea maxima culpa, u pravu si.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:04   #80
Evo nismo se čuli od onog razgovora prije 2 dana. Danas mi je poslao poruku, izvrijeđao me, napisao je kako sam mogla ostaviti nekoga ko me toliko voli i da ce mi biti žao kad on nađe drugu, da ću se pokajati što sam ga ostavila i još svašta nešto... Nisam mu nista odgovorila i ne mogu vjerovati sta on prica nakon svega.
angieline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger