Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Lice i tijelo
Muško sam - patim više na lice 31 31.96%
Muško sam - patim više na obline 14 14.43%
Žensko sam - patim više na lice 42 43.30%
Žensko sam - patim više na tijelo 10 10.31%
Glasovatelji: 97. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2015., 19:10   #1
Lice i tijelo

Pitanje za oba spola, dajete veću 'prednost' faci ili tijelu kod potencijalnog partnera bilo za vezu bilo za avanturu? Nećemo sada 'moj partner ima sve', 'bitniji mi je karakter' i sl., promatramo sada samo ovaj segment glede fizičke privlačnosti. Moram dati vlastitu opservaciju kako mi se čini da žene sve manje 'pate' na facu a sve više ih hoda s mišićavim frajerima, ne znam da li je to oduvijek tako bilo. Pa od neki dan galerija kupača iz Osijeka na portalima, bez obzira što se dosta njima faca ne vidi zbog sunčanih, kolegice su podivljale nabildanim Osiječanima, kažu prezgodan je bez obzira na facu koja se nit ne vidi. Dakle, žene, da li vam tip može biti 'hot' ako faca baš ne štima no tijelo je bogovsko? I obrnuto, da li vam tip može biti 'hot' ako ima privlačnu facu no slabo prosječno tijelo? Iz muške perspektive, slušam o raznolikim ukusima. Dosta njima je bitno lice, no dosta njih kaže da niti neće 'snimit' žensku bez oblina bez obzira na anđeosko lice. Pa da čujemo, bez dubokog filozofiranja, gledano isključivo ovaj segment, što vas ipak malo više privlači, na što ipak malo više patite?
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 20:15   #2
Meni je lice važnije, jer se tijelo recimo da sredit, dok crte lica i ne baš. Može ženska imat ne znam kak dobro tijelo, al ak je gabor u faci, onda nema prolaz kod mene.

A ovo što kažeš da je ženama bitnije tijelo nego faca, imam dojam da si u pravu, jer sam vidio puno ženski s tipovima koji imaju dobro tijelo, a faca im je u najmanju ruku prosječna, a ponekad i katastrofalna.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 21:22   #3
Dajem prednost licu jer u slučaju nečeg trajnijeg, to je prvo što ću vidjeti i dulje gledati preko stola, pored sebe dok mlatimo dubokoumne teme. Mora imat lijepe, skladne crte lica, zdrave zube i desni...i škembicu ću "prožvakati" za to...oči koje neću moći ni gledati od divoteee, osmijeh...rupice na obrazima...ah...
Ne patim na mišiće, samo eto volim krupnije muškarce fakaj ga, ovo sad kao oglas..
__________________
If you trick me one time - shame on you,
If you trick me twice - shame on me
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 21:37   #4
Faca mi nema tolku ulogu. Lijepo stavim škarnicl ili okrenem na trbuh da ne moram gledat. Ono što mi je bitno da ima obline i ravan trbuh i da nema celulita na nogama.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 10:44   #5
Glasal sam, mene iskreno bas zanimaju rezultati ankete.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 11:17   #6
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Faca mi nema tolku ulogu. Lijepo stavim škarnicl ili okrenem na trbuh da ne moram gledat. Ono što mi je bitno da ima obline i ravan trbuh i da nema celulita na nogama.
Skoro 95% žena i djevojaka ima celulit kad malo bolje razmisliš. Kod nekih se primjeti dosta kod nekih jedva ali da imaju ih. Jedino ima izuzetaka koje su se odlučile aktivno boriti protiv celulita no ako ti je to jako bitno onda si u gabuli.

Faca ispred svega. S tim da prvenstveno su uvijet lijepe crte lica, kad cura ima lijepe crte lica, ni poneki prištić i pjegice ne mogu pokvariti to. Svaka boja očiju ima svoje čari, frizura da je što bolje prilagođena konturama lica. I naravno neizostavni dodatak koji govori o raspoloženju je osmjeh.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 11:53   #7
I jedno i drugo. Zapravo, više patim na detalje nego cjelinu. Daklem, ne mora on imati skladno lice ni tijelo ali mora imati lijepe ruke, izražajne oči i ugodan glas.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 16:50   #8
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo. Zapravo, više patim na detalje nego cjelinu. Daklem, ne mora on imati skladno lice ni tijelo ali mora imati lijepe ruke, izražajne oči i ugodan glas.
Hej, pa ja imam svo to troje, tj. barem su mi tako cure govorile i govore

I da, zaboravih spomenut kako mi je uz lijepu facu također bitna i kosa koja mora bit barem do ramena duga. Jbg, nisam fan uber-kratkih frizura na ženama. Boja mi je manje važna, ali preferiram cure sa svjetlijom kosom (crvene, plave, svjetlosmeđe)
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 19:16   #9
Tijelo je bitnije

Ne znači mi ništa faca može bit ne znam kakva ako je tijelo loše, end of rant
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 19:54   #10
Faca>visina>frame je najbitnije kod muškaraca.
Žene su podsvijesno privučene muževnom facom sa simetričnim crtama lica, određenim odnosom širine i dužine face, kvalitetnom kožom etc. u tome podsvijesno vide dobre gene.
ChadThundercock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:04   #11
žene više vole neke grublje crte lica, nije njima bitan izgled, bitno da ima te grube crte na licu
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:07   #12
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
žene više vole neke grublje crte lica, nije njima bitan izgled, bitno da ima te grube crte na licu
Eto znam gdje ću ići naučiti što najviše volim vidjeti na muškarcu.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:12   #13
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Eto znam gdje ću ići naučiti što najviše volim vidjeti na muškarcu.
Pa istina je ono sto brutalis kaze.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:13   #14
pa skužil sam na sebi, ja recimo imam jedva vidljive crte na licu pa ne djelujem jako muževno, a jako sam lijep xd
dok ovi gabori, imaju dosta izražene crte na licu pa djeluju bolje muževno, pa zato imaju koju god oče pičku.
Ja dok prilazim misle da se zezam
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:19   #15
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
pa skužil sam na sebi, ja recimo imam jedva vidljive crte na licu pa ne djelujem jako muževno, a jako sam lijep xd
dok ovi gabori, imaju dosta izražene crte na licu pa djeluju bolje muževno, pa zato imaju koju god oče pičku.
Ja dok prilazim misle da se zezam
ovo ti je prvi dobar post od kad te čitam Brutalis
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:19   #16
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
žene više vole neke grublje crte lica, nije njima bitan izgled, bitno da ima te grube crte na licu
Joj što "volim" kad u moje ime netko kaže što volim

Još da je pogodio, ajde de...ovako...
__________________
If you trick me one time - shame on you,
If you trick me twice - shame on me
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:20   #17
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pa istina je ono sto brutalis kaze.
Tko sam ja da se usprotivim velim istinama.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:23   #18
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
Joj što "volim" kad u moje ime netko kaže što volim

Još da je pogodio, ajde de...ovako...
Kad se kaže žene misli se na 99,999...%
Tj. misli se na sve žene osim ne na tebe.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:24   #19
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
pa skužil sam na sebi, ja recimo imam jedva vidljive crte na licu pa ne djelujem jako muževno, a jako sam lijep xd
dok ovi gabori, imaju dosta izražene crte na licu pa djeluju bolje muževno, pa zato imaju koju god oče pičku.
Ja dok prilazim misle da se zezam
Nisi lijep ako nemaš muževne crte na licu, nemaš pojma o čemu govoriš.
ChadThundercock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:25   #20
mislio je reć da je sladak
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger