Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2015., 23:23   #81
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Ajde malo upregni moždane vijuge. Pitanje je očigledno retoričko. Baš kao što je i pitanje u naslovu ove teme. Nema pravila, nema odgovora.
Pa eto, ja s ovakvim 'ograničenim moždanim vijugama' sam shvatio da samo malo zabavljaš forumski puk pa mi izmakla retorička narav tvoje poruke..

Mea culpa , meštre..

__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:24   #82
Kog boli dupe varaju li, samo da ti ne donesu s tog mora neku spolnu bolest.
eh storma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:24   #83
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
I što bi napravio?
Nasao nacin da im unistim zivote.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:24   #84
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Skini roze naočalice, bit će ti lakše Izać na ulicu i otić na more bez svog partnera nije ista stvar. Drugačije je okruženje, drugi su ljudi, manje su šanse da te se ulovi. Ljudi su opušteni, bez brige i pameti. Prevarit će ju, ako već nije
koje monumentalne pizdarije. nisam u zivotu prevario ni jednu curu, a to ukljucuje sansi koliko ti drago i npr. proslo ljeto koje sam ja skoro dva mjeseca bio na moru a ona na kontinentu. zasto? jer se ne upustam u vezu ako jebeno ne zelim s nekim biti u vezi i jer mi veza bez iskrenosti i postovanja jebeno nema smisla.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:26   #85
Ovakve teme su obična nekonstruktivna navlakuša. Pričaj s dečkom o tome, nitko drugi ti tu ne može pomoći. Jedan frend je curu prije mora ostavio s "gle, ljeto je i sad idemo na more, znaš već kak je to". Drugi (zauzet) je neku siroticu koja je flertovala s njim (nakon što je suptilno spomenuo da je zauzet, a njoj nije pretjerano smetalo) ubio u pojam pričom o automobilima i cilindrima do te mjere da je cura tipkala po mobitelu do kraja večeri. Kog vraga ste uopće radili godinu i pol ako se niste dotakli i ovakvih tema.
__________________
Rome wasn't built in a day.
Golden Circle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:27   #86
Autoice, ja nikada nisam prevario curu, a imao sam ih 10tak. Što kraćih što dužih veza, eto, a bio sam sam na moru, ako ti to išta znači.
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nasao nacin da im unistim zivote.
Ma ne. Ne smiješ biti djetinjast niti naginjat na neki psiho stranu. Prije svega budi gospodin čovjek, radi sebe, ne radi nje ili njih.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:27   #87
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Ma ne. Ne smiješ biti djetinjast niti naginjat na neki psiho stranu. Prije svega budi gospodin čovjek, radi sebe, ne radi nje ili njih.
Makar, mozda to samo ovako sada kazem. Vec sam u nekoliko navrata bio izdan od strane "bliskih" ljudi, a nisam nista napravio. Samo sam ih izbrisao iz zivota. Vise postajem autodestruktivan, nego destruktivan u takvim situacijama. Kao da krivim sebe zbog donosenja pogresne odluke glede vjerovanja tim ljudima.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:32   #88
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nasao nacin da im unistim zivote.
Toliko bi ti bili bitni da se toliko potrudiš?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:34   #89
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Toliko bi ti bili bitni da se toliko potrudiš?
Mozda, ne znam. Nikada se nisam nasao u situaciji bas poput te.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:35   #90
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
koje monumentalne pizdarije. nisam u zivotu prevario ni jednu curu, a to ukljucuje sansi koliko ti drago i npr. proslo ljeto koje sam ja skoro dva mjeseca bio na moru a ona na kontinentu. zasto? jer se ne upustam u vezu ako jebeno ne zelim s nekim biti u vezi i jer mi veza bez iskrenosti i postovanja jebeno nema smisla.
Ne laži ovaj napaćen narod

Šalu na stranu, više je onih koji će prevariti. To je činjenica.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:44   #91
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nasao nacin da im unistim zivote.
nekad davno, otisao ja u jna i ostavio ucviljenu djevu da me ceka

i nakon cca mjesec dana, dobijem ja poziv na sud i 5 dana dopust iz vojske
sav sretan dodem doma, bio je prvi mjesec i oko devet navecer, i kao prvo dragoj na vrata javiti se
kadli otvori njena majka, pogledala me kao da je vidjela duha i samo rekla kako nje nema doma

ok, znam da je znala s drutvom biti u parkicu iza kuce, pa sam otisao pogledati je li mozda tamo
i bila je s tipom na klupi, tocnije na tipu na klupi

i ja k njima i vec se vidim kako nju za kosu tresnem u zemlju a njemu uvalim cipelu u usta
i dodem do njih i - shvatim da mi vise nije stalo
samo sam im se javio, da ne bi bilo kako si ja svasta zamisljam i na njeno "nemoj, nije tako, mogu objasniti" sam odmahnuo rukom i otisao i nikad ju vise nisam ni cuo ni vidio
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:47   #92
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Makar, mozda to samo ovako sada kazem. Vec sam u nekoliko navrata bio izdan od strane "bliskih" ljudi, a nisam nista napravio. Samo sam ih izbrisao iz zivota. Vise postajem autodestruktivan, nego destruktivan u takvim situacijama. Kao da krivim sebe zbog donosenja pogresne odluke glede vjerovanja tim ljudima.
Razumijem te. Život se postepeno upoznaje, sam u svojoj glavi formuliraš shvaćanja, raščlanjuješ ih, recikliraš i prihvaćaš ona koja najviše odgovaraju tvojoj personi. Ojačati znači živjeti i proći sve prepreke koje ti se nađu na putu, jer iz prepreka, baš kao iz grašaka učiš i postaješ mudriji. Svjestan vlastitih vrijednosti, etičkih i moralnih principa, plemenitiji. Vidim da ti jesi pametan deran. Ne smiješ, ne samo ti, nitko ne smije, kako curama tako i prijateljima, dopustiti da manipuliraju tobom, lažu, izvlače se, muljare. Što se autodestrukcije tiče - nije dobro, najbolje je markantno reći ono što je posrijedi, onako kako osjećaš, okrenuti se i otići. Tako ja radim, jer da ne radim, odavno bi izgubio svoje ja. Moje i tvoje, nečije biće je puno bitnije od muljatora, lažova i kvazi ljubavi i kvazi prijatelja. Dostojanstvo i samopoštovanje, ako ih nemaš, ne brini, tu su, osjetit ćeš ih u datom trenutku.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 23:59   #93
Quote:
Marreti kaže: Pogledaj post
Dakle, u vezi smo godinu i pol, imamo prilično dobar odnos. On ide na more s frendom u 8.mjesecu, ja ne mogu na godišnji ovo ljeto. Inače nemam konkretnog razloga za sumnju, ali ta pomisao da će biti na moru ( s frendom za kojeg znam da ce zašprehavat okolo sve cure i tražit laku metu) u meni budi neopisivu ljubomoru. Nismo pričali o našem zajedničkom ljetovanju, jer smo cijelo vrijeme znali da ja neću imati godišnji. Da mogu na godišnji ne znam da li bi išli zajedno ili bi on i dalje išao s njim. Je li uredu da mu kažem da mi smeta što ide na more s njim? Varaju li dečki na moru, odnosno na godišnjem odmoru više i češće?
Vrlo je teško dati ti odgovor na tvoje pitanje... ljudi koji su skloni varanju varaju bez obzira gdje se naleze , ovisi o prilici koja se ukaže ne toliko o mjestu na kojem se nalaze.
E sad mnogi će reći da more, tulumi , alkoholi ... prilika čini lopova i bla bla bla ... lopov ili jesi ili nisi ,tako da opet dolaziš na ono kad ima priliku a priliku može sutra imati na godišnjem ili sljedeći mjesec na frendovom rođendanu.Bitno je da nije "lopov" i da zna odoljeti "prilici".

Moraš riješiti sama sa sobom , vjeruješ li mu ili ne? Ako mu vjeruješ onda odbaci te misli , frend švaler i bla bla bla ... vjeruj da tvoj dečko ne želi to napraviti i da iako ga privuku neke djevojke ipak razum prevlada.
Kad vjeruješ njemu ne moraš drugima. Jedino ako ga neka siluje

Ja uvijek vijerujem dok se ne dokaže da nisam trebala ... onda više ne vjerujem ni ono što vidim. Unaprijed izrežirati nešto je jako glupo, i za tebe i za njega a najviše za odnos u kojem se nalaziš.

Dok ga nema i ti malo uživaj u izlascima i nečemu što ćeš napraviti samo za sebe.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 00:17   #94
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nekad davno, otisao ja u jna i ostavio ucviljenu djevu da me ceka

i nakon cca mjesec dana, dobijem ja poziv na sud i 5 dana dopust iz vojske
sav sretan dodem doma, bio je prvi mjesec i oko devet navecer, i kao prvo dragoj na vrata javiti se
kadli otvori njena majka, pogledala me kao da je vidjela duha i samo rekla kako nje nema doma

ok, znam da je znala s drutvom biti u parkicu iza kuce, pa sam otisao pogledati je li mozda tamo
i bila je s tipom na klupi, tocnije na tipu na klupi

i ja k njima i vec se vidim kako nju za kosu tresnem u zemlju a njemu uvalim cipelu u usta
i dodem do njih i - shvatim da mi vise nije stalo
samo sam im se javio, da ne bi bilo kako si ja svasta zamisljam i na njeno "nemoj, nije tako, mogu objasniti" sam odmahnuo rukom i otisao i nikad ju vise nisam ni cuo ni vidio
Kontam da bi vjerojatno i ja tako iskulirao, ali bi kasnije odvalio sakom u neki stup. Barem sam do sad uvijek tako. No nikad ne znas, mozda bi i popizdio. Ovisi o diskrepanciji tog cina sa mojom vizijom osobe koja ga je pocinila.
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Razumijem te. Život se postepeno upoznaje, sam u svojoj glavi formuliraš shvaćanja, raščlanjuješ ih, recikliraš i prihvaćaš ona koja najviše odgovaraju tvojoj personi. Ojačati znači živjeti i proći sve prepreke koje ti se nađu na putu, jer iz prepreka, baš kao iz grašaka učiš i postaješ mudriji. Svjestan vlastitih vrijednosti, etičkih i moralnih principa, plemenitiji. Vidim da ti jesi pametan deran. Ne smiješ, ne samo ti, nitko ne smije, kako curama tako i prijateljima, dopustiti da manipuliraju tobom, lažu, izvlače se, muljare. Što se autodestrukcije tiče - nije dobro, najbolje je markantno reći ono što je posrijedi, onako kako osjećaš, okrenuti se i otići. Tako ja radim, jer da ne radim, odavno bi izgubio svoje ja. Moje i tvoje, nečije biće je puno bitnije od muljatora, lažova i kvazi ljubavi i kvazi prijatelja. Dostojanstvo i samopoštovanje, ako ih nemaš, ne brini, tu su, osjetit ćeš ih u datom trenutku.
Ma kontam ja to sve. Zato se niti ne uzdam i u koga. Sto se autodestruktivnosti tice, vecinom se radi o glupostima tipa udaranje sakom o zid, itd. Krvave sake, ali to je vise manje to. Nisam sklon alkoholu i drogama, tako da tu nemam problema.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 00:24   #95
Nemoj si šake ojadit u ljutnji.
eh storma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 00:27   #96
Quote:
eh storma kaže: Pogledaj post
Nemoj si šake ojadit u ljutnji.
Tab, trebas to nekako izbacit iz sebe. Ponekad razbijam case, ali ne da mi se kasnije skupljat staklo tako da mi to nije bas omiljen nacin.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 00:37   #97
Ja relativno često razbijem staklo na način da se vufer od linije drma i s njega padne neka staklena vaza. I onda se uvijek zapitam 'Kako se toga nisam sjetio, zar nije logično da će se vaza na vuferu pomicati dok ne dođe do ruba i padne?'. Em sam razbio vazu em sam razbudio cijelu zgradu.
eh storma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 01:48   #98
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
U vezi smo nepunu godinu i pol. Iako tada još uvijek studenti, ako nekome slučajno padne napamet opravdavati njen ultimativni hardcore postupak, on je jednostavno iznadprosječno neopravdiv i gnjusan. Nije potrebno razvlačiti priču i detaljno opisivati naš odnos koji je prije svega bio zdrav i lijep, pun seksa i nježnosti. Te godine pripremao san se za razmjenu studenata u Francuskoj, trebalo je obavljati poprilično puno stvari, dogovor je bio da će ići sa mnom u Fr odmah nakon što se vrati sa sezone sredinom 9. mjeseca. Sve smo razradili, sve je bilo ok, ona će zaraditi love, ja ću, uživat ćemo. Ostao sam raditi u Zagrebu.

Kraj je 6.mjeseca, ona počinje raditi 1.7. Sve je ok, vjerujemo si. Prošlo je mjesec dana sve ok, čujemo se, volimo se, falimo si. No..osjećao sam da nešto ne štima, no nisam ju htio zamarati. Najednom, ne čujemo se 2 dana. Nazove radi reda na 2 min: "Moram ić, čujemo se. Volim te." To je to. Jebeno sam joj vjerovao. Zovem ju navečer, ne javlja se. Zove ona ujutro: "Šta ti misliš da ću se ja tebi svaki dan javljat?". Nisam znao što da joj kažem na tu rečenicu, ostao sam bez teksta. Kažem joj: "Molim te reci mi na vrijeme ako nešto ne štima.". Njen odgovor: "Sve je super ne brini, volim te". Prošlo još dva dana, bila je noć, zovem oko devet navečer, ne javlja se, zovem oko deset, ne javlja se. Dobivam poziv oko pola 2 u noći javljam se i čujem: "fljfljflj" i srkanje. Kažem joj da nisam siguran što priča jer me probudila, nema ničeg osim: "fljfljflj" i srkanja. U tom trenutku mi muški glas kaže: "Ae prika razguli."

Sva sreća da sam racionalan i intuitivno predosjetio da nešto nije u redu, tako da sam stigao sam sebe donekle pripremiti na najgore, no nedovoljno. Ali, doživjeti ovako nešto..to nisam očekivao. Sva sreća da sam otišao u Fr, htio sam odustati jer bio sam u popriličnoj banani. Sva sreća da sam otišao i upoznao sadašnju curu, evo, već 5ta godina.

Varaju li cure na moru?
Ma uvijek se osjeti, emocionalni/energetski footprint od trece osobe, glupa je da to ne kuzi, misli ako pusi kurac drugom da se ne kuzi.

Ajde hvala Bogovima da si je se rijesio, super da si si dopustio ne zavaravati se, nego poslusati taj glas iznutra koji kao i uvijek nikada ne vara.

Za nju nemam komentara koji bi bio prikladan, a ostalog nije ni vrijedna.
Mogu mislit kako ti je bilo, uzas zivi, kakvo smece od osobe.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 09:02   #99
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pa mislim da bi bilo OK popričati o granicama ponašanja dok je na moru s njim.
Nije u redu da mu braniš zajedničko vrijeme s tim prijateljem, ALI neke granice se moraju znati. Tipa, nema upadanja curama u timu, nego neka prijatelj bari sam.
Treba u vezi imat kontrolu.
Quote:
Marreti kaže: Pogledaj post
Možda je već sit tih mojih povremenih prigovora, možda nisam u pravu, ali mislim da mu je vrijeme da se smiri a ne da svaki vikedn ide van, da ide na more s frendovima, po festivalima...ne želim ograničavati njegovu slobodu, ali mislim da pretjeruje..ali to je sad neka druga tema..
Neka se smiri, vrijeme je za ženit se i radit djecu. Kontrola FTW.
--
Tipovi koji varaju obično to rade sa svakom curom i nikakvo društvo ih neće spriječiti niti dodati.
Ima slučajeva kad utjecaj društva povuče tipove bez namjere za prevarom ali obično ne odu do kraja.
Ima slučajeva kada su tipovi normalni, vole svoju curu i ne žele uništavati nešto vrijedno za malo stiskanja s nekom čehinjom.
Ima tipova koji bi prevarili ali se boje, nesposobni su i uvijek će izgledati vjerni ali će drkati na fantazije s drugim ženama.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 09:37   #100
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nasmijesiti se nekome, popricati 2-3 neobavezne recenice, razmijeniti par mailova, poruka, reci nekome nesto prisno ...
naide mi tako ejdnom frendica i ja kazem nesto u stilu "pa di si ti kokica, bas dobro izgledas", a ova moja je samo zamracila i poslije kenjala kako se ja upucavam okolo i da tko zna kaj bi bilo da nije ona bila samnom
ma mars!!
Bez uvrede, kažem, ti dobronamjerno, ali da tako pričaš prekinula bi s tobom jer bi mislila da si gay. Takvim stilom jedino pričaju žene(jedne s drugima) i njihovi gay prijatelji. Takvim stilom pričanja i takvim neukusnim ponašanjem kastriraš si partnericu. Meni je ta tvoja izjava dovoljna da zaključim da imaš problema na ljubavnom plan, i imati ćeš ih dok si malo ne posložiš stvari u glavi. Mizoginija ti iskače iz upisa.

Marreti, meni to nije ok, i malo mi je čudna situacija. Kažeš da ti dečko izlazi van svaki vikend, e sada bitna je razlika da li si ti pozvana ili ne kada on izlazi?

Mogu ti dati primjer iz svoga slučaja, moj dečko tako nije htio na more bez mene, kada ja nisam mogla, rekla sam mu da slobodno ide, on mi je rekao da ne dolazi u obzir, da mu je najbolje gdje sam ja . Neki su se tome isčuđavali, i isto prosipali otrov kao neki ovdje, bilo mi je jasno da su samo zavidni.
Na slična prosipanja otrova, samo sam se smiješila, da ih dodatno iziritiram .

Mislim da u vezi partneri trebaju pričati o bilo čemu,
mislim šta uopće radiš sa nekim, sa kime ne možeš otvoreno i iskreno pričati i moraš vagati šta ćeš reći? I da si osoba sa kojom si u vezi daje za pravo da te ušutkava i vrijeđa

Kažeš da ide svaki vikend van? oprosti ali kada se vi seksate? mislim ako ne živite skupa, a pretpostavljam da ne? pitam jer ste svježe u vezi, i trebali bi biti zauzeti aktivnostima? Mislim većina mladih i svježih parova jedva čeka vikenda da imaju dovoljno mira i vremena za seks

S obzirom na njegovo ponašanje moguće je da te on redovito i stalno vara. Pogotovo ako seks nije redovit.
passioflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger