Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 15:38   #1
Kako neku curu izbit iz glave

Prije točno 6 mjeseci bio sam na bezazlenom spoju sa jednom curom, i od tada je nikako nemogu izbit iz glave,svaki dan je se sjetim barem 50 puta,a kad god je na neko kratko vrijeme uspijem zaboravit,onda je negdje uživo sretnem i onda sve ispočetka,i tako stalno,sve što ima veze sa curama me stalno asocira na nju,stalno se sa njom zamišljam,želim naglasit da je ona jedina cura sa kojom sam u životu pričao,a da mi nije u rodu,ili da nije nešto službeno samo, i još jednom želim napomenut znači u tih 6 mjeseci nije prošo jedan jedini dan da je se nisam sjetio,i zato molim neki savjet kako da je izbijem iz glave,jer kad razmišljam to mi već postaje morbidno da sam toliko opsjednut sa ženom,sa kojom se (skoro) ništa nije dogodilo
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:51   #2
Koliko godina uopće imaš?

Otiđi sa nekom drugom na bezazleni spoj.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:55   #3
Ne vidim problem, pogotovo s obzirom na sve ostalo što si ispričao. Brzo ćeš srest neku drugu koja će ti zaokupirati misli.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:10   #4
ja imam 21 godinu a ona 32,taj spoj se dogodio sasvim slučajno preko jedne treče osobe,stvar je u tome da ja u ovom životu vjerojatno neču više nikad imat spoj sa ijednom drugom curom,(ali ne zato što ja to ne želim),kad je vidim negdje imam osječaj kao da sam u nekoj drugoj dimenziji.
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:11   #5
A zašto ju ne pozoveš na drugi spoj?
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:17   #6
Quote:
MeeraBai kaže: Pogledaj post
A zašto ju ne pozoveš na drugi spoj?
jesam već 100 puta ali nije zainteresirana,a ja se stalno tješim da bi se jednom nešto moglo dogodit,kad smo se jednom nedavno sreli ona je mene prva pozdravila i u tom razgovoru sam skoro glavom dotaknuo pod,nisam je mogo u oči pogledat
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:18   #7
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
ja imam 21 godinu a ona 32,taj spoj se dogodio sasvim slučajno preko jedne treče osobe,stvar je u tome da ja u ovom životu vjerojatno neču više nikad imat spoj sa ijednom drugom curom,(ali ne zato što ja to ne želim),kad je vidim negdje imam osječaj kao da sam u nekoj drugoj dimenziji.
Zašto misliš da više nikad nećeš imati spoj s iti jednom drugom curom?
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:23   #8
Quote:
MeeraBai kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da više nikad nećeš imati spoj s iti jednom drugom curom?
sramežljiv sam do neba,i nemam ni najmanje samopouzdanja,nebi nikad imao hrabrosti nešto pokušat sa nekom drugom curom
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:28   #9
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
sramežljiv sam do neba,i nemam ni najmanje samopouzdanja,nebi nikad imao hrabrosti nešto pokušat sa nekom drugom curom
Jel imaš prijatelje i ekipu?
Valjda izađete vani...pa dođu i druge cure..
Nije da ne izlaziš...
Ako si pak većinom doma...onda se pokreni i idi sa ekipom...lagano će se stvari posložiti..imaš tek 21
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:42   #10
8/10
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:43   #11
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
8/10
???
andro14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:54   #12
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
???
Dajem ocjenu za trollanje.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:01   #13
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Prije točno 6 mjeseci bio sam na bezazlenom spoju sa jednom curom, i od tada je nikako nemogu izbit iz glave,svaki dan je se sjetim barem 50 puta,a kad god je na neko kratko vrijeme uspijem zaboravit,onda je negdje uživo sretnem i onda sve ispočetka,i tako stalno,sve što ima veze sa curama me stalno asocira na nju,stalno se sa njom zamišljam,želim naglasit da je ona jedina cura sa kojom sam u životu pričao,a da mi nije u rodu,ili da nije nešto službeno samo, i još jednom želim napomenut znači u tih 6 mjeseci nije prošo jedan jedini dan da je se nisam sjetio,i zato molim neki savjet kako da je izbijem iz glave,jer kad razmišljam to mi već postaje morbidno da sam toliko opsjednut sa ženom,sa kojom se (skoro) ništa nije dogodilo
Iako mi je tesko za povjerovati da imas 21 godinu i da je to jedina cura s kojom si pricao neformalno a da ti nije u rodu (jesi li mozda zatočen???), zato ju i ne mozes izbiti iz glave, jer mislis da je ona savrsena, ona ti je sada neki orijentir i vjerojatno ju i idealiziras, a to normalne osobe odbija. Vecini cura nije privlacno manjak samopouzdanja, a vjerojatno si tih 2 sata gledao u nju kao u boga, a to je isto neprivlacno...
Ako nemas nekih ozbiljnih problema, sramezjivost ti nije isprika da se pokrenes. Radis li ili vegetiras kod kuce? Valjda imas neki hobi,... Ne znam, mislim da ti imas ozbiljnijih problema od izbijanja te cure iz glave.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:09   #14
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Iako mi je tesko za povjerovati da imas 21 godinu i da je to jedina cura s kojom si pricao neformalno a da ti nije u rodu (jesi li mozda zatočen???), zato ju i ne mozes izbiti iz glave, jer mislis da je ona savrsena, ona ti je sada neki orijentir i vjerojatno ju i idealiziras, a to normalne osobe odbija. Vecini cura nije privlacno manjak samopouzdanja, a vjerojatno si tih 2 sata gledao u nju kao u boga, a to je isto neprivlacno...
Ako nemas nekih ozbiljnih problema, sramezjivost ti nije isprika da se pokrenes. Radis li ili vegetiras kod kuce? Valjda imas neki hobi,... Ne znam, mislim da ti imas ozbiljnijih problema od izbijanja te cure iz glave.
ne nisam zatočen,nego jednostavno ni u snu nebi imao hrabrosti prići nekoj curi,a od ovih svih drugih stvari koje si naveo ona ništa od toga ne misli za mene,slažem se da imam ozbiljni ih problema,samački sam čovjek i najbolje se osječam kad sam potpuno sam,osječam se nelagodno u društvu drugih ljudi
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:18   #15
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
ne nisam zatočen,nego jednostavno ni u snu nebi imao hrabrosti prići nekoj curi,a od ovih svih drugih stvari koje si naveo ona ništa od toga ne misli za mene,slažem se da imam ozbiljni ih problema,samački sam čovjek i najbolje se osječam kad sam potpuno sam,osječam se nelagodno u društvu drugih ljudi
Bojiš se prići curi jer misliš da ostavljaš loš dojam.Što misliš kakav dojam ostavljaš kad joj ne prilaziš?
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:21   #16
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Bojiš se prići curi jer misliš da ostavljaš loš dojam.Što misliš kakav dojam ostavljaš kad joj ne prilaziš?
malo si krivo postavio pitanje,nema dojma ni o prilaženju ni o neprilažanju,jer ja to nikad nisam ni pokušao,osim naravno kod ove moje plavokose ljepotice
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:25   #17
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
malo si krivo postavio pitanje,nema dojma ni o prilaženju ni o neprilažanju,jer ja to nikad nisam ni pokušao,osim naravno kod ove moje plavokose ljepotice
Zar je ta plavokosa jedina koju si upoznao u svom životu?Baš ni jednu drugu nisi?Nisi išao u osnovnu i srednju školu niti na nikakvu drugu aktivnost?Nemaš susjede?
Pa ajd nek je jedina ta plavokosa za nju ti mogu postaviti isto pitanje jer vidim da si se "oprostio" i sa njom.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:20   #18
Kako si uopće onda došao do pića sa starijom curom?

Kakav si bio kroz školovanje? Isto sam..
Što doma radiš? Nisi valjda stalno sa roditeljima ili na kompu?

Činiš mi se introvert na najjače ili troller..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:38   #19
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Kako si uopće onda došao do pića sa starijom curom?

Kakav si bio kroz školovanje? Isto sam..
Što doma radiš? Nisi valjda stalno sa roditeljima ili na kompu?

Činiš mi se introvert na najjače ili troller..
Pa reko sam da se spoj dogodio preko jedne treče osobe,točnije preko jednog čovjeka kojeg znam cijeli život,vidio čovjek da sam u depri pa me htio malo razveselit
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:48   #20
Pošto očito nećeš poduzeti ništa sam..zamoli covjeka da ti opet nađe neku za spoj.

Zašto nešto ne upišeš? Neki sport..teretanu..nešto gdje ćeš se kretati među ljudima..nitko te neće forsirati na druženja..ali kroz svakodnevno viđanje krenut će komunikacija..pa možda i stekneš prijatelje i makneš se iz te učmalosti.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger